PDA

View Full Version : KΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!!!αποψη!



wolfman13
21/10/2004, 00:35
ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΑΝΤΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ!
ΑΠΟΨΗ
μετα απο το γεγονος που ειχα με το ελεφαντακι μου θελησα να την πουλισω και να παρω αλλη.
εκανα τεστ το vstorm αρκετα αλογα αλλα μου φανηκε λιγο στρητ μηχανη χμ.......καλη ιδεα μου φανηκε αλλα παλι δεν μου αρεσει και τοσο να το γυρισο.
και παραθετο τη σκεψη μου πως ακριβως το θελω το μηχανακι μου.
καλη καλυψει αερα αρκετα αλογα να μπορο να ταξιδευω με 180-190 χαλαρα να βγαζει πολεμικη κραυγη στης στροφες δεν θελω τιμονι vela (το θυμαστε το ποδηλατο καπως ετσι μου φανηκε το τιμονι απο to vstrom).θα μου πειτε παρε ενα ΚΤΜ καλη ιδεα αλλα δεν εχει και την πιο ανετη θεση οδηγησης θα μου πεις bmw πολυ καλο αλλα η τσεπη μου δεν φτανει εκει.
θελω να εχει τη θεση του ελεφαντα μου λιγο πιο ανετη και πιο καλη καλυψει λιγα πιο πολλα αλογα και να ορμαει στης στροφες σαν τιγρης στο θυραμα του.
συμπερασμα ρε παιδες ολες μιαζουν μεταξυ τους πολυ απροσωπες εχουν γινει η μηχανες!βεβαια εμεις τους δινουμε υποσταση!
αλλα δεν εχουν ψυχη!!δεν εχουν, ακομα και ιταλιδες εχουν γινει λιγες χωρις ψυχη..........
πιστευω οτι μπορουν να φτιαξουν κατι τετιο και η ευρωπαιη και η εξ ανατολων..
γιατι δεν το κανουν ομως......??
γιαυτο και εγω θα φτιαξω το ελεφαντακι μου θα του βαλω μεγαλυτερη ζελατινα θα προσπαθησω να παρω κανα 5 αλογα αφου μπορο ανετα να το κανο και μια καλυτερη σελα.....και βλεπουμε παλι στο μελλον!
τι εχετε να πειτε???

afrotwin
21/10/2004, 10:09
pigene pare ena triumph tiger na isixasis
ke kopse tin gkrinia pia:rotflmao:
ola sou ksinizoun:rotflmao:
ke min akouso sxolia gia afti tin mixani
giati i varka pou exis den to ftani oute kata to imisi:rotflmao:
tsimoudia leme
oute kix
:rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
21/10/2004, 10:11
to exei kolhtos filos moy..


EINAI KALH MHXANH...ALA DEN EINAI AYTO POY MAS PERIGRAFEIS APO PANO!!

afrotwin
21/10/2004, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
to exei kolhtos filos moy..


EINAI KALH MHXANH...ALA DEN EINAI AYTO POY MAS PERIGRAFEIS APO PANO!!

skase ke esi re 8a mas ta priksi peretero
:rotflmao: :rotflmao:

niko13g
21/10/2004, 11:05
Αυτό που περιγράφεις ότι θέλεις να έχεις ξέρεις τι
Μου θυμίζει…
.
.
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ !
.
Πάρε ένα αμαξάκι να ξεμπερδεύεις !
.
:wave2: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
:beer: :beer:

wolfman13
21/10/2004, 13:39
makria apo emas to karo me tis 4 rodes kalo to tiger den to eixa skefti re afro alla kai auto varka gialo einai tha paro africatwin gia na prizo kai ego ta arxidia stous allous!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
21/10/2004, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
makria apo emas to karo me tis 4 rodes kalo to tiger den to eixa skefti re afro alla kai auto varka gialo einai tha paro africatwin gia na prizo kai ego ta arxidia stous allous!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ante pare na kanoume omada
oi priksarxidides :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: