PDA

View Full Version : Ανακοινωση!!!!



sniper
18/10/2004, 12:36
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!!!

Κυκλοφορεί ανάμεσά μας Trendys με σκουλαρικάκι, μπλε-μαύρο μοτοσακό και από σήμερα με διαόλους για παπουτσάκια ....

Το κακό είναι ότι βγάζει γλώσσα και νομίζει ότι έγινε άνθρωπος....

Ρε Υπερ4 δεν πας να δείς αν έρχομαι; Και αν με δεις πες μου το... Σου χρωστάς ένα κερασματάκι




:beer: :beer: :beer: :lol: :rotflmao: :lol:

DUKASII
18/10/2004, 12:44
pou na ton deis kai gymno na deis poy aloy exei skoylariki...

o atheofobos..:rotflmao: :rotflmao:

sniper
18/10/2004, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
pou na ton deis kai gymno na deis poy aloy exei skoylariki...

o atheofobos..:rotflmao: :rotflmao:




Αυτά είναι......

Όσο πάει γίνεται όλο και πιο Trendys.......


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

superfour
18/10/2004, 14:32
Καλά ρε.... φοβήθηκες και μπήκες στο forum για βοήθεια??? όπως κάναμε στο δημοτικό? "Κυλία κυλία ο Νικολάκης με είπε βλαμμένο..."???? ε??? ρε σαν δεν ντρέπεσαι 40 χρονών μαντράχαλος!

Και μιας και άνοιξες θέμα

ΝΑΙ ΡΕ!!! ΚΑΙ ΔΙΑΟΛΟΥΣ ΦΟΡΕΣΑΜΕ :smokin: ΚΑΙ SERVICE ΤΩΝ 245€ :uplate: ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΣΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 9 ΣΤΗΝ ΥΛΙΚΗ!

Άντε παλικαρι μ'... κάνε καμια προπόνηση την Κυριακή γιατί από την επόμενη σε βλέπω να γινεις ο καλύτερος πελάτης της Lipton! Άντε τα κουβαζάκια σου και σ'άλλη παλαλία

Σπυράκο.... γιατι ρε? μηπως σου κανε πληγή στο στόμα??????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ε μα κι εσύ βρε τέτοια μανία!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΟ Ο.Α.Κ.Α. (Υλίκη)

DUKASII
18/10/2004, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
Καλά ρε.... φοβήθηκες και μπήκες στο forum για βοήθεια??? όπως κάναμε στο δημοτικό? "Κυλία κυλία ο Νικολάκης με είπε βλαμμένο..."???? ε??? ρε σαν δεν ντρέπεσαι 40 χρονών μαντράχαλος!

Και μιας και άνοιξες θέμα

ΝΑΙ ΡΕ!!! ΚΑΙ ΔΙΑΟΛΟΥΣ ΦΟΡΕΣΑΜΕ :smokin: ΚΑΙ SERVICE ΤΩΝ 245€ :uplate: ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΣΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 9 ΣΤΗΝ ΥΛΙΚΗ!

Άντε παλικαρι μ'... κάνε καμια προπόνηση την Κυριακή γιατί από την επόμενη σε βλέπω να γινεις ο καλύτερος πελάτης της Lipton! Άντε τα κουβαζάκια σου και σ'άλλη παλαλία

Σπυράκο.... γιατι ρε? μηπως σου κανε πληγή στο στόμα??????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ε μα κι εσύ βρε τέτοια μανία!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΟ Ο.Α.Κ.Α. (Υλίκη)


ORAIA MALAKIA EGRAPSES PALI RE!! MPRABO...BLAKA!

TO ALO TORA TI EINAI;;EGINES GRHGORIADHS BLEPO;;MPAINEIS KANEIS DEIXNEIS;;
RE TON SAXLAMARA..:smokin:

VAL-MPARIERINO
18/10/2004, 14:42
Είναι σου λέω πολύ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, τα τσακίζει τα πιάτα στο λεπτό λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:wacko: :wacko: :wacko:


5586

Zanzibar
18/10/2004, 14:42
Άστο παιδί ρε μαλάκα αμέσως να τον πάρεις απ'τα μούτρα...

Του είπαμε ότι θα τον παίρνουμε μαζί στις βόλτες και προσπαθεί να το χωνέψει ο 120κάτι έχω κόφτη:lol: :lol: :lol:

XTMPAM
18/10/2004, 14:44
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΜΕ...


ΕΡΩΤΗΣΙΣ : Η ΥΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ-ΤΑΒΕΡΝΑ??

sniper
18/10/2004, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΜΕ...


ΕΡΩΤΗΣΙΣ : Η ΥΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ-ΤΑΒΕΡΝΑ??



Ναι και η Argentina Μασαμπουκερή στο Μαραθώνα.. House Guest Κωστάκης ο Γληγοράκης :rotflmao: :rotflmao: :lol:

superfour
18/10/2004, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Άστο παιδί ρε μαλάκα αμέσως να τον πάρεις απ'τα μούτρα...

Του είπαμε ότι θα τον παίρνουμε μαζί στις βόλτες και προσπαθεί να το χωνέψει ο 120κάτι έχω κόφτη:lol: :lol: :lol:

Ποιος φωνάζει απ'το πηγάδι?? ε?? ποιοοοοοοοοος?? πήρε κανένας κανα μηχανάκι και δεν το ξέρουμε!? ε?

ρε σεις δεν πατε να προλάβετε να κάνετε σπόνσορα τη Lipton μπας και βγάζεται και κανά φράγκο Ε?? άιντε! ρε μπας και φοβηθήκατε επειδή επανήλθα ε??

κι εσύ ρε Βαλ??? κι εσύ??? εγώ που πάντα σε υποστηριζόντανε? και μπορεγες και σου δωσα και τον μπαγλαμά καταή? ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ Γ!@$!@$ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΕΙΣ?????:mad::mad:

Zanzibar
18/10/2004, 14:52
"Αμάνννν...τι έγινε εδώ....??? Είχα καβατζώσει κάτι κλεμμένα μπιφτέκια που νόμιζα ότι τα είχαν ξεχάσει......!!!!!
Ωωωωωοοοοοοχιιιι ρε πούστη τα μουνόπανα μου φάγαν τα μπιφτέεεεεεεεκιαααααα.......:bigcry: :bigcry: "


5587

VAL-MPARIERINO
18/10/2004, 14:52
Εχουμε κα χρόνους λέμεεεεεεεεεεεεεεεεε:wacko:
Καλαμάκι κοτόπουλο στην πίστα του Βόλου 0.24΄΄


5588

superfour
18/10/2004, 14:56
ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ! ΣΤΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΤΕ?

Μπράβο τρόποι....! μπράβο συμπεριφορά....:o

ξεχάσατε όμως κάτι βασικό....

.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.

είμαι MODERATOOOOOOOOR:smokin: DON'T FUCK WITH ME:smokin: :smokin:

VAL-MPARIERINO
18/10/2004, 14:57
Εγω τα βάζω επειδήςςςςςς θέλω να αποδείξω ότι είσαι γλήγορος αλλά μπέρδεψα τα θέματα στην γρηγοράδα φενεταιςςςςςς:rolleyes:

Αφου σε αγαπάμε ρε γι αυτό τα κάνουμε αυτά:winka:
Τι δεν σε αγαπάμε;;; Για κοίτα εδηλώσεις αγάπης


5589

sniper
18/10/2004, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
Εγω τα βάζω επειδήςςςςςς θέλω να αποδείξω ότι είσαι γλήγορος αλλά μπέρδεψα τα θέματα στην γρηγοράδα φενεταιςςςςςς:rolleyes:

Αφου σε αγαπάμε ρε γι αυτό τα κάνουμε αυτά:winka:
Τι δεν σε αγαπάμε;;; Για κοίτα εδηλώσεις αγάπης



Puppy love :winka:

Zanzibar
18/10/2004, 15:05
Ρε μαλάκα τώρα μας απειλείς έτσι....?

Ρε ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχα
ααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχαχααχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ

τι είπε ο άλλος ο βλαμμένος με το πριόνι:wave2:

ΤΙ ΘΕ ΡΕ ΚΟΝΤ'ΓΡΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΙΟΥΣΙΟΝ....???


Και που'τσε
θα τραγουδάς μόνο Seeds

"Pushin too hard" και τέτοια

:eyepop: :rotflmao: :evil:

sniper
18/10/2004, 15:13
επειδή είσαι Trendys ρε οργανοπαίχτη.......

Παγωμένο με λεμόνι.......




5590

superfour
18/10/2004, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Ρε μαλάκα τώρα μας απειλείς έτσι....?
.....


Just try me you bitch!!:smokin:

Τι ν'αγοράσεις ρε κακομοίρη! Το μόνο forum Που μπορείς να αγοράσεις είναι το forum του Ιδρύματος Αναπήρων στους Αγ. Ανάργυρους.... βοήθειά μας...

και πουΤσε? Όταν βγάλεις τις βοηθητικές από το χάρβαλο, ειδοποία να πάμε κανα ταξιδάκι μέχρι .... τα Σούρμενα... μη κουραστείς κι ολας?... Ok?

ppaylos
19/10/2004, 00:10
Ωχ Τι γινεται Εδω Αλλαξε το σαιτ απο μοτο ,σε Βεφα ?:confused:
Κυριοι σας καλω στην ταξη (Ρε μαλλιαδες μοναχοφαγαδες ριχτε και κανα μεζε απο δω):mad:
Αδε διαιτα ειπαμε... :wave2: