PDA

View Full Version : προστατευτικά μπουφαν?



stefanos
10/10/2007, 22:23
Απο την τελευταία τουμπίτσα τραυματίστηκε το colori μου στο μανίκι και είπα να αλλάξω μπουφαν.
Πήρα λοιπόν ένα άλλο (οχι colori).
Ολα ωραία αλλά απο προστασία στην πλάτη κολοκυθια, μια παπαρίτσα μαλακιά έχει, και σκεύτομαι αν μπαίνει τίποτα άλλο στην ίδια θέση που να κάνει ίσως καλύτερη δουλειά.
Αν ξέρετε καμιά μάρκα μαγαζί που θα βρώ, γιατί έτσι όπως πάω θα έχω άσχημα γεράματα.

Sapadak
10/10/2007, 22:37
Μπορει να ακουγετε x-treme αλλα γιατι δεν παιρνεις ενα κροκοδειλο?

Καταλαβαινω το σοκ σου οταν αλλαξα το δικο μου το colori και πηγα σε αλλο ξενερωσα με τη πλατουλα του αλλου. :rolleyes:


108195

stefanos
10/10/2007, 22:45
Χρειάζομαι κάτι εύκολο για κάθε μέρα.Το καλύτερο που σκεύτομαι είναι να βρώ κάτι που ταιριάζει στην υπάρχουσα θήκη του μπουφαν.
Γιατί να ξέρεις οτι όσα περισσότερα έχεις να βάλεις το πρωί τόσο μπαίνεις σε πειρασμό να αφήσεις κάτι πίσω πάνω στην βιασύνη.

McTalas
11/10/2007, 03:47
h spidi vgazei poly kales plates gia jacket se logikes times (oxi krokodilous)

kai h dainese episis vgazei plates alla se oxi kai toso logkes times:mad:

h spidi vgazei kai prostateftika agkwna kai omou ta biomechanic (h kapos etsi:D) poly kala!!
:wave2:

Nikoskazer2000
11/10/2007, 04:23
KnoX AdvanceX
-------------------

Την είχα πάρει 25 ευρώ τη 2η μέρα κιόλας που αγόρασα το μπουφάν μου για αντικατάσταση του mouse pad που είχε.

Την κόβεις με ψαλίδι στα μέτρα της θήκης που έχει η πλάτη σου (αν δε χωράει ακριβώς) κι' είσαι έτοιμος! :winka:


108293

contravener
11/10/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
KnoX AdvanceX
-------------------
για αντικατάσταση του mouse pad που είχε.
:p :p :p :p :p


Apo pou kai poso?

Nikoskazer2000
11/10/2007, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από contravener
:p :p :p :p :p


Apo pou kai poso?

Απ' τον αντιπρόπωπο στα Χανιά :lol: . Ουσιαστικά σε οποιοδήποτε κατάστημα πουλάει προιόντα της Bering θα βρείς και τα προστατευτικά της KnoX. ;)