PDA

View Full Version : Εκθεση Μιλανου...υποθεσεις



el_hymador
15/10/2007, 15:23
Το λοιπον...εκθεση Μιλανου οσονουπω...

Το Παρισι ηταν μια μουφα σαν μπαγιατικο κρουασαν....ασε που τα περισσοτρα απο τα μοντελα που παρουσιαστηκαν ειχαν κανει κανα μηνα πριν την εμφανιση τους στο ιντερνετι, απουσιαζε το στιοχειο της εκπληξης λοιπον....


ΑΛΛΑ για το Μιλανο δεν ξε(Γ)ρουμε τιποτις...

Για να σουμαρουμε τι συζητιεται


Aprilia

-Το νεο V4 SS με την ουαου αποδοση των 200 ίππων.

-Ο κινητηρας 750cc του Shiver, σε νεα μοντελα ...ενα supermoto λενε οι περισσοτεροι, εχουν κυκλοφορησει μαλιστα και σχεδια- photoshop φυσικα- στο δικτυο...εγω λεω οτι μπορει να παιξει κατι σε MultistradoTigeroειοδες και ισως κανα Capo 750...γιατι οχι δηλαδης;



BMW

- F 800GS; .... F 800 SM; ....Fη Σαρρη; το οτι κατι θα βγαλουν με το νεο μοτερ ειναι σιγουρο παντως...


Ducati

-Τα νεα Mostro....δεν θα ηθελα να ημουν ο σχεδιαστης που εχει αναλαβει αυτο το concept...δηλαδη τι να αλλαξεις;;; :confused:

-Μια τουριστικη εκδοση του Desmosedici ...ok μαλακιες λεω



ΚΤΜ

-To μοναδικο μονοκυλινδρο που δεν παρουσιαστηκε με τον νεο 690 κινητηρα ειναι το Adventure...αρα τι κανει νιαου-νιαου στα κεραμιδια;


συνεχατε και εσεις...


να δεις που θα πεσω μεσα 100% :D

mixalakis
15/10/2007, 15:48
Δεν ξέρω για τα άλλα (αν και μου φαίνονται πολύ πιθανά) αλλά για το 800 GS ακούμε εδώ και χρόνια και δεν βλέπουμε τίποτα!:smokin:

el_hymador
15/10/2007, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
Δεν ξέρω για τα άλλα (αν και μου φαίνονται πολύ πιθανά) αλλά για το 800 GS ακούμε εδώ και χρόνια και δεν βλέπουμε τίποτα!:smokin:


παιζει 100% στο Μιλανο...:) και οχι μονο GS αλλα και motord, ακομα και HP 800 SPORT

zero
15/10/2007, 16:01
Αυτό το γαμίδι το hornet 1000 θα βγεί ποτε ή μας δουλευουνε???

project.breeze
15/10/2007, 16:04
Ξέχασες να πεις για το V5 της Honda που θα παρουσιαστεί φέτος...








































ΔΕΝ

el_hymador
15/10/2007, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zero
Αυτό το γαμίδι το hornet 1000 θα βγεί ποτε ή μας δουλευουνε???


Και γιατι να μην το παρουσιαζαν στο Παρισι;