PDA

View Full Version : πως να σου γαμουν τη ψυχολογια!και να εχεις μετα στενη επαφη με καδο!



wolfman13
21/10/2004, 02:15
αφου της τελευταιες δυο βδομαδες ειμαι μεσα στη τρελη χαρα και ξενιαστος και πανευτηχης και το παρελθον το εχω σβησει με γομλαστιχα παρακαλω.ηρθε το παρελθον να με ενοχληση και να με χαλασει μες στα αγρια μεσανυχτα!
ετσι ειπα και εγω να παω μια βολτα με τη μηχανη να ξελαμπηκαρω και να δω λιγη θαλασσα μονο ετσι ηρεμο με το κυμα να περνει της σκεψεις μου!
που να ξερω ομως οτι στο επομενο στενο απο το σπιτι μου παραμονευει ο ΚΑΔΟΣ και ετσι που πιγενα με λιγα πως το επαθα!
και σε ενα ανοιγοκλιμα το βλεφαρων μου μετα απο μια ασχημη σκεψει βρηκε το τιμονι στο καδο και εμενα σοριασμενο κατο.το μηχανακη δεν επαθε κατι αλλη μια γρατζουνια στο ντεποζιτο σιγα λεω για βαψιμο παω.
αλλα το παλιο τραυμα στο γονατο μου αρχισε να με πονα και πριστηκε μεσα σε κλασματα δευτερολεπτων.το κερατο μου λεω παλι θα θα πονα για κανα μηνα και θα πριζετε και θα ξεπριζετε...............γαμημενη ψυχολογια!

crs-k
21/10/2004, 08:01
Περαστικα να ειναι ... :(
Ας ειναι το τελευταιο ... :sick:

Πηγαινε ομως και σε κανα γιατρο ... :D

nikou
21/10/2004, 14:20
Τι είχες πιεί wolf???
:eek: :eek:

Περαστικά!!


:wave2:

wolfman13
21/10/2004, 15:49
τιποτα καλη μου τιποτα μονο νερο κοβω και το τσιγαρω τωρα και μου την εχει δωσει!!!!μιπως επρεπε να γινω ταβλα??????αρε johny walker που εισαι ελα μια βολτα απο εδω!!!

milaber
21/10/2004, 16:49
Περαστικά ρε φίλε και σε εσένα και στο μηχανάκι!

:wave2: :wave2: :wave2:

Ora_Nihil
23/10/2004, 03:03
Περαστικά σου Θόδωρε! Σε εσένα και το μηχανάκι!

periklisk
25/10/2004, 09:27
Ωχ.... Περαστικά και προσοχή......