PDA

View Full Version : Απίστευτη Wild Card!!!!!!!!!!!!!!!!



sapila racing
11/10/2007, 12:03
Στο Philip Island όπως και σε όλους τους αγώνες θα τρέξουν Wild Card αναβάτες.

Τέτοιο πράγμα όμως δεν εχετε ξαναδεί, η Katia ηταν χάλια μπροστά της.

Τα 125 θα εχουν περισσότερη ακροαματικότηα απο τα MotoGP μου φαίνεται!! :eyepop: :eyepop: :lol:

Και πολλές τούμπες :lol:

Δείτε εδω http://www.gmcgp.net/profile_stacey.aspx :D

Μπορει και να κερδίσει, αφού πολλοί θα κάθονται πίσω της και δεν θα περνάνε :dizzy:


108316

dynogix
11/10/2007, 12:17
Occupation: Sports Model & Managing Director ‘White Tiger Models’ Modelling & Promotions Agency.
Goals for 07: To qualify & finish mid field at the 2007 MotoGP 125GP Support Race at Phillip Island.

Ειδικά το τελευταίο...:rotflmao: :rotflmao: Κρίμα που το forum εκτός από emoticons δε προσφέρει και μικρούς ήχους...Έδω πιστεύω θα ταίριαζε απόλυτα ο ήχος της κλανιάς...

Δε θέλω να φάνω κομμάτι κομπλεξικό φαλλοκρατικό γουρούνι (ζηλιάρης μπορεί) αλλά η συγκεκριμμένη μόνο σε καμία τσόντα θα μπορούσε να πρωταγωνιστήσει...:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Electra
11/10/2007, 19:58
Καιρός, λοιπόν, να κρεμάσω τις Xpd μου και να αποσυρθώ για να δώσω τόπο στη "νέα γενιά" αγωνιζομένων "αναβατριών"...

Έχε γεια Ducati κόσμε, έχε γεια γλυκιά GSXR...:cry:


Καλά κάνει η κοπέλα! Όλα να πάνε καλά και να τερματίσει! Πόσες έχουν ή θα έχουν αυτή την ευκαιρία... :(

Λεωνίδας
11/10/2007, 20:05
το site το είδατε :confused: www.whitetiger.com.au :rolleyes:

nickmonstro
11/10/2007, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
το site το είδατε :confused: www.whitetiger.com.au :rolleyes: Ρε παιδια στο video λεει οτι οδηγει μοτο μολις δωδεκα μηνες ή καταλαβα λαθος???Και θα την βαλουν να τρεξει σε επιπεδο παγκοσμιου πρωταθληματος?Παρακινδενευμενο μου φαινεται...

Υποθετω θα κανει καμια 5αρια γυρους και μετα θα την βαλουνε μεσα.Μαλλον για λογους marketing γινεται ολη η δουλεια.

:wave2:

Λεωνίδας
11/10/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Ρε παιδια στο video λεει οτι οδηγει μοτο μολις δωδεκα μηνες ή καταλαβα λαθος???Και θα την βαλουν να τρεξει σε επιπεδο παγκοσμιου πρωταθληματος?Παρακινδενευμενο μου φαινεται...

Υποθετω θα κανει καμια 5αρια γυρους και μετα θα την βαλουνε μεσα.Μαλλον για λογους marketing γινεται ολη η δουλεια.

:wave2: έβαλες και ήχο εσύ στα video :confused: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

nickmonstro
12/10/2007, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
έβαλες και ήχο εσύ στα video :confused: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :confused: :confused: :confused: :confused:

Τι θελει να πει ο ποιητης?????

Λεωνίδας
12/10/2007, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
:confused: :confused: :confused: :confused:

Τι θελει να πει ο ποιητης????? εγώ τα έβλεπα στο mute :rolleyes:

nickmonstro
12/10/2007, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
εγώ τα έβλεπα στο mute :rolleyes: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τωρα σε ''επιασα'' ρε Λεω!!!!

675
12/10/2007, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Στο Philip Island όπως και σε όλους τους αγώνες θα τρέξουν Wild Card αναβάτες.

Τέτοιο πράγμα όμως δεν εχετε ξαναδεί, η Katia ηταν χάλια μπροστά της.

Τα 125 θα εχουν περισσότερη ακροαματικότηα απο τα MotoGP μου φαίνεται!! :eyepop: :eyepop: :lol:

Και πολλές τούμπες :lol:

Δείτε εδω http://www.gmcgp.net/profile_stacey.aspx :D

Μπορει και να κερδίσει, αφού πολλοί θα κάθονται πίσω της και δεν θα περνάνε :dizzy:

ε???:eek:


και ξανα...:rolleyes:


ε???:eek:

τα ματακια μου:uplate: :bawl:

H.A.Balafoutre
12/10/2007, 23:41
http://www.whitetiger.com.au/images/stacey/Core%20web.jpg

Down Under Creations....., sounds promising definitely looks awesome.

Είναι ή δεν είναι ο παράδεισος εκεί κάτω......



Ποιος ξέρει ωράρια για πτήσεις από το Ελ.Βενιζέλ........μας κατέστρεψε αυτός ο Κάπταιν Κούκ.....τι ζόρι τραβούσε να φτάσει μέχρι εκεί.....τι?:wacko:

sapila racing
13/10/2007, 10:07
Μάλλον δεν προκρίθηκε για να τρέξει :bigcry:

saratoga
13/10/2007, 10:24
Δεν κακο,δεν κακο... :lol: .Βεβαια το promotion που της κανουν εινε φανταστικο...!!!,το καλυτερο για νεο αγωνιζομενο που εχω δει.

"And this is my bike...,my baby...!" :a8:

Stacey... go...go :a18:

H.A.Balafoutre
13/10/2007, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Μάλλον δεν προκρίθηκε για να τρέξει :bigcry:

Ρε να του δόσουμε μια 2η ευκαιρία το κορίτσι. Να το βοηθήσουμε. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: