PDA

View Full Version : πίσω τροχός gs 1200



dukeandthecity
11/10/2007, 17:49
Με σταμάτησε σήμερα ενας αγαπητός ταρίφας και μου λέει:

"Αδερφέ, η πίσω ρόδα σου κοσκινίζει!". Δεν έδωσα σημασία μιας που δεν επηρέαζε την οδήγηση. Οταν έφτασα στον προορισμό μου, την έβαλα στο ορθοστάτη και πρώτη και όντος το λάστιχο γράφει 8-αρακια. Η ζάντα δεν έχει κανενα σημάδι χτυπήματος.

Ο αντιπρόσωπος της παντα ερωτικής πόλης μας, διέγνωσε πρόβλημα στην ζάντα που θέλει ακτινολόγηση πιθανότατα λόγω λακούβας. Η ακτινολογηση πραγματοποιείτε μόνο εις τας αθήνας στο κατάστημα Μοτο-Ρόδα.

Και ερωτώ είναι δυνατόν απο λακουβα να παθει ζημιά η ζάντα και να θέλει ακτινολόγηση ή μήπως είναι ελαττωματική απο την μαμα της. Η μοτο έχει 2.800 χλμ και δεν μπορω να πω οτι έχω πέσει σε λακούβες -grand canyon.
:confused: :confused: :confused:


108345

OldMan
11/10/2007, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Η ακτινολογηση πραγματοποιείτε μόνο εις τας αθήνας στο κατάστημα Μοτο-Ρόδα.
Χωρίς καμία διάθεση δυσφήμισης του συγκεκριμμένου καταστήματος, ακτινολόγηση σε τέτοιου τύπου ζάντες ΔΕΝ πραγματοποιείται ΠΟΥΘΕΝΑ εν Ελλάδι ...:wave2:

Υ.Γ.
Είναι ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ της αντιπροσωπείας να φτιάξει την ζάντα με ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗ και ενέργειες !!! :D

MikeG
11/10/2007, 18:00
Μου ακούγεται και εμένα πολύ περίεργο το συγκεκριμένο γεγονός που αναφέρεις. Αρκετοί φίλοι έχουν το 1200 και πάνε εκτός δρόμου σε πολύ πέτρα και σε κανέναν δεν έχει στραβώσει όπως λές η ζάντα. Δε πας για μια ζυγοστάθμιση?

:wave2:

dukeandthecity
11/10/2007, 18:00
κανονικα δεν πρέπει να με καλυπτει και η εγγύηση για το συγκεκριμένο ?

OldMan
11/10/2007, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Δε πας για μια ζυγοστάθμιση? :wave2:
Δεν πας να ξαπλώσεις ? :wave2:

OldMan
11/10/2007, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
και τι κάνουν οι κάτοχοι αυτών των ζαντών ? αγοράζουν καινούριες ?????????:eyepop: :sad:
Δυστυχώς, ναι !!! :sad:

MikeG
11/10/2007, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν πας να ξαπλώσεις ? :wave2:

Γίνεται ζυγοστάθμιση...Το έχω δει live...:winka:


edit : Δεν εννοώ ακτινολόγηση. Πάνω στη ζάντα, συνήθως κοντά στη βαλβίδα υπάρχουν κάποια τύπου βαρίδια, αντίστοιχα στη ζυγοστάθμιση προσθέτωνται ή αφαιρούνται βαρίδια.

:wave2:

gcrook
11/10/2007, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
κανονικα δεν πρέπει να με καλυπτει και η εγγύηση για το συγκεκριμένο ?

Aν βγαλεις ακρη πες μας....
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=39640&perpage=15&pagenumber=1
:sad:

dukeandthecity
11/10/2007, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Aν βγαλεις ακρη πες μας....
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=39640&perpage=15&pagenumber=1
:sad:

μας γ@μησ@ς :sad: :sad:

OldMan
11/10/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Γίνεται ζυγοστάθμιση...Το έχω δει live...:winka:
Φυσικά και γίνεται ζυγοστάθμιση, αλλά είναι ΕΝΤΕΛΩΣ άσχετη με τα "οχτάρια" της ζάντας του - συμπαθούς κατά τα άλλα - πολιτοδούκα !! :smokin:

MikeG
11/10/2007, 18:13
Θα ρωτήσω το μάστορα αν ξέρει κάτι παραπάνω & θα το ποστάρω.

:wave2:

DimChios
11/10/2007, 18:14
Οταν σχολίασα το γεγονος οτι θα προτιμουσα να ειχα ακτινωτες ζαντες στο μηχανακι μου, μου ειπαν οτι καλυτερα με τις αλουμινενιες μιας και εδω στο Ουγκαντα ΚΑΝΕΙΣ δεν κανει ακτινολογηση!

:sick:

DimChios
11/10/2007, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Θα ρωτήσω το μάστορα αν ξέρει κάτι παραπάνω & θα το ποστάρω.

:wave2:


ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΑΜΦΙΣΒΗΤΙΣΕΣ ΤΟΝ ΟΛΝΤΜΑΝ???


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


:a014: :a014:

MikeG
11/10/2007, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΑΜΦΙΣΒΗΤΙΣΕΣ ΤΟΝ ΟΛΝΤΜΑΝ???


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


:a014: :a014:

Αμέσως μπόμπο να φας ποπκόρνι..Απλά θα προσθέσω extra πληροφορίες! Δεν αμφισβήτησα:D

:beer: :beer: :wave2:

gcrook
11/10/2007, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
μας γ@μησ@ς :sad: :sad:

Παντα στην διαθεση σας:D

dukeandthecity
11/10/2007, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Παντα στην διαθεση σας:D

ρε crooki στο άλλο ποστακι λες οτι μίλησες με τον souniwths. μήπως τον ξέρεις προσωπικά και τι έκανε τελικά ?

Δεν μπορω να το χονέψω οτι η ζάντα θέλει ακτινολόγηση χωρις να έχει ουτε ένα σημαδι καταπόνησης πάνω της :rolleyes: :mad:

stefanos
11/10/2007, 18:25
Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάνε με αυτές τις ζάντες.
Απλά είναι ανάποδα οι βίδες.

siakattackj
11/10/2007, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Με σταμάτησε σήμερα ενας αγαπητός ταρίφας και μου λέει:

"Αδερφέ, η πίσω ρόδα σου κοσκινίζει!". Δεν έδωσα σημασία μιας που δεν επηρέαζε την οδήγηση. Οταν έφτασα στον προορισμό μου, την έβαλα στο ορθοστάτη και πρώτη και όντος το λάστιχο γράφει 8-αρακια. Η ζάντα δεν έχει κανενα σημάδι χτυπήματος.

Ο αντιπρόσωπος της παντα ερωτικής πόλης μας, διέγνωσε πρόβλημα στην ζάντα που θέλει ακτινολόγηση πιθανότατα λόγω λακούβας. Η ακτινολογηση πραγματοποιείτε μόνο εις τας αθήνας στο κατάστημα Μοτο-Ρόδα.

Και ερωτώ είναι δυνατόν απο λακουβα να παθει ζημιά η ζάντα και να θέλει ακτινολόγηση ή μήπως είναι ελαττωματική απο την μαμα της. Η μοτο έχει 2.800 χλμ και δεν μπορω να πω οτι έχω πέσει σε λακούβες -grand canyon.
:confused: :confused: :confused:


λοιπόν..... αν η ζάντα δεν έχει χτύπημα, τότε θέλει μόνο ακτινολόγηση....

οι ζάντες με ακτίνες εχουν το ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ότι στραβώνουν και φτιάχνονται, ενώ οι ζάντες με μπράτσα στραβώνουν και θέλουν ΠΕΤΑΜΑ....

εξ'ού και ΟΛΑ τα ΜΧ έχουν ακτίνες....

για το συγκεκριμένο όχημα απλά μπορεί να ήταν λίγο ξέσφιχτες οι ακτίνες και να στράβωσε....

ΕΛΕΟΣ... κατευθείαν να θίξεται τα ΒΜW....:D


χεχε.......ντοντ γουόρι και πήγαινε για ακτινολόγηση....μπορεί να την κάνει οποιοσδήποτε....

dirtbird
11/10/2007, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Γίνεται ζυγοστάθμιση...Το έχω δει live...:winka:
:wave2:

Τον Iggy live με την μπάντα του γιου του (όχι U2) , τον έχεις δει? :o

gcrook
11/10/2007, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
ρε crooki στο άλλο ποστακι λες οτι μίλησες με τον souniwths. μήπως τον ξέρεις προσωπικά και τι έκανε τελικά ?

Δεν μπορω να το χονέψω οτι η ζάντα θέλει ακτινολόγηση χωρις να έχει ουτε ένα σημαδι καταπόνησης πάνω της :rolleyes: :mad:

Αν σου πω οτι για το συγκεκριμενο εχουμε να μιλησουμε απο τοτε θα με πιστεψεις;
Καλα για σενα θα τον παρω τηλεφωνο:wave2:

MikeG
11/10/2007, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Τον Iggy live με την μπάντα του γιου του (όχι U2) , τον έχεις δει? :o

Μπα.... Για πες..:winka:

dukeandthecity
11/10/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj

για το συγκεκριμένο όχημα απλά μπορεί να ήταν λίγο ξέσφιχτες οι ακτίνες και να στράβωσε....



Αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να ισχυει το απο επανω, τότε αυτο ειναι ευθύνη του service και όχι δική μου. :sick:

dirtbird
11/10/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μπα.... Για πες..:winka:

Όσο σχετικό ήταν το live με τη μουσική, άλλο τόσο σχετικό ήταν το δικό σου live με το πρόβλημα του πολιτοδούκα..;)

dukeandthecity
11/10/2007, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αν σου πω οτι για το συγκεκριμενο εχουμε να μιλησουμε απο τοτε θα με πιστεψεις;
Καλα για σενα θα τον παρω τηλεφωνο:wave2:

προσεχε πως θα μου το φέρεις ομως. ειμαι σε κρίσιμη ηλικία και ολίγον τρυφερο πόδι. :blush:

siakattackj
11/10/2007, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να ισχυει το απο επανω, τότε αυτο ειναι ευθύνη του service και όχι δική μου. :sick:


δεν είπε κανένας το αντίθετο...:rolleyes:


αλλά κα΄θε φορά που πας για σέρβις, μη φανταστείς ότι σου τσεκάρουν και τις ακτίνες αν είναι ξέσφιχτες... είναι πολύ λογικό να μην το είδαν....

κούλαρε και πήγαινέταο για ακτινολόγηση από εκεί που το πήρες...δεν κοστίζει τίποτε...

dukeandthecity
11/10/2007, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
δεν κοστίζει τίποτε...

25 ευρώ βαλε-βγαλε ροδα
70κατι ευρώ ακτινολόγηση μοτορόδα
+μεταφορικά αθήνα - θεσσαλονίκη

= οχι μια περιουσία αλλα σίγουρα κοροιδίστικα λεφτά

stefanos
11/10/2007, 19:07
Δεν είναι και πολλά αν σκευτεί κανείς το κόστος καινούργιας ζάντας κομπλέ με κέντρα.

dirtbird
11/10/2007, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Δεν είναι και πολλά αν σκευτεί κανείς το κόστος καινούργιας ζάντας κομπλέ με κέντρα.

Κάθε 3000 χλμ?
:confused:

Κάτι ήξερα εγώ.....:rolleyes: :rolleyes:

gcrook
11/10/2007, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
25 ευρώ βαλε-βγαλε ροδα
70κατι ευρώ ακτινολόγηση μοτορόδα
+μεταφορικά αθήνα - θεσσαλονίκη

= οχι μια περιουσία αλλα σίγουρα κοροιδίστικα λεφτά

Αυτα μου ειπε ο φιλος μου μολις.
Ενα 75αρι του πηρε συν τοις αλλοις του κρατησε το μηχανακι μια μερα ολοκληρη,και ουσιαστικα του αλλαξε 4 ακτινες και τελος.
Ακτινολογηση τωρα.....:confused:

dukeandthecity
11/10/2007, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Κάθε 3000 χλμ?
:confused:

Κάτι ήξερα εγώ.....:rolleyes: :rolleyes:

my point exactly !!!


απλα εγώ δεν ήξερα και δεν ρώταγα :mad:

dukeandthecity
11/10/2007, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτα μου ειπε ο φιλος μου μολις.
Ενα 75αρι του πηρε συν τοις αλλοις του κρατησε το μηχανακι μια μερα ολοκληρη,και ουσιαστικα του αλλαξε 4 ακτινες και τελος.
Ακτινολογηση τωρα.....:confused:

αυτα είναι (σχετικά) καλά νέα. Δεν μπορει να μην του έκανε ακτινολόγηση με την αλλαγή των ακτίνων.

Απο τότε πως παει το πίσω λάστιχο του ?

OldMan
11/10/2007, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
χεχε.......ντοντ γουόρι και πήγαινε για ακτινολόγηση....μπορεί να την κάνει οποιοσδήποτε....

Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
κούλαρε και πήγαινέταο για ακτινολόγηση από εκεί που το πήρες...δεν κοστίζει τίποτε...
Έχεις διαβάσει από την αρχή για τι πράγμα μιλάμε ??? :confused:

gcrook
11/10/2007, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity

Απο τότε πως παει το πίσω λάστιχο του ?

Σαμπως και ξερει;:D

dukeandthecity
11/10/2007, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Σαμπως και ξερει;:D

τι ??? εβαλε ο παπ το χεράκι του ???:eyepop: :eyepop:

siakattackj
12/10/2007, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Έχεις διαβάσει από την αρχή για τι πράγμα μιλάμε ??? :confused:


διαβασε καλύτερα αυτό........



Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
λοιπόν..... αν η ζάντα δεν έχει χτύπημα

stefanos
12/10/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
διαβασε καλύτερα αυτό........

Έννοεί (απλά δεν βρίσκει τα λόγια) οτι οι Akront (δεν βάζω και στοίχημα) που φοράνε τα BMW που είναι για tubless λάστιχα έχουν μια ιδιαίτερη κατασκευή που είναι δύσκολη στην ακτινολόγηση.

siakattackj
12/10/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Έννοεί (απλά δεν βρίσκει τα λόγια) οτι οι Akront (δεν βάζω και στοίχημα) που φοράνε τα BMW που είναι για tubless λάστιχα έχουν μια ιδιαίτερη κατασκευή που είναι δύσκολη στην ακτινολόγηση.

ναι το φαντάστικα....

απλά η αρχή της ακτινολόγησης είναι ίδια....
μη σου πω ότι στο μπεμπέλι είναι ακόμα πιο έυκολη γιατί δε σφίγκεις ή λύνεις τις ακτίνες με το ειδικό κυκλικό εργαλείο αλλά με "απλό, τύπου κατσαβίδι" άνετα και γρήγορα...

:wave2:


και αυτά τα 75ευρό είναι ΣΚΕΤΟ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ....
ο πατέρας μου έχει συνεργείο μοτό και αντιπρόσωπος απρίλια...(για το αρχείο) και δεν πέρνει κάν λεφτά για την ακτινολόγηση...

25ευρό για κατέβασμα-ανέβασμα τροχού????? Ο ΝΤΑΒΑΣ ΛΕΜΕ.....

ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!

stefanos
12/10/2007, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
ναι το φαντάστικα....

απλά η αρχή της ακτινολόγησης είναι ίδια....
μη σου πω ότι στο μπεμπέλι είναι ακόμα πιο έυκολη γιατί δε σφίγκεις ή λύνεις τις ακτίνες με το ειδικό κυκλικό εργαλείο αλλά με "απλό, τύπου κατσαβίδι" άνετα και γρήγορα...

:wave2:


και αυτά τα 75ευρό είναι ΣΚΕΤΟ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ....
ο πατέρας μου έχει συνεργείο μοτό και αντιπρόσωπος απρίλια...(για το αρχείο) και δεν πέρνει κάν λεφτά για την ακτινολόγηση...

25ευρό για κατέβασμα-ανέβασμα τροχού????? Ο ΝΤΑΒΑΣ ΛΕΜΕ.....

ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!

Δεν διαφωνώ αλλά αν την ψάξεις λίγο στον ιστό θα δείς οτι υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε αυτόν τον τομέα, χωρίς βέβαια να αποκλείεται οτι κάποιοι έξυπνοι ανακάλυψαν έναν τρόπο να κονομάνε.
Στην αθήνα πάντως απο ακτινολόγηση έχουμε γεμίσει μάστορες, σε λίγο θα κάνω πιο συχνά ακτινολόγιση απο την αλλαγή ελαστικού.



ΥΓ ο μπαμπάς σου τι καβαλάει?

Anty12
12/10/2007, 13:29
Σε περίπτωση που τις ακτίνες τις ακουμπήσει συνεργείο εκτός BMW, τι γίνεται με την εγγύηση, πάπαλα...???:confused:

Η Μότο-Ρόδα είναι συμβεβλημένη ή ότι θέλει λέει ο Τρικαλιώτης....???

Όχι τίποτε άλλο......άλλα είναι δυό μηνών μηχανή , και είναι κρίμα ρε @ούστη μου.....

gcrook
12/10/2007, 13:42
Οπως καταλαβατε ακτινολογηση εκ των πραγματων ΔΕΝ μπορει να γινει.
Απο την στιγμη που η ιδια η BMW στελνει τους πελατες της για τετοια θεματα σε αλλο συνεργειο τοτε
μαλλον δεν εχει χειριστει το θεμα σωστα εξ'αρχης.
Και μαλλον ουτε προκειται.
Παντως θα ημουν περιεργος να δω τι θα γινοταν αν μια Χοντα,Σουζουκι,Καβασακι,Απριλια κοκ παρεπεμπαν την πελατεια τους για τετοιου ειδους θεματα σε τριτους (και μαλλον μη εξουσιοδοτημενους) .
Αν αφησα κατι να εννοηθει....επιτηδες το εκανα.:wave2:

MikeG
12/10/2007, 13:42
Λοιπόν σήμερα ρώτησα στη Servin Kritis το μηχανικό που είναι καλός μου φίλος. Έχουμε και λέμε. Η Μοτορόδα ΚΑΝΕΙ ακτινολογίσεις σε αυτές τις ζάντες. Από τη Servin τις στέλνουν εκεί και σε 2 μέρες τις έχουν πίσω. Το κόστος είναι γύρω στα 100 euros. Του είπα αυτά που γράφονται εδώ μέσα ότι δε κάνει, και μου έδειξε τιμολόγιο του Μοτορόδα που έκανε ακτινολόγηση σε 1200 GS tubeless λάστιχο. Αυτά!

:winka: :wave2:

gcrook
12/10/2007, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Λοιπόν σήμερα ρώτησα στη Servin Kritis το μηχανικό που είναι καλός μου φίλος. Έχουμε και λέμε. Η Μοτορόδα ΚΑΝΕΙ ακτινολογίσεις σε αυτές τις ζάντες. Από τη Servin τις στέλνουν εκεί και σε 2 μέρες τις έχουν πίσω. Το κόστος είναι γύρω στα 100 euros. Του είπα αυτά που γράφονται εδώ μέσα ότι δε κάνει, και μου έδειξε τιμολόγιο του Μοτορόδα που έκανε ακτινολόγηση σε 1200 GS tubeless λάστιχο. Αυτά!

:winka: :wave2:

Τοτε αφου ειναι σχετικα φθηνο και ευκολο γιατι δεν αναλαμβανει η αντιπροσωπεια και οι εξουσιοδοτημενοι;
Τι στην ευχη τοσο know how και ακριβο μηχανημα χρειαζεται που δεν μπορει μια ολοκληρη BMW Hellas και μπορει ενα συνεργειο;

MikeG
12/10/2007, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τοτε αφου ειναι σχετικα φθηνο και ευκολο γιατι δεν αναλαμβανει η αντιπροσωπεια και οι εξουσιοδοτημενοι;
Τι στην ευχη τοσο know how και ακριβο μηχανημα χρειαζεται που δεν μπορει μια ολοκληρη BMW Hellas και μπορει ενα συνεργειο;

Όπως για παράδειγμα δε σου περνάνε λάστιχα στα εξουσιοδοτημένα της, έτσι δε σου κάνουν και ακτινολόγηση. Επίσης πχ αν ένα μηχανάκι χρειαστεί καλίμπρα θα πρέπει να έχουν? Συνεργάζονται με κάποιον άλλο ο οποίος κάνει τη δουλειά, αναλαμβάνοντας βέβαια η αντιπροσωπεία την όλη διαδικασία.

:wave2:

dukeandthecity
12/10/2007, 14:14
να πώ κατι επι τούτου για την ακτινολόγηση στους εξουσιοδοτημένους.

Μίλησα με τον εξουσιοδοτημένο στα Τρίκαλα (που είναι και καλό παλικάρι) και μου είπε ότι περιμένει απο την μαμα να του στείλει εργαλεία για να κάνει μόνος του ακτονολογίσεις.

Αρα προσπαθει η μαμα να εξοπλίσει (ή είναι στην ευχέρεια του κάθε εξουσιοδοτημένου) να κανει ακτινολογηση. :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
12/10/2007, 14:21
Περίμενε λίγο να αναλάβει ο καινούριος υπέυθυνος service στη Θεσσαλονίκη :evil: :D :evil:

gcrook
12/10/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Περίμενε λίγο να αναλάβει ο καινούριος υπέυθυνος service στη Θεσσαλονίκη :evil: :D :evil:

Ρε νομιζα οτι εκανε πλακα τις προαλλες.....:eek:

Anty12
12/10/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Περίμενε λίγο να αναλάβει ο καινούριος υπέυθυνος service στη Θεσσαλονίκη :evil: :D :evil:

Για γίνε πιο σαφής αν μπορείς.......

siakattackj
12/10/2007, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos

ΥΓ ο μπαμπάς σου τι καβαλάει?

αυτοκίνητο πλέον.....:smilea:

έλα μην ξενερώνεις........:nono:


έχει ένα παπί για να πηγαινοέρχεται και ένα κάπονορντ....

τώρα μή ρωτάς για το gsxr...!!! ιστορία μου-αμαρτία μου.....:D


ααααα..... και ο μπράδερ έχει ένα RSV Mille 2003:D

stefanos
12/10/2007, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
αυτοκίνητο πλέον.....:smilea:

έλα μην ξενερώνεις........:nono:


έχει ένα παπί για να πηγαινοέρχεται και ένα κάπονορντ....

τώρα μή ρωτάς για το gsxr...!!! ιστορία μου-αμαρτία μου.....:D


ααααα..... και ο μπράδερ έχει ένα RSV Mille 2003:D


:p Δεν είμαι μέτοχος πουθενά ούτε είμαι κολημένος μην παρεξηγείς την ερώτηση
Απλή περιέργεια.

dukeandthecity
12/10/2007, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Περίμενε λίγο να αναλάβει ο καινούριος υπέυθυνος service στη Θεσσαλονίκη :evil: :D :evil:

Τον μαλακάκο τον ρωτάμε και αντι να πει περίμενε, μας λέει "οχι και δεν γινετε πουθενα" και πίπες κατσαρές :lol: :lol:

Ετσι θα φερει πελατεια στο μαγαζι ???:lol: :lol:

DimChios
12/10/2007, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Περίμενε λίγο να αναλάβει ο καινούριος υπέυθυνος service στη Θεσσαλονίκη :evil: :D :evil:



:confused:

filipp0s
12/10/2007, 20:23
τι απορείς κλικ στο :confused: (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47712&perpage=15&pagenumber=2)








χάνεις τα καλύτερα:evil:

DimChios
12/10/2007, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
τι απορείς κλικ στο :confused: (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47712&perpage=15&pagenumber=2)








χάνεις τα καλύτερα:evil:



Παιρνω τα ποπ κορν μου απο τα ΚΤΜ και παω δίπλα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
15/10/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Η Μοτορόδα ΚΑΝΕΙ ακτινολογίσεις σε αυτές τις ζάντες. Από τη Servin τις στέλνουν εκεί και σε 2 μέρες τις έχουν πίσω. Το κόστος είναι γύρω στα 100 euros. Του είπα αυτά που γράφονται εδώ μέσα ότι δε κάνει, και μου έδειξε τιμολόγιο του Μοτορόδα που έκανε ακτινολόγηση σε 1200 GS tubeless λάστιχο. Αυτά!
Άμα δεν μπορούμε να καταλάβουμε τι λέμε ....:sad:

Εγώ δεν είπα ότι δεν κόβονται τιμολόγια παροχής υπηρεσιών, ούτε ότι κάποιοι δεν αναλαμβάνουν τέτοιου είδους εργασίες...

Υ.Γ.
Όταν χρειαστείς επείγουσα τραχειοστομία, πάρε με τηλ. - ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ !!
(και κόβω και τιμολόγιο ...) :wave2: