PDA

View Full Version : Προβλημα με σκουτερακι



voudarxos
20/10/2004, 20:36
Πριν 2 μηνες περιπου πηρα ενα peugeot trekker 50cc καινουριο και ξαφνικα ανακαλυπτω προχθες (χωρις κρανος) οτι μολις περασω τα 20 χμ ακουγεται θορυβος ελατηριων.
Μπα λεω ιδεα μου θα ειναι και δεν δινω σημασια.
Το ψαχνω λιγο καλυτερα και βλεπω οτι δεν ειναι συντονισμος και οτι ο θορυβος βγαινει καπου απο τον κινητηρα.
Το παω εκει που το πηρα το κανει μια βολτα ο μαστορας και μου λεει οτι δεν ακουει τπτ το περιεργο.Μα καλα ανθρωπε μου του λεω κουφος εισαι???????????????????????
Μου απανταει ξερα οτι ..............Για μενα φιλαρακο το μηχανακι δεν εχει τιποτα τα γκαζια του ειναι μια χαρα και δεν μπορω να κανω κατι.........

:eek:

Αν εχει ρε παιδια καποιος το ιδιο μηχανακι ας μου πει αν εχει καποιο παρομοιο θορυβο γιατι Γ@ΜΩ τα 2000 ευρωπουλα που εδωσα:mad:

RAMSIS89
20/10/2004, 21:03
ΕΝΑΣ ΦΥΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΗΔΙΟ ΜΗΧΑΜΑΚΗ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΑΚΟΥΓΕ ΤΟΝ ΗΔΙΟ ΘΟΡΗΒΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΒΑΡΕΣΕ ΣΤΟΦΑΛΟΜΒΗΕΛΑ 300 ΕΥΡΟ ΤΟΥ ΒΓΙΚΕ Η ΖΗΜΙΑ ΤΗ ΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΠΟ ΡΕ ΦΥΛΕ.

voudarxos
20/10/2004, 21:08
Ποσο καιρο το ειχε οταν ταφτυσε??
Το δικο μου εχει μολις 900 χιλιομετρα

RAMSIS89
20/10/2004, 21:19
ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΒΛΑΚΙΕΣ ΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΗΣΚΕΒΗ ΤΟ ΜΙΧΑΝΑΚΙ ΠΕΤΑΗ.

voudarxos
20/10/2004, 21:27
Μαλιστα.....
Καποιος αλλος??

fotografos
21/10/2004, 00:02
2000euro gia 2 lastixa apo patini ena skeleto apo bmx mia gaziera kai enan xoro kaysis 50cc?
ok! simera proti fora sti zoi mou odigisa papi!
xenerosa apo ti zoi mou,
ithela na pesei dalika na me patisei na me kanei pita,
den adexa na eimai panw se papi,
eniotha super gelios se ayti ti skatoula,
poso malon se scooteraki,
petaxte ta kai parte MIXANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
OUTE SCOOTERAKI OUTE PAPAPAPAPAPAKI.
ADE SOVAREFTEITE LIGO
MOTO.GR EINAI EDO DEN EINAI PATINI.GR
ME 2350EGO EIXA PAREIE DURAKI 6ARI SASMAN UPSIDE DOWN ANARTISEIS 10ALOGAKIA DIXRONA 100PERIPOU TELIKI DISKOUS BROS PISO ME DIPLA EMVOLA SOLINAKIA IPSILIS, ENA GAMATO PLAISIO KAI ESEIS LETE GIA SCOOTERAKIA?
AN EINAI NA PARETE PEUGEOT PARTE KANENA 206 OXI KANENA XESE EXI SCOOTERAKI.
ADE MI GRAPSO KI ALLA GIA TIS BAXATEL OLE TA SCOOTER KAI TA PAPAKIA,
ASE POU DEN EXOUN KAI SIBLEKTI.
OUTE GIA PSONIA GIA TO SUPER MARKET DEN KANOUN, OUTE GIA NA AYTOKTONISEIS DEN KANOUN, GIA TPT DEN KANOUN, ENA DIMIOURGIMA DIXOS OFELOS EINAI, ENA PATINI NA KANEIS SKATE EINAI, ENA TPT EINAI, ADE

gcrook
21/10/2004, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από fotografos
2000euro gia 2 lastixa apo patini ena skeleto apo bmx mia gaziera kai enan xoro kaysis 50cc?
ok! simera proti fora sti zoi mou odigisa papi!
xenerosa apo ti zoi mou,
ithela na pesei dalika na me patisei na me kanei pita,
den adexa na eimai panw se papi,
eniotha super gelios se ayti ti skatoula,
poso malon se scooteraki,
petaxte ta kai parte MIXANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
OUTE SCOOTERAKI OUTE PAPAPAPAPAPAKI.
ADE SOVAREFTEITE LIGO
MOTO.GR EINAI EDO DEN EINAI PATINI.GR
ME 2350EGO EIXA PAREIE DURAKI 6ARI SASMAN UPSIDE DOWN ANARTISEIS 10ALOGAKIA DIXRONA 100PERIPOU TELIKI DISKOUS BROS PISO ME DIPLA EMVOLA SOLINAKIA IPSILIS, ENA GAMATO PLAISIO KAI ESEIS LETE GIA SCOOTERAKIA?
AN EINAI NA PARETE PEUGEOT PARTE KANENA 206 OXI KANENA XESE EXI SCOOTERAKI.
ADE MI GRAPSO KI ALLA GIA TIS BAXATEL OLE TA SCOOTER KAI TA PAPAKIA,
ASE POU DEN EXOUN KAI SIBLEKTI.
OUTE GIA PSONIA GIA TO SUPER MARKET DEN KANOUN, OUTE GIA NA AYTOKTONISEIS DEN KANOUN, GIA TPT DEN KANOUN, ENA DIMIOURGIMA DIXOS OFELOS EINAI, ENA PATINI NA KANEIS SKATE EINAI, ENA TPT EINAI, ADE

Ευτυχως γιατι εγω ημουνα 2,5 χρονια καραγκιοζης με το FX, αλλα εδω και 8 μηνες εχω γινει ανθρωπος.
Να φανταστεις ολοι γελουσαν μαζι μου, και με εδειχναν στο δρομο, αλλα τωρα εχω 650 κυβικα κατω απο τα ποδια μου, και ολοι με χειροκροταν,ε και με κερνανε νερο και λουκουμι.
Ποτε μου δεν θα ξαναοδηγησω παπι, γιατι τωρα μεγαλωσα, και μαλιστα χθες στο μπανιο που μετρηθηκα, χρειαστηκε να παρω και δευτερη μεζουρα, επειδη αυτη που ειχα δεν εφτανε.
Μετανιωνω που ημουνα παπακιας, και οδηγουσα λιγοτερο συνετα απο τους μοτοσυκλετιστες, μαλιστα πολλες φορες εδινα προτεραιοτητα και σε αυτοκινητα, γιατι ο θυμας τα λυπομουνα ετσι πηγμενα στο κεντρο.
Τωρα ομως ανοιγω μια δευτερα και, πριν προλαβουνε να καταλαβουν τι γινεται, περναω ξυστα απο τους προφυλακτηρες τους, αφηνοντας μια λαστιχια στην ασφαλτο ΝΑΑΑΑΑΑ! με το συμπαθειο.
Εεεε,ναι λοιπον ειμαι μαγκας και φαινεται.
Πως και δεν μου ανοιξε καποιος σαν και σενα τα ματια νωριτερα;:look:

voudarxos
22/10/2004, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από fotografos
2000euro gia 2 lastixa apo patini ena skeleto apo bmx mia gaziera kai enan xoro kaysis 50cc?
ok! simera proti fora sti zoi mou odigisa papi!
xenerosa apo ti zoi mou,
ithela na pesei dalika na me patisei na me kanei pita,
den adexa na eimai panw se papi,
eniotha super gelios se ayti ti skatoula,
poso malon se scooteraki,
petaxte ta kai parte MIXANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
OUTE SCOOTERAKI OUTE PAPAPAPAPAPAKI.
ADE SOVAREFTEITE LIGO
MOTO.GR EINAI EDO DEN EINAI PATINI.GR
ME 2350EGO EIXA PAREIE DURAKI 6ARI SASMAN UPSIDE DOWN ANARTISEIS 10ALOGAKIA DIXRONA 100PERIPOU TELIKI DISKOUS BROS PISO ME DIPLA EMVOLA SOLINAKIA IPSILIS, ENA GAMATO PLAISIO KAI ESEIS LETE GIA SCOOTERAKIA?
AN EINAI NA PARETE PEUGEOT PARTE KANENA 206 OXI KANENA XESE EXI SCOOTERAKI.
ADE MI GRAPSO KI ALLA GIA TIS BAXATEL OLE TA SCOOTER KAI TA PAPAKIA,
ASE POU DEN EXOUN KAI SIBLEKTI.
OUTE GIA PSONIA GIA TO SUPER MARKET DEN KANOUN, OUTE GIA NA AYTOKTONISEIS DEN KANOUN, GIA TPT DEN KANOUN, ENA DIMIOURGIMA DIXOS OFELOS EINAI, ENA PATINI NA KANEIS SKATE EINAI, ENA TPT EINAI, ADE

Συγνωμη ρε φιλαρακο δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβληματακι σου και χτυπιεσαι?
Θες να πεις οτι το καρουλι που οδηγας ειναι καλυτερο απο παπακι η μηπως ειναι καλυτερο απο σκουτερ???
Για το DT to 125 μιλαω!!!!!!
Και συγνωμη δηλαδη αντε εσυ εχεις την αποψη σου και μπορει να εχεις και δικιο για τα πατινια αλλα δεν νομιζω να ειμαι τοσο μαλακας να κανω την διαδρομη Σινδο-Πυλαια καθημερινα (αν ξερεις απο Θεσ/νικη) 4 φορες την μερα με το CBR.
Το πατινι το πηρα γιατι μπορει να με μετακινησει πιο γρηγορα και πιο οικονομικα εντος πολης απο αυτοκινητο και ειδικα απο το CBR το οποιο δεν σκοπευω να το γαμησω τον αδοξαστο γιατι ματωσε ο κολος μου να σκασω 14000€ να το παρω και δεν θα το σκισω μεσα στην πολη επειδη εσυ δεν γουσταρεις τα σκουτερακια.
Καταλαβες τωρα τι παιζει???


Α και μην μου λες εμενα οτι εδω ειναι moto.gr και οχι patini.gr γιατι οση ειναι η ηλικια σου τοσα χρονακια καβαλαω μοτοσυκλετα και οταν εσυ γεννιοσουνα εγω ημουνα πανω σε RD350 αν ξερεις τι ειναι αυτο.
Και τωρα ετσι για την ιστορια αν ξερεις γιατι το πατινι μου βαραει εχει καλως αν δεν ξερεις σε παρακαλω πολυ μην ξαναγραψεις εκτος θεματος:nono:

fotografos
24/10/2004, 02:38
POU KOLANE AYTA POU LETE KAI OTI KANEIS DIADROMI ME CBR, MAGIA SOU KANEIS DIADROMI ME SOVARO ERGALEIO.
KAI TO PEDI POU TO KERNANE BIRES MAGIA TOU,
AFOU GOUSTARETE PAPIA TI NA SAS PW, ODIGEISTE PAPIA POU THA GLITOSETE DEKADES XILIADES EURO APO OIKONOMIA VENZINIS KAI OTAN THA PSAXNETE POU EINAI O SIBLEKTIS NA APOMONOSETE GIATI DEN FRENAREI KAI EXEI RODES 10INTSON KAI POU NA PESO STI LAKOUVA MI SPASO TIPOTA I NA PERASO GRIGORA APO TO SAMARAKI ALLA KAI PALI TO SKEYTOMAI MI TRADAXTEI O KOLOS MOU, OK PARTE PAPI.
EINAI ERGALEIA!
FILE 4150 TO PIRA TO DT, KAI TA GAZAKIA TOU EXEI KAI TIN OMORFIA TOU KAI TIN ODIGIKI SIBERIFORA TOU, AN EIXA DIPLOMA THA EPERNA ENA GSXR ALLA DEN EXO DIPLOMA KAI PSILOKOLAO EKEI, DEN EIPA POS TO DT EINAI OTI KALYTERO YPARXEI PADOS DEN EINAI PAPI.
(DT TELEYTAIO MODELO! TO MIZATO!)
OPOU VLEPO XOMA I LAKOUVA XONOME MESA, TO ZETAKI AMESOS KOVEI!
TA GAZIA DEN EINAI GIA MIA EYTHEIA, TA GAZIA EINAI ALL TERAIN!
MATHETE KAI APO ENAN MIKRO GIA NA MIN AKOUO KATI ASXETA

fotografos
24/10/2004, 02:41
a kai peri to patini epeidi anoigoume kai kana moter ama laxei!
koita ama den to deis apo koda to mixanaki den boreis na xereis!
to mono kata ti gnomi mou pou boreis na kaneis einai na ta psaxeis ena ena,
mipos exei astoxia ilikou to kilidropistono kai kapou varaei stis psiles stofes, mipos einai kapios imadas pou kanei to thorivo, pola borei!
alla borei na vganei kai etsi ayto to mixanaki! mias kai eida pos eipan kai alla atoma pos akougan ton idio ixo apo tin idia sanida :P
ade more kala einai kai ta scooter!
exalou an den ypirxan pos tha ta douleva! xexe

voudarxos
24/10/2004, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από fotografos
a kai peri to patini epeidi anoigoume kai kana moter ama laxei!
koita ama den to deis apo koda to mixanaki den boreis na xereis!
to mono kata ti gnomi mou pou boreis na kaneis einai na ta psaxeis ena ena,
mipos exei astoxia ilikou to kilidropistono kai kapou varaei stis psiles stofes, mipos einai kapios imadas pou kanei to thorivo, pola borei!
alla borei na vganei kai etsi ayto to mixanaki! mias kai eida pos eipan kai alla atoma pos akougan ton idio ixo apo tin idia sanida :P
ade more kala einai kai ta scooter!
exalou an den ypirxan pos tha ta douleva! xexe


Τωρα μαλλον αρχισες να μιλας λογικα.
Μην πριζωνεσαι και νακαταλαβουν ολοι οτι για αλλο σκοπο εχει φτιαχτει το παπι για αλλο το εντουρακι για αλλο το καθαροαιμο και αλλο τα SS.
Επισης δεν μπορουνε ολοι να διαθεσουνε μεγαλα ποσα και αρκουντε στην παπια.....(μην τους αποπαιρνουμε)
Αυτο ομως που δεν γουσταρω κατι παπακηδες η σκουτερακηδες που εχουν ανεβει πρωτη φορα σε 2 ροδες και νομιζουν οτι ειναι οι κυριαρχοι του κοσμου......
Καταλαβαινεις τι θελω να πω......
Αν ενοεις αυτους ειμαι μαζι σου..





ade more kala einai kai ta scooter!

Το πρωτο μου μοτοσακο ηταν ενα chapi το πηρα το 1986
το 87 το εδωσα και απο τοτε δεν ξανακαβαλησα μικρο και ειπα οτι δεν θα ξανακαβαλησω ποτε στην ζωη μου...


Να που χρειαστηκε:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Και παντα φιλικα:beer: :beer: :beer:

adam_tsouk
24/10/2004, 21:59
Ρε Foto, πας καλά;

άλλο το παπί άλλο το εντουράκι, άλλο η street!

Τι μας λες τώρα; ότι έχεις μηχανή και να πάνε να γαμηθούν τα παπιά και τα σκούτερ γιατί εσύ έχεις μηχανή και μαμάς;;;;

Δηλαδή την οικονομία, ευχρηστία κτλ κτλ κτλ δεν τα υπολογίζεις;

Και άντε να μιλήσουμε για μηχανές. Εγώ στα 18 μου είχα ένα XR 250 γιατί δεν γούσταρα τα παπιά.
8 χρόνια μετά κυκλοφορώ με παπί περομένοντας να πάρω κάτι άλλο.
ΠΑΝΤΑ όμως έχω καβάτζα ένα παπί για να πηγαίνω για ψωμι!:hypnotize

adam_tsouk
24/10/2004, 22:10
Και καλά να μιλάμε για μηχανές οι οποίες προσφέρουν σημαντικά προτερήματα σε σχέση με τα παπιά. Αλλά να μιλάμε και για DT 125;

Δηλαδή εκτός από καλύτερες αναρτήσεις και 2 ίππους τι παραπάνω σου προσφέρει;
Κατανάλωση;
service?

Το site είναι moto.gr αλλά εγώ είμαι πεζός και έχω κ@υλα με τις μηχανές! Κάνει να μπω ή θα με κόψει ο Internet Security??

wolfman13
24/10/2004, 22:25
φωτογραφε τη λες τωρα.............................
να λες καλα που τα λες εδω αλλιος θα σε εστελναν για αναλυση στο ψυχιατρο.καταρχην εγω πρωσοπικα δεν σε κατηγωρο λογο του νεαρου της ηλικιας σου.
2ο τη ειπαμε εχεις dt125 χμ... πολυ λαδι ρε αδελφουλη μου καθε ποτε του αλλαζεις πιστονι???μηπως βαζεις αυτο με το αρωμα φραουλας για να δειχτης και στη γκομενιτσα με το μινι 'κοιτα του εβαλα και το αγαπημενο σου αποσμητικο''' και σου λεει με ενα χαμογελω μεχρι τα αυτια αχ!!!σε ευχαριστω πολυ απο μεσα της ομως λεει ""το κερατο μου λαδι θα βρωμαο παλι ποτε θα παρει κανα καρο με σκεπη'''...
ακου μικρε φιλε να μαθενεις λιγο καλυτερα επιδει φενετε οτι δεν στα εξιγησανε καλα.
το να εισαι ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ πρεπει να μαθεις πανο απο ολα να σεβεσαο καθε δικυκλο το οπιο κυκλοφορει εχω κανει της απιστευτες βολτες σαν πιτσιρικας με ενα dax90 τις πιο πολλες μαλακιες με ενα mtx125 μετα πειρα ενα rm125 και ξεκαυλωνα στο χωμα αργοτερα ενα srx600 και τωρα εναν elefant750 και ξερεις με τη κυκλοφωρο στη πατρα??
με το λεωφορειο παρακαλω...
γιατι δεν γουσταρω να γαμαω το μηχανακι μεσα στη κινησι μακαρι να ειχα λεω ενα παπι καυλα θα ηταν για να πηγενω για δουλεια.
να μαθεις να σεβεσαι τον εαυτο σου και τους υπολοιπους γυρω σου.
και οπως καταλαβα δουλευεις σε συνεργιο οταν θα εισαι πανο απο οπιοδηποτε μηχανακι μηχανη σκουτερ πες το οπως θες να το σεβεσαι και να το προσεχεις πιο πολυ και απο το δικο σου.
καπιοι φτυσαν και φτυνουν αιμα για να μπορουν να το εχουν και καπια απο αυτα εχουν και συναισθηματικη αξια για τους ιδιοκτητες τους.
προσεχε λοιπον γιατι με αυτη την νοοτροπια δεν σε βλεπω να μενεις στο επαγγελμα αλλα ουτε και σαν μοτοσυκλετιστης γιατι πολυ απλα θα ερθει η γκομενιτσα που λεγαμε και θα σου πει ''μωρο μου παρε ενα αμαξι'' και εσυ ο μαλακας θα τρεξεις.
το νου σου λοιπον και το νουνου σου καθε πρωι .
και μη ξανα δω τετιες μαλακιες γιατι θα παρω τον ελεφαντα και θα σε δεσω με καμια αλισιδα και θα σε τραβαω.

fotografos
26/10/2004, 01:47
kala kala oti peite!
to alo to pedi leei ektos apo 2 ipous kai anartiseis ti alo prosferei!
tespa ok oti peite!
20aloga troxo einai kai oso nanai moiazei me mixani!
oti nomizete gia ta papia kai gia ta scooter,
ego den tha ta eperna oute gia na kinitho stin douleia oute gia na paw gia psonia!
Kai edo pou ta leme siga kai ti katanalosi!
me 7euro kanw giro sta 150km.
e tora an thes me 7 na kaneis alla 100km edaxei exeis ikonomia 3euro, kai simfona me tous ypologismous mou se 500xronia me kathimerini xrisi tou papiou tha exeis exikonomisei 10.000euro! perneis ena matiz kai sou menei kai enamisi xiliariko diladi! ame!
oti thelete parte den xanamilaw.
den sigrina me ton tropo pou enoeite papi kai eduro pou lete alo papi kai alo eduro,
ego papi den tha eperna pou na stamatisoun na vgainoun eduro naked on-off cross street motard kai oti alo vgainei pou moiazei me mixani!
oti peite :P
pados edaxei se polous borei na aresei to papi an kai den xero to logo!
eidika ekeinous pou eipe to alo to palikari pou exoun ena z125 kai to pezoun gazakides ki ego tous sixenomai!

fotografos
26/10/2004, 01:50
KAI KATI ALO!
AMAXI THA PARW DEN THA PERIMENW TI GOMENA NA MOU PEI TI NA KANW!
DEN EIPA POS DEN SEVOMAI AYTOUS ME TA PAPIA ALLA DEN KATALAVAINO POS TA PERNOUN!
GIA EMENA GOMENA EINAI I MIXANI MOU, PROTIMO NA TRAVAO SE VOUNA KAI TOPOUS POU DEN PROKEITE NA PATISEI PAPI PARA NA GAMAW.

voudarxos
27/10/2004, 09:56
Τελικα no problem..........:D :D
Δεν βαρανε ελατηρια αλλα μια μ@λ@κι@ αντλια η κατι τετοιο τεσπα που κανει την μιξη για το λαδι..
Αλλα αυτο που μου την δινει ειναι οτι επρεπε να το λυσω μονος μου για να το βρω.
Εγγυησεις και χαζα σου λεει μετα:confused:




ΑΑΑΑΑ φωτογραφε καλο ρε συ το dt με τα 20 αλογακια αλλα τι πικρα νοιωθεις οταν περναει καμια κοπελια απο δοπλα σου με runner???:lol: :lol: :lol: :lol:

fotografos
27/10/2004, 11:08
PIKRA OTAN PERNAEI APO DIPLA MOU KOPELA ME RUNNER? 1ON TA RUNNER TA 125 TA PERNAW KAI EKTOS AYTO TO OTI ME PERNANE PEIRAGMENA SCOOTERAKIA DEN PAEI NA PEI POS EINAI KALYTERA, ESY DILADI TI PROTIMAS ENA XT POU EINAI MIXANI I ENA Z125 POU NA PERNAEI XT?

PIKRA TROO OTAN VLEPW KOPELIA ME R1 STO FANARI KAI NA ANEMIZEI APO PISO TO XANTHO MALI POU VGAINEI APO TO KRANOS!
VASIKA DEN EINAI PIKRA ALLA XEROMAI POU YPARXOUN TETIES KOPELIES POU DEN ERKOUDE ME ENA SCOOTERAKI, POSO MALON KATI ADRES POU ODIGOUN SCOOTERAKI!
AN EGO EPREPE NA TROO PIKRA POU ME PERNAEI KOPELIA ME RUNNER TOTE AN ESEIS POU EXETE SCOOTERAKI SAS PERASEI KOPELIA ME HAYABUSHA AN KAI EINAI METRIMENES STA DAXTYLA TOU ENOS XERIOU AYTES POU ODIGANE TETIA ERGALEIA TOTE ESEIS TI EPREPE NA KANETE? NA AYTOKTONISETE EPI TOPOU ISOS?

fotografos
27/10/2004, 11:13
KAI KATI ALO OSO GIA TIN IMEROMINIA POU LES TIN EIDA,
KAI EXO APADISEI KAI SE ALLA MINIMATA APO TO 2003 GIATI ISOS NA MIN TIN EXEI POULISEI ISOS NA YPARXEI KAPIOS ALOS POU NA PSAXNEI KATI PAROMOIO ISOS KAPOTE NA MPEI NA TO XANADEI.
AN I GIAGIA MOU EIXE KAROULIA THA ITAN FERRARI.

adam_tsouk
27/10/2004, 22:26
τρια πουλάκια κάθονταν!:hypnotize :hypnotize
Τρία παιδιά Βολιώτικα!:uplate: :uplate: :uplate:
Τρία και το λουρί της μάνας των!:sick: :sick: :sick:



Δεν το έχω κάνει ποτέ όσο μπαίνω στο site του moto και το κάνω μαζί σου! ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ για βλακειες!!

Είσαι 17 χρονών δεν ξέρεις τι σου γίνεται και έχεις και άποψη για όλα!
Και τι έγινε ρε φίλε αν σε περάσει η γκόμενα;

Εσύ πήγαινε στα βουνά και τράβα μαλακία.

Το κόστος συντήρησης μιας μηχανής (όχι dt) έχει μεγάλες διαφορές από το παπί.
Τι δουλειά είπαμε κάνεις; Α! ναι! μηχανικός δηλώνεις. Ε, στην Ελλάδα καλό είναι να δηλώνεις. Στην εφορία μόνο μη δηλώνεις.


Και κράτα ένα αρχειάκι με αυτά που γράφεις, σε μερικά χρόνια θα λες ότι ήσουν μλκς!!

Και επίσης δεν χρειάζεται να ξαναασχοληθούμε.

fotografos
29/10/2004, 02:02
ego eipa oti tha ginei kati an se perasei i gomena?
i eseis pou lete ti pikra troo otan me pernaei gomena me scooteraki?
telika oti thelete lete edo mesa, oti sas katevei kai oti sas anevei,
tora lete gia to kostos sidiriseis?
meta les pos dilono mixanikos!
telika sosta ekanes kai egrapses 3 poulakia kathodan kai pinan kapuccino.
paw na aytoktoniso ta eida ola me esas, i vlakeia sto megaleio tis,
malon oloi dixrona exete kai exete xazepsei apo ta ladia pou eispneete.
adio kosme ayto itan.