PDA

View Full Version : Συγχαρητηρια



AFTER
10/10/2007, 09:07
Εχουμε πει κατι για την εξαφανιση των thread ή δεν εχουμε πει?

SF αγορι μου οτι και να κανεις, εγω παλι εδω θα ειμαι
Δεν θα καταφερεις να με διωξεις απο το φορουμ

Λεωνίδας
10/10/2007, 09:13
εμείς τι φταίμε ρε μεγάλε να έχουμε άλλη μια μαλακία στις γενικές :rolleyes:

vangelis 64
10/10/2007, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχουμε πει κατι για την εξαφανιση των thread ή δεν εχουμε πει?

SF αγορι μου οτι και να κανεις, εγω παλι εδω θα ειμαι
Δεν θα καταφερεις να με διωξεις απο το φορουμ Ε τώρα τί περιμένεις,να σού πούνε και μπράβο δηλαδή;Την είδα τη σελίδα κι έπαθα πλάκα.:sad: :sad:

Πιστεύεις ότι υπήρχε περίπτωση να μείνει;Καλά κάνανε και το ξυρίσανε κατά τη γνώμη μου,για να μη σού πω ότι ξαφνιάστηκα που το ποστάρισες εσύ. :sick: :wave2:

crs-k
10/10/2007, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχουμε πει κατι για την εξαφανιση των thread ή δεν εχουμε πει?

SF αγορι μου οτι και να κανεις, εγω παλι εδω θα ειμαι
Δεν θα καταφερεις να με διωξεις απο το φορουμ



Ρε Γιωργη...

Ηταν απιστευτα αναγουλιαστικο θεαμα.

Μου δεθηκε το στομαχι κομπος πρωι-πρωι... :sick:


Οσες προειδοποιησεις κι αν βαζεις, θα μπουν πολλοι να το δουν, ακομα και παιδια... :(

Εδω προσπαθουμε να τα προστατεψουμε (ακομα κι απο τετοια θεαματα).


Μην γινεσαι αδικος τωρα... :wacko:

Julius
10/10/2007, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχουμε πει κατι για την εξαφανιση των thread ή δεν εχουμε πει?

SF αγορι μου οτι και να κανεις, εγω παλι εδω θα ειμαι
Δεν θα καταφερεις να με διωξεις απο το φορουμ




Δεν ξέρω τι και με ποιους έχετε πεί κάτι για την εξαφάνιση των post αλλά υπάρχουν σχετικά διευκρινιστικά κείμενα από την διαχείριση.

Όταν τα πόστ αγγίζουν τα όρια τις αηδίας, της ασέβειας και έχουν μοναδικό σκοπό να προκαλέσουν αρνητικά νομίζω ότι είναι προδιαγεγραμμένη η ποριά τους

Επίσης καταλαβαίνω από το σχόλιο σου για τον SF το αγόρι σου, ότι έχεις κάποιο πρόβλημα μαζί του και μάλλον θεωρείς ότι αυτός σου έφαγε το thread? Ή είναι σχόλιο που προσθέτεις σε κάθε post που κάνεις?


:evil:

SF
10/10/2007, 09:38
Μιας και αυτό το θρεντ δε θα κοπεί, προς γνώση και συμμόρφωση (η οποία δεν έρχεται ποτέ για ορισμένους)...

- Οι κεντρικοί διαχειριστές είναι 4, εκ των οποίων οι δύο είναι admin. Και ιδίως στις γενικές, υπάρχει συμφωνία στο τι γίνεται. Συνεπώς έχεις προσωπική εμπάθεια μαζί μου. Πρόβλημά σου, που προφανώς θα παραμείνει.

- Παραμένει το ερώτημα που λέει και ο Χούλιος: με ποιούς και τι έχεις πει για τα κοψίματα;

- Ποιός είπε ότι θέλω να διώξω εσένα (ή οποιονδήποτε άλλον) από το φόρουμ;

- Με τι αέρα βγαίνεις και ζητάς ρέστα;

- Κάνεις αμέτρητα ποστ κάθε μέρα, πολλά εκ των οποίων άχρηστα ή άσχετα (όπως και πολλοί άλλοι φυσικά), τα οποία δεν κόβονται (όπως και των άλλων) γιατί είναι γνωστό ότι εφαρμόζουμε την τακτική της <αρκετής ελευθερίας>. Δηλαδή αν σε αφήσουμε να ποστάρεις κρέατα χυμένα στο δρόμο, και μάλιστα με το ανόητο κείμενο "ΜΗ ΤΟ ΔΕΙΤΕ"... αύριο τι; Τι άλλο θα μας δείξεις;

Εφάρμοσε αυτό που αφήνει να εννοηθεί η υπογραφή σου. Αποτελείς εξαίρεση λες; Απαντώ αναγκαστηκά δημόσια, γιατί δημόσια γράφεις ό,τι γράφεις. Εφόσον έχεις προσωπικό πρόβλημα μαζί μου, στείλε μου όσα ΠΜ θες. Εγώ προσωπικά δε θα ξανασχοληθώ δημόσια μαζί σου, και τυχόν ανάλογα ποστ θα κοπούν στο μέλλον. Είσαι 30 χρονών μαντράχαλος, και είναι κρίμα να σε κράζει όλο το φόρουμ κι εσύ να κάθεσαι να αρχίζεις flames.

Τελεία και παύλα, και μπορείς να βγάλεις τα σώψυχά σου.

McTalas
10/10/2007, 12:32
egw pantos prolava kai tis tsimpisa tis foto.apo epggelmatiko endiaferon fysika.
symfwnw pws Htan poly sklyres oi fwto,den einai gia na mpenoun etsi xyma...

AFTER
10/10/2007, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF

- Κάνεις αμέτρητα ποστ κάθε μέρα, πολλά εκ των οποίων άχρηστα ή άσχετα (όπως και πολλοί άλλοι φυσικά), τα οποία δεν κόβονται (όπως και των άλλων) γιατί είναι γνωστό ότι εφαρμόζουμε την τακτική της <αρκετής ελευθερίας>. Δηλαδή αν σε αφήσουμε να ποστάρεις κρέατα χυμένα στο δρόμο, και μάλιστα με το ανόητο κείμενο "ΜΗ ΤΟ ΔΕΙΤΕ"... αύριο τι; Τι άλλο θα μας δείξεις;

Εφάρμοσε αυτό που αφήνει να εννοηθεί η υπογραφή σου. Αποτελείς εξαίρεση λες; Απαντώ αναγκαστηκά δημόσια, γιατί δημόσια γράφεις ό,τι γράφεις. Εφόσον έχεις προσωπικό πρόβλημα μαζί μου, στείλε μου όσα ΠΜ θες. Εγώ προσωπικά δε θα ξανασχοληθώ δημόσια μαζί σου, και τυχόν ανάλογα ποστ θα κοπούν στο μέλλον. Είσαι 30 χρονών μαντράχαλος, και είναι κρίμα να σε κράζει όλο το φόρουμ κι εσύ να κάθεσαι να αρχίζεις flames.

Τελεία και παύλα, και μπορείς να βγάλεις τα σώψυχά σου.


To αν κανω αχρηστα ποστ, σιγουρα δεν θα το κρινεις ΕΣΥ

Εσυ αγορι μου ασχολησε μαζι μου, εσυ το ξεκινησες, 2 φορες κιολας, ΞΕΧΑΣΕΣ?
Μηπως θες να τα βγαλω στην φορα?
Ασε καλυτερα γιατι δεν σε συμφερει


Το ποιον κραζει το φορουμ, ασε να το κρινουν οι αλλοι
Ο χρονος οπως εχω πει, ειναι ο καλυτερος γιατρος, ολα τα θεραπευει και ολα τα βγαζει στην επιφανεια,και οτι ειναι ο καθενας, θα το κρινει η ιστορια, για αυτο....

Το θεμα ειναι ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΒΗΣΕΙ ποστ, τα οποια μονο αχρηστα δεν ηταν
Για αυτο απαιτω εξηγηση απο τους admin
Απο εσενα δεν θελω τιποτα, αν ηξερες αλλωστε την εντυπωση που εχω για σενα, μπορει να με προτεινες και για ΒΑΝ
Εγω ΔΕΝ το δεχομαι να μου σβηνουν ποστ χωρις προειδοποιηση, και χωρις αναφορα(πληροφορια)
Ειναι ΚΑΝΟΝΑΣ για ολα τα φορουμ. Το να σβηνεις ποστ και θρεντ χωρις αναφορα και δικαιολογια, ειναι ΦΑΣΙΣΜΟΣ


Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
εμείς τι φταίμε ρε μεγάλε να έχουμε άλλη μια μαλακία στις γενικές :rolleyes:

Εσενα τωρα να σου απαντησω?

AFTER
10/10/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Δεν ξέρω τι και με ποιους έχετε πεί κάτι για την εξαφάνιση των post αλλά υπάρχουν σχετικά διευκρινιστικά κείμενα από την διαχείριση.

Όταν τα πόστ αγγίζουν τα όρια τις αηδίας, της ασέβειας και έχουν μοναδικό σκοπό να προκαλέσουν αρνητικά νομίζω ότι είναι προδιαγεγραμμένη η ποριά τους

Επίσης καταλαβαίνω από το σχόλιο σου για τον SF το αγόρι σου, ότι έχεις κάποιο πρόβλημα μαζί του και μάλλον θεωρείς ότι αυτός σου έφαγε το thread? Ή είναι σχόλιο που προσθέτεις σε κάθε post που κάνεις?


:evil:

Julius, ειμαι μελος του moto.gr απο τοτε που ειχε message board χαρακτηρα
Το οτι δεν ετυχε να γνωριστουμε απο τοτε, δεν ειναι λογος το να υποστιριζεις καποιον που τον εχεις δει απο κοντα μερικες φορες παραπανω

Επειδη ομως δεν ξερεις τι εχει συμβει, δεν σε παρεξηγω

sniper
10/10/2007, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
.....

Το θεμα ειναι ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΒΗΣΕΙ ποστ, τα οποια μονο αχρηστα δεν ηταν
Για αυτο απαιτω εξηγηση απο τους admin
Απο εσενα δεν θελω τιποτα, αν ηξερες αλλωστε την εντυπωση που εχω για σενα, μπορει να με προτεινες και για ΒΑΝ
Εγω ΔΕΝ το δεχομαι να μου σβηνουν ποστ χωρις προειδοποιηση, και χωρις αναφορα(πληροφορια)
Ειναι ΚΑΝΟΝΑΣ για ολα τα φορουμ. Το να σβηνεις ποστ και θρεντ χωρις αναφορα και δικαιολογια, ειναι ΦΑΣΙΣΜΟΣ


....

Απάντηση απο Admin πήρες πιο πάνω.

Αν ξαναβάλεις τέτοιες φωτογραφίες και μάλιστα όταν το ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ στο παρελθόν ότι δεν μπαίνουν (δεν είσαι καινουργιος εδώ μέσα) μας δείχνεις πόσο σέβεσαι τον χρόνο μας και εμάς τους ίδιους. Μας γράφεις στα @@ σου και είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό αυτό.

Όσα πόστ παραβαίνουν τους κανόνες που έχουμε θέσει κόβονται. Σιγά μην πάρουμε και τηλέφωνο να σας ειδοποιήσουμε.

Αν μας επιτρέπεις, θα λειτουργεί αυτό το φόρουμ όπως όρισαν αυτοί που το έφτιαξαν. Αν δεν σου αρέσει, πρόβλημα δικό σου.

AFTER
10/10/2007, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


Όσα πόστ παραβαίνουν τους κανόνες που έχουμε θέσει κόβονται. Σιγά μην πάρουμε και τηλέφωνο να σας ειδοποιήσουμε.

Αν μας επιτρέπεις, θα λειτουργεί αυτό το φόρουμ όπως όρισαν αυτοί που το έφτιαξαν. Αν δεν σου αρέσει, πρόβλημα δικό σου.


Πμ παιδι μου, πμ

Με το ''αν δεν σου αρεσει προβλημα δικο σου'', καταλαβαινεις πως ακουγεσαι :rolleyes:

Με το να εισαι mod σε ενα φορουμ, δεν γινεσαι αυτοματα βασιλιας
Για αυτο να εκφραζεσαι σε παρακαλω, οπως αρμοζει

sniper
10/10/2007, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Πμ παιδι μου, πμ

Με το ''αν δεν σου αρεσει προβλημα δικο σου'', καταλαβαινεις πως ακουγεσαι :rolleyes:

Με το να εισαι mod σε ενα φορουμ, δεν γινεσαι αυτοματα βασιλιας
Για αυτο να εκφραζεσαι σε παρακαλω, οπως αρμοζει


Τώρα κάνεις επιθεση σε μένα; Ή κατάλαβα λάθος;

SF
10/10/2007, 13:58
Ρε άφτερ, είσαι απίθανα κουραστικός.

Δεν έχεις απαντήσει σε καμία απολύτως ερώτηση, που είναι σαφέστατες, και εξακολουθείς να πετάς προκλητικές γενικολογίες εις βάρος μου. Ό,τι και να πεις δε θα αλλάξει κάτι, αλλά μιας κι ασχολούμαστε με την πάρτη σου σήμερα, ας συνεχίσουμε. Ποιός σου είπε ότι "δε με συμφέρει" και γιατί όλο λες μισόλογα;; Και ποιός σου είπε ότι δεν έχουμε δικαίωμα να σε κρίνουμε όταν εσύ κρίνεις τους πάντες και τα πάντα; Πήρες απάντηση και απο μοντ και απο admin, και συνεχίζεις...

Αφου λοιπον εχεις τόσο ελεύθερο χρόνο, πες μας (λίγο συγκροτημένα όμως):

1- Σε ποιόν διαχειριστή έστειλες ΠΜ να του αναφέρεις ότι κάποιος έγινε φασίστας εις βάρος σου; Πότε δλδ "απαίτησες εξήγηση" για ποστ που σου έσβησα;

2- Με ποιούς και τι έχεις πει για τα κοψίματα;

3- Ποιός είπε ότι θέλω να διώξω εσένα (ή οποιονδήποτε άλλον) από το φόρουμ;

4- Ποιός είπε ότι σε προτείνω για ban;

5- Τι είδους φασισμό έχεις υποστεί; (Λες και όοοολοι οι άλλοι χρήστες που κόβονται καθημερινά παίρνουν προσωπική επιστολή με εξηγήσεις!!!!)

6- Πληρώνεις κάποια συνδρομή στο moto.gr και ζητάς τέτοια προσωπική περιποίηση;


Έβαλα και νουμεράκια για σε βοηθήσω.


ΥΓ. Εμένα ουδέποτε μου έστειλες ΠΜ για εξηγήσεις.

Julius
10/10/2007, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Julius, ειμαι μελος του moto.gr απο τοτε που ειχε message board χαρακτηρα
Το οτι δεν ετυχε να γνωριστουμε απο τοτε, δεν ειναι λογος το να υποστιριζεις καποιον που τον εχεις δει απο κοντα μερικες φορες παραπανω

Επειδη ομως δεν ξερεις τι εχει συμβει, δεν σε παρεξηγω


Κοίταξε το θέμα είναι ότι μπήκε ένα thread ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ κατά γενικότερη ομολογία, και για αυτό τον λόγο και το έστειλα αδιάβαστο

Τώρα εάν έπρεπε να σε ενημερώσω για το γεγονός…. Το έχουμε ξανασυζητήσει καμία διακοσαριά φορές και έχουμε πει ότι απλά δεν γίνεται.



Αντί να πεις οκ παίδες εγώ το βλέπω αλλιώς το θέμα και νομίζω ότι τα σπασμένα κορμιά σε λίμνες αίματος ξαπλωμένα στην άσφαλτο μπορεί να αποτελέσουν ισχυρό σοκ και τελικά να έχουν θετικό αποτέλεσμα σε ανθρώπους που δεν χρησιμοποιούν προστασία……… τώρα το γύρισες σε προσωπική αντιπαράθεση με τον SF που πραγματικά δεν ξέρω τι έχει γίνει μεταξύ σας αλλα ρε AFTER ούτε με ενδιαφέρει στο κατω κάτω, ότι έχει γίνει μεταξύ σας όπως λές, να το λύσετε μεταξύ σας και όχι στο forum ευχαριστώντας την διάθεση κατινιάς που έχουν μερικοί και μερικές.


:sad:

AFTER
10/10/2007, 15:09
Koιταξτε δεν θα το συνεχισουμε το θεμα, και δεν εχει και αξια

Απλως να επισημανω, οτι ξερω τι θαψιματα εχουν πεσει στην ''ζωνη'' για μενα και για ποσους αλλους, και φυσικα θα συνεχισουν να πεφτουν
Το αν εχω εγω προβλημα με τον SF ή εκεινος με εμενα, νομιζω πρεπει να ανατρεξετε στον ΄΄καδο΄΄ του φορουμ, εκτος και αν εχουν σβηστει εντελως τα μυνηματα
Το να λεει ομως οτι ''γραφεις αχρηστα μυνηματα'', παει να πει οτι δεν κανει αλλη δουλεια απο το να με παρακολουθει και να ασχολειται με το ατομο μου, και δεν ειναι η πρωτη φορα που το γραφει
Ξαναλεω, αμα θελετε κοιταξτε μονοι σας τα ποστ που σβηστηκαν

Sniper οχι δεν σου επιτιθέμαι , απλως ειναι κατι που δεν σε αφορα, γιατι δεν ξερεις τι εχει γινει, για αυτο καλυτερα μην παρεις μερος

Οπως εγραψα θεωρω τον εαυτο μου ενας απο αυτους που βοηθησαν να εχει το moto.gr την εμβελεια που εχει σημερα, και ειμαι μελος απο τοτε που ουτε καν ηξεραν μερικοi mod τωρα, τι ειναι το moto.gr
Eχω λοιπον δικαιωμα καποιας αντιστοιχης μεταχειρισης
Νομιζω?

Over and out

OldMan
10/10/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Απλως να επισημανω, οτι ξερω τι θαψιματα εχουν πεσει στην ''ζωνη'' για μενα και για ποσους αλλους, και φυσικα θα συνεχισουν να πεφτουν
Για κάτσε λίγο ρε μάστορα...

Έχεις δει με τα μάτια σου αυτά που λες ??? :confused:

Αν ναι, να μου τα δείξεις και μένα να ξέρω με τι τσογλάνια κάνω ηλεκτρονική παρέα ...:D

Αν όχι, δεν νομίζεις ότι είναι λίγο "επιπόλαιο" να λες κάτι τέτοιο (ακόμη και βασιζόμενος σε λόγια τρίτων...) ?? :smokin:

GyPsy
10/10/2007, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Οπως εγραψα θεωρω τον εαυτο μου ενας απο αυτους που βοηθησαν να εχει το moto.gr την εμβελεια που εχει σημερα, και ειμαι μελος απο τοτε που ουτε καν ηξεραν μερικοi mod τωρα, τι ειναι το moto.gr
Eχω λοιπον δικαιωμα καποιας αντιστοιχης μεταχειρισης
Νομιζω?

Over and out

Δηλαδή ρε Γιώργο πρέπει να ισχύει ο "νόμος του παλιού" εδω μέσα?

ή με βάση του αριθμού των ποστ?

Για να ξέρω τι δικαιώματα έχω....

crs-k
10/10/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Δηλαδή ρε Γιώργο πρέπει να ισχύει ο "νόμος του παλιού" εδω μέσα?

ή με βάση του αριθμού των ποστ?

Για να ξέρω τι δικαιώματα έχω....


Το πρωτο σε συμφερει, το δευτερο ΟΧΙ! :dizzy:


:lol: :rotflmao: :lol:

AFTER
10/10/2007, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Δηλαδή ρε Γιώργο πρέπει να ισχύει ο "νόμος του παλιού" εδω μέσα?

ή με βάση του αριθμού των ποστ?

Για να ξέρω τι δικαιώματα έχω....

Με βαση του τι εχει προσφερει καποιος σε ενα φορουμ, ακομα και εξω απο το url του, οσο καιρο ειναι μελος
Δεν ειμαι εγω αυτος αλλωστε που κανει κλικα, εγω παντα μιλαω στα νεα μελη που ερχονται στους καφεδες, και μας κοιτανε σαν εξωγηινους επειδη δεν γνωριζουν κανεναν
Οπως αλλωστε μου ειχαν φερθει και εμενα ορισμενοι στον πρωτο μου καφε με το moto.gr


oldman καβουρι, το οτι πεφτουν θαψιματα, το ξερω
Αλλα και να μην το ηξερα, ειναι η φυσικα πορεια ενος φορουμ

FZR600R
10/10/2007, 16:22
Μια pizza απ'ολα


108144

marios8
10/10/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Με βαση του τι εχει προσφερει καποιος σε ενα φορουμ


Aυτό ποιός το αποφασίζει ? :confused: :confused: :confused:

bartlal
10/10/2007, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Με βαση του τι εχει προσφερει καποιος σε ενα φορουμ, ακομα και εξω απο το url του, οσο καιρο ειναι μελος
Δεν ειμαι εγω αυτος αλλωστε που κανει κλικα, εγω παντα μιλαω στα νεα μελη που ερχονται στους καφεδες, και μας κοιτανε σαν εξωγηινους επειδη δεν γνωριζουν κανεναν
Οπως αλλωστε μου ειχαν φερθει και εμενα ορισμενοι στον πρωτο μου καφε με το moto.gr


oldman καβουρι, το οτι πεφτουν θαψιματα, το ξερω
Αλλα και να μην το ηξερα, ειναι η φυσικα πορεια ενος φορουμ

γιωργη, εισαι αδικος (επετρεψε μου να σου πω: για αλλη μια φορα...) :winka:

:wave2:

adam_tsouk
10/10/2007, 18:01
Εχω και εγω να καταγγειλω κατι. :mad:



Δεν προλαβαινω να σπαμαρω. θελω αυτοματα το συστημα να μου βαζει αυτοματα καμμια 100ρια μημ στον λογαριασμο μου.






:lol: :rotflmao: :lol:

nimbus
10/10/2007, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Απάντηση απο Admin πήρες πιο πάνω.

Όσα πόστ παραβαίνουν τους κανόνες που έχουμε θέσει κόβονται. Σιγά μην πάρουμε και τηλέφωνο να σας ειδοποιήσουμε.

Αν μας επιτρέπεις, θα λειτουργεί αυτό το φόρουμ όπως όρισαν αυτοί που το έφτιαξαν. Αν δεν σου αρέσει, πρόβλημα δικό σου.



ούτε sms?:confused: :lol: :lol:

crs-k
10/10/2007, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εχω και εγω να καταγγειλω κατι. :mad:

Δεν προλαβαινω να σπαμαρω. θελω αυτοματα το συστημα να μου βαζει αυτοματα καμμια 100ρια μημ στον λογαριασμο μου.

:lol: :rotflmao: :lol:



Ασε ρε Ανταμακο... :sick:

Οταν τους το ζηταγα κι εγω αυτο κανεις δεν με καταλαβαινε... :sad:



:lol: :rotflmao: :lol:

Λεωνίδας
10/10/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εσενα τωρα να σου απαντησω? για πες :rolleyes:
έγινε κάποιος πιο εριστικός από εσένα και φόρτωσες :confused: :wave2:

costas81
10/10/2007, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Δηλαδή ρε Γιώργο πρέπει να ισχύει ο "νόμος του παλιού" εδω μέσα?

ή με βάση του αριθμού των ποστ?

Για να ξέρω τι δικαιώματα έχω....



....και να αρχισω το σπαμ αν ειναι!!




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tropeas
10/10/2007, 20:05
Γιώργο (After) είσαι και υπερβολικός.... και λάθος!:beer: :wave2:

costas81
10/10/2007, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Γιώργο (After) είσαι και υπερβολικός.... και λάθος!:beer: :wave2:


ο καθενας το βλεπει απο την δικη του πλευρα

gcrook
10/10/2007, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Γιώργο (After) είσαι και υπερβολικός.... και λάθος!:beer: :wave2:



Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
ο καθενας το βλεπει απο την δικη του πλευρα

Σιγουρα....εγω απο την δικη μου πλευρα τον βλεπω λαθος και υπερβολικο:look:

costas81
10/10/2007, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Σιγουρα....εγω απο την δικη μου πλευρα τον βλεπω λαθος και υπερβολικο:look:


+1 και απο εμενα!


αλλα ειπαμε ο καθενας το βλεπει από άλλη πλευρά

gcrook
10/10/2007, 20:29
:hypnotize :uplate: :hypnotize:rolleyes:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

Akatanomastos
10/10/2007, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
ο καθενας το βλεπει απο την δικη του πλευρα



Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Σιγουρα....εγω απο την δικη μου πλευρα τον βλεπω λαθος και υπερβολικο:look:


Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
+1 και απο εμενα!


αλλα ειπαμε ο καθενας το βλεπει από άλλη πλευρά


RE TI PINETE ??????:uplate: :hypnotize :ninja: :alien: :alien: :alien:

:lol: :lol: :lol: :lol:

alla apo tin alli plevra einai opos to vlepei kapoios fisiologiko, kai na diladi ithela na po pos einai thema gonias..:lol: :lol: :lol: :lol:

costas81
10/10/2007, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
RE TI PINETE ??????:uplate: :hypnotize :ninja: :alien: :alien: :alien:

:lol: :lol: :lol: :lol:

alla apo tin alli plevra einai opos to vlepei kapoios fisiologiko, kai na diladi ithela na po pos einai thema gonias..


ε βέβαια!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xampos
10/10/2007, 20:43
:ninja:

AFTER
10/10/2007, 21:26
Εγω απο την δικη μου πλευρα, σας βλεπω ολους πισω μου

Και να μην το λαβετε υπ'οψιν απο την δευτερη εννοια :rolleyes:

Akatanomastos
10/10/2007, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER


Και να μην το λαβετε υπ'οψιν απο την δευτερη εννοια :rolleyes:


mporoume na to lavoume apo tin triti, pou einai kai i makriteri

gcrook
10/10/2007, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω απο την δικη μου πλευρα, σας βλεπω ολους πισω μου


Να μου το πεις στα Μεγαρα αυτο....γλυκε μου:blush:

VanDiemen
10/10/2007, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
mporoume na to lavoume apo tin triti, pou einai kai i makriteri

Αρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!
Πες κι άλλα..

AFTER
10/10/2007, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Να μου το πεις στα Μεγαρα αυτο....γλυκε μου:blush:

Το ηξερα οτι θα το πεις αυτο, λαιουρα
Αλλα επειδη με περασες 2 φορες στο ιδιο session :rolleyes: , επειδη ειχα σκαψει την μιση πιστα απο τα κωλομαρσπιε που βρισκανε κατω, νομιζεις οτι θα σε λυπηθω την επομενη φορα?:a36:

gcrook
10/10/2007, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Αλλα επειδη με περασες 2 φορες στο ιδιο session

Αληθεια εκανα εγω κατι τετοιο; :look: :eek: :look:

Μου την εχεις φυλαγμενη ε; :look:

crs-k
10/10/2007, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω απο την δικη μου πλευρα, σας βλεπω ολους πισω μου
........................


Με την καλη εννοια? :look: :eyepop: :blush:






:lol: :rotflmao: :lol:

AFTER
10/10/2007, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Με την καλη εννοια? :look: :eyepop: :blush:






:lol: :rotflmao: :lol:

Εξαρταται ποιος γλυφει την πλατη ποιανου :a5:

Tropeas
10/10/2007, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Να μου το πεις στα Μεγαρα αυτο....γλυκε μου:blush:
Γιώργη...
μάλλον θέλει τον έναν μπρος και τον άλλο πίσω στα Μέγαρα V - 2 σάντουϊτς :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:
gkoyxgkoyxgkoyxkoyladitaesbeseexouneapsougitses....

AFTER
10/10/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Γιώργη...
μάλλον θέλει τον έναν μπρος και τον άλλο πίσω στα Μέγαρα V - 2 σάντουϊτς :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:
gkoyxgkoyxgkoyxkoyladitaesbeseexouneapsougitses....


Εξαρταται με ποια μηχανακια θα γινει αυτο

Αντιπαθω βλεπεις τα ελαια στο σεξ

:a17:

Tropeas
10/10/2007, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εξαρταται με ποια μηχανακια θα γινει αυτο

Αντιπαθω βλεπεις τα ελαια στο σεξ

:a17:
τον βλέπω ροζουλί και υγρό τον πισινούλι σου , που μου δείχνεις... είναι αυτά τα λάδια με το χρώμα για να φαίνονται να μην τα πατήσεις και πιάσεις ???:bawl: :bigcry: :rotflmao: :lol: :wave2:

GyPsy
11/10/2007, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Το πρωτο σε συμφερει, το δευτερο ΟΧΙ! :dizzy:


:lol: :rotflmao: :lol:

Δεν νομίζω ρε Χρήστο να διεκδίκησα ποτέ κάτι απο το φόρουμ.

Ούτε ποτέ με ενδιέφερε :nono: :nono:

crs-k
11/10/2007, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Δεν νομίζω ρε Χρήστο να διεκδίκησα ποτέ κάτι απο το φόρουμ.

Ούτε ποτέ με ενδιέφερε :nono: :nono:



Πλακα κανω ρε Κωστα! :smilea:

bartlal
11/10/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω απο την δικη μου πλευρα, σας βλεπω ολους πισω μου

Και να μην το λαβετε υπ'οψιν απο την δευτερη εννοια :rolleyes:

οκ, να το λαβω απο την πρωτη εννοια (που μου ηρθε στο ετσι και αλλιως ανωμαλο μου μυαλο?) :D :blush: :blush: :smilea:






:lol: :lol: :lol:











που ειναι και εκεινος ο μακης να πει ποιος θα κανει τελικα την ατμομηχανη? :mad:

zephyr1
11/10/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Δρακους βλεπεις? :lol: :lol: :lol: :wave2:

Fazerοδρακους.;)

makis206
11/10/2007, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
που ειναι και εκεινος ο μακης να πει ποιος θα κανει τελικα την ατμομηχανη? :mad:

Ρε δεν είπαμε ότι αναλαμβάνω εγώ αλλά θα πάει κύκλος το πράγμα ;:evil:

Όλοι το ίδιο αλλά εγώ θα καπνίζω ταυτόχρονα..:D


:lol: :rotflmao:

AFTER
11/10/2007, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε δεν είπαμε ότι αναλαμβάνω εγώ αλλά θα πάει κύκλος το πράγμα ;:evil:

Όλοι το ίδιο αλλά εγώ θα καπνίζω ταυτόχρονα..:D


:lol: :rotflmao:


Οκ, ετσι μπορουμε να περασουμε και ποταμι, χωρις να βρεξουμε τα πουλια μας

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
11/10/2007, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οκ, ετσι μπορουμε να περασουμε και ποταμι, χωρις να βρεξουμε τα πουλια μας
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και θά'χουμε τον ατμό για σημαδούρα :lol: :rotflmao: :lol:


ω ρε έμπνευση πάλι απόψε :dizzy:

adam_tsouk
11/10/2007, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Πλακα κανω ρε Κωστα! :smilea:
εγω παλι ΟΧΙ!

τι θα γινει ρε Χρηστο, εγω ενας απλος παλιομελΗτης ειμαι! :lol: :lol:

κανε εσυ τα κονε σου


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: