PDA

View Full Version : 19-20 Ιανουαρίου το Bp Ultimate Athens Supercross 2008



zephyr1
15/10/2007, 11:13
Περισσοτερα εδω. (http://www.enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=2&CPiD=1976)

:wave2:

violator
14/01/2008, 17:19
και για δωρεαν εισιτηρια (αν μας θελει η τυχη) εδω

http://www.motomag.gr/index.php?option=com_artbannersplus&task=clk&id=28

675
14/01/2008, 17:24
εγω παντως δεν το χανω με τπτ!!:D


θα ξηγηθω ενα 30ευρω να βλεπω και καλα:D

dodos 900
15/01/2008, 01:38
Τα γουστάρω πολύ αυτά!Πρέπει να πάρω ένα ρεπό την Κυριακή άν(που θα)καταφέρω,γιατί
θα έχει καλό θέαμα!

DimChios
15/01/2008, 10:27
επειτα απο 3 χρονια που παω σερι, φετος θα το χασω!

:(

road spirit
15/01/2008, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
επειτα απο 3 χρονια που παω σερι, φετος θα το χασω!

:( 3 χρονια σερί και δε το βαρέθηκες??

τόσα χρόνια μένει ίδιο το θέαμα, και χωρίς κάποιο άλλο ενδιαφέρον (πχ κυνήγι κάποιου τίτλου, βαθμολογία, κάτι τις βρε παιδάκι μου) ή χωρίς κάποιο μεγάλο όνομα έστω στα free style διαλείματα... ε, φέτος δεν...
όποιος δεν έχει παει όμως, τότε αξίζει να το δει... η ατμόσφαιρα είναι ωραία, θα γουστάρει...

DimChios
15/01/2008, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
3 χρονια σερί και δε το βαρέθηκες??

τόσα χρόνια μένει ίδιο το θέαμα, και χωρίς κάποιο άλλο ενδιαφέρον (πχ κυνήγι κάποιου τίτλου, βαθμολογία, κάτι τις βρε παιδάκι μου) ή χωρίς κάποιο μεγάλο όνομα έστω στα free style διαλείματα... ε, φέτος δεν...
όποιος δεν έχει παει όμως, τότε αξίζει να το δει... η ατμόσφαιρα είναι ωραία, θα γουστάρει...


Ειναι σχετικο το αν το βαρεθηκα ή οχι!

Ολο και κατι νεο θα δεις, οχι βεβαιως τρελα πραγματα!

Αλλωστε δεν ειναι κατι που το βλεπεις καθε μηνα!

Παντως περσυ ειχε πει ο Στουμπι μια καλη ιδεα για να αλλαξουμε λιγο κλιμα στο θεαμα!

INDOOR ENDURO!!!! :winka: :D

zephyr1
15/01/2008, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
3 χρονια σερί και δε το βαρέθηκες??

τόσα χρόνια μένει ίδιο το θέαμα, και χωρίς κάποιο άλλο ενδιαφέρον (πχ κυνήγι κάποιου τίτλου, βαθμολογία, κάτι τις βρε παιδάκι μου) ή χωρίς κάποιο μεγάλο όνομα έστω στα free style διαλείματα... ε, φέτος δεν...
όποιος δεν έχει παει όμως, τότε αξίζει να το δει... η ατμόσφαιρα είναι ωραία, θα γουστάρει...

Γιαννη καλημερα, φετος θα ειναι μαλλον σουπερ,καποιοι πολυ καλα τιμονια απ εξω,τερμα οι πιτσιρικαρια και φετος θα μπαινουν ανα 3 ατομα στην πιστα ελληνες με ξενους για τετ α τετ κοντρουλες.

Και εγω εχω ψιλοξενερωσει αλλα μην νομιζεις οτι και αυτοι δεν το βλεπουν, οποτε φετος απ'οτι εχω ακουσει θα γινει μια προσπαθεια για ανεβασμα. :winka:

zephyr1
21/01/2008, 15:51
Σας ειπε τιποτα?:look:

Πηγα εχτες κατα της 19.00, μου αρεσε, ειδικα το back flip μονοζυγο:eyepop: ηταν το κατι αλλο.:hypnotize