PDA

View Full Version : 2ήμερο Βουλγαρία-ταξιδιωτικό?



robben
12/10/2007, 06:30
φίλε Uriah Heep πέρασε 1 βδομάδα που κάναμε το καταπληκτικό 2ήμερο ταξίδι στη Βουλγαρία. Περιμένω να απολαύσω το ταξιδιωτικό σου. Πότε θα γράψεις? Αν θέλεις φωτογραφικό υλικό να σου στείλω.
Είμαι ο Ρίλος που γνωριστήκαμε στο πρωϊνό στο ξενοδοχείο.

crs-k
12/10/2007, 06:32
:confused:


:wacko:


:a014:

TOMASKTM
12/10/2007, 07:44
εσύ έφαγες ολη την ομελέτα και δεν μου'φτασε εμένα;;;;;;;;;;:bawl: :bawl: :bawl:

Stergios69
12/10/2007, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
εσύ έφαγες ολη την ομελέτα και δεν μου'φτασε εμένα;;;;;;;;;;:bawl: :bawl: :bawl:
Τι έγινε; Είχαμε ακολασίες;
:D :wave2:

TOMASKTM
12/10/2007, 08:22
μπα οχι τέτοια πράγματα,αφού ξέρεις οτι είμαστε καλά παιδάκια:D

Uriah Heep
12/10/2007, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από robben
φίλε Uriah Heep πέρασε 1 βδομάδα που κάναμε το καταπληκτικό 2ήμερο ταξίδι στη Βουλγαρία. Περιμένω να απολαύσω το ταξιδιωτικό σου. Πότε θα γράψεις? Αν θέλεις φωτογραφικό υλικό να σου στείλω.
Είμαι ο Ρίλος που γνωριστήκαμε στο πρωϊνό στο ξενοδοχείο.


Γειά σου Ρίλο!
Ισως ένας από τους λόγους που πέτυχε το ταξίδι...
...να ήταν και οι ταχύτητες των συμμετεχόντων, που παρέπεμπαν στην ευλιγυσία ταρυχευμένων αιλουροϊδών...
...με αποτέλεσμα να χορτάσουμε ετερόκλητες εικόνες, από τρακτεροκουδουνόβλαχο νεοπλουτίστικο γκλάμ με απαστράπτοντα SUV, οδηγούμενα από την πεμπτουσία της βλαχονεόπλουτης αυθάδειας-τα λαμόγια της νέας τάξης- συνοδεύοντας τις υπερμεταχειρισμένες Σουηδέζες...της Σουηδικής Αραβίας...
....με κοντράστ την "παρά φύσιν" μιζέρια του ρακένδυτου κοσμάκη στην ύπαιθρο και στις πόλεις, που με την είσοδό τους στη Ευρωπαϊκή Ένωση θα έπρεπε να τους καταβληθεί άμεσα τριχίλιαρο...
...για να στανιάρουν ψυχολογικά!

Παρά τις πιέσεις που δέχομαι από τους ναυτοπρόσκοπους Ν. Κρήνης, τις ομάδες πρωτοβουλίας για τη διάσωση της careta-careta, τους συλλόγους πωλητριών των Prisunic Μαρινόπουλος κλπ κλπ, για να γράψω ταξιδιωτικό, δυστυχώς, λόγω του ότι δεν θα μπω στο ιντερνέτ για μεγάλο διάστημα, δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα...
...εκτός του να αφήσω την ταμπέλα "προσεχώς βουλγάρες"

Στο ταξίδι ήταν από το φόρουμ ο ThomasKTM και ο Atsatsos. Γιατί δεν δοκιμάζετε μαζί?

Μιά φωτό από shoping therapy στο Μπάνσκο...
Δυστυχώς το μπρούτζινο καζάνι (για βράσιμο τσίπουρου) στο βάθος, δεν χωρούσε στην Αφρικα...


108370

Stergios69
12/10/2007, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
ευλιγυσία ταρυχευμένων αιλουροϊδών...
...τρακτεροκουδουνόβλαχο νεοπλουτίστικο γκλάμ με απαστράπτοντα SUV
... βλαχονεόπλουτης αυθάδειας...υπερμεταχειρισμένες Σουηδέζες
...εκτός του να αφήσω την ταμπέλα "προσεχώς βουλγάρες"

Εχω πεθάνει στο γέλιο... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
12/10/2007, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep


...να ήταν και οι ταχύτητες των συμμετεχόντων, που παρέπεμπαν στην ευλιγυσία ταρυχευμένων αιλουροϊδών...


Παρά τις πιέσεις που δέχομαι από τους ναυτοπρόσκοπους Ν. Κρήνης, τις ομάδες πρωτοβουλίας για τη διάσωση της careta-careta, τους συλλόγους πωλητριών των Prisunic Μαρινόπουλος κλπ κλπ, για να γράψω ταξιδιωτικό, δυστυχώς, λόγω του ότι δεν θα μπω στο ιντερνέτ για μεγάλο διάστημα, δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα...
...

:eyepop: :uplate: :sick:
γεια σου ρε μπιλάρα !!!! :wave2:

PanVas
12/10/2007, 10:06
:a37::a26: :a018: :a018: :a015: :a015: :a017: :a023: :a52:


Αχ...
Παιδιά αυτά τα λένε...!

Δεν κανονίζουν έτσι στο χύμα...
Σαν ??μόνιμος?? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47937) κάτοικος στη Σόφια, 40 και σήμερα μετράω σερί:a023:, θα μπορούσα να σας βοηθήσω σε πολλά κατά την επίσκεψή σας εδώ... Πραγματικά στενοχωρήθηκα...
Στο επόμενο!

Περιμένω με αγωνία εντυπώσεις και περιγραφές στο ταξιδιωτικό σας!
:a014:
:beer: :beer:
:wave2:

TOMASKTM
12/10/2007, 11:19
πιο οργανωμένα δεν νομίζω να μπορούσε να ήταν.
ήμασταν 130 μηχανές και είχαμε μέχρι και συνοδία μπατσικά niva 4πορτα!!!

Uriah Heep
12/10/2007, 11:27
...η μικρή παρέα στα σύνορα!


108394

Uriah Heep
12/10/2007, 11:32
έξω από το ξενοδοχείο με το κινητό σέρβις...


108395

tifoefs
12/10/2007, 19:10
Ακολασιες στο εστιατοριο .....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

robben
12/10/2007, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep

...εκτός του να αφήσω την ταμπέλα "προσεχώς βουλγάρες"

Στο ταξίδι ήταν από το φόρουμ ο ThomasKTM και ο Atsatsos. Γιατί δεν δοκιμάζετε μαζί?




προτιμώ να περιμένω το δικό σου.

Πιάσε και μιά από μένα:beer: