PDA

View Full Version : to 600 paei! to 1000 ...parapaei!!!!



devil_wings
18/10/2004, 13:00
re seis sovarefteite poia me ta xilia! poso poia tha pate....
kontra me ton superman thelete...
ftanei kai pou to pirate parakanate lathos.... ala na to ftiaxnete kiola?????


sons of the winds.... A T T A C K!!!:hypnotize :hypnotize :eyepop: :eek:

sniper
18/10/2004, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
re seis sovarefteite poia me ta xilia! poso poia tha pate....
kontra me ton superman thelete...
ftanei kai pou to pirate parakanate lathos.... ala na to ftiaxnete kiola?????


sons of the winds.... A T T A C K!!!:hypnotize :hypnotize :eyepop: :eek:



Έτσι γουστάρουμε.... Κάνουμε κόντρες με τα F-16....

Εσύ τώρα τι ζόρι τραβάς; :rotflmao: :rotflmao: :lol:

idi
18/10/2004, 13:10
οι πλυντιριακιδες μαλωνουνε



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
18/10/2004, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οι πλυντιριακιδες μαλωνουνε



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε μανάβη με τα πεπόνια σου....... δεν πας να δείς αν το μαύρο σου καρναβάλι παίρνει μπροστά;

Ή παίρνει πίσω;

periklisk
18/10/2004, 13:19
Άντε ρε δουλεύτε!!!!

Με τα μπρίκια!!!!!

αχαχαχααααααααααααα

gtsiros
12/11/2004, 14:09
De 3erw tipota... egw eida to CB1300 kai epa8a plaka.

ola panw tou einai terastia.

mhxanh, xtapodi, teliko, zantes, lastixa, psugeio, frena, sela, fanari...

einai panemorfo

skorpios1
12/11/2004, 15:25
Kai poy na to dhs kai se mayro xroma....!:smilea:

tamis
02/01/2005, 03:37
re paidia ti na sas pw.... egw o tapeinos fazer 600 exw kai.... den mou ftanei... den ftouraei re paidia... liga ta gkazia... pira kai to r1 tou 2004 test drive serres... tha me peite malaka alla.... egw perimena pollaaa perisotera.... re paidia koitaw gia to zx12r twra na to kanw kana test drive mpas kai parw auto alla..... fovame min apogoiteutw... den lew kala pigaine to r1 alla re paidia egw perimena mixanaki me tosa gkazia(180) aloga einai auta pou na min elegxontai kapws etsi... perimena na anebw panw kai na min mporw na to elegxw... paraitan problepsimo me exeresi to apotomo stis 7 xiliades pou entaxei meta apo liga xiliades km to xereis to exeis empedwsei to xereis pleon kai osu fenete autonoito.... pleon i 12r thelw i na tourmpisw to prwto fazer stin ellada... ti na pw min me peite malaka oute axaristw alla perimena poio polla....:bawl:

eidika to fazer pleon mou fenete oxi podilato alla.... patini.... thelw re paidai otan anebainw panw prin anebw na niwthw ena sfiximo sto stomaxi.... na skeftomai pws tha se nikisw kai se autin edw tin bolta.... tha elegxsw kai se auti tin bolta.... na to xerw poio einai alla na me kanei na to fobame.... mono tote pisteuw tha eimai ikanopoiimenos apo ta gkazia mia motosikletas....

yg... Ikaros ithela na ginw alla me kopsane logo ipso.... 1.93 gamw to tixi mou....

yg.... i gkabla tis epitaxinseis einai kaliteri apo to kalitero sex pou mporeis na kaneis me tin opoiadipote gkomena oso kalo kai an einai mia prwtognwri agria epitaxinsi pou sxedon se kanei na lipothimas einai panta kaliteri apo to sex.... xazepsa? lete? isws.... axxx....

darkCount
02/01/2005, 10:33
Re sy Tamis...an einai h epitaxynsh kalyterh apo to sex me mia gkomenara...tote na mh gamas!!
8a deseis ena banji sto mpalkoni, an meneis se orofo, kai opote exei shkwmares 8a rixneis mia sto keno kai 8a goustaris!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Oso pio psila meneis toso to kalytero. An de paizei orofos tote metakomise....gefyra Xalkida h ston Isthmo:lol: :rotflmao:

:wave2:

tamis
02/01/2005, 11:32
koita me parexigises :lol: kalo kai to sex alla i apoliti epitaxinsi den paizetai me tipota.... den eipa oti den maresei to sex gia auto kai mamame alloste :D oso gia to banji jumping tha to kathierwso.... apo ti monokatoikia bebaia pou menw tha exw enaaa mikroooo problima upsous mia kai egw oxi kontos.... 1.93 o foukaras alla tha tin palepsw, tha to prospathisw kai tha se enimerwsw:lol:
yg pisteuw na katalaves ti genika enoousa gia ta gkazia etsi? giati se auta anaferomoun sto post mou;) ade paides kali xronia maaasssss!!!!!

:beer: :beer: :beer:

Xlitos
02/01/2005, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
[B]De 3erw tipota... egw eida to CB1300 kai epa8a plaka.

ola panw tou einai terastia.

mhxanh, xtapodi, teliko, zantes, lastixa, psugeio, frena, sela, fanari...


[QUOTE]Kai poy na to dhs kai se mayro xroma....!



:beer:


7198