PDA

View Full Version : Σχετικα με το thread του Κυριακου



Defiant
12/10/2007, 03:11
Επειδη καποιοι φροντισαν να σβηστει ενω ειχαν αρχισει να λεγονται μερικα πολυ ωραια πραγματακια και επειδη δεν γουσταρω να τους περασει


ΞΑΝΑ


Πως το βλεπω εγω ΙΙ :D



Ο Κυριακος ειναι ιδιομορφος τυπακος και παρολο που γενικως δεν συμφωνω με τις αποψεις και τις πρακτικες του, θεωρω οτι δεν πρεπει να λογοκρινεται ουτε αυτος ουτε κανεις αλλος

κατ'εμε δεν ειναι ουτε βλακας ουτε ηλιθιος οπως προσπαθησαν να τον παρουσιασουν μερικοι, απλα προσπαθει να αυτοπροβληθει για δικους του λογους που δεν με ενδιαφερουν να εξετασω

φυσικα τα περι υποστηρικτων και στρατου οσων ποσταραν στο Thread του ανηκουν στην φαντασια του Κυριακου και μονο,καζουρα καναμε και χαβαλε και ολα αυτα με λαβη τις αποψεις και την σταση γενικως του Κυριακου



ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ?



Στο moto.γρρρρρρρ υπαρχουν διαφορες παρεουλες που πιστευουν οτι τους ανηκει, οι οποιες καθημερινως ποσταρουν και μας πληροφορουν για οτι @@ρια και μαλακιουλα μπορει να φανταστει κανεις, οταν ομως το ιδιο κανουν και διαφοροι αλλοι ασχετοι τοτε με διαφορες προφασεις και τροπους προσπαθουν να τους διωξουν

περα απο τις διαφορες παρεες υπαρχουν και οι υποτακτικοι οι οποιοι για να γινουν αρεστοι και δεκτοι (στις παρεες που ειναι και ο σκληρος πυρηνας του moto) ευθυγραμιζονται με τις αποψεις τους η σιωπουν οταν η γνωμη τους διαφοροποιειται

τελος η αληθεια ειναι οτι τα παλικαρια γκομενιτσες κυνηγανε με το τουφεκι, οργανωνουν και καμια βολτιτσα ολα καλα, λενε και τις @@ριες τους και ολα αυτα με τον μανδυα του φορουμ για μοτο

για να μην ειμαι αδικος τα παραπανω δεν ισχυουν για ολους

:wave2:

Defiant
12/10/2007, 03:15
Και επειδη ξερω οτι θα σπευσουν να πουν τις υποκριτικες @@ριες τους διαφοροι πελατες και υποτακτικοι

ΜΑΓΚΕΣ :a22: :a43:

α και μην ακουσω παλι τις γνωστες μ@λ@κιες για επανασταση κλπ, ενταξει κοριτσια? γιατι μας τα εχετε ζαλισει

Akatanomastos
12/10/2007, 03:18
O kiriakos pou einai ?

gia bannaki?

den exei fanei oli mera.

episis pote akrivos ksiristike to thread? giati ksipnisa arga simera

Defiant
12/10/2007, 03:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
O kiriakos pou einai ?

gia bannaki?

den exei fanei oli mera.

episis pote akrivos ksiristike to thread? giati ksipnisa arga simera



den epekse ban

ksiristike x8es to mesimeri

ps sothikan etsi kai kapoioi poiotikoi :bawl: :rotflmao: :bawl: poy eixan ksefigi

Nikoskazer2000
12/10/2007, 03:26
Και του 'χα γράψει και 'γω κάποια πράγματα εκεί μέσα και περίμενα απάντηση. :sad: γμτ

Akatanomastos
12/10/2007, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
den epekse ban

ksiristike x8es to mesimeri

ps sothikan etsi kai kapoioi poiotikoi :bawl: :rotflmao: :bawl: poy eixan ksefigi

kai tsi i zoi sto moto.gr epistrefei stous kanonikous tis rithmous..:lol:

marulis
12/10/2007, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ?

Στο moto.γρρρρρρρ υπαρχουν διαφορες παρεουλες που πιστευουν οτι τους ανηκει, οι οποιες καθημερινως ποσταρουν και μας πληροφορουν για οτι @@ρια και μαλακιουλα μπορει να φανταστει κανεις, οταν ομως το ιδιο κανουν και διαφοροι αλλοι ασχετοι τοτε με διαφορες προφασεις και τροπους προσπαθουν να τους διωξουν

περα απο τις διαφορες παρεες υπαρχουν και οι υποτακτικοι οι οποιοι για να γινουν αρεστοι και δεκτοι (στις παρεες που ειναι και ο σκληρος πυρηνας του moto) ευθυγραμιζονται με τις αποψεις τους η σιωπουν οταν η γνωμη τους διαφοροποιειται

τελος η αληθεια ειναι οτι τα παλικαρια γκομενιτσες κυνηγανε με το τουφεκι, οργανωνουν και καμια βολτιτσα ολα καλα, λενε και τις @@ριες τους και ολα αυτα με τον μανδυα του φορουμ για μοτο

για να μην ειμαι αδικος τα παραπανω δεν ισχυουν για ολους

:wave2: Δεν μου λες και εμένα που ανήκω γιατί με μπέρδεψες?
Είμαι στης παρεουλες ?
Είμαι από τους άσχετους?
Μήπως ανήκω στους υποτακτικούς ?
Ή μήπως ψάχνω για καμία γκομενιτσα και δεν το ξέρω?

Βαριές κουβέντες και κατά την γνώμη μου αστήρικτες , μα πρώτα προσβάλεις τον εαυτό σου όταν συμμετέχεις σε ένα φασιστικό και ιδιοτελές φόρουμ.
Το να σεβόμαστε τον κόπο τον χρόνο και το χρήμα κάποιων ανθρώπων για να μπορούμε να μπαίνουμε και να λέμε της π@π@ριες μας το θεωρείς υποτέλεια ?

Και για να ξέρουμε τι λέμε το φόρουμ κάπου ανήκει, από εκεί και πέρα όποιος θέλει συμμετέχει με τους όρους και τους κανόνες που έχουν γραφτεί και επισημανθεί αμέτρητες φορές.

ΥΓ. αν μου απαντήσεις θέλω να με κατατάξεις σε μια από της κατηγορίες που εσύ όρισες για να καταλάβω για τι μαλακα με έχεις και να μου εξηγήσεις γιατί γράφεις αφού θεωρείς ότι το μαγαζί είναι privet

ΥΓ 2 μήπως έπρεπε να βάλεις το θρεντ στης διαμάχες ?
:a41:

Respect
12/10/2007, 05:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Και επειδη ξερω οτι θα σπευσουν να πουν τις υποκριτικες @@ριες τους διαφοροι πελατες και υποτακτικοι

ΜΑΓΚΕΣ :a22: :a43:

α και μην ακουσω παλι τις γνωστες μ@λ@κιες για επανασταση κλπ, ενταξει κοριτσια? γιατι μας τα εχετε ζαλισει :lol: :lol: :lol: +1000


Τελικά τι έγινε εκεί μέσα και "κλειδώθηκε";

liakaros
12/10/2007, 06:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Δεν μου λες και εμένα που ανήκω γιατί με μπέρδεψες?
Είμαι στης παρεουλες ?
Είμαι από τους άσχετους?
Μήπως ανήκω στους υποτακτικούς ?
Ή μήπως ψάχνω για καμία γκομενιτσα και δεν το ξέρω?

Βαριές κουβέντες και κατά την γνώμη μου αστήρικτες , μα πρώτα προσβάλεις τον εαυτό σου όταν συμμετέχεις σε ένα φασιστικό και ιδιοτελές φόρουμ.
Το να σεβόμαστε τον κόπο τον χρόνο και το χρήμα κάποιων ανθρώπων για να μπορούμε να μπαίνουμε και να λέμε της π@π@ριες μας το θεωρείς υποτέλεια ?

Και για να ξέρουμε τι λέμε το φόρουμ κάπου ανήκει, από εκεί και πέρα όποιος θέλει συμμετέχει με τους όρους και τους κανόνες που έχουν γραφτεί και επισημανθεί αμέτρητες φορές.

ΥΓ. αν μου απαντήσεις θέλω να με κατατάξεις σε μια από της κατηγορίες που εσύ όρισες για να καταλάβω για τι μαλακα με έχεις και να μου εξηγήσεις γιατί γράφεις αφού θεωρείς ότι το μαγαζί είναι privet

ΥΓ 2 μήπως έπρεπε να βάλεις το θρεντ στης διαμάχες ?
:a41:

Βασικα εσυ τι αρπαζεσαι και ρωτας το που ανηκεις?

Μηπως απευθυνθηκε σε εσενα προσωπικα?

Αν προσεξες στο τελος ειπε οτι δεν ειναι ολοι ετσι...

Η μηπως ειναι αυτο που λενε οτι οποιος εχει την μυγα...


Το οτι θεωρουν ορισμενοι, οτι το συγκεκριμενο φορουμ τους ανηκει...ειναι προφανες και δεν χωραει σχολιασμο...

Και μιας και ζητησες να μαθεις που ανηκεις,ετσι για να μην σου χαλασω το χατιρι...ξαναδιαβαζοντας την 2η και 3η παραγραφο σου, παρατηρω οτι και εσυ αναμασας την ιδια καραμελα και μιλας το ιδιο με το γνωστο ''παρεακι''

Αρα στους υποτακτικους ανηκεις...η στα τσιρακια...οπως θες παρ' το

kaps
12/10/2007, 06:54
:a15: :a15: :a15: Δεν είμαι φιλειρηνιστής καν ( το αντίθετο :a016: :a015: :a11: ) αλλά μήπως παραδίνουμε καμιά φορά μεγάλη σημασία σε λεπτομέρειες; Στη τελική ένα χαβαλέ έκανε ο Κυριάκος χαβαλέ έκαναν και όσοι συμμετείχαν στο πανηγύρι που στήθηκε και αν τα δούμε τα πράγματα με μια πιο ελαφρά σκέψη και κριτική στο φόρουμ αυτό δεν μπάινουμε μόνο και μόνο για να λέμε και γράφουμε αποκλειστικά σοβαρά μηχανοκίνητα θεματάκια . Λίγη χαλάρωση δεν βλάπτει ας είναι και έτσι όπως έπαιξε με το Κυριάκο . Ούτε φαντάζομαι αυτόν πρόσβαλλε ούτε και οι άλλοι ένοιωσαν ανώτεροί του κάνοντας πλάκα ή photoshop .
Αποψή μου βέβαια και μην βιαστείτε να πείτε πως ευγραμμίζομαι με άλλων τις επιθυμίες ούτε και είμαι από αυτούς που δεν αντιδρώ .

crs-k
12/10/2007, 06:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
...........................
Αρα στους υποτακτικους ανηκεις...
..........................




Να χαρω εγω τον ανυποτακτο λεβεντη μου... :lol:

catmaster
12/10/2007, 07:04
Επειδή ρε Defiant σου ήρθε στις τέσσερις το ξημέρωμα να πούμε .........έτσι τώρα πάνω στη τρέλα σου μιας και είσαι και στο όγκο.....


.... κάτσε να πιω μια τζούρα καφέ γιατί είναι δύσκολη η ώρα ....




ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ THREAD ANHKEI ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ..... :smokin:


(που έχει χαθεί η "μύτη" ρπμ;;) :mad: :ninja:

liakaros
12/10/2007, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
:a15: :a15: :a15: Δεν είμαι φιλειρηνιστής καν ( το αντίθετο :a016: :a015: :a11: ) αλλά μήπως παραδίνουμε καμιά φορά μεγάλη σημασία σε λεπτομέρειες; Στη τελική ένα χαβαλέ έκανε ο Κυριάκος χαβαλέ έκαναν και όσοι συμμετείχαν στο πανηγύρι που στήθηκε και αν τα δούμε τα πράγματα με μια πιο ελαφρά σκέψη και κριτική στο φόρουμ αυτό δεν μπάινουμε μόνο και μόνο για να λέμε και γράφουμε αποκλειστικά σοβαρά μηχανοκίνητα θεματάκια . Λίγη χαλάρωση δεν βλάπτει ας είναι και έτσι όπως έπαιξε με το Κυριάκο . Ούτε φαντάζομαι αυτόν πρόσβαλλε ούτε και οι άλλοι ένοιωσαν ανώτεροί του κάνοντας πλάκα ή photoshop .
Αποψή μου βέβαια και μην βιαστείτε να πείτε πως ευγραμμίζομαι με άλλων τις επιθυμίες ούτε και είμαι από αυτούς που δεν αντιδρώ .

Συμφωνω...

Χαβαλες γινοταν μεχρι που αρχισανε να πεφτουν κατι μπινελικια ξεγυρισμενα...δικαιολογημενα μεν αλλα αψυχολογητα δε...τελος παντων...

Το θεμα ειναι οτι εδω μεσα υπαρχουν κατα καιρους θρεντ και ποστ τα οποια ειναι πιο μαυρα και απο τα πουκαμισα που φοραω στους γαμους,ο χαβαλες τους πειραξε?

Ας εσβηναν τα πουτ@νηλικια τα χοντρα και ας αφηναν τα υπολοιπα στην τελικη...

liakaros
12/10/2007, 07:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Να χαρω εγω τον ανυποτακτο λεβεντη μου... :lol:


:a22: :a22: :a22:

div400
12/10/2007, 07:17
αφου δεν μας αρεσει το φορουμ αυτο και η διαχειρηση του, γιατι ειμαστε ακομα εδω?

ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!! δεν τρεχει τιποτα...ριξε μαυρη πετρα πισω σου και βρες αλλο χωρο πιο κοντα στα γουστα σου.

δεν μας υποχρεωσε κανεις να μπουμε, να εγγραφουμε, να ποσταρουμε, να σπαμμαρουμε και κανεις δεν μας υποχρεωνει ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ!!!!
ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!

το φορουμ (οπως πολλα αλλα πργαματα) ΔΕΝ ειναι κοινωνικο αγαθο! καποιος πληρωνει (ισως λιγα ισως πολλα, δεν ξερω...) για να υπαρχει, το σκεφτηκε κανεις αυτο? χρηστες ειμαστε (και τζαμπα μαλιστα)

για αλλη μια φορα λοιπον: ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!! δεν τρεχει τιποτα...

:wave2:

και ναι ειμαι υποδουλος στους mod και ενα ξεπουλημενο π@τανακι των admin

αμαν πια καθε 3 και λιγο τα ιδια!!!

edit: το οτι κοβονται ποστ, το οτι καποια να εχουν σβηστει με οχι και τοσο ''αντικειμενικα'' κριτιρια κτλ κτλ να το δεχθω. να μιλαμε για φασισμο και ακαρδο moderation μου κανει καπως! και ας μην εχω σχεση με την διαχειρηση και τους διαχειριστες.

liakaros
12/10/2007, 07:21
Μπα εγω λεω να κατσω και να συνεχισω να λεω τα δικα μου...

Στην τελικη δημοκρατια δεν εχουμε?

Ε?


:a30::a30::a30::a30::a30::a30::a30::a30::a30:

catmaster
12/10/2007, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
και ναι ειμαι υποδουλος στους mod και ενα ξεπουλημενο π@τανακι των admin



πες μου ότι είσαι και ξυρισμένος .... μόνο αυτό και τέλος. ...


:lol: :lol: :lol:

makis206
12/10/2007, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
αμαν πια καθε 3 και λιγο τα ιδια!!!

Αφού δεν γουστάρεις γιατί είσ'ακόμα εδώ εσύ ;:evil:

:lol: :lol: :lol:


Κι εγώ έχω κουραστεί να πω την αλήθεια αλλά δεν φεύγω κιόλας, αλλάζω και θρεντ αμαλάχει :lol:

:beer:

div400
12/10/2007, 07:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αφού δεν γουστάρεις γιατί είσ'ακόμα εδώ εσύ ;:evil:

:lol: :lol: :lol:

ε, να μην σπαμμαρω και εγω λιγουλακι...:rolleyes: :blush:

div400
12/10/2007, 07:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
πες μου ότι είσαι και ξυρισμένος .... μόνο αυτό και τέλος. ...:lol: :lol: :lol:

για σενα οτι θες.....:blush:

catmaster
12/10/2007, 07:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
για σενα οτι θες.....:blush:


..... τώρα έφυγα καρφί για Σφακιανάκη να πάρω Sv λέμε.... :smokin:

:rotflmao: :rotflmao:

Defiant
12/10/2007, 07:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Επειδή ρε Defiant σου ήρθε στις τέσσερις το ξημέρωμα να πούμε .........έτσι τώρα πάνω στη τρέλα σου μιας και είσαι και στο όγκο.....


.... κάτσε να πιω μια τζούρα καφέ γιατί είναι δύσκολη η ώρα ....




ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ THREAD ANHKEI ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ..... :smokin:


(που έχει χαθεί η "μύτη" ρπμ;;) :mad: :ninja:


Μπααααα εκει παιζουν προβληματισμοι του στυλ "αχ τι ευαισθητος και καλος που ειμαι ΔΕΙΤΕ ΜΕ" :smilea:

catmaster
12/10/2007, 07:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Μπααααα εκει παιζουν προβληματισμοι του στυλ "αχ τι ευαισθητος και καλος που ειμαι ΔΕΙΤΕ ΜΕ" :smilea:


σωστό ... ζητώ συγγνώμη ... στο παρόν παίζει σοβαρός προβληματισμός ,δεν είμαστε για τέτοια τώρα...

Defiant
12/10/2007, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
αφου δεν μας αρεσει το φορουμ αυτο και η διαχειρηση του, γιατι ειμαστε ακομα εδω?

ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!! δεν τρεχει τιποτα...ριξε μαυρη πετρα πισω σου και βρες αλλο χωρο πιο κοντα στα γουστα σου.

δεν μας υποχρεωσε κανεις να μπουμε, να εγγραφουμε, να ποσταρουμε, να σπαμμαρουμε και κανεις δεν μας υποχρεωνει ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ!!!!
ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!

το φορουμ (οπως πολλα αλλα πργαματα) ΔΕΝ ειναι κοινωνικο αγαθο! καποιος πληρωνει (ισως λιγα ισως πολλα, δεν ξερω...) για να υπαρχει, το σκεφτηκε κανεις αυτο? χρηστες ειμαστε (και τζαμπα μαλιστα)

για αλλη μια φορα λοιπον: ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!! δεν τρεχει τιποτα...

:wave2:

και ναι ειμαι υποδουλος στους mod και ενα ξεπουλημενο π@τανακι των admin

αμαν πια καθε 3 και λιγο τα ιδια!!!

edit: το οτι κοβονται ποστ, το οτι καποια να εχουν σβηστει με οχι και τοσο ''αντικειμενικα'' κριτιρια κτλ κτλ να το δεχθω. να μιλαμε για φασισμο και ακαρδο moderation μου κανει καπως! και ας μην εχω σχεση με την διαχειρηση και τους διαχειριστες.


Θες να γινεις το δικο μας πο@τανακι? :smilea:

Οσο σπαω πλακα θα ειμαι εδω και δεν θα μου πει κανεις τι θα κανω :wave2:

Defiant
12/10/2007, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
σωστό ... ζητώ συγγνώμη ... στο παρόν παίζει σοβαρός προβληματισμός ,δεν είμαστε για τέτοια τώρα...


Οπως το βλεπει κανεις, εγω απλα ειπα την αποψη μου χωρις να θελω να το πουλησω για σοβαρο

:wave2:

el_hymador
12/10/2007, 07:53
Επειδη μερικοι χανουμε τις ωραιες στιγμες, γινεται να μπαινουν επαναληψη καποια προκαθορισμενη ωρα;

πως γινεται με το motogp; ενα τετοιο πραγμα..:rotflmao: :rotflmao:

catmaster
12/10/2007, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Επειδη μερικοι χανουμε τις ωραιες στιγμες, γινεται να μπαινουν επαναληψη καποια προκαθορισμενη ωρα;

πως γινεται με το motogp; ενα τετοιο πραγμα..:rotflmao: :rotflmao:


Αυτό είναι ιδέα ... θέλω και τον Διατσίδη να διαβάζει live τα posts ...



:rotflmao: :rotflmao:
:beer:

DUKASII
12/10/2007, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant


για να μην ειμαι αδικος τα παραπανω δεν ισχυουν για ολους

:wave2: γραψε και τα ονόματα οσων λες ομως γιατι ειδα μερικους και πνιγανε τον πονο τους στο ποτό μετά το χθεσινό σου ποστ...

πραγματικά τους στεναχωρησες.και καλά κάνεις και λες την άποψη σου για το Κυριάκο και τα ποστ του αλλά πραγματικά στα αρχιδια μας.


εμείς θα συνεχίσουμε να έχουμε τα δικαιώματα του φόρουμ και άμα δε σαρεσει κάνε μια μήνυση.
Είναι δικό μας το φόρουμ ,δικό μας δικό μας, δικό μας.

άμα κάνεις όμως μια καλή προσφορά κάτι μπορεί να γίνει να το αγοράσεις και να βγάζετε Φώτο με το Κυριάκο αγκαλιά στον ήλιο και μετά να τις κάνετε και με το φωτοσοπ και ότι καυλώνετε ρε μάστορα.

φασισμος ντεφιαντ..φασιστες σου λεω.αλλα πες , πες...... εσυ πλακα εχεις.ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΟΝΤ ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ??
ΘΑ ΦΥΓΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΤΩΡΑ..και θα μπει σχετική αγγελια ..παρε μερος..θα πω καλα λόγια για σενα σε παω.

θα γίνεις ενας απο μας...

Defiant
12/10/2007, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
γραψε και τα ονόματα οσων λες ομως γιατι ειδα μερικους και πνιγανε τον πονο τους στο ποτό μετά το χθεσινό σου ποστ...

πραγματικά τους στεναχωρησες.και καλά κάνεις και λες την άποψη σου για το Κυριάκο και τα ποστ του αλλά πραγματικά στα αρχιδια μας.


εμείς θα συνεχίσουμε να έχουμε τα δικαιώματα του φόρουμ και άμα δε σαρεσει κάνε μια μήνυση.
Είναι δικό μας το φόρουμ ,δικό μας δικό μας, δικό μας.

άμα κάνεις όμως μια καλή προσφορά κάτι μπορεί να γίνει να το αγοράσεις και να βγάζετε Φώτο με το Κυριάκο αγκαλιά στον ήλιο και μετά να τις κάνετε και με το φωτοσοπ και ότι καυλώνετε ρε μάστορα.

φασισμος ντεφιαντ..φασιστες σου λεω.αλλα πες , πες...... εσυ πλακα εχεις.ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΟΝΤ ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ??
ΘΑ ΦΥΓΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΤΩΡΑ..και θα μπει σχετική αγγελια ..παρε μερος..θα πω καλα λόγια για σενα σε παω.

θα γίνεις ενας απο μας...


:bawl: :rotflmao: :bawl:

Σε παω λεμε

αλλα


108369

liakaros
12/10/2007, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
.
Είναι δικό μας το φόρουμ ,δικό μας δικό μας, δικό μας.





ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ



:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

Defiant
12/10/2007, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ



:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:



:nono: Τα @@ μας τα φυλαμε για ιδιαιτερες περιπτωσεις

στου Sniper στου Sniper στου Sniper :smilea:

DUKASII
12/10/2007, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ



:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: κοιτα δε θα κανω και αντιπαράθεση μαζί σου. αφου ολοι στα αρχιδια μας τι το κανουμε θεμα?



ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ.:rotflmao: :lol: :rotflmao:

zero
12/10/2007, 09:00
Ρε κοίτα να δεις τι χάνω. Μια μέρα με στείλανε κι εμένα από την δουλειά στην επαρχία (και μάλιστα Βόλο :p :p ) και έχασα τα καλλίτερα.

Επ ευκαιρία.

Στα @@ μου κι εμένα.

kiriakost
12/10/2007, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zero
Ρε κοίτα να δεις τι χάνω. Μια μέρα με στείλανε κι εμένα από την δουλειά στην επαρχία (και μάλιστα Βόλο :p :p ) και έχασα τα καλλίτερα.

Επ ευκαιρία.

Στα @@ μου κι εμένα.
:lol: :lol: :lol: :lol:





Και γιατί δεν ήρθες να γνωρίσεις τον πρόεδρο απο κοντά , αφού ήρθες στην πρωτεύουσα του ?

ΟΟεεοοο :lol:

Defiant
12/10/2007, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
:lol: :lol: :lol: :lol:





Και γιατί δεν ήρθες να γνωρίσεις τον πρόεδρο απο κοντά , αφού ήρθες στην πρωτεύουσα του ?

ΟΟεεοοο :lol:



Προεδρα εδω at ur service :lol: :lol: :lol:

USS DEFIANT babe


108372

zero
12/10/2007, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
:lol: :lol: :lol: :lol:





Και γιατί δεν ήρθες να γνωρίσεις τον πρόεδρο απο κοντά , αφού ήρθες στην πρωτεύουσα του ?

ΟΟεεοοο :lol:

Που να προλάβω ρε κυριάκο. 3 ώρες να πάω 6 να δουλέψω και 4( γαμήθηκε η βροχή έξω από τον Βόλο) να γυρίσω, μεσάνυχτα έφταστα σπίτι

liakaros
12/10/2007, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
κοιτα δε θα κανω και αντιπαράθεση μαζί σου. αφου ολοι στα αρχιδια μας τι το κανουμε θεμα?



ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ.:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Α ουτε και γω ερχομαι σε αντιπαραθεση...χαβαλε κανω αλλωστε...

Ασε που οταν ερχομαι εγω σε αντιπαραθεση σηνυθως χυνεται αιμα.....


:ninja:


edit:στην καραμπουτσ@κλ@ρα μου...ετσι για να μην γινομαστε μονοτονοι...

mourgakos
12/10/2007, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ, ΣΤ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΑΣ



:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:


re bereta κυνηγας η τσαμπα τοχεις εκει?

zero
12/10/2007, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zero
Που να προλάβω ρε κυριάκο. 3 ώρες να πάω 6 να δουλέψω και 4( γαμήθηκε η βροχή έξω από τον Βόλο) να γυρίσω, μεσάνυχτα έφταστα σπίτι

Προς τους αρμόδιους των έργων στην εθνική. Φ
Φτιάξτε την εθνική πριν τον Αγ. Κωνσταντίνο γιατί θα βάλω την κλίκα του μοτο.γρ να σας γράψει στα αρχίδια της.

liakaros
12/10/2007, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
re bereta κυνηγας η τσαμπα τοχεις εκει?

Μπα οχι τοσο κυνηγι...

ΠΡΑΚΤΙΚΑΛ ΣΟΥΤΙΝΓΚ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΑΜΟΙ...

kaps
12/10/2007, 09:21
Σύντεκνε liakaros χαβαλές να γίνεται . Για τα σοβαρά έχουμε και τα "εργαλεία " μας να "παίξουμε" :a016: :a016: :a016: :a016: :a015: :a015: :a33: :a015: :a015:

Defiant
12/10/2007, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μπα οχι τοσο κυνηγι...

ΠΡΑΚΤΙΚΑΛ ΣΟΥΤΙΝΓΚ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΑΜΟΙ...



Δλδ αν πω οτι το Βαρκαντερο σου ειναι για τον φουτσο θα με σκαγιωσεις? :blush:

φερνω η φερνεις τσιγαρα? :lol:

liakaros
12/10/2007, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Δλδ αν πω οτι το Βαρκαντερο σου ειναι για τον φουτσο θα με σκαγιωσεις? :blush:

φερνω η φερνεις τσιγαρα? :lol:

οχι ρε δεν ασκαγιαρω κοσμο...

τσιγαρα φερνεις εσυ σημερα...

οσο για το βαρκαντερο...




































:a30:ΣΤ @ΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ:a30:

mourgakos
12/10/2007, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μπα οχι τοσο κυνηγι...

ΠΡΑΚΤΙΚΑΛ ΣΟΥΤΙΝΓΚ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΑΜΟΙ...

οπου γαμος και χορος /........με τ" οπλο ο κρητικος..

:lol:

6αρια μεσα?για downhill?

blackbusa
12/10/2007, 09:31
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :lol: :bigcry: :rotflmao: :bawl:


ΓΤΠΚ ειστε ολοι τελικα.......αφου βλεπω οτι φτασαμε για αλλη μια φορα στις καταγγελιες για χουντογκεσταπιτες και κλικες των μοντ,που νομιζουν οτι το φορουμ τους ανηκει (ενετελως τυχαια η συγκεκριμενη παρεα ειναι μοντ με τους ιδιοκτητες του φορουμ(κλικαδοροι χαχαχαχα))θα φτασουμε και στο κεφαλαιο αποχωρω.......Λοιπον αποφασησα να αποχωρησω απο το φορουμ γιατι ο Bart με εκανε να γελασω μεχρι δακρυων,που πρεπει απο τους πολλους κοφτες να εκαψα φλαντζα.....αυτα....α ναι για να μην ξεχνιομαστε.....οσπου να αποχωρησω θα γραφω στο φορουμ.....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
12/10/2007, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
οπου γαμος και χορος /........με τ" οπλο ο κρητικος..

:lol:

6αρια μεσα?για downhill?

9mm Parabellum... για καλυτερο ηχο:D

Defiant
12/10/2007, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :lol: :bigcry: :rotflmao: :bawl:


ΓΤΠΚ ειστε ολοι τελικα.......αφου βλεπω οτι φτασαμε για αλλη μια φορα στις καταγγελιες για χουντογκεσταπιτες και κλικες των μοντ,που νομιζουν οτι το φορουμ τους ανηκει (ενετελως τυχαια η συγκεκριμενη παρεα ειναι μοντ με τους ιδιοκτητες του φορουμ(κλικαδοροι χαχαχαχα))θα φτασουμε και στο κεφαλαιο αποχωρω.......Λοιπον αποφασησα να αποχωρησω απο το φορουμ γιατι ο Bart με εκανε να γελασω μεχρι δακρυων,που πρεπει απο τους πολλους κοφτες να εκαψα φλαντζα.....αυτα....α ναι για να μην ξεχνιομαστε.....οσπου να αποχωρησω θα γραφω στο φορουμ.....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Στου Sniper babe :smilea:

sniper
12/10/2007, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Στου Sniper babe :smilea:

Γελάσατε και σήμερα;


Κλάφτε το κι αυτό.


Κλειδώνει να βλέπουμε πόσο μ@λάκες είναι ορισμένοι.... στα βάθη των αιώνων