PDA

View Full Version : Me aformi ton Dida



kalgeorge
05/10/2007, 08:58
OI deka gelioteroi theatrinismoi

http://www.contra.gr/Soccer/World/170495.html

crs-k
05/10/2007, 10:33
Καλο! :lol:

dynogix
05/10/2007, 12:22
Έχει καταντήσει το άθλημα γελοίο με τέτοιου είδους καραγκιοζιλίκια...:a31: Το πιο παράδοξο είναι οτι στα περισσότερα "θέατρα" που κάνουν βρίσκεται πολύ κοντά διαιτητής - λαινσμαν και βγάζει κόκκινες εκεί που δε πρέπει...Μεγάλο θράσος!Αυτό με το λαλάκα τον Dida όμως, πιστεύω πως είναι το κορυφαιό όλων των εποχών!
Για πολλές κλωτσίες μιλάμε το παληκάρι...:a023: :a023:

675
05/10/2007, 13:06
Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο ! ! !:dizzy: :dizzy: :dizzy:


:beer: :beer: :beer: :beer:

alximistis
05/10/2007, 13:21
Και το όσκαρ πάει στον...
φυσικά Στίβεν Τέϊλορ για την πρώτη φάση με το χέρι! Υπέροχος θεατρίνος.
Το β' ρόλου... στον κ. Κλίσμαν. Διπλό λουπ και... πάρτον κάτω. :D

idi
05/10/2007, 13:24
οταν βλεπω ολα αυτα ενα πραγμα ερχεται στο μυαλο μου...ο Βαζεχα στο τελικο κυπελου ΑΕΚ-παο με διαιτητη το ΜΠΑΚΑ.....

crs-k
05/10/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οταν βλεπω ολα αυτα ενα πραγμα ερχεται στο μυαλο μου...ο Βαζεχα στο τελικο κυπελου ΑΕΚ-παο με διαιτητη το ΜΠΑΚΑ.....


Εμενα γιατι μου 'ρχεται ο Καραπιαλης (μ' εκεινο το γελοιο πεναλντι που εδωσε_ οταν ο γαυρος ηθελε να ΧΑΣΕΙ απ' την ΑΕΚ για να ΜΗΝ το παρει ο βαζελος.... :rolleyes:

marulis
05/10/2007, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οταν βλεπω ολα αυτα ενα πραγμα ερχεται στο μυαλο μου...ο Βαζεχα στο τελικο κυπελου ΑΕΚ-παο με διαιτητη το ΜΠΑΚΑ..... Αν θυμάμαι καλά , λες για το 95’ . πάντως αυτό με έδιωξε ορίστηκα από την ενεργώ δράση σαν φίλαθλο. Για την ιστορία σε αυτόν τον αγώνα υποστήριζα τον ΠΑΟ. Τέτοιες ενέργειες διώχνουν αυτούς που αγαπόν το άθλημα . στο βωμό της νίκης θυσιάζετε η ηθική. Με συγχωρείτε τώρα , πάω να ξεράσω κροκοδείλους

:sad: :sick:

:wave2:

idi
05/10/2007, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εμενα γιατι μου 'ρχεται ο Καραπιαλης (μ' εκεινο το γελοιο πεναλντι που εδωσε_ οταν ο γαυρος ηθελε να ΧΑΣΕΙ απ' την ΑΕΚ για να ΜΗΝ το παρει ο βαζελος.... :rolleyes:

ναι ενω αν ηθελε να ΚΕΡΔΙΣΕΙ θα το εκανε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

35,000 φανατισμενος κοσμος σε γηπεδο κολαση, τσιτα νευρα, η ΑΕΚ στα καλυτερα της (ισως η καλυτερη ελληνικη ομαδα ολων των εποχων αν και εργο Φτουσαν...) σε παιχνιδι που με τη νικη θα επαιρνε το πρωτθλημα... επρεπε να ζητησει την αδεια του αδιαφορου βαθμολογικα ολυμπιακου να κερδισει...

crs-k
05/10/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ναι ενω αν ηθελε να ΚΕΡΔΙΣΕΙ θα το εκανε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

35,000 κοσμος , τσιτα νευρα, η ΑΕΚ στα καλυτερα της (ισως η καλυτερη ελληνικη ομαδα ολων των εποχων αν και εργο Φτουσαν...) σε παιχνιδι που με τη νικη θα επαιρνε το πρωτθλημα... επρεπε να ζητησει την αδεια του ολυμπιακου να κερδισει...


Οοοοτι θελει θυμαται ο καθενα μΕ φαινεται... :sick:

Ηταν ΠΟΛΥ φανερο ομως καρντια μου... :D

EVI
05/10/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οοοοτι θελει θυμαται ο καθενα μΕ φαινεται... :sick:

Ηταν ΠΟΛΥ φανερο ομως καρντια μου... :D

αμα ηταν αλλιως τα πραγματα δε θα λεγαν αυτα που λενε

:beer:

STOYBI
05/10/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οταν βλεπω ολα αυτα ενα πραγμα ερχεται στο μυαλο μου...ο Βαζεχα στο τελικο κυπελου ΑΕΚ-παο με διαιτητη το ΜΠΑΚΑ.....

Βρε τι εξωαγωνιστηκο ειχε γινει με αυτον διαιτητη ??? :confused: :confused:

Τι ειχε γινει ??? :confused:

:evil:

crs-k
05/10/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οταν βλεπω ολα αυτα ενα πραγμα ερχεται στο μυαλο μου...ο Βαζεχα στο τελικο κυπελου ΑΕΚ-παο με διαιτητη το ΜΠΑΚΑ.....


Ααααα...

Και που 'σαι καρνταση...


Ο Μπάκας ειχε δωσει το (ανυπαρκτο) πεναλντι στον βαζελο με τον Πανιωνιο στην Ν.Σμυρνη και εκτοτε ΔΕΝ ξαναπαιξε... :wacko:

Γι' αυτο να θυμασαι καλυτερα... :winka:

sogokou
05/10/2007, 15:55
pantos ego pisteuo oti to xirafaki itan ola ta lefta :) :) :) pou mporei na ftasei kapoios gia na min xasei i omada :a31: :a31: :a31: :a31:

cityfly
05/10/2007, 18:33
δε μου αρέσει ο 1 για ηθοποιός
δεν έχει ποικιλία στο παίξιμό του
και τις δύο φορές έποιασε τα πλευρά του χάθηκε να ποιάσει τίποτα άλλο;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
05/10/2007, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ναι ενω αν ηθελε να ΚΕΡΔΙΣΕΙ θα το εκανε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

35,000 φανατισμενος κοσμος σε γηπεδο κολαση, τσιτα νευρα, η ΑΕΚ στα καλυτερα της (ισως η καλυτερη ελληνικη ομαδα ολων των εποχων αν και εργο Φτουσαν...) σε παιχνιδι που με τη νικη θα επαιρνε το πρωτθλημα... επρεπε να ζητησει την αδεια του αδιαφορου βαθμολογικα ολυμπιακου να κερδισει...

kala dne tin paleuete me tipota, oti thelete thumaste. :rotflmao: :rotflmao:
emeis mesa ta thumomaste diaforetika pantws
:wave2:

oso gia penalty...anafora na ginetai mono stou papoutseli parakalw :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zubitos
06/10/2007, 10:41
κορυφαίο :lol: :lol: :lol: