PDA

View Full Version : μιας και πηρα φορα...(μποτάκια)



675
12/10/2007, 22:53
γνωριζει καποιος που μπορω να δοκιμασω αυτο?

http://shop.strato.de/epages/10207048.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-S-MX2/SubProducts/Alpinestars-S-MX2-0001&ViewAction=ViewProductDetailImage

λεω να το παρω απο fc-moto.de αλλα πρεπει να μαθω πρωτα το νουμερο μου..:sick:

xampos
12/10/2007, 23:48
και γαμω ειναι παρτα αξιζει

εγω εχω αυτα (http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=595)

Nikoskazer2000
12/10/2007, 23:53
Δεν ξέρω απο που θα τα βρείς να τα δοκιμάσεις αλλα μ@λ@κι@ κατα τη γνώμη μου θα κάνεις αμα τ' αγοράσεις. (έκανα και ρίμα ο φούστης) :hypnotize :p

Πάρε μια full size τουριστική μπότα και θα με θυμηθείς! :winka:


108476

McTalas
12/10/2007, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
γνωριζει καποιος που μπορω να δοκιμασω αυτο?

http://shop.strato.de/epages/10207048.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-S-MX2/SubProducts/Alpinestars-S-MX2-0001&ViewAction=ViewProductDetailImage

λεω να το παρω απο fc-moto.de αλλα πρεπει να μαθω πρωτα το νουμερο μου..:sick:


thn alpin star thn eisagei h motodynamikh,ara se kathe katastima tou diktiou ths tha mporeis na ta dokimaseis,an ta exoun ferei ellada.
episeis proionta alpin star exei to xmoto sthn kavalas,to dainese sthn kalirohs(oxi to bike acessories)
:wave2:

675
13/10/2007, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
thn alpin star thn eisagei h motodynamikh,ara se kathe katastima tou diktiou ths tha mporeis na ta dokimaseis,an ta exoun ferei ellada.
episeis proionta alpin star exei to xmoto sthn kavalas,to dainese sthn kalirohs(oxi to bike acessories)
:wave2:

ευχαριστω mc...:D

αυριο το πρωι σαλπαρω για καλλιροης!:beer:

675
13/10/2007, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Δεν ξέρω απο που θα τα βρείς να τα δοκιμάσεις αλλα μ@λ@κι@ κατα τη γνώμη μου θα κάνεις αμα τ' αγοράσεις. (έκανα και ρίμα ο φούστης) :hypnotize :p

Πάρε μια full size τουριστική μπότα και θα με θυμηθείς! :winka:

βασικα ρε νικολα τη μποτα τη θεωρω λιγο extreme...δε λεω γαματη αλλα οχι για μενα:rolleyes:

οποτε το συγκεκριμενο μποτακι για την περιπτωση μου φαινεται πολλα υποσχομενο!:wave2:

675
13/10/2007, 01:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos


εγω εχω αυτα (http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=595)

δεν κακα..:D

McTalas
13/10/2007, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
ευχαριστω mc...:D

αυριο το πρωι σαλπαρω για καλλιροης!:beer:

tipota file!!:beer:

mpes ligo kai tsekare edw

www.motodynamics-accessories.gr

isos vreis pou ta poulane .

H DAINESE einai kalirohs 30.opos kateveneis dexia :)
:beer:

675
13/10/2007, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
tipota file!!:beer:

mpes ligo kai tsekare edw

www.motodynamics-accessories.gr

isos vreis pou ta poulane .

H DAINESE einai kalirohs 30.opos kateveneis dexia :)
:beer:


δυστυχως το λινκ δεν εχει το συγκεκριμενο μοντελο,

:(

στο fc-moto παντως γραφει πως ειναι "similar" τα μποτακια με την s-mx 4 χωρις τη μεση και πανω..
γι αυτο και τα ονομασαν s-mx2! οποτε θα δοκιμασω να ειναι πληρη μποτα s-mx4 και θα βρω το νουμερο μου..σωστα?

McTalas
13/10/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
δυστυχως το λινκ δεν εχει το συγκεκριμενο μοντελο,

:(

στο fc-moto παντως γραφει πως ειναι "similar" τα μποτακια με την s-mx 4 χωρις τη μεση και πανω..
γι αυτο και τα ονομασαν s-mx2! οποτε θα δοκιμασω να ειναι πληρη μποτα s-mx4 και θα βρω το νουμερο μου..σωστα?

Ston katalogo ths alpin stars pou exw den exei mesa to sygkekrimeno mpotaki.kai efoson den to exei kai sto site,mou fenete ligo xlomo na to fernei sthn ellada.Ayto pou mporeis na kaneis einai na pas apo ena katasthma kai na rwthseis.sthn telikh an to thes toso poly mporei na sto paraggeiloyn.

tora oson afora to megethos nomizw pws logika tha einai idio me thn s-mx4,alla an thn dokimaseis kai perpataseis tha exei diaforetikh esthisi (nomizw).
Egw pisteyw pws einai kalytero na pareis mpotes kai malista adiavroxes.an einai na ksodefteis kanto swsta.Giati an dwseis twra 160 kai meta apo 6 mhnes thes na mpeis pista tha dwseis alla 160?
opote einai kalytera na dwseis 250 kai na pareis mpotes adiavroxes kai racing

elpizw na se voithisa:D

675
13/10/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Ston katalogo ths alpin stars pou exw den exei mesa to sygkekrimeno mpotaki.kai efoson den to exei kai sto site,mou fenete ligo xlomo na to fernei sthn ellada.Ayto pou mporeis na kaneis einai na pas apo ena katasthma kai na rwthseis.sthn telikh an to thes toso poly mporei na sto paraggeiloyn.

tora oson afora to megethos nomizw pws logika tha einai idio me thn s-mx4,alla an thn dokimaseis kai perpataseis tha exei diaforetikh esthisi (nomizw).
Egw pisteyw pws einai kalytero na pareis mpotes kai malista adiavroxes.an einai na ksodefteis kanto swsta.Giati an dwseis twra 160 kai meta apo 6 mhnes thes na mpeis pista tha dwseis alla 160?
opote einai kalytera na dwseis 250 kai na pareis mpotes adiavroxes kai racing

elpizw na se voithisa:D

ωραιος και συνοπτικος:D

την αγορα παντως θα την κανω καθαρα απο νετ... απλα θελω να βρω το νουμερο που θα παραγγειλω!

και γω τα σκεφθηκα αυτα που λες αλλα επειδη κατα κυριο λογω θα κυκλοφορει πολη-μικρα ταξιδακια δεν ξερω μαλλον στα μποτακια θα καταληξω...:sick:

:wave2: :beer:

Maira
13/10/2007, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
γνωριζει καποιος που μπορω να δοκιμασω αυτο?

http://shop.strato.de/epages/10207048.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-S-MX2/SubProducts/Alpinestars-S-MX2-0001&ViewAction=ViewProductDetailImage

λεω να το παρω απο fc-moto.de αλλα πρεπει να μαθω πρωτα το νουμερο μου..:sick:


Λοιπόν αν βρεις άκρη και καταφέρεις να το βρεις στείλε πμ. Νομίζω ότι είναι ό,τι καλύτερο για κοντινές αποστάσεις μέσα στην πόλη!!!!


:wave2:

McTalas
13/10/2007, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
δεν ξερω μαλλον στα μποτακια θα καταληξω...:sick:

:

Asta na pane kai egw mia apo ta idia!! an vevea eixa ta fraga tha eperna amesws tis vertigo tepor.Se kapoio magazi mou protinan ftines racing gia pista kai kapoio adiavroxo touristadiko gia thn poli.
emena ayto pou me apasxolei einai ti tha gieni se periptwsh pou pesw asxima...tha kanoun doulia oi aples mpotes?Ta mpotakia ayta einai eparkei se thema asfalias?

AAA!kai kati pio vasiko,ti mixanaki exeis??Rwtaw giati an exeis papi einai ligo tragiko na pareis mpotes opote ta mpotaki aienia mia xara. An omos skopeveis syntoma na pareis megali moto tote kalytera pare mpotes apo twra!!




:) :wave2:

675
13/10/2007, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Asta na pane kai egw mia apo ta idia!! an vevea eixa ta fraga tha eperna amesws tis vertigo tepor.Se kapoio magazi mou protinan ftines racing gia pista kai kapoio adiavroxo touristadiko gia thn poli.
emena ayto pou me apasxolei einai ti tha gieni se periptwsh pou pesw asxima...tha kanoun doulia oi aples mpotes?Ta mpotakia ayta einai eparkei se thema asfalias?

AAA!kai kati pio vasiko,ti mixanaki exeis??Rwtaw giati an exeis papi einai ligo tragiko na pareis mpotes opote ta mpotaki aienia mia xara. An omos skopeveis syntoma na pareis megali moto tote kalytera pare mpotes apo twra!!




:) :wave2:


1) σε νιωθω απολυτα...:wave2:


2)τωρα εχω παπι, λιαν συντομος ομως θα εχω ητε απριλια ρς (σε 2 μηνακια)
ητε yamaha yzf-r125.. (σε 5 μηνακια)

3) γενικοτερα παντως ασχετα με το παπι ειμαι και λιγακι κοντουλης και θα ειμαι σαν αστροναυτης με τις μποτες..!!:rotflmao:

675
13/10/2007, 13:20
πηγα απο τη μοτοδυναμικη στην καλλιροης,

δεν ειχε τα συγκεκριμενα μποτακια ουτε εκει ουτε παραγγελια οποτε θα τα παρω ετσι κι αλλιως απο www.fc-moto.de

μου δωσε ο τυπος καποιες αλλες και το νουμερακι μου ηταν 40!
οποτε σε ενα 10ημερακι προστιθεται νεο μελος στον εξοπλισμο!:beer: :wave2:

McTalas
13/10/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
πηγα απο τη μοτοδυναμικη στην καλλιροης,

δεν ειχε τα συγκεκριμενα μποτακια ουτε εκει ουτε παραγγελια οποτε θα τα παρω ετσι κι αλλιως απο www.fc-moto.de

μου δωσε ο τυπος καποιες αλλες και το νουμερακι μου ηταν 40!
οποτε σε ενα 10ημερακι προστιθεται νεο μελος στον εξοπλισμο!:beer: :wave2:

Ante kaloforeto!!!!

675
13/10/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Ante kaloforeto!!!!

ευχαριστω!!:a25:

lampros_fazer
13/10/2007, 16:33
Τα συγκεκριμένα μποτάκια που έχει στο λινκ,γνώμη μου δεν έχουν κ τόσο νόημα..

Καλυτερα να πάρεις μια μπότα κανονική ή αν θες μποτάκι πάρε κάτι πιο 'πολιτικό'..

:wave2:

675
13/10/2007, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Τα συγκεκριμένα μποτάκια που έχει στο λινκ,γνώμη μου δεν έχουν κ τόσο νόημα..

Καλυτερα να πάρεις μια μπότα κανονική ή αν θες μποτάκι πάρε κάτι πιο 'πολιτικό'..

:wave2:

τι να με κανω που θελω να ναι και λιγο μουρικο το μποτακι μου...:D

ασε λαμπρο δεν τα βγαζεις περα με τη περιπτωση μου..:blush:

σωστα τα ειπες απλα εγω ειμαι λιγο περιεργος..:blush:


:beer: :wave2:

Nikoskazer2000
13/10/2007, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
ωραιος και συνοπτικος:D

την αγορα παντως θα την κανω καθαρα απο νετ... απλα θελω να βρω το νουμερο που θα παραγγειλω!

και γω τα σκεφθηκα αυτα που λες αλλα επειδη κατα κυριο λογω θα κυκλοφορει πολη-μικρα ταξιδακια δεν ξερω μαλλον στα μποτακια θα καταληξω...:sick:

:wave2: :beer:

Ηλία δε βλέπω τίποτα προστασίες κνήμης που είναι οι πιο σημαντικές για 'μενα γι' αυτό σου πρότεινα τις τουριστικές.

Μην ακούς τη λέξη "μπότες" και σου 'ρχεται η λέξη "δυσχρηστία" στο μυαλό. Έχω περπατήσει αμέτρητα χιλιόμετρα εντός και εκτός πόλης μ' αυτές που σου πόσταρα παραπάνω και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Εντάξει δε σου λεω πως θα μπορείς να τρέχεις κιόλας αλλα οι προστασία που σου παρέχουν είναι πολύ πιο ρεαλιστική απο την προστασία φτέρνας και δάχτυλων που θα σου προσφέρουν μόνο τα Alpine Stars.

Γνώμη μου έτσι...

Nikoskazer2000
13/10/2007, 22:37
Χώρια που είναι και εξαιρετικά διακριτικές (δεν τις παίρνει χαμπάρι κανείς αν τις φοράς μεσ' απ' το παντελόνι).

Στα (+) και η προστασία καλαμιού.

:wave2:

675
13/10/2007, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Ηλία δε βλέπω τίποτα προστασίες κνήμης που είναι οι πιο σημαντικές για 'μενα γι' αυτό σου πρότεινα τις τουριστικές.

Μην ακούς τη λέξη "μπότες" και σου 'ρχεται η λέξη "δυσχρηστία" στο μυαλό. Έχω περπατήσει αμέτρητα χιλιόμετρα εντός και εκτός πόλης μ' αυτές που σου πόσταρα παραπάνω και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Εντάξει δε σου λεω πως θα μπορείς να τρέχεις κιόλας αλλα οι προστασία που σου παρέχουν είναι πολύ πιο ρεαλιστική απο την προστασία φτέρνας και δάχτυλων που θα σου προσφέρουν μόνο τα Alpine Stars.

Γνώμη μου έτσι...

νικολα δεν τιθεται το παραμικρο θεμα για την ασφαλεια που σου παρεχουν οι μποτες..

σαφως ειναι τεραστια η διαφορα απο τη στιγμη που οι μποτες σου καλυπτουν ολη την κνημη με ενα σωρο προστασιες απανω..
σαφως θα ειναι και σιγουρα αλλη αισθηση, αλλη "στιβαροτητα" αλλη προστασια στο ατυχημα..
συμφωνω απολυτα σε ολα τα θεματα ασφαλειας αλλα και χρηστικοτητας

δεν αντιλεγω στο θεμα χρηστικη οντως μπορει να ειναι ακομα και το ιδιο βολικη μπορει και πολυ ανωτερη στο περπατημα δε ξερω δεν εχω λιωσει καμια μποτα και κανενα μποτακι στο ποδι μου..

απλα το θεωρω λιγο υπερβολη προσωπικα και για τις διαδρομες μεσα στην πολη και γενικοτερα εκτος πιστας.. λαθος μου το αναγνωριζω καθως οι κυνδινοι υπαρχουν παντου απλα εμενα μου εχει κατσει στο μυαλο σαν κατι περιττο...δε ξερω:sick:

παντως να σαι καλα καλοδεχουμενες ολες οι αποψεις να τις συζητησουμε..!:wave2: :beer:

Nikoskazer2000
13/10/2007, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
νικολα δεν τιθεται το παραμικρο θεμα για την ασφαλεια που σου παρεχουν οι μποτες..

σαφως ειναι τεραστια η διαφορα απο τη στιγμη που οι μποτες σου καλυπτουν ολη την κνημη με ενα σωρο προστασιες απανω..
σαφως θα ειναι και σιγουρα αλλη αισθηση, αλλη "στιβαροτητα" αλλη προστασια στο ατυχημα..
συμφωνω απολυτα σε ολα τα θεματα ασφαλειας αλλα και χρηστικοτητας

δεν αντιλεγω στο θεμα χρηστικη οντως μπορει να ειναι ακομα και το ιδιο βολικη μπορει και πολυ ανωτερη στο περπατημα δε ξερω δεν εχω λιωσει καμια μποτα και κανενα μποτακι στο ποδι μου..

απλα το θεωρω λιγο υπερβολη προσωπικα και για τις διαδρομες μεσα στην πολη και γενικοτερα εκτος πιστας.. λαθος μου το αναγνωριζω καθως οι κυνδινοι υπαρχουν παντου απλα εμενα μου εχει κατσει στο μυαλο σαν κατι περιττο...δε ξερω:sick:

παντως να σαι καλα καλοδεχουμενες ολες οι αποψεις να τις συζητησουμε..!:wave2: :beer:

Σεβαστή η γνώμη σου και κανε οτι νομίζεις, αλλα να σου υπενθυμίσω οτι κι' εγω έσπασα το πόδι μεσ' την πόλη με 15χ.α.ω οταν με εμβόλισε κουτί και 'γω φορούσα καλό οριβατικό μποτάκι των 150ευρώ (προστασία σε δάχτυλα και φτέρνα είχε και αυτό μόνο). :(

675
13/10/2007, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Σεβαστή η γνώμη σου και κανε οτι νομίζεις, αλλα να σου υπενθυμίσω οτι κι' εγω έσπασα το πόδι μεσ' την πόλη με 15χ.α.ω οταν με εμβόλισε κουτί και 'γω φορούσα καλό οριβατικό μποτάκι των 150ευρώ (προστασία σε δάχτυλα και φτέρνα είχε και αυτό μόνο). :(

εχεις δικιο ρε νικολα οι κυνδινοι ειναι πολλοι αληθεια το ξερω..:(
να μαστε καλα και να προσεχουμε ειναι το σωστοτερο..:wave2:

(δε λεω φυσικα οτι δεν προσεχες ή κατι τετοιο, οταν γινονται αυτα συνηθως δεν φταιμε εμεις..):rolleyes:

McTalas
19/10/2007, 09:35
ti egine??

irthan ta mpotakia???

McTalas
20/10/2007, 13:06
mpravo!
kai twra ypomonh se kamia evdomada to argotero tha soy erthei!!

675
20/10/2007, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
mpravo!
kai twra ypomonh se kamia evdomada to argotero tha soy erthei!!

αντε να δουμε..:beer: :winka: :D

costas81
22/10/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
mpravo!
kai twra ypomonh se kamia evdomada to argotero tha soy erthei!!


εμένα σε 6 μέρες ήταν σπίτι!

zuki1000k5
23/10/2007, 02:09
Re sy losstri se kanoniko papoutsi ti noumero foras??Thelo k go na ta parageilo ta mpotakia alla dn exo oreksi na trxo sta magazia kai na dokimazo mpotes tis alpinestars...Kanonika forao 42,auto les na einai kai to noumero mou sta mpotakia???:confused:

Euxaristo...:wave2:

zuki1000k5
23/10/2007, 02:10
SORRY Losttris ithela na grapso...:wave2:

675
23/10/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Re sy losstri se kanoniko papoutsi ti noumero foras??Thelo k go na ta parageilo ta mpotakia alla dn exo oreksi na trxo sta magazia kai na dokimazo mpotes tis alpinestars...Kanonika forao 42,auto les na einai kai to noumero mou sta mpotakia???:confused:

Euxaristo...:wave2:

κοιτα φιλε μ..
ΜΗΝ παραγγειλεις τπτ χωρις πρωτα να το δοκιμασεις!!!

οι μποτες-μποτακια που φορας καθημερινα δεν εχουν καμια σχεση με μποτες για μοτοσυκλετα...
εγω σε κανονικο παπουτσι κυμαινομαι απο 40-41 και μποτες παρηγγειλα το 40 μονο και μονο γτ το δοκιμασα!!

δεν ειναι τπτ πηγαινε στη μοτοδυναμικη, δοκιμασε και μετα παραγγειλε οτι θες!
δεν ειναι κριμα να δωσεις τζαμπα λεφτα και να μη σε βολευουν μετα...?:rolleyes:

:wave2:

675
23/10/2007, 15:08
παιδια εμενα η παραγγελια μου ειναι in process απο 23-10:smokin: :beer: :a25:

Tpap
23/10/2007, 22:36
Τα τελευταια 2 χρονια για εντος αθηνων, με βολεψαν πολυ τα ημιμποτακια της OXTAR.
Τα βρηκα αρκετα χρηστικα, ζεστα και ευκολα στην καθημερινη χρηση (περπατημα, ορθοστασια κλπ.)
Κ για εξω, παλι μποτες touring απο την ιδια μαρκα..καλη ποιοτητα, προστασια, υλικα και σχεδιασμος.
Και δεν πληρωσα ενα σκασμο λεφτα..

zuki1000k5
29/10/2007, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
κοιτα φιλε μ..
ΜΗΝ παραγγειλεις τπτ χωρις πρωτα να το δοκιμασεις!!!

οι μποτες-μποτακια που φορας καθημερινα δεν εχουν καμια σχεση με μποτες για μοτοσυκλετα...
εγω σε κανονικο παπουτσι κυμαινομαι απο 40-41 και μποτες παρηγγειλα το 40 μονο και μονο γτ το δοκιμασα!!

δεν ειναι τπτ πηγαινε στη μοτοδυναμικη, δοκιμασε και μετα παραγγειλε οτι θες!
δεν ειναι κριμα να δωσεις τζαμπα λεφτα και να μη σε βολευουν μετα...?:rolleyes:

:wave2:

Re sy losttris telika sou irthan ta mpotakia???:confused:

:wave2:

675
30/10/2007, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Re sy losttris telika sou irthan ta mpotakia???:confused:

:wave2:

οχι ακομα:cry:

ειναι "in process" απο 23-10 παντως θελω να πιστευω πως αυριο μεθαυριο θα ερθουν...:sad:

McTalas
30/10/2007, 22:09
ela kane ligo ypomoni akoma!
Logika mexri telos ths evdomadas tha ta exeis!

675
31/10/2007, 01:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas

Logika

σα τον αλλο που εχει ενα μηνα που περιμενει..:look: ?

αντε να δουμε...
:D

costas_k
31/10/2007, 06:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
σα τον αλλο που εχει ενα μηνα που περιμενει..:look: ?

αντε να δουμε...
:D


.....Kαι παρολα αυτα ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ και μπουφαν απο το site.αλλα αμα κανει και αυτο κανα μηνα αν και οποτε ερθει το χω στειλει πισω για πλακα!:eyepop:




ΥΓ.κανε ενα κοπο και ποσταρισε οατν σουν ερθουν τα μποτακια:wave2:

675
31/10/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k




ΥΓ.κανε ενα κοπο και ποσταρισε οατν σουν ερθουν τα μποτακια:wave2:

εννοειται ρε..:winka:

slacker
31/10/2007, 10:42
Φίλε losttris, καλύτερα τροποποίησε στην προηγούμενη σελίδα τα στοιχεία σου στο invoice.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το παρακάτω. :wave2:

ΥΓ: Ένας mod να το σβήσει στην συνέχεια.


110628

675
31/10/2007, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
Φίλε losttris, καλύτερα τροποποίησε στην προηγούμενη σελίδα τα στοιχεία σου στο invoice.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το παρακάτω. :wave2:

ΥΓ: Ένας mod να το σβήσει στην συνέχεια.


βαζω ενα πιο προσφατο:winka:


110633

xampos
31/10/2007, 11:33
ακομα ρε :confused:

675
31/10/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
ακομα ρε :confused:

ναι:cry:

costas_k
31/10/2007, 12:59
εγω χθες παρηγγειλα και μπουφαν και στα σχολια τους ρωτησα τι γινεται με την προηγουμενη παραγγελια .και μου εστειλαν το παρακατω mail

Hello,



thanks for your orders.



We will send your orders soon.



Best regards



Mit freundlichen Grόssen

Samsam Behloli

Phone: 0049 241 46 39 472
Fax: 0049 241 46 39 473

αφηνω και το τηλεφωνο μηπως θελει καποιος να μαθει τηλεφωνικα τι γινεται με την παραγγελια του(αν ξερετε γερμανικα)

675
31/10/2007, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k


Hello,



thanks for your orders.



We will send your orders soon.



Best regards





α καλα...:ZZZ: