PDA

View Full Version : "Δημοτική" Κλήση...



Electra
17/10/2004, 23:02
Καλημέρες παιδιά!!!:cool: :cool:

Μια απλή πληροφοριακή ερώτηση θέλω να κάνω!!!!!!!:D

Τη Παρασκευή που μας πέρασε είχε πάρει ο φίλος μου το CBδάκι για να πάει για μια δουλειά στην Ακαδημίας (κέντρο).
Πάρκαρε τη μηχανή σε ένα σημείο, που δέν ενοχλούσε τους πεζούς, πάνω στο πεζοδρόμιο. Μετά απο κάνα 10λεπτο πήγε να πάρει τη μηχανή και είδε πάνω μια κλησούλα από τη Δημοτική Αστυνομία 65,50ευρώ.......

Τώρα, το θέμα είναι ότι πάνω στη κλήση γράφει απλά για μια "κίτρινη Honda", αλλά ο αριθμός κλυκλοφορίας που έγραψε ήταν λάθος!

Σε αυτή τη περίπτωση να κάνω αυτό που σκέφτομαι να κάνω (δλδ, να το αφήσω έτσι όπως είναι και να μήν πάω να πληρώσω το αντίτιμο) ή χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο???

Thanx, φιλιά!!!!!:winka:

idi
17/10/2004, 23:18
ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:


5570

x-rider
18/10/2004, 09:30
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
[B]Καλημέρες παιδιά!!!:cool: :cool:

Μια απλή πληροφοριακή ερώτηση θέλω να κάνω!!!!!!!:D

Τη Παρασκευή που μας πέρασε είχε πάρει ο φίλος μου το CBδάκι για να πάει για μια δουλειά στην Ακαδημίας (κέντρο).
Πάρκαρε τη μηχανή σε ένα σημείο, που δέν ενοχλούσε τους πεζούς, πάνω στο πεζοδρόμιο. Μετά απο κάνα 10λεπτο πήγε να πάρει τη μηχανή και είδε πάνω μια κλησούλα από τη Δημοτική Αστυνομία 65,50ευρώ.......

Τώρα, το θέμα είναι ότι πάνω στη κλήση γράφει απλά για μια "κίτρινη Honda", αλλά ο αριθμός κλυκλοφορίας που έγραψε ήταν λάθος!

Σε αυτή τη περίπτωση να κάνω αυτό που σκέφτομαι να κάνω (δλδ, να το αφήσω έτσι όπως είναι και να μήν πάω να πληρώσω το αντίτιμο) ή χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο???




ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ,



ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ



ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ.....ΤΑΔΕ:lol: :lol:


:sun: :rotflmao: :rotflmao: :sun:

parji
18/10/2004, 10:25
Ευη,
παίξε ΛΟΤΤΟ!!!
Με τέτοια τύχη που έχεις θα τινάξεις τη μπάνκα στον αέρα...

bm_gr
18/10/2004, 15:33
αααααα εκεινο το cb... το κιτρινο!!!Μα δεν βρηκα καμοια κληση...
Ενοχλουσε πουθενα? Δεν το καταλαβα...:look: Την ξανθια κοπελα μου την ξανθια:D