PDA

View Full Version : Να δώσω μια εξήγηση !!



Σελίδες : [1] 2

kiriakost
12/10/2007, 11:47
Λογο προβλημάτων στην σύνδεση μου , δεν πρόλαβα να δώσω μια εξήγηση !!
Θα παρακαλέσω τον Κύριο Sniper , να δείξει ανοχή .


Εξήγηση .




Κατά αρχήν !!

Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους αποδέχτηκαν, το διαγραφών θέμα,
ως ένα Happening , με βάση το χιούμορ .

Το χιούμορ , είναι ένα ωραίο όπλο , για να περάσεις και τα μηνύματα που δεν έχουν χιούμορ .

Και θα γράψω λίγες αράδες , για να εξηγήσω τα πράγματα για άλλη μια φορά !

1) Με την διαχείριση του φορουμ , δεν έχω ιδιαίτερα προβλήματα , καλά κάναν ,
τα παιδιά και το έσβησαν .

Εφόσον πέρασαν τα μηνύματα μας στον κόσμο , και δεν σφαγιάστηκαν από την διαχείριση του φορουμ, συμπεραίνω ότι το φορουμ δεν πάσχει από δημοκρατία .

Σε αυτό το σημείο, θέλω να ευχαριστήσω την διαχείριση του φόρουμ .

2) O Κυριάκος , δεν έχει ανάγκη από τίποτα μέσα στο φόρουμ , άλλο από λίγη αποδοχή .
Εχω προβληθεί στο ίντερνετ αρκετά , με αιτία το ταλέντο μου στις κατασκευές , και είμαι γνωστός σε πολλές διεθνείς κοινότητες τεχνολογίας .
Εχω προσωπική σελίδα με την φωτογραφία μου, (πάνω από δέκα χρόνια ... βάζοντας το λινκ στην υπογραφή μου ... στα τεχνικά φόρουμ) και έχει μέχρι σήμερα, πολύ μεγάλα νούμερα στο μετρητή επισκέψεων .

3) Ειναι σίγουρο ότι το φόρουμ ήθελε ένα καλό τράνταγμα , για να κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας !!
Οταν κάποιοι έχουν καβαλήσει το καλάμι , και δρουν με βάση , ποιους έχουν φίλους .. με ποιον πίνουν καφέ .... και εμπλουτίζουν το φόρουμ με πελώριες εκφάνσεις χυδαιολογίας και μαγκιάς , δεν μπορείς να κανείς και πολλά ... έκτος αν πάρεις μια βαριοπούλα , και ταρακουνήσεις το τόπο , όπως έκανα εγώ .

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ !! Οτι σε αυτό το φόρουμ συναντιέται η Ελλάδα , και όχι η παρέα τους .



4) Αυτό που θα ήθελα εγώ να εισπράττω μέσα από το φόρουμ , ως ένας απλός μοτοσικλετιστής της επαρχίας , είναι :
α) ενημέρωση
β) ένα ζεστό κλίμα
γ) καμιά συμβουλή
δ) και ένα αλληλέγγυο περιβάλλον

Είναι τουλάχιστον υποκριτικό , κάποιοι να χαίρονται λέγοντας , ότι οι μοτοσυκλετιστές στον δρόμο χαιρετιούνται , και αγαπιούνται , και έχουν δικιά τους, κοινή γλώσσα επικοινωνίας .
ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ... ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ !!

5) ΠΙΣΤΕΥΩ ότι μετά από τον πανικό που έγινε , με το θέμα που σκάρωσα ..
διότι για όσους δεν κατάλαβαν ...
Ενημερώνω !! ότι έγινε ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΜ διαδικτυακά ..

Είναι ώρα να κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας !!

Και να αρχίσουμε να συμπορευόσαστε, σεβόμενοι την διαφορετικότητα, είτε λόγο του τρόπου σκέψης , είτε λόγο της διαφοράς ηλικίας .


ΤΕΛΟΣ .. θα ήθελα να βλέπω στο φόρουμ , και εξάρσεις δημιουργικότητας , πέρα από τα στεγανά μηχανο-τεχνικά της μοτοσυκλέτας .
Κανείς δεν μπορεί να έχει την απαίτηση , όσοι μετέχουν στο φόρουμ , να έχουν γεννηθεί με τα αερόκλειδα στα χέρια .


Αυτα είχα να πω , και νομίζω ότι , περιγραφούν τα περισσότερα στραβά και αστεία της κοινότητας.


Στο σημείο αυτό, θα ήταν άδικο να παραλείψω , και να μην επιβραβεύσω , κάποιο γυναικείο μέλος του φόρουμ , που παρουσίασε βελτίωση συμπεριφοράς , και έτσι ,
κάνει καλό πλέον στον εαυτό της, και στους γύρω της . ;)

ZX-9R
12/10/2007, 12:08
Το να γινεται καταχρηση καποιων ελευθεριων εις βαρος καποιου αλλου (οποιου και με οποιο τροπο) ειναι λαθος, αν καθομαι σε μια καφετερια και περασει ο τρελλος του χωριου κανοντας το διαγγελμα του, σιγουρα θα στραβωσω αν αρχισουν να του πετανε μπουκαλια (ασυμμετρη αντιδραση) με τον ιδιο τροπο που θα εκνευριστω εαν αρχισουν να την πεφτουν σε καποιον επειδη ειναι φλωρος, δεν οδηγαει χαρλευ, δεν ηρθε με μηχανη, δεν ειναι της παρεας μου, η μυτη του ειναι στραβη κτλ κτλ. Το φορουμ ειναι αντιστοιχα ενα μερος συναντησης και ανταλλαγης αποψεων εντος καποιων οριων, αν καποιος νοιωθει οτι θελει να πονεσει καποιον σε οποιοδηποτε επιπεδο εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να του επιτρεπεται να το κανει (με αυτο τον τροπο τα αγρια διωχνουν τα ημερα....), σε καποια φαση αυτο το μερος καταληγει σπιτι των γενναιων και οσων εχουν ορεξη να τσακωνονται και οι υπολοιποι εχουν λακισει...

Ποιος θα ηθελε μπροστα του εναν τυπα που νοιωθει πολυ ανεση με την παρτη του και την υποσταση μου ταυτοχρονα, βαζει τα ποδαρια του στο τραπεζι, ρεβεται και κλανει μεσα στην μουρη σου και αμα νοιωσει και πολυ καπως σου ριχνει και ενα τασακι στο κεφαλι?

Ειναι ενα παλληκαρι εδω μεσα με μια ψαγμενη υπογραφη, ρητο ενος αρχαιου, κατι γιατι πεθαινει η δημοκρατια... Πιστευω ταιριαζει 100% στην περιπτωση.......

DUKASII
12/10/2007, 12:41
Eμένα με αρέσει που κατα καιρους απο το 2002 ..σκαει που και που και ενας και αφου δει τι δε του αρεσει εδω μεσα..αποφασιζει πως αυτος είναι ο χωρος που θα ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΑΡΙΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ..

δεν κακο..


μου δίνει μια ιδέα να φτιαχτει μια φόρμα που θα πρεπει να συμπληρωσει οποιος γραφτει με το τι του αρέσει και τι προτασεις εχει για να γινει ο κοσμος και το φορουμ καλύτερο.
χαιρομαι πραγματικα που εχεις κανει και την αναφορά σου για τις τεχνικες σου ικανοτητες και το σαιτ σου κτλ. και ετσι μας δείχνεις οτι μπορεις να βοηθησεις και εσυ με τη σείρα σου ωστε αυτο το φορουμ να προοδευει και να γινεται καλύτερο μεσα στο χρόνο λειτουργίας του.

η αυτοπροβολή δεν είναι κακή και καλα εκανες και εβαλες τις φωτο σου και τα λοιπα...
γιατι σιγουρα καποιος τις ειδε και πηρε κουραγιο.

αυτα.
να σε παντα καλα και περιμένω (εγω τουλαχιστον) τις προτασεις σου για τη βελτιωστη του φορουμ.

Julius
12/10/2007, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Eμένα με αρέσει που κατα καιρους απο το 2002 ..σκαει που και που και ενας και αφου δει τι δε του αρεσει εδω μεσα..αποφασιζει πως αυτος είναι ο χωρος που θα ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΑΡΙΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ..

δεν κακο..


μου δίνει μια ιδέα να φτιαχτει μια φόρμα που θα πρεπει να συμπληρωσει οποιος γραφτει με το τι του αρέσει και τι προτασεις εχει για να γινει ο κοσμος και το φορουμ καλύτερο.
χαιρομαι πραγματικα που εχεις κανει και την αναφορά σου για τις τεχνικες σου ικανοτητες και το σαιτ σου κτλ. και ετσι μας δείχνεις οτι μπορεις να βοηθησεις και εσυ με τη σείρα σου ωστε αυτο το φορουμ να προοδευει και να γινεται καλύτερο μεσα στο χρόνο λειτουργίας του.

η αυτοπροβολή δεν είναι κακή και καλα εκανες και εβαλες τις φωτο σου και τα λοιπα...
γιατι σιγουρα καποιος τις ειδε και πηρε κουραγιο.

αυτα.
να σε παντα καλα και περιμένω (εγω τουλαχιστον) τις προτασεις σου για τη βελτιωστη του φορουμ.



Yparxei sxetiko forum gia protaseis klp.... http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?forumid=10 kai leitoyrgei mia xara


opoios nomizei oti exei kati na protinei dimiourgiko arxika mporei na to valei ekei ena post gia na syzitithei.



+10000 @ Kyriakost


+10000000 @ DukasII (ean to egrases autos to post kai den plirose kana 50arikaki se kamia grammatea na toy to grapsei) :rotflmao:



:beer: :wave2:

kiriakost
12/10/2007, 16:19
Εγω αισιοδοξώ , ότι το 2008 , θα είναι μια νέα αρχή για τις σχέσεις των μελών του φορουμ .

Βλέποντας αρκετά άτομα , να έχουν επηρεαστεί θετικά , και να προσπαθούν να αλλάξουν , είναι μια επιτυχία της κοινότητας .



:) :wave2:

Akatanomastos
12/10/2007, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Εγω αισιοδοξώ , ότι το 2008 , θα είναι μια νέα αρχή για τις σχέσεις των μελών του φορουμ .


eftixismeno to neo etos!!!

OrEsTiS82
12/10/2007, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Εγω αισιοδοξώ , ότι το 2008 , θα είναι μια νέα αρχή για τις σχέσεις των μελών του φορουμ .

Βλέποντας αρκετά άτομα , να έχουν επηρεαστεί θετικά , και να προσπαθούν να αλλάξουν , είναι μια επιτυχία της κοινότητας .



:) :wave2:


Εγω θελω να αναρωτηθουν μερικα παιδια που ειναι στην "κλικα" (που κατα καιρους εχουν παραδεχθει και οι ιδιοι οτι υπαρχει) εαν ειναι τυχαιο το οτι πολλα διαφορετικα μελη εχουν κατα καιρους προβλημα μαζι τους.
Καλα κανουν και κανουν παρεα μεταξυ τους,βγαινουν για ποτο, δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακο,αλλα πολλες φορες βλεπουμε επιθετικα μηνυματα απο αυτα τα συγκεκριμενα ατομα σε θεματα μας.
Και εγω μιλαω με πολλα παιδια μεσα στο φορουμ αλλα ποτε δεν ειπα σε κανεναν ελα υποστηριξε με κανε αυτο κανε το αλλο.
Εχω δει πολλα forums,αυτο που γινεται εδω περα προσωπικα δεν το εχω ξαναδει, τοσοι πολλοι τσακωμοι,και ειδικο μερος για τετοιες συζητησεις (διαμαχες),ουτε σε forum του εξωτερικου εχω δει τοποθεσια μεσα σε φορουμ για τσακωμους.
KΑΝΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΑΣ ΓΡΑΦΤΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΛΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΝICKNAMES ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΕΙ.
Καποια απο αυτα τα παιδια εχουν γραφτει σε αλλα φορουμς, αλλα εκει δεν υπαρχει η ανοχη που υπαρχει εδω και τους εχουν "σουζα" εκει.
Εχω πει κατα καιρους οτι ειναι κριμα μια τετοια σελιδα με τοσο πολυ κοσμο να εχει προβλημα,ουτε να εισαι στο moto.gr moderator ειναι ευκολο γιατι παλια ημουν σε forum moderator και δεν ειναι ευκολο.
Προσωπικα μπαινω στο μοτο.gr να μαθω τα μοτοσυκλετιστικα σας νεα, πως περνατε,μαθαινω χρησιμα πραγματα οπως ολοι,δεν ειμαι ο Θεος της μοτοσυκλετας ουτε προκειται να γινω.

ΥΓ:Τις κλικες ποτε δε τις γουσταρα ουτε στο σχολειο,ουτε στην σχολη,ουτε στο στρατο,ουτε στη δουλεια μου,ουτε πουθενα,παντα η κλικα υπαρχει για συγκεκριμενους σκοπους...

stefanos
12/10/2007, 18:06
Δεν ξέρω για κλίκες και γνωστούς, αλλά το forum μου φαίνεται μια μικρή κοινονία.
Μπορεί να μην έχω προσωπική σελίδα και να στερούμε δημιουργικότητας (κατέχω όμως αερόκλειδο) να μην έχω συναντήσει κανένα απο όλους εσας εκτός του Μαρκέλου και του Σωτήρη που δεν τους γνώρισα εδώ ,αλλά παρ όλα αυτά μια χαρά μέρος μου φαίνεται.:p

kiriakost
12/10/2007, 18:13
Θα παρακαλέσω , επειδή το θέμα είναι δικό μου δημιούργημα , και έχει έναν στόχο .

Να μην βγάλετε εκτός θέματος την συζήτηση .

Μην κολλάμε σε μια μόνο αρνητική παράμετρο της κατάστασης .







Akatanomastos Αμα θέλεις να στείλεις γραμμα στον Αι βασιλη ,
καν το τώρα που τα ταχυδρομεία δεν έχουν φόρτο

:lol:

stefanos
12/10/2007, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Θα παρακαλέσω , επειδή το θέμα είναι δικό μου δημιούργημα , και έχει έναν στόχο .

Να μην βγάλετε εκτός θέματος την συζήτηση .

Μην κολλάμε σε μια μόνο αρνητική παράμετρο της κατάστασης .







Akatanomastos Αμα θέλεις να στείλεις γραμμα στον Αι βασιλη ,
καν το τώρα που τα ταχυδρομεία δεν έχουν φόρτο

:lol:

Αν μας έλεγες και ένα θέμα θα ήταν καλό για να μην βγαίνουμε έξω απο αυτό.
Επείσης το δημοκρατικό αυτό με το "δημιούργημά σου"?
Γιατί την έχουμε κάνει πατσαβούρα αυτή την Δημοκρατία.

kiriakost
12/10/2007, 18:25
Μαλιστα , δεν κατάλαβα τίποτα .. τέλος πάντων όποιος έχει απορίες , να μου στείλει ένα ΠΜ .

Ακόμα και η δημοκρατία έχει κανόνες .

zero
12/10/2007, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Θα παρακαλέσω , επειδή το θέμα είναι δικό μου δημιούργημα , και έχει έναν στόχο .

Να μην βγάλετε εκτός θέματος την συζήτηση .

Μην κολλάμε σε μια μόνο αρνητική παράμετρο της κατάστασης .







Akatanomastos Αμα θέλεις να στείλεις γραμμα στον Αι βασιλη ,
καν το τώρα που τα ταχυδρομεία δεν έχουν φόρτο

:lol:
Ρε Κυριάκο, ήμουν από τους πρώτους που σε υπερασπίστκαν παρ όλο που διαφωνώ με το 95% αυτών που λές. Όμως διάβασε ρε φίλε αυτό που έχεις γράψει. Μέσα σε 4 σειρες αυτοαναιρήσαι ρε παλκάρι. Λές στους άλλους να μην σπαμάρουν στο ποστ σου και σπαμάρεις μια γραμμη κάτω.

Γκαντ ντεεεεμ μαν , θινκ θινκ.

zero
12/10/2007, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII


η αυτοπροβολή δεν είναι κακή και καλα εκανες και εβαλες τις φωτο σου και τα λοιπα...
γιατι σιγουρα καποιος τις ειδε και πηρε κουραγιο.



Όταν δεν σφάζεις με τα μπινελίκια σφάζεις με το βαμβάκι...

Keep up the good work

kiriakost
12/10/2007, 19:35
Δεν με πειράζει να μην είμαι τέλειος .... τουλάχιστον δεν είμαι καθίκι , και με αυτήν την σκέψη παρηγορούμε .. ;)

Akatanomastos
13/10/2007, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost


Akatanomastos Αμα θέλεις να στείλεις γραμμα στον Αι βασιλη ,
καν το τώρα που τα ταχυδρομεία δεν έχουν φόρτο

:lol:


ksereis ti tha zitiso e? ena AX

:alien:

kiriakost
13/10/2007, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos






Stay Cool and be your self :) :wave2:

Respect
13/10/2007, 20:36
Κυριάκο μέχρι προχθές είχα τη τάση να θέλω να σε υποστηρίξω.. (όχι εσένα ως kiriakost αλλά ως θέμα) αυτό που μου την "έσπασε " στη πορεία με εσένα όμως, είναι η στάση σου κατόπιν..
Πραγματικά δε γουστάρω καθόλου που το μαζεύεις άρον-άρον το στυλάκι που πούλαγες μέχρι προχθές δίνοντας μου παράλληλα την αίσθηση του ότι... το κάνεις φιλώντας και λίγο κατουρημένες ποδιές..
(ασφαλώς και βεβαίως και ασφαλώς, δικό σου το όποιο πρόβλημα και θέμα . Σεβαστό!.. όπως και η προσωπική άποψη του καθενός μας..)

Πρόσεξε πάντως διότι το να καβαλήσει κανείς το καλάμι είναι κάτι πολύ εύκολο.
(με ότι συνέπειες μπορεί να επιφέρει κάτι τέτοιο) Στην ουσία είναι μια λεπτή γραμμούλα.
(αν και αυτό το τελευταίο πιστεύω πως δεν ήταν απαραίτητο να στο γράψω... κάθε ενήλικας υποτίθεται ότι το γνωρίζει και είναι βέβαιο πως το αντιλαμβάνεται!)


:wave2:

OldMan
15/10/2007, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Εγω αισιοδοξώ , ότι το 2008 , θα είναι μια νέα αρχή για τις σχέσεις των μελών του φορουμ
Αγάπη και Ειρήνη για όλο τον κόσμο !!! :wave2: :beer:













δήλωσε η Σταρ Κάτω Πετρομαγούλας σε αντίστοιχη ερώτηση της κριτικής επιτροπής...

afrotwin
15/10/2007, 15:00
[i]Να δώσω μια εξήγηση !![/B]

giati den ginese olokliros dorea somatos?..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kiriakost
15/10/2007, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Κυριάκο μέχρι προχθές είχα τη τάση να θέλω να σε υποστηρίξω.. (όχι εσένα ως kiriakost αλλά ως θέμα) αυτό που μου την "έσπασε " στη πορεία με εσένα όμως, είναι η στάση σου κατόπιν..
Πραγματικά δε γουστάρω καθόλου που το μαζεύεις άρον-άρον το στυλάκι που πούλαγες μέχρι προχθές δίνοντας μου παράλληλα την αίσθηση του ότι... το κάνεις φιλώντας και λίγο κατουρημένες ποδιές..
(ασφαλώς και βεβαίως και ασφαλώς, δικό σου το όποιο πρόβλημα και θέμα . Σεβαστό!.. όπως και η προσωπική άποψη του καθενός μας..)

Πρόσεξε πάντως διότι το να καβαλήσει κανείς το καλάμι είναι κάτι πολύ εύκολο.
(με ότι συνέπειες μπορεί να επιφέρει κάτι τέτοιο) Στην ουσία είναι μια λεπτή γραμμούλα.
(αν και αυτό το τελευταίο πιστεύω πως δεν ήταν απαραίτητο να στο γράψω... κάθε ενήλικας υποτίθεται ότι το γνωρίζει και είναι βέβαιο πως το αντιλαμβάνεται!)


:wave2:


Αμα σου πω ότι δεν κατάλαβα τίποτα από τα παραπάνω !! Τι θα πεις ?

Ενα έχω να πω , δεν επιτρέπω σε κανέναν , να προσπαθεί να αναλύσει , την προσωπικότητα μου , όποια και εάν είναι .
Σαν να ανοίγεις με το νυστέρι, ένα ποντίκι , και ψαχουλεύεις τα άντερα του , για να το βγάλεις , όπως και να έχει, άρρωστο , με σκοπό την δυσφήμηση .

Εγω αυτό διαπίστωσα !! ότι παίζει εδώ μέσα .. και είναι αποκλειστικά αποτέλεσμα κακιάς και ζήλιας .

Κάποιοι με διάφορους τρόπους πάνε να με βγάλουν μλκ ...



Αποφάσισα , να μην απαντάω σε προκλήσεις , και να απαντάω μόνο κατά περίπτωση .
Εαν για παράδειγμα το θέμα έχει κάποια σοβαρότητα .

Δεν διαλέγω σε ποιον θα μιλήσω , εάν το έκανα , θα έπρεπε να κρατάω τεφτέρι , ποιος είναι καλός ,και ποιος σκάρτος .

Ο Κύριακος , είναι γεννημένος ελεύθερος επαγγελματίας = Περήφανος μέχρι αηδίας + τολμηρός μέχρι αηδίας - κοινωνικοποιημένος - με 500 πελάτες .
Δεν είναι κανένα παιδάκι που μαθαίνει σήμερα την ζωή .

Το μόνο έγκλημα μου , είναι οτι προσπάθησα , κάνοντας χιούμορ , να πλησιάσω τους μικρότερους σε ηλικία , και έγινε η υπόθεση κουλουβάχαρτα .

Σαν άτομο , έπαψε να με ενδιαφέρει η δημιουργία στενής φιλίας με άτομα μέσα στο φορουμ .
Οποιος περάσει την πραγματική μου πόρτα, ίσως να πάρει τον τίτλο .
Η πόρτα μου είναι ανοιχτή ..

Αυτά ..

Akatanomastos
15/10/2007, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost


Το μόνο έγκλημα μου , είναι οτι προσπάθησα να πλησιάσω τους μικρότερους σε ηλικία ,

Οποιος περάσει την πραγματική μου πόρτα, ίσως να πάρει τον τίτλο .
Η πόρτα μου είναι ανοιχτή ..



:a021: :a021: :a53: :a53: :a13:

agapite mou afto legete pederastia

:lol: :lol: :lol:

Lupo
15/10/2007, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Αμα σου πω ότι δεν κατάλαβα τίποτα από τα παραπάνω !! Τι θα πεις ?

Ενα έχω να πω , δεν επιτρέπω σε κανέναν , να προσπαθεί να αναλύσει , την προσωπικότητα μου , όποια και εάν είναι .
Σαν να ανοίγεις με το νυστέρι, ένα ποντίκι , και ψαχουλεύεις τα άντερα του , για να το βγάλεις , όπως και να έχει, άρρωστο , με σκοπό την δυσφήμηση .

Εγω αυτό διαπίστωσα !! ότι παίζει εδώ μέσα .. και είναι αποκλειστικά αποτέλεσμα κακιάς και ζήλιας .

Κάποιοι με διάφορους τρόπους πάνε να με βγάλουν μλκ ...



Αποφάσισα , να μην απαντάω σε προκλήσεις , και να απαντάω μόνο κατά περίπτωση .
Εαν για παράδειγμα το θέμα έχει κάποια σοβαρότητα .

Δεν διαλέγω σε ποιον θα μιλήσω , εάν το έκανα , θα έπρεπε να κρατάω τεφτέρι , ποιος είναι καλός ,και ποιος σκάρτος .

Ο Κύριακος , είναι γεννημένος ελεύθερος επαγγελματίας = Περήφανος μέχρι αηδίας + τολμηρός μέχρι αηδίας - κοινωνικοποιημένος - με 500 πελάτες .
Δεν είναι κανένα παιδάκι που μαθαίνει σήμερα την ζωή .

Το μόνο έγκλημα μου , είναι οτι προσπάθησα , κάνοντας χιούμορ , να πλησιάσω τους μικρότερους σε ηλικία , και έγινε η υπόθεση κουλουβάχαρτα .

Σαν άτομο , έπαψε να με ενδιαφέρει η δημιουργία στενής φιλίας με άτομα μέσα στο φορουμ .
Οποιος περάσει την πραγματική μου πόρτα, ίσως να πάρει τον τίτλο .
Η πόρτα μου είναι ανοιχτή ..

Αυτά ..
Κατόπιν τούτου, θα κάνω μία και μόνο ερώτηση, αφού πρώτα ζητήσω συγνώμη από την μικρή κόρη του Βαγγέλη64 και από τον αφρο.
Η ερωτηση έχει ως εξής:















exeses?
:uplate: :blush: :wave2:


:lol: :lol: :lol:

stavrogin
15/10/2007, 18:10
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
...

Ενα έχω να πω , δεν επιτρέπω σε κανέναν , να προσπαθεί να αναλύσει , την προσωπικότητα μου , όποια και εάν είναι .
Σαν να ανοίγεις με το νυστέρι, ένα ποντίκι , και ψαχουλεύεις τα άντερα του , για να το βγάλεις , όπως και να έχει, άρρωστο , με σκοπό την δυσφήμηση .

Εγω αυτό διαπίστωσα !! ότι παίζει εδώ μέσα .. και είναι αποκλειστικά αποτέλεσμα κακιάς και ζήλιας .

Κάποιοι με διάφορους τρόπους πάνε να με βγάλουν μλκ ...

Ο Κύριακος , είναι γεννημένος ελεύθερος επαγγελματίας = Περήφανος μέχρι αηδίας + τολμηρός μέχρι αηδίας - κοινωνικοποιημένος - με 500 πελάτες .
Δεν είναι κανένα παιδάκι που μαθαίνει σήμερα την ζωή . [QUOTE]


Ξυπνας μεσα μου τον ψυχολογο.

Προσθεσε στο ψυχολογικο πορτρετο που ο ιδιος εγραψες για σενα ,μεγαλομανια,
αναγκη αυτοπροβολης,αναγκη να ηγεισε, αναγκη να σε ακολουθουν οι "μικροτεροι", οι "υποστηριχτες".*

*Καποιος δεν μπορει,απλα, να συμφωνει μαζι σου κι ενδεχωμενως αργοτερα να διαφωνησει,θα πρεπει να ακολουθει,να ειναι οπαδος.

Εισαι εγωπαθης.Τα θρεντ σου τα θεωρεις δικα σου και θεωρεις οτι εσυ πρεπει να "κρατας το τιμονι"κατι που δεν ισχυει σε ενα φορουμ οπου ο οποιοσδηποτε μπορει να απαντησει οτιδηποτε.
Η πραγματικοτητα σε διαψευδει.Απλα δεν ειναι ετσι.

Το οτι επιμενεις θεωρω οτι ειναι προς τιμη σου.

Εισαι σαφεστατα δυνατος,Θεωρω ομως τους στοχους σου λανθασμενους.Και το σωστο λάθος σε αυτη την περιπτωση δεν κρινεται μεσα στα πλαισια ενος φορουμ,αλλα στα πλαισια της ζωης ΜΑΣ.

Καταλαβαινω πολυ καλα οτι σου ειπε ο Respect υπο την εννοια οτι,το τί λες και το πως προβαλεσαι οδηγειτε απο τις αναγκες σου πρωτα και σε απολυτη σχεση με την αντιμετωπιση σου απο το φορουμ .Δηλ. εξαρτασε δεν εισαι ανεξαρτητος.
Αυτο ειναι και καλο (στο μετρο της προσαρμοστικοτητας ) και κακο (στο μετρο της εξαρτησης).

Εισαι "μεγαλος" και "διαμορφωμενος" λες εσυ.
Εχεις πολλα να κατακτησεις ακομα,και δυστηχως δεν βλεπω την προθεση να το κανεις λεω εγω.

Εσυ εκτεθηκες (προς τιμην σου) και θελει τσαγανο ή μονο ανοησια (νομιζω οτι ισχυουν και τα δυο για σενα),και γι αυτο δεχεσαι αυτη την κριτικη απο μερους μου.

Η κριτικη ειναι κατι κακο,ακομα και η καλοπροαιρετη.Οποτε δεξου την κριτικη μου προταση ως επιθετικη ενεργεια ακομα κι αν δεν εχω την προθεση ουτε να σου επιτεθω αλλα ουτε και να σε "συνετισω"

Απλα θελω να σου μπω στο ματι.Να σε προκαλεσω

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΜΟΥΝΑ

Κι ας ειμαι δυο χρονακια μικροτερος



:wave2:

kiriakost
15/10/2007, 19:40
Βρε δεν καταλαβαίνετε Ελληνικά !!

Δεν με νοιάζει η άποψη σας !!


Οποιος θέλει να τον πάρω στα σοβαρά ... θα ποστάρει μια φώτο με την φάτσα του πρώτα ..



Και τώρα η απάντηση στον Lupo , Ναι !! Και σκουπίστηκα κιόλας !! :lol:

Maira
16/10/2007, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Βρε δεν καταλαβαίνετε Ελληνικά !!

Δεν με νοιάζει η άποψη σας !!


Οποιος θέλει να τον πάρω στα σοβαρά ... θα ποστάρει μια φώτο με την φάτσα του πρώτα ..



Και τώρα η απάντηση στον Lupo , Ναι !! Και σκουπίστηκα κιόλας !! :lol:




Μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις ελληνικά!

Τόσα άτομα εδώ μέσα προσπαθούμε να σου πούμε ότι δεν είναι δικό σου το φόρουμ. Δεν κάνεις εσύ κουμάντο! Εσύ και καθένας μας εδώ μέσα απλά κάνει προτάσεις, καταθέτει ιδέες, μοιράζεται εμπειρίες, λέει την γνώμη του και διαφωνε΄ή συμφωνεί με την γνώμη του άλλου. Δεν προσαπαθεί κανείς να επιβληθεί σε κανέναν. Προσπάθησε εδώ που μπήκες να καλμάρεις λίγο τις ηγετικες και στρατιωτικές σου τάσεις γιατί η πλειοψηφία δεν είμαστε άτομα που μας αρέσει η έλειψη ελευθερίας λόγου!!!


Είναι εύκολο να δείχουμε τον απέναντι χωρίς να αναλογιζόμαστε τις δικές μας ευθύνες για κάτι!Αυτό που συμβαίνει απέναντί σου, το δημιουργησες μόνος σου! Δεν μπορεί τόσα άτομα να είμαστε τρελοί αλλά να συμφωνούμε κιόλας σε ένα πράγμα! Στο ότι η συμπεριφορά σου είναι ανάρμοστη σε σχέση με αυτό το φόρουμ.


Κάπου ανέφερες ότι δεν θές να σε ψυχολογούμε. Κι όμως εσύ δίνεις το δικαίωμα στον εαυτό σου να το κάνει αυτό στους άλλους. Ποιός είσαι και πιστεύεις ότι μπορείς να κάνεις αυτό που δεν σου αρέσει να σου κάνουν χωρίς συνέπειες??? Δεν είσαι ούτε βασιλειας ούτε κάτι σπουδαίο. Μπροστά σε άλλους μπορεί να είσαι δάσκαλος και σε κάποιους άλλους μαθητής. Μα πάνω απ' όλα (εδώ μέσα) είσαι φιλοξενούμενος (όπως όλοι μας) και δεν έχεις κανένα δικαίωμα να μας διατάζεις στο πως θα μιλάμε!!!!


Κάταλαβε επιτέλους ότι δεν είμαστε εμείς αυτοί που ασχολούμαστε, αλλά εσύ που προκαλείς!!!!


:smokin:

EVI
16/10/2007, 00:19
απορω ρε μαιρα γιατι?ακομα να βαρεθεις?

project.breeze
16/10/2007, 00:20
Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει ο FZR600

sotpag
16/10/2007, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
......Κάταλαβε επιτέλους ότι δεν είμαστε εμείς αυτοί που ασχολούμαστε, αλλά εσύ που προκαλείς!!!!


:smokin:


τελικά δεν άντεξες να τον απορρίψεις εχει γέλιο:rotflmao: :rotflmao:

FZR600R
16/10/2007, 00:29
Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει ο FZR600

R

Το διαβασα αυτο.

EVI
16/10/2007, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
R

Το διαβασα αυτο.


λυπησου τον του ξεφυγε

Maira
16/10/2007, 00:37
Α συγνώμη ξέχασα να βάλω μια φωτογραφία μου!!!!(και δεν είναι αστείο!!!):nono: :nono: :nono:


108785

Nikoskazer2000
16/10/2007, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Βρε δεν καταλαβαίνετε Ελληνικά !!

Δεν με νοιάζει η άποψη σας !!


Οποιος θέλει να τον πάρω στα σοβαρά ... θα ποστάρει μια φώτο με την φάτσα του πρώτα ..



Και τώρα η απάντηση στον Lupo , Ναι !! Και σκουπίστηκα κιόλας !! :lol:

Κυριάκο οταν δημιουργείς ενα θέμα εννοείται οτι σε νοιάζουν οι απόψεις των αλλων, αλλιώς θα το είχες δημιουργήσει στο κεφάλι και εκεί θα έμενε μόνο.+-

Επίσης να πω (δυστυχώς) οτι πια με εκφράζουν απόλυτα οι απαντήσεις του stavrogin και της mairas. :sad:

Ακόμα απορώ πέρα απ' το υπέροχο τόλμημα του rebuild σου τι αλλο........ξερω 'γω ρε Κυριάκο...

notakos600
16/10/2007, 06:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αγάπη και Ειρήνη για όλο τον κόσμο !!! :wave2: :beer:













δήλωσε η Σταρ Κάτω Πετρομαγούλας σε αντίστοιχη ερώτηση της κριτικής επιτροπής...




:lol: :lol: :lol: :lol:

μπα σε καλό σου βρε oldman


Κυριάκο, θα συμφωνήσω δυστυχώς με κάποιον προλαλήσαντα, πως έχεις πάρει ψηλά τον αμανέ...
στο κάτω-κάτω ρε φίλος ένα παλιοριμπίλντ έκανες, δεν έχτισες καμιά πυραμίδα..
peace man until the next war :lol: :lol:

Sotirios
16/10/2007, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Α συγνώμη ξέχασα να βάλω μια φωτογραφία μου!!!!(και δεν είναι αστείο!!!):nono: :nono: :nono:


Κούκλα είσαι λατρεύω τις μαύρες γατούλες:lol: :lol: :lol:

Χωρίς πλάκα ο μαύρος πάνθηρας είναι το αγαπημένο μου ζώο. Ήσυχο και διακριτικό, αρκεί να μην το ενοχλείς:beer:

kiriakost
16/10/2007, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Κυριάκο οταν δημιουργείς ενα θέμα εννοείται οτι σε νοιάζουν οι απόψεις των αλλων,.....

Αυτα ειναι φαντασιες δικες σου ... το θεμα ειναι απο αλλη συζητηση , και μπηκε , διοτι δεν προλαβα να το γραψω εκει που επρεπε .. κλειδωθηκε το θεμα !!

Δημοσιο διαλογο με ολο το φορουμ , δεν ανοιγω .

οποιος νομιζει , οτι ειναι εδω για να δινει μαθηματα , στο πως να σκεφτωνται οι αλλοι , και να επιβεβεωνουν τι εννοειται και τι οχι ... ειναι βαθια νυχτωμενοι !!

Νικο κανε οτι θες ... μονο stay away from me ..

project.breeze
16/10/2007, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
R

Το διαβασα αυτο.



Για να το διαβάσεις το έγραψα:beer:

rsp
16/10/2007, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Α συγνώμη ξέχασα να βάλω μια φωτογραφία μου!!!!(και δεν είναι αστείο!!!):nono: :nono: :nono:


+1 και ξερεις!

makocer
16/10/2007, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Κατά αρχήν !!

Tο χιούμορ , είναι ένα ωραίο όπλο , για να περάσεις και τα μηνύματα που δεν έχουν χιούμορ .

Και θα γράψω λίγες αράδες , για να εξηγήσω τα πράγματα για άλλη μια φορά !

1) Με την διαχείριση του φορουμ , δεν έχω ιδιαίτερα προβλήματα , καλά κάναν ,
τα παιδιά και το έσβησαν .

Εφόσον πέρασαν τα μηνύματα μας στον κόσμο , και δεν σφαγιάστηκαν από την διαχείριση του φορουμ, συμπεραίνω ότι το φορουμ δεν πάσχει από δημοκρατία .

Σε αυτό το σημείο, θέλω να ευχαριστήσω την διαχείριση του φόρουμ .

2) O Κυριάκος , δεν έχει ανάγκη από τίποτα μέσα στο φόρουμ , άλλο από λίγη αποδοχή .
Εχω προβληθεί στο ίντερνετ αρκετά , με αιτία το ταλέντο μου στις κατασκευές , και είμαι γνωστός σε πολλές διεθνείς κοινότητες τεχνολογίας .
Εχω προσωπική σελίδα με την φωτογραφία μου, (πάνω από δέκα χρόνια ... βάζοντας το λινκ στην υπογραφή μου ... στα τεχνικά φόρουμ) και έχει μέχρι σήμερα, πολύ μεγάλα νούμερα στο μετρητή επισκέψεων .

3) Ειναι σίγουρο ότι το φόρουμ ήθελε ένα καλό τράνταγμα , για να κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας !!
Οταν κάποιοι έχουν καβαλήσει το καλάμι , και δρουν με βάση , ποιους έχουν φίλους .. με ποιον πίνουν καφέ .... και εμπλουτίζουν το φόρουμ με πελώριες εκφάνσεις χυδαιολογίας και μαγκιάς , δεν μπορείς να κανείς και πολλά ... έκτος αν πάρεις μια βαριοπούλα , και ταρακουνήσεις το τόπο , όπως έκανα εγώ .

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ !! Οτι σε αυτό το φόρουμ συναντιέται η Ελλάδα , και όχι η παρέα τους .



4) Αυτό που θα ήθελα εγώ να εισπράττω μέσα από το φόρουμ , ως ένας απλός μοτοσικλετιστής της επαρχίας , είναι :
α) ενημέρωση
β) ένα ζεστό κλίμα
γ) καμιά συμβουλή
δ) και ένα αλληλέγγυο περιβάλλον

Είναι τουλάχιστον υποκριτικό , κάποιοι να χαίρονται λέγοντας , ότι οι μοτοσυκλετιστές στον δρόμο χαιρετιούνται , και αγαπιούνται , και έχουν δικιά τους, κοινή γλώσσα επικοινωνίας .
ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ... ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ !!

5) ΠΙΣΤΕΥΩ ότι μετά από τον πανικό που έγινε , με το θέμα που σκάρωσα ..
διότι για όσους δεν κατάλαβαν ...
Ενημερώνω !! ότι έγινε ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΜ διαδικτυακά ..

Είναι ώρα να κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας !!

Και να αρχίσουμε να συμπορευόσαστε, σεβόμενοι την διαφορετικότητα, είτε λόγο του τρόπου σκέψης , είτε λόγο της διαφοράς ηλικίας .


ΤΕΛΟΣ .. θα ήθελα να βλέπω στο φόρουμ , και εξάρσεις δημιουργικότητας , πέρα από τα στεγανά μηχανο-τεχνικά της μοτοσυκλέτας .
Κανείς δεν μπορεί να έχει την απαίτηση , όσοι μετέχουν στο φόρουμ , να έχουν γεννηθεί με τα αερόκλειδα στα χέρια .


Αυτα είχα να πω , και νομίζω ότι , περιγραφούν τα περισσότερα στραβά και αστεία της κοινότητας.

Στο σημείο αυτό, θα ήταν άδικο να παραλείψω , και να μην επιβραβεύσω , κάποιο γυναικείο μέλος του φόρουμ , που παρουσίασε βελτίωση συμπεριφοράς , και έτσι ,
. ;)


Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost

Αυτα ειναι φαντασιες δικες σου ... το θεμα ειναι απο αλλη συζητηση , και μπηκε , διοτι δεν προλαβα να το γραψω εκει που επρεπε .. κλειδωθηκε το θεμα !!

Δημοσιο διαλογο με ολο το φορουμ , δεν ανοιγω .

οποιος νομιζει , οτι ειναι εδω για να δινει μαθηματα , στο πως να σκεφτωνται οι αλλοι , και να επιβεβεωνουν τι εννοειται και τι οχι ... ειναι βαθια νυχτωμενοι !!

Νικο κανε οτι θες ... μονο stay away from me ..


στην ηλικια μας Κυριακο ,η εμπειρια και η σοφια πρεπει να εχει αρχισει να δειχνει τα πρωτα δειγματα υπαρξης (........?)

FZR600R
16/10/2007, 08:43
:a29: :a48: :a55:

Xrider
16/10/2007, 10:26
kyriako ....mazi sou!
kai klikes exei edo mesa kai mizeria/zileia exei .
An kai den exo diavasei pri tinos prokite...eimai sigouros oti stin epesan oi "syni8ismenoi".

rsp
16/10/2007, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
kyriako ....mazi sou!
kai klikes exei edo mesa kai mizeria/zileia exei .
An kai den exo diavasei pri tinos prokite...eimai sigouros oti stin epesan oi "syni8ismenoi".


:lol: :lol: :lol: :lol: ελεγα τι ελειπε.....

blackbusa
16/10/2007, 13:40
:lol: :lol: :lol:

Vourkoufales
16/10/2007, 13:47
Γτ δε το κλειδώνετε?

Αφού δεν υπάρχει ο δημιουργός του στο φόρουμ να απαντήσει ποιος ο λόγος να υπάρχει ανοικτό! :rolleyes:

Mr.T
16/10/2007, 13:49
Na kanoyme BAN kai ton Vourkou lew egw :lol:

Vourkoufales
16/10/2007, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mr.T
Na kanoyme BAN kai ton Vourkou lew egw :lol:

Ότι θες εσυ nipple tucker :D

Gandalf dr685sm
16/10/2007, 14:07
zx9 said:
Ειναι ενα παλληκαρι εδω μεσα με μια ψαγμενη υπογραφη, ρητο ενος αρχαιου, κατι γιατι πεθαινει η δημοκρατια... Πιστευω ταιριαζει 100% στην περιπτωση.......

Μιλάς για τον σεβασμό φίλε μου;

Στο θέμα του Κυριάκου , δεν μπορώ να πώ κάτι γιατί δεν διάβασα τι ακριβώς έγινε. Δεν πρόλαβα, αλλά για να είμαι, ειλικρινής , χωρίς να θέλω να προσβάλω τον Κυριάκο, το θεωρώ λίγο αλαζονικό το ...

"μόνος μου προέτρεψα να γίνει ενα μεγάλο ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΜΠΑΜ."

Μην με παρεξηγήσεις φίλε μου, αλλά τι σε κάνει να πιστεύεις οτί όλοι ασχολήθηκαν με το τι έλεγες και μάλιστα σε σημείο ανασύνταξης άποψης;

Σε ενα forum με 500-600 μέλη ενεργά κάθε μέρα, αμφιβάλω αν τα ΄50 πρόλαβαν να πάρουν γραμμή το τι γίνεται.

Όσο για το "κλίκες"....

Σε μια κοινωνία ηλεκτρονική όταν κάποια άτομα είναι 4-5 χρόνια μαζί και έχουν ειδωθεί και απο κοντά είναι λογικό να έχουν και ενα κοινό κώδικα επικοινωνίας που είναι δύσκολο να αντιληφθεί κάποιος "νέος" σε ενα χώρο. Αλλά αυτό δεν είναι οτι σε αποκλείουν.

Δεν είναι δυνατόν όμως να περιμένεις με 1 μήνα μέσα στον χώρο , να αντιληφθείς και το τι λένε και γιατί το λένε.

Παρόλα αυτά δεν υποστηρίζω όμως και αντιμετωπίσεις του στύλ..."άραξε ρε νέοπα που θα μας την πείς κιόλας"... ειδικά επειδή δεν γνωρίζει κανείς ποιός είναι ο άλλος απο την άλλη πλευρά του δικτύου.

Gandalf

DimChios
16/10/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
Γτ δε το κλειδώνετε?

Αφού δεν υπάρχει ο δημιουργός του στο φόρουμ να απαντήσει ποιος ο λόγος να υπάρχει ανοικτό! :rolleyes:


Πολλα μας τα χεις πει κι εσυ!

Δικαιωμα σου βεβαια αλλα κι εμενα να λεω την αποψη μου!

Ετσι για να σε προλάβω δηλαδη!

Vourkoufales
16/10/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Πολλα μας τα χεις πει κι εσυ!
Λές ε? :rolleyes: μιλάω πολύ και σκέφτομαι λιγο γι αυτο το παθαίνω αυτό! :a2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δικαιωμα σου βεβαια αλλα κι εμενα να λεω την αποψη μου!
και δικαίωμα όλων να την κρίνουν απ τη στιγμή που τη διατυπώνεις δημόσια!



Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ετσι για να σε προλάβω δηλαδη!

:a12:

DimChios
16/10/2007, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
Λές ε? :rolleyes: μιλάω πολύ και σκέφτομαι λιγο γι αυτο το παθαίνω αυτό! :a2:


και δικαίωμα όλων να την κρίνουν απ τη στιγμή που τη διατυπώνεις δημόσια!




:a12:


Περιμενεις απαντηση τωρα ε?

:rotflmao: :rotflmao:

Vourkoufales
16/10/2007, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Περιμενεις απαντηση τωρα ε?

:rotflmao: :rotflmao:

Φυσικά κ δεν περιμένω καμία απάντηση και δε πρόκειται να συνεχίσω τη συζήτηση. . . :wave2:

bartlal
16/10/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Περιμενεις απαντηση τωρα ε?

:rotflmao: :rotflmao:


:nono:

Maira
16/10/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Αυτα ειναι φαντασιες δικες σου ... το θεμα ειναι απο αλλη συζητηση , και μπηκε , διοτι δεν προλαβα να το γραψω εκει που επρεπε .. κλειδωθηκε το θεμα !!

Δημοσιο διαλογο με ολο το φορουμ , δεν ανοιγω .

οποιος νομιζει , οτι ειναι εδω για να δινει μαθηματα , στο πως να σκεφτωνται οι αλλοι , και να επιβεβεωνουν τι εννοειται και τι οχι ... ειναι βαθια νυχτωμενοι !!

Νικο κανε οτι θες ... μονο stay away from me ..



Εδώ είναι που κάνεις λάθος. Όταν γράφεις κάτι, είναι σίγουρο ότι θα κάνεις διάλογο με όλο το φόρουμ ή τέλος πάντων θα σου απαντήσουν αρκετοί (όλοι το βλέπω χλωμό!!!). Από κει και πέρα είναι δικαίωμά σου το αν θα κάνεις διάλογο και μέχρι ποια στιγμή θα τον συνεχίσεις όπως δικαίωμα του καθένα εδώ μέσα να απαντάει σε κάποιον όσο κι αυτός απαντάει!!! Είσαι σε φόρουμ και αυτό σημαίνει επικοινωνία, όχι σχέση πομπού-δέκτη (για να μιλήσουμε ηλεκτρονικά μπας και το πιάσεις!) . Δεν στέλνει κάποιος κάτι και ο απέναντι το δέχεται άκριτα!!!! Θα απαντήσει. Θετικά ή αρνητικά! Αν έχεις καταλάβει επίσεις προσπαθούμε να είμαστε όσο πιο πολιτισμένοι γίνεται αλλά ακόμα κι αυτό εξαρτάται από όλους τους άλλους και αυτά που γράφου.



Επίσεις θα σου θυμήσω


Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Τελος πάντων , μου φτάνει που σε έβαλα να σκεφτείς , μια παράμετρο που μέσα στον ενθουσιασμό σου, την αγνόησες


Μήπως τελικά εσύ προσπαθείς να βάλεις όλον τον κόσμο να σκέφεται?????Υπάρχει βλέπεις μια παροιμία που λέει: "κουκιά μασας κουκιά φτύνεις!!" Γι' αυτό πρόσεχε τι λες για τους άλλους πριν κοιτάξεις εσένα!!!

και τέλος, εγώ έβαλα φωτογραφία μου αλλά δεν βλέπω να απαντάς σοβαρά σε κάτι!!!

:smokin:

kiriakost
16/10/2007, 15:57
Οσο είσαι έξω από το κλουβί , παραμένω ανήσυχος για το ζωολογικό κήπο , που έχετε σκαρώσει .





Και βέβαια, μου την έχουν πέσει !! δεν χρειαζόταν περισσότερη διάγνωση ..

Το μόνο που μένει , εάν επιμείνουν ... είναι να τους γράψω τα ονόματα τους στην υπογραφή μου , και να τους ξεφτιλίσω τελείως .

ZX-9R
16/10/2007, 15:57
@ γκανταλφ, εσενα εννοουσα ...

Πολυ ωραιο αυτο στην υπογραφη... Και ναι πιστευω οτι ισχυει εδω καργα....

Οσο για τα υπολοιπα ισχυουν τα κυλισε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι, οποιος μπλεκει με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες, κτλ κτλ

Ειναι προφανες οτι η πλειοψηφια του φορουμ δεν σκευτεται οπως εγω αρα και εγω δεν πολυ συμμετεχω (τουλαχιστον στις γενικες κτλ... σε τεχνικα/οδηγηση κατι γινεται... και εκει παλι κατανταει πανηγυρι ωρες ωρες.....)

zero
16/10/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Οσο είσαι έξω από το κλουβί , παραμένω ανήσυχος για το ζωολογικό κήπο , που έχετε σκαρώσει .





Και βέβαια, μου την έχουν πέσει !! δεν χρειαζόταν περισσότερη διάγνωση ..

Το μόνο που μένει , εάν επιμείνουν ... είναι να τους γράψω τα ονόματα τους στην υπογραφή μου , και να τους ξεφτιλίσω τελείως .

Δωσ' τους όλους μην κωλώνεις.

Maira
16/10/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Οσο είσαι έξω από το κλουβί , παραμένω ανήσυχος για το ζωολογικό κήπο , που έχετε σκαρώσει .





Και βέβαια, μου την έχουν πέσει !! δεν χρειαζόταν περισσότερη διάγνωση ..

Το μόνο που μένει , εάν επιμείνουν ... είναι να τους γράψω τα ονόματα τους στην υπογραφή μου , και να τους ξεφτιλίσω τελείως .


Κυριάκο, διάβασε λίγο για μένα (τον πάνθηρα και ειδικά τον μαύρο! Δεν πειράζουμε αν δεν μας πειράξουν!!!!!)

Όσο για τον ζωολογικό κήπο που έχουμε σκαρώσει, μήπως θες κι εσύ να μπεις και γι' αυτό τα κάνεις όλα αυτά???:confused:


Α και όταν έλεγα να απαντήσεις εννόούσα να μιλήσεις με επιχειρήματα πάνω σε αυτά που έγραψα! όχι να απειλήσεις!!


:smokin:

blackbusa
16/10/2007, 16:01
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
16/10/2007, 16:12
ouououououououououououououououououououououuouo



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


108845

stavrogin
16/10/2007, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost


Το μόνο που μένει , εάν επιμείνουν ... είναι να τους γράψω τα ονόματα τους στην υπογραφή μου , και να τους ξεφτιλίσω τελείως .



μαααλιστα!!
:smokin:

Xrider
16/10/2007, 21:28
Ρε μιλαμε οτι εχετε πολυ γελιο :rotflmao: :rotflmao:
Εκτος του οτι τον βγαλατε στην "σεντρα" τον εχετε φερει και σε σημειο να απολογειται γιατι οτι λεει το λεει οπως θελει και δεν κανει στα δικα σας "δημοκρατικα"/κνιτικα μετρα και σταθμα..
Ρε Κυριακο εδω μεσα ενοοειται οτι υπαρχει κλικα που στην ουσια προσπαθει να φερει ενα φορουμ που ΔΕΝ ειναι δικο της,στα μετρα της.
Φτανει να δει κανεις ποσα μελη υπαρχουν τα οποια εχουν μ.ο μηνυματων 0/1 :lol: Ειναι οι "Ευαγγελατοι" του φορουμ.....αυτοκλητοι κριτες και δικαστες.
Δεν ξερω τι τους εκανες και σε εβγαλαν στην σεντρα και ουτε και με νοιαζει....

blackbusa
16/10/2007, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Ρε μιλαμε οτι εχετε πολυ γελιο :rotflmao: :rotflmao:
Εκτος του οτι τον βγαλατε στην "σεντρα" τον εχετε φερει και σε σημειο να απολογειται γιατι οτι λεει το λεει οπως θελει και δεν κανει στα δικα σας "δημοκρατικα"/κνιτικα μετρα και σταθμα..
Ρε Κυριακο εδω μεσα ενοοειται οτι υπαρχει κλικα που στην ουσια προσπαθει να φερει ενα φορουμ που ΔΕΝ ειναι δικο της,στα μετρα της.
Φτανει να δει κανεις ποσα μελη υπαρχουν τα οποια εχουν μ.ο μηνυματων 0/1 :lol: Ειναι οι "Ευαγγελατοι" του φορουμ.....αυτοκλητοι κριτες και δικαστες.
Δεν ξερω τι τους εκανες και σε εβγαλαν στην σεντρα και ουτε και με νοιαζει....


infine sei proprio un terrone......

:lol: :lol: :lol:

Maira
16/10/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Ρε μιλαμε οτι εχετε πολυ γελιο :rotflmao: :rotflmao:
Εκτος του οτι τον βγαλατε στην "σεντρα" τον εχετε φερει και σε σημειο να απολογειται γιατι οτι λεει το λεει οπως θελει και δεν κανει στα δικα σας "δημοκρατικα"/κνιτικα μετρα και σταθμα..
Ρε Κυριακο εδω μεσα ενοοειται οτι υπαρχει κλικα που στην ουσια προσπαθει να φερει ενα φορουμ που ΔΕΝ ειναι δικο της,στα μετρα της.
Φτανει να δει κανεις ποσα μελη υπαρχουν τα οποια εχουν μ.ο μηνυματων 0/1 :lol: Ειναι οι "Ευαγγελατοι" του φορουμ.....αυτοκλητοι κριτες και δικαστες.
Δεν ξερω τι τους εκανες και σε εβγαλαν στην σεντρα και ουτε και με νοιαζει....



Ορίστε, αυτά τα αγόρια μ' αρέσουν!!! Που χρησιμοποιούν την οθόνη του υπολογιστή για μαγική γιάλα!!!! και για πες μας καρδιά μου, αν ήξερες τι έχει γράψει ο Κυριάκος και προσπαθούμε να του δώσουμε να καταλάβει 5 πράγματα, παίζει να συμφωνούσες μαζί μας? ή λόγω του ότι είμαστε "κλίκα", "ζωολογικός κήπος" κλπ. θα διαφωνούσες μόνο και μόνο από αντίδραση στο καθεστός που θέλει να λογοκρίνει τους φορουμίτες γιατί αυτό έφτιαξε το φόρουμ, αυτό έδωσε σε 5 άτομα ρόλο ελεγκτή και κάνει ό,τι θεωρεί πιο σωστό????

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:



:smokin:

Antifasistas
16/10/2007, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ΒΑΝ orestis kai defiant διοτι εχετε εξαντλησει την υπομονη μου
ορεστη αγορι η θα πρεπει να μαζεψουμε λεφτα να σε παμε σε κανα μαγαζι με φως εξω απο την πορτα η και αποφασιζω το δευτερο να σε στειλω ειναι δουλεια αλλωνων να το κανουν αυτο

Defiant εισαι ντροπη για εμας τους vfrακηδες επιτιθεσαι στους παντες και τα παντα κρυβομενος πισω απο τα πληκτρα και την αποσταση

kyriakost εχεις μια κιτρινη κανονισε την πορεια σου,ξινισμενες γλωσσες βρισκουμε παντου ,φωνη με λογικη και κατανοηση δεν υπαρχει και στο φιναλε θελω και να σε προστατευσω

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα
--------------------------------------------------------------------------------



1ον: Δεν μου απαντησες ακομα γιατι χθες ενω εμπαινα κανονικα μεχρι το ξημερωμα ξαφνικα απο σημερα δεν μπορω να μπω, πες δημοσια τι ειπα; και εαν ειχες προβλημα με με ΕΜΕΝΑ θα μπορουσες να εκανες μια προειδοποιηση οπως κανουν σε ολα τα μεγαλα forums" φιλε ξεκολλα γιατι θα τιμωρηθεις" , με την 3η προειδοποιηση στα μεγαλα forums τρως το banned.
Ετσι γινεται, πρωτα προειδοποιεις τον χρηστη για αυτα που εκανε, ΕΑΝ ΕΚΑΝΕ, και μετα αποφασιζεις να τον τιμωρησεις, αλλα μαλλον εδω απο οτι ειδε και ο κοσμος φασιστικα πετας οποιον δεν γουσταρεις εξω.
ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ Ο GCROOK ΚΑΙ Ο SNIPER ΚΑΙ Ο DIMCHIOS ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΑ, Α ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΟΡΡΥ!!!
ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΧΘΕΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ; ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ; ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΛΙΚΑ 10 ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ FORUM ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ;
ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ BANNED,ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΟΧΙ ΟΙ 20 ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΛΥΨΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ Ο "ΑΡΧΟΝΤΑΣ"
ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ KAWASAKIBIKERS ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ!
ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΙΜΩΡΕΙΣ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥΣ.
ΞΗΛΩΣΕ ΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ SITE,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΡΕΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ.
2ον: ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ, ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΚΛΙΚΑΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔ##ΛΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΜΑΛΑΚΙΑ (ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ)
ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΣΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ, ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ "ΕΞΟΥΣΙΑ" ΤΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ Η ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΟΥ;
ΤΑ ΛΕΜΕ "ΑΡΧΟΝΤΑ"!

Maira
16/10/2007, 22:24
Αν θες να συνομιλήσεις με κάποιον μπορείς να το κάνεις με πμ. Δεν χρειάζεται να γράφεις σε thread.


:wave2:

Xrider
16/10/2007, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ορίστε, αυτά τα αγόρια μ' αρέσουν!!! Που χρησιμοποιούν την οθόνη του υπολογιστή για μαγική γιάλα!!!! και για πες μας καρδιά μου, αν ήξερες τι έχει γράψει ο Κυριάκος και προσπαθούμε να του δώσουμε να καταλάβει 5 πράγματα, παίζει να συμφωνούσες μαζί μας? ή λόγω του ότι είμαστε "κλίκα", "ζωολογικός κήπος" κλπ. θα διαφωνούσες μόνο και μόνο από αντίδραση στο καθεστός που θέλει να λογοκρίνει τους φορουμίτες γιατί αυτό έφτιαξε το φόρουμ, αυτό έδωσε σε 5 άτομα ρόλο ελεγκτή και κάνει ό,τι θεωρεί πιο σωστό????

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:



:smokin:

Πιστευεις οτι ο Κυριακος και ο καθε Κυριακος περιμενε αυτο το φορουμ για να καταλαβει 5 πραγματα??
Εδω δεν ειναι σχολειο και ουτε κανενας οργανισμος εκπειδευτικος...ποσο μαλλον το πως να συμπεριφερεται και τι να λεει...υποτιθεται οτι εδω λεει ο καθενας οτι θελει και απανταει οποιος ενδιαφερεται....αλλα εδω ο καθενας λεει το δικο του μεχρι εκει που τον παιρνει...δλδ η κανει πλατες σε καποιους προκειμενου να μην βγει στην σεντρα η λεει αυτο που θελει και στα π@π@ του και αν οι 5/10 τον βγαλουν στην σεντρα.
Οσο αναφωρα τους μοντερατορες....θες να μου πεις οτι δεν ειναι τισ κλικας??:rotflmao:
Το μεγα λαθος κατα την γνωμη μου ειναι οτι εσεις οι 5/10/15 νομιζετε οτι επειδη βρισκοσαστε κλπ εισαστε ενα κλικ πιο πανω απο αλλους.Εγω σου λεω οτι εδω μεσα ειναι καποια ατομα που γνωρηζομαστε και βολτες εχουμε παει με της μηχανες αλλα εδω μεσα κραταμε ισες αποστασεις απο τους αλλους και δεν κανουμε "κομμα"για να την πουμε σε κανεναν....ας εχει πει και μλκια καποιος σε εναν απο εμας.
Εγω αντιδρω με τους "δηθεν" απο εδω μεσα...γιαυτο δεν με ενδιαφερει και για ποιον λογω βγηκε στην σεντρα ο Κυριακος...απο την στιγμη που βγηκε στην σεντρα ,δεν ειναι της κλιακας.

Ρε blackbusa δεν ειμαι νοτιας...

gcrook
16/10/2007, 22:28
Ολοι οι κατατρεγμενοι και οι αδικημενοι ενωθειτε!
Αλλωστε μεσα στο μπουγιο που γινεται πονταρετε οτι οι περισσοτεροι εχουμε ξεχασει το τι κουμασια εισαστε.
Ουστ λεμε.

Maira
16/10/2007, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Πιστευεις οτι ο Κυριακος και ο καθε Κυριακος περιμενε αυτο το φορουμ για να καταλαβει 5 πραγματα??
Εδω δεν ειναι σχολειο και ουτε κανενας οργανισμος εκπειδευτικος...ποσο μαλλον το πως να συμπεριφερεται και τι να λεει...υποτιθεται οτι εδω λεει ο καθενας οτι θελει και απανταει οποιος ενδιαφερεται....αλλα εδω ο καθενας λεει το δικο του μεχρι εκει που τον παιρνει...δλδ η κανει πλατες σε καποιους προκειμενου να μην βγει στην σεντρα η λεει αυτο που θελει και στα π@π@ του και αν οι 5/10 τον βγαλουν στην σεντρα.
Οσο αναφωρα τους μοντερατορες....θες να μου πεις οτι δεν ειναι τισ κλικας??:rotflmao:
Το μεγα λαθος κατα την γνωμη μου ειναι οτι εσεις οι 5/10/15 νομιζετε οτι επειδη βρισκοσαστε κλπ εισαστε ενα κλικ πιο πανω απο αλλους.Εγω σου λεω οτι εδω μεσα ειναι καποια ατομα που γνωρηζομαστε και βολτες εχουμε παει με της μηχανες αλλα εδω μεσα κραταμε ισες αποστασεις απο τους αλλους και δεν κανουμε "κομμα"για να την πουμε σε κανεναν....ας εχει πει και μλκια καποιος σε εναν απο εμας.
Εγω αντιδρω με τους "δηθεν" απο εδω μεσα...γιαυτο δεν με ενδιαφερει και για ποιον λογω βγηκε στην σεντρα ο Κυριακος...απο την στιγμη που βγηκε στην σεντρα ,δεν ειναι της κλιακας.

Ρε blackbusa δεν ειμαι νοτιας...


να σου πω τι πιστεύω εγώ? Ότι σε ένα φόρουμ που οι περισσότεροι αν όχι όλοι οδηγούν μηχανές δεν μπορείς να λες σε κάποιον που το κλέψαν τη μηχανή ή τράκαρε "καλά να πάθεις!". Εκεί αντιδρούν όλοι και δεν είναι θέμα κλίκας.Είναι θέμα αλλυλεγγίης! Αν πραγματικά θες να υπερασπιστείς τον Κυριάκο και τον κάθε Κυριάκο πήγαινε λίγο πίσω και διάβασε τι έχουν γράψει σε παλιότερα thread και από που ξεκίνησε το κακό!

Για όλα υπάρχουν λόγοι και είναι πολύ απλό να λέμε ότι είναι θέμα κλίκας όταν στην παργματικότητα υπάρχουν άλλες αιτίες! Αναφέρεις κάπου για δήθεν! Πώς μπορείς να το λες αυτό όταν δεν ξέρεις τι παργματικά έχει συμβεί? Ακι δεν είναι 5/10/15 άτομα! Απλά μερικά άτομα ακόμα πιστεύουν ότι μπορούν να ηρεμήσουν τις καταστάσεις και να βάλουν κάποιους να σκεφτούν, ότι δεν μπορείς να γράφεις ό,τι να'ναι μόνο και μόνο γιατί είσαι αυτοδίδακτος και αναγνωρισμένος! Εδώ είναι μια μικρή κοινωνία και θα πρέπει όλο να σέβονται όλους!!!


Και στην τελική


























"Η ελευθερία μου σταματάει εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου!" Αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!!!


:wave2:

kiriakost
16/10/2007, 23:02
Ρε παιδια , μα την παναγία !! τόσο καιρό δεν διάβαζα τίποτα από όσα έγραφε , γιατι ήξερα οτι θα νευριάσω ..


Σημερα , λέω άντε να δω τι λέει !!


Και πεταγεται η δικιά σου σε στυλ Μις ΛΟΥΚΑ ... να φωνάζει για τους Ρουβαδες και τους Ψινάκιδες ..

Ουυυ ουυυ στην φωτιάααααα ... το κακό μας πλάκωσε ... ουυυ ουυυ .... δεν μπορεί να λέει αυτός έτσι ... ουυυ ρουβάδες .... εξω οι ψινάκιδεςςς ....

Και το κερασακι !!! " Η ελευθερία μου σταματάει εκεί που αρχίζει .... !!!

Να μην αλλάξεις ποτέ !!!
Χρειαζόμαστε τέτοια ταλέντα σαν και εσένα ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

Maira
16/10/2007, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Ρε παιδια , μα την παναγία !! τόσο καιρό δεν διάβαζα τίποτα από όσα έγραφε , γιατι ήξερα οτι θα νευριάσω ..


Σημερα , λέω άντε να δω τι λέει !!


Και πεταγεται η δικιά σου σε στυλ Μις ΛΟΥΚΑ ... να φωνάζει για τους Ρουβαδες και τους Ψινάκιδες ..

Ουυυ ουυυ στην φωτιάααααα ... το κακό μας πλάκωσε ... ουυυ ουυυ .... δεν μπορεί να λέει αυτός έτσι ... ουυυ ρουβάδες .... εξω οι ψινάκιδεςςς ....

Και το κερασακι !!! " Η ελευθερία μου σταματάει εκεί που αρχίζει .... !!!

Να μην αλλάξεις ποτέ !!!
Χρειαζόμαστε τέτοια ταλέντα σαν και εσένα ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:



Σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!! Πραγματικά αν δεν πιστεύεις αυτό που λέει πως "Η ελευθερία μου σταματάει εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου" τότε πραγματικά λυπάμαι :(

Κι ακόμα περιμένω μια σοβαρή απάντηση με επιχειρήματα για όσα έχω γράψει, αν βέβαια υπάρχει αντίρηση! Δε θα αλλάξω! Δεν ήρθα εδώ για να αλλάξω ούτε εγώ ούτε το φόρουμ. Με δέχτικαν όλοι τους για αυτό που είμαι, με κάποους ίσως έχουμε και τις διαφωνιες μας σε κάποια θέματα, και τηρώ όσο μπορώ τους κανόνες αυτού του φόρουμ που μου προσφέρει ενημέρωση, καλή παρέα, και όμορφες βόλτες με τη μηχανή!!!


:smokin:

hotcarver
16/10/2007, 23:15
Βασικα στα παπαρια μας αν υπαρχει κλικα ρε μαγκες.Εσυ γιατι ψαχνεστε ?περα απο τους 5 -10 μαλακες που κυκλοφορουν εδω μεσα και λενε οτι τους ερθει πισω απο ενα keyboard πιστευω οτι μπορεις να βρεις καποια ενδιαφεροντα threads.Η κλικα γουσταρει που ειναι κλικα και φαινεται.Ενοχλουμαι απο τα ποστς τους σε thread που παρακολουθω τα οποια επανηλλειμενα μολυνουν βαφτιζοντας τα spam.Συμπερασμα:
1.Μαγγες στα παπαρια μας αν κανετε παρεουλα και περνατε καλα.ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ!!!
2.Μαγγες που θελετε να γινεται κλικα μην γλυφετε εδω μεσα στειλτε πμ!!
3.Μην γαματε τα threads και οι μεν και οι δε...

Maira
16/10/2007, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Βασικα στα παπαρια μας αν υπαρχει κλικα ρε μαγκες.Εσυ γιατι ψαχνεστε ?περα απο τους 5 -10 μαλακες που κυκλοφορουν εδω μεσα και λενε οτι τους ερθει πισω απο ενα keyboard πιστευω οτι μπορεις να βρεις καποια ενδιαφεροντα threads.Η κλικα γουσταρει που ειναι κλικα και φαινεται.Ενοχλουμαι απο τα ποστς τους σε thread που παρακολουθω τα οποια επανηλλειμενα μολυνουν βαφτιζοντας τα spam.Συμπερασμα:
1.Μαγγες στα παπαρια μας αν κανετε παρεουλα και περνατε καλα.ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ!!!
2.Μαγγες που θελετε να γινεται κλικα μην γλυφετε εδω μεσα στειλτε πμ!!
3.Μην γαματε τα threads και οι μεν και οι δε...



Καλά τα λες κι εσύ! Έξω οι κλίκες! Δώστε το φορουμ στο λαό!!! Βασικά νομίζω ότι έτσι κι αλλιώς το φόρουμ έχει καλά threads αρκεί να μην γίνονται κάποιοι προκλιτικοί, ερειστικοί και είρωνες όπως επίσεις να μην βρίζουν με χυδαιολογίες!


Άρα λοιπόν δεν είναι τι διαβάζεις αλλά τι γράφεις!!!!


:wave2:

stefanos
16/10/2007, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver

3.Μην γαματε τα threads και οι μεν και οι δε...




Είσαι εκτός θέματος.:p

hotcarver
16/10/2007, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Είσαι εκτός θέματος.:p

θες να σου αναφερω παραδειγματα γνωστων σπαμερ για να δεις τι ειναι ασχετο???

Maira
16/10/2007, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
θες να σου αναφερω παραδειγματα γνωστων σπαμερ για να δεις τι ειναι ασχετο???



θες να σου αναφέρω γνωστές φράσεις ατόμων για τροχαία και κλοπές????


:smokin:

hotcarver
16/10/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Καλά τα λες κι εσύ! Έξω οι κλίκες! Δώστε το φορουμ στο λαό!!! Βασικά νομίζω ότι έτσι κι αλλιώς το φόρουμ έχει καλά threads αρκεί να μην γίνονται κάποιοι προκλιτικοί, ερειστικοί και είρωνες όπως επίσεις να μην βρίζουν με χυδαιολογίες!


Άρα λοιπόν δεν είναι τι διαβάζεις αλλά τι γράφεις!!!!


:wave2:
Η δικη μου χυδαιολογια σε πειραξε?πολυ political corect παιζει τελικα..
Δεν εχω βρισει αλλου απλα καποια στιγμη αγανακτεις ξερεις..

Nikoskazer2000
16/10/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Αυτα ειναι φαντασιες δικες σου ... το θεμα ειναι απο αλλη συζητηση , και μπηκε , διοτι δεν προλαβα να το γραψω εκει που επρεπε .. κλειδωθηκε το θεμα !!

Δημοσιο διαλογο με ολο το φορουμ , δεν ανοιγω .

οποιος νομιζει , οτι ειναι εδω για να δινει μαθηματα , στο πως να σκεφτωνται οι αλλοι , και να επιβεβεωνουν τι εννοειται και τι οχι ... ειναι βαθια νυχτωμενοι !!

Νικο κανε οτι θες ... μονο stay away from me ..

Όπως θες Κυριάκο, μόνοι μας διαλέγουμε τους φίλους και τους εχθρούς μας.

Εγω θα απέχω πλέον οπως ζήτησες.




Υ.Γ: Στο θέμα της "κλίκας" απαντώ πως "ναι", εχω και 'γω την δικιά μου "κλίκα" (λέγε με buddy list) πως και ολοι μας εδω μέσα και στην πραγματική ζωή μας, αλλα αυτό δε σημαίνει πως δεν συρικνώνεται ή επεκτείνεται.

Καλά να περνάς!
:wave2:

hotcarver
16/10/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
θες να σου αναφέρω γνωστές φράσεις ατόμων για τροχαία και κλοπές????


:smokin:

sure..

Maira
16/10/2007, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Η δικη μου χυδαιολογια σε πειραξε?πολυ political corect παιζει τελικα..
Δεν εχω βρισει αλλου απλα καποια στιγμη αγανακτεις ξερεις..



Είπα κάτι για την δική σου? Το ξέσπασμα όλοι το δικιολογούν αρκεί να μην γίνεται κατ' επανάληψη!!!!



Και μίλησα γενικά νομίζω!!!!


:wave2:

hotcarver
16/10/2007, 23:35
Συγνωμη,αλλα μου φανηκε προσωπικη επιθεση..

Maira
16/10/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Συγνωμη,αλλα μου φανηκε προσωπικη επιθεση..


Κάθε άλλο! Συζήτηση κάνουμε!!!


:wave2:

hotcarver
16/10/2007, 23:37
ΟΚ!!!να 'σαι καλα..

kiriakost
16/10/2007, 23:45
hotcarver , δεν μας νοιάζει που έχουν την παρεούλα .... μας προβληματίζουν οι επιθέσεις της παρεούλας ..


Η Μις ΛΟΥΚΑ , πρέπει να φάει ένα γερο στόλισμα , να της πέσουν τα μούτρα στο χώμα .
Μιας και έχει άποψη για τα πάντα .. περι ανθρώπινης συμπεριφοράς ...

Εχει πλάκα όμως , λέει ... με δέχτηκαν όπως είμαι !!
Τι λες κυρα μου !! Αντι να τους περάσεις απο τα 1000 κύματα , να δεις εαν υπάρχει ποιότητα ,
τους ευχαριστείς που σε δέχτηκαν !! ?
Ακομα και εαν είναι άγιοι με φωτοστέφανα , εσύ είσαι εκτός τόπου και χρόνου !!

Απο την άλλη , ποιος ο λόγος να ασχολείσαι με τους πτωχούς εν το πνεύματι !! Ασε που θα σε κράζουν δέκα τζερεμέδες , σε όποιο θέμα και αν ανοίξεις .


Συμπέρασμα ... απο μακριά !! και αγαπημένοι !!

McTalas
16/10/2007, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
.........................

Γιατι ρε κυριακο σου ζητησε κανεις να μας δωσεις καμια εξηγηση???Εμας μας ρωτησε κανενας αν θελουμε να διαβαζουμε την καθε π@π@ρ@ του καθενος???Και μην γυρισει κανενας να μου πει ας μην τα διαβαζες.Ειναι δυνατον να βλεπω ενα νεο τιτλο στο φορουμ και να μην κοιταω τι γραφει?ΝΑ φτιαξετε ενα κομματι μεσα στο φορουμ που να λεγεται "ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ" και να πατε εκει μεσα και να γραψτε οτι μαλακια σας κατεβενει στο μυαλο !!Γιατι τον τελευταιο καιρο μονο φορουμ για μοτο δεν ειμαστε εδω μεσα.

ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ !!!


*και οποιος παρεξηγηθει εχω ενα 5λιτρο ξυδι απο τον Κωνιόρδο να το παρει να το πιει να ξεθυμανει !!!!!

kiriakost
16/10/2007, 23:48
άργησα φαίνεται, βλέπω οτι επήλθε ο έρως !!




Νικο καζερ , οποίος με κράζει μλκ , δεν τον έχω και σε μεγάλη εκτίμηση . έτσι απλά .

stavrogin
16/10/2007, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Βασικα στα παπαρια μας αν υπαρχει κλικα ρε μαγκες.Εσυ γιατι ψαχνεστε ?περα απο τους 5 -10 μαλακες που κυκλοφορουν εδω μεσα και λενε οτι τους ερθει πισω απο ενα keyboard πιστευω οτι μπορεις να βρεις καποια ενδιαφεροντα threads.Η κλικα γουσταρει που ειναι κλικα και φαινεται.Ενοχλουμαι απο τα ποστς τους σε thread που παρακολουθω τα οποια επανηλλειμενα μολυνουν βαφτιζοντας τα spam.Συμπερασμα:
...
3.Μην γαματε τα threads και οι μεν και οι δε...


Συμφωνω με τον hotcarver.
για τεχνικα,μοντελα,τιπσ οδηγικα, κλπ
Υπαρχουν κι αλλες κατηγοριες γενικες,ανεκδοτα,συναντησεις...προβλιματισμοι που μπορουμε να ειμαστε πιο χαλαροι.

Maira
16/10/2007, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
hotcarver , δεν μας νοιάζει που έχουν την παρεούλα .... μας προβληματίζουν οι επιθέσεις της παρεούλας ..


Η Μις ΛΟΥΚΑ , πρέπει να φάει ένα γερο στόλισμα , να της πέσουν τα μούτρα στο χώμα .
Μιας και έχει άποψη για τα πάντα .. περι ανθρώπινης συμπεριφοράς ...

Εχει πλάκα όμως , λέει ... με δέχτηκαν όπως είμαι !!
Τι λες κυρα μου !! Αντι να τους περάσεις απο τα 1000 κύματα , να δεις εαν υπάρχει ποιότητα ,
τους ευχαριστείς που σε δέχτηκαν !! ?
Ακομα και εαν είναι άγιοι με φωτοστέφανα , εσύ είσαι εκτός τόπου και χρόνου !!

Απο την άλλη , ποιος ο λόγος να ασχολείσαι με τους πτωχούς εν το πνεύματι !! Ασε που θα σε κράζουν δέκα τζερεμέδες , σε όποιο θέμα και αν ανοίξεις .


Συμπέρασμα ... απο μακριά !! και αγαπημένοι !!


Κυριάκο αμα θες στόλισέ με!!! Ακόμα όμως να απαντήσεις σοβαρά και με επιχειρήματα αυτά που σου είπα! Και ναι τους ευχαριστώ που με δέχτικαν όπως είμαι γιατί αυτό σημαίνει ότι μπορώ να συνυπάρχω με πάρα πολύ κόσμο!!! Δεν χρειάστικε να αλλάξω κάτι για να μπορώ να μιλάω, να κάνω σοβαρές συζητήσεις και να αστειεύομαι!!!!


Βλέπεις εμείς οι άνθρωποι είμσατε φτωχοί στο πνεύμα και έχουμε μάθει να συζητάμε για να εμπλοτίζουμε τις γνώσεις μας!!!!


Ακόμα περιμένω απαντήσεις!!!!


:smokin:

kiriakost
16/10/2007, 23:51
Θα περιμένεις αιώνες ... με τα μυαλά που κουβαλάς .

blackbusa
16/10/2007, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
hotcarver , δεν μας νοιάζει που έχουν την παρεούλα .... μας προβληματίζουν οι επιθέσεις της παρεούλας ..


Η Μις ΛΟΥΚΑ , πρέπει να φάει ένα γερο στόλισμα , να της πέσουν τα μούτρα στο χώμα .
Μιας και έχει άποψη για τα πάντα .. περι ανθρώπινης συμπεριφοράς ...

Εχει πλάκα όμως , λέει ... με δέχτηκαν όπως είμαι !!
Τι λες κυρα μου !! Αντι να τους περάσεις απο τα 1000 κύματα , να δεις εαν υπάρχει ποιότητα ,
τους ευχαριστείς που σε δέχτηκαν !! ?
Ακομα και εαν είναι άγιοι με φωτοστέφανα , εσύ είσαι εκτός τόπου και χρόνου !!

Απο την άλλη , ποιος ο λόγος να ασχολείσαι με τους πτωχούς εν το πνεύματι !! Ασε που θα σε κράζουν δέκα τζερεμέδες , σε όποιο θέμα και αν ανοίξεις .


Συμπέρασμα ... απο μακριά !! και αγαπημένοι !!

ΤΙ ΗΘΟΣ.....:blush: :blush: :blush:
ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΑΝΤΡΑ....ΕΚΚΛΗΣΙΑΖΟΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ......ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΓΟΥΛΟ......ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ......ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.....ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ.....:blush: :blush: :blush:


ΤΣ ΤΣ ΤΣ......ΝΤΡΟΠΗ....ΝΤΡΟΠΗ....:nono: :nono: :nono:

Maira
16/10/2007, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Θα περιμένεις αιώνες ... με τα μυαλά που κουβαλάς .



ΟΚ, άρα δεν ξέρεις να κάνεις διάλογο! Άρα ότι γράφεις εδώ το γράφεις μόνο και μόνο για να πάρεις την ικανοποίηση ότι κάτι έγραψες!!! Τι κρίμα! κι εγώ που νόμιζα ότι είχες μάθει να συζητάς και όχι μόνο να κάνεις επιθέσεις και να κατηγορείς! Πραγματικά λυπάμαι γιατί πίστεψα ότι μπορούμε να συζητάμε όλοι με όλους!:(




Από κει και πέρα να σου θυμήσω πως με φωνάζεις με λάθος όνομα τόση ώρα!!!


:smokin:

Nikoskazer2000
17/10/2007, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
άργησα φαίνεται, βλέπω οτι επήλθε ο έρως !!




Νικο καζερ , οποίος με κράζει μλκ , δεν τον έχω και σε μεγάλη εκτίμηση . έτσι απλά .

Μα δε διαφωνώ καθόλου σ' αυτό που λες. Καλά κάνεις και ανταποδίδεις και 'γω το ίδιο θα έκανα.
:a10:

kiriakost
17/10/2007, 00:10
Ακου να δεις πως παει το παιχνίδι , επειδή εσύ το παίζεις γατούλα , ότι και να κανείς , θα την σκαπουλάρεις .


Εγω όμως, επειδή είμαι αντρούκλας , και έφαγα και μια κίτρινη , αμα φάω και άλλη , θα χάσω αγωνιστική ..

Και δεν με συμφέρει ....

Ετσι τα φερε η μοίρα , να μείνεις με την αγωνιά ... και εγώ με την υγειά .. μού !! :lol:

Vourkoufales
17/10/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Ακου να δεις πως παει το παιχνίδι , επειδή εσύ το παίζεις γατούλα , ότι και να κανείς , θα την σκαπουλάρεις .


Εγω όμως, επειδή είμαι αντρούκλας , και έφαγα και μια κίτρινη , αμα φάω και άλλη , θα χάσω αγωνιστική ..

Και δεν με συμφέρει ....

Ετσι τα φερε η μοίρα , να μείνεις με την αγωνιά ... και εγώ με την υγειά .. μού !! :lol:

:a08:


Εδω ο φίλτατος κατά κάποιο τρόπο έχει δίκιο! :smokin:

Be Nice! Jah Smile!


108928

orizontas
17/10/2007, 01:00
kala re παιδια ....

δεν μιλαω τοσο καιρο ....

διαβαζο απλα ... γελαο..... και κανο και καμια πλακιτσα ......

δεν αντεχω θα το ανοιξω το ριμαδι μου ......

ρε κυριακο ...... καλη η πλακα και το να μας προσεχουν ....

μετα ειναι κουραστικο.....

ρε παιδια ......

ρε κυριακο .....

ας μην πω τιποτε αλλο ... ενα απλο μελος ειμαι.....












εσυ μαυρε πανθηρα...... τι αγορια σου αρεσουν ειπες ???

οριστε ξεχασα γιατι σε ρωταο με συγχισατε γαμω τους επιδειξιες μου γαμω

stavrogin
17/10/2007, 02:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
kala re παιδια ....

δεν μιλαω τοσο καιρο ....

διαβαζο απλα ... γελαο..... και κανο και καμια πλακιτσα ......

δεν αντεχω θα το ανοιξω το ριμαδι μου ......

ρε κυριακο ...... καλη η πλακα και το να μας προσεχουν ....

μετα ειναι κουραστικο.....

ρε παιδια ......

ρε κυριακο .....

ας μην πω τιποτε αλλο ... ενα απλο μελος ειμαι.....












εσυ μαυρε πανθηρα...... τι αγορια σου αρεσουν ειπες ???

οριστε ξεχασα γιατι σε ρωταο με συγχισατε γαμω τους επιδειξιες μου γαμω

Ρε ΟΡΙΖΟΝΤΑ πινεις για να μπεις να γραψεις ή μπαινεις να γραψεις για να σταματησεις να πινεις;;;;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
17/10/2007, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Ρε ΟΡΙΖΟΝΤΑ πινεις για να μπεις να γραψεις ή μπαινεις να γραψεις για να σταματησεις να πινεις;;;;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Ή μπαίνεις να διαβασεις και αρχίζεις το πιώμα?

:lol: :lol: :lol: :lol:

Maira
17/10/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Ακου να δεις πως παει το παιχνίδι , επειδή εσύ το παίζεις γατούλα , ότι και να κανείς , θα την σκαπουλάρεις .


Εγω όμως, επειδή είμαι αντρούκλας , και έφαγα και μια κίτρινη , αμα φάω και άλλη , θα χάσω αγωνιστική ..

Και δεν με συμφέρει ....

Ετσι τα φερε η μοίρα , να μείνεις με την αγωνιά ... και εγώ με την υγειά .. μού !! :lol:



Πρώτα απ' όλα δεν βλέπω να παίζει κανείς κανένα παιχνίδι! Δεύτερον (όπως γνωρίζουν αρκετοί) δεν είμαι γατούλα εκτός αν θεωρείς ότι ένας πάνθηρας είναι ακίνδυνος!!! Τρίτον, για να είσαι άντρας θα πρέπει να αντιμετωπίζεις τις καταστάσεις και όχι να προσπαθείς να ξεγ΄λιστράς με τεχνάσματα! Το να βρίζει κανείς δεν τον κάνει άντρα!


Με την αγωνία δεν μένω! Ήμουν σίγουρη ότι δεν θα μου απαντούσες σοβαρά και με επιχειρήματα! όσο για την υγειά σου, να την έχεις πάντα!!!

:smokin:

nassosxlvbros
17/10/2007, 17:46
θα χάσω αγωνιστική ..

Και δεν με συμφέρει ....




ρε παιδες ολα καλά (ας τα λέμε)

αλλά ρε Κυριάκο,ΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ;

το φόρουμ θα σου χαλάσει το προξενειό,ή δε θάχεις να φας αύριο; Έλεος! γράφεις σου απαντάνε,γράφω απαντάνε,κλπ.ε οκ με μερικούς "δενει γλυκό" ε,δε μπορεί να γίνει το ίδιο με όλους! και στο φινάλε (σε όλους το λέω φυσικά) δε θα κάτσω να συμφωνώ με όλους σας για νάμαι το εντάξει παιδί δε πα να'ταν ο Κυριάκος και ο κάθε Κυριάκος το χειρότερο απόβρασμα...ξέρετε με το ίδιο νικ γράφω και στα υπόλοιπα μοτο φόρουμ τα ελληνικά,και με ξέρουν σχεδόν όλοι,έχω εξυπηρετήσει πολλούς,έχω γελάσει/πειράξει σε βόλτες με άλλους τόσους,έχω όμως και κλάψει με μερικούς που δε θα τους ξαναδώ/δείτε...τι θέλω να πω;

Δε πάμε καμμιά βόλτα,να δούμε ο ένας τον άλλον,γιατί η ζωή είναι μικρή μην τη μικραίνουμε κι άλλο..... :wave2:

Respect
17/10/2007, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost


Εγω όμως, επειδή είμαι αντρούκλας , και έφαγα και μια κίτρινη , αμα φάω και άλλη , θα χάσω αγωνιστική ..

Και δεν με συμφέρει ....

Κυριάκο, εδώ κολλάνε οι κατουρημένες ποδιές που σου έλεγα. :wave2: ( :yuck: )

zephyr1
17/10/2007, 20:06
Κυριακ το μαμησες.:sick:

kiriakost
17/10/2007, 21:12
Ειστε ωραίοι βρε ... δηλαδή είναι καλύτερα , να φάμε τα μουστάκια μας , και να με πετάξουν έξω !! ?


Τελος πάντων , σεβαστές οι γνώμες σας , αλλά η τελική επιλογή είναι πάντα δική μου .