PDA

View Full Version : Τοτος - Δασκάλα!



XTakias
15/10/2007, 15:29
Στο δημοτικό η δασκάλα λέει στους μαθητές της: "Παιδιά, ελάτε να κάνουμε ενα τέστ εξυπνάδας!". Στην συνέχεια ρωτάει έναν: "Ριχάρδο, πες μου ποιό είναι αυτό το ζωάκι: Περπατά στα κεραμίδια, έχει μουστάκι, κάνει νοιάου και αλλά έχει και μια ελιά στη μητούλα του!". Απαντά ο μαθητής: "Δεν ξέρω κυρία!". Και η δασκάλα του λέει: "Μα είναι η γάτα, την ελιά έβαλα απλά να σε μπερδέψω". Στην συνέχεια... "Πέτρο, πες μου εσύ: έχει φτερό, ράμφος και απο κάτω ενα κουκούτσι;". Απαντά ο πέτρος: "Πού να ξέρω κυρία, και με κουκούτσι από κάτω; Δύσκολα τα πράγματα!". Του απαντά η δασκάλα: "Είναι το πουλί βρε παιδί μου, το κουκούτσι έβαλα ετσί απλά να σε μπερδέψω!". Τώρα εσύ Τοτέ, ρώτα με ΕΣΥ κάτι!

Ξεκινά και λέει λοιπόν: "Τι είναι μακρύ, είναι κόκκινο και στρογγυλό στην κορυφή, έχει δυο μπάλες από κάτω και αρέσουν στις γυναίκες να το βάλουν στο στόμα;". Τσαντίζεται η δασκάλα και του λέει!: "Τοτέ, έξω απο την τάξη!!! ΤΩΡΑ!!!". Ήρεμος της λέει της δασκάλας: "Όχι κυρία μου... είναι το ΚΡΑΓΙΟΝ, τις μπάλες τις έβαλα απλά για να σας μπερδέψω!"

:rotflmao: :rotflmao:

cityfly
15/10/2007, 15:44
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι
:D :D

costas81
15/10/2007, 16:02
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

675
15/10/2007, 17:43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

jimmis77
15/10/2007, 17:45
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :beer:

veagle
15/10/2007, 23:39
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ydraylikos
16/10/2007, 00:11
Πολυ καλο :D :D :D :D :D :D :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :bigcry:

xampos
16/10/2007, 00:12
κορυφαιο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: