PDA

View Full Version : βοήθεια για ενδοεπικοινωνία...



gloum
11/10/2007, 11:10
Λοίπον..το έχει κανείς σας αυτό (http://www.moto-accessories.gr/greek/ProductDet.asp?CatID=530&CatPosition=459&PID=1807) ? Λέει τίποτα?καμιά άλλη πρόταση σε αυτή την τιμή υπάρχει??(δοκιμασμένη ε???)Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεύχαριστ ώ:)

Εχετλαίος
11/10/2007, 11:48
Το κακό με τις ενδοεπικοινωνίες είανι ότι στα πολλά χλμ (>60) δεν ακούς και πολλά από το στροβολισμό του αέρα πάνω/μέσα στο κράνος. Και αν το έχεις και πολύ δυνατά (πχ ακούωντας μουσική) θα τα παίξουνε τα τύμπανα μια ώρα αρχνινότερα. Εγώ προσωπικά είχα 2 παλαιότερα (μια ασύρματη, μια ενσύρματη) και τση πούλησα και τση δυο. Για τη συγκεκριμένη δεν κατέω...

gloum
11/10/2007, 11:52
χχχχμ να το θέσω διαφορετικά..μεγάλο ρόλο παίζει και το κράνος..είχα την ενδοεπικοινωνία του lidl και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα μέχρι τα 100.ΚΑΝΕΝΑ..(δεν την έχω πλέον γιατί λόγω μαλ@κίας μου απογειώθηκε στην αττική οδό γκρρρρρρ...Για τα λεφτά του αυτ΄΄η που λέω στάνταρ είναι καλύτερη..απλά θέλω να μάθω από πρώτο χέρι πόσο καλή είναι η αν μπορώ με αυτά(άντε με ελάχιστα παραπάνω) να βρώ καλύτερη:)