PDA

View Full Version : Αγιος φανούριος ντελίβερι



marulis
16/10/2007, 00:44
Νέο ζευγάρι μετακομίζει στην γειτονιά. Ο άντρας φεύγει το πρωί για την δουλειά, η (σουρλουλού) γυναίκα μένει στο σπίτι να κανονίσει τα του νοικοκυριού.
Χτυπάει το κουδούνι. Ανοίγει η κοπέλα και βλέπει έναν κύριο να κρατάει ένα κουτί με γλυκά.
¨Γεια σας,είμαι ο ζαχαροπλάστης από δίπλα,σας έφερα πάστες για το καλωσόρισμα"
"Γλυκούλης είσαι,για έλα δω". Τον βουτάει η λεγάμενη και τον πάει στην κρεβατοκάμαρα,χαμός,ανελέητο σεξ για τρεις ώρες. Στο τέλος όμως χτυπάει το κουδούνι. "Αμάν,ο άντρας μου,θα ξέχασε τα κλειδιά,κρύψου στην ντουλάπα" . Τρέχει στην ντουλάπα ο τύπος. Ανοίγει η γκόμενα αλλά δεν είναι ο άντρας της,αλλά ένας άλλος τύπος με λουλούδια.
"Γεια σας,είμαι ο ανθοπώλης από δίπλα,σας έφερα το μπουκέτο αυτό για να σας καλωσορίσω στη γειτονιά μας".
"Κούκλος είσαι" του λέει " Για έμπα μέσα..."
Πάνε στο κρεβάτι, άλλο ένα τρίωρο με άγριο σεξ. Χτυπάει όμως μετά ξανά το κουδούνι."Φτου, ο αντρας μου,τράβα στην ντουλάπα να κρυφτείς" Τρέχει στην ντουλάπα ο τύπος,παει στην πόρτα η άλλη. Δεν είναι όμως ο άντρας της αλλά ένας κύριος που δεν κρατούσε κάτι.
"Γεια σας εχω το καθαριστήριο εδω στη γωνία,καλωσορίσατε στην γειτονια μας"
"Τι ωραίος αντρας που είσαι" λέει αυτή,τον βουτάει και πάνε στο κρεβάτι. Ακολουθεί το γνωστό τρίωρο βίαιο σεξ,ωσπου χτυπά το κουδούνι παλι "Σίγουρα ο άντρας μου είναι,τρέχα στην ντουλάπα". Τρέχει αυτός,πάει αυτή στην πόρτα και είναι όντως ο αντρας της. Του βάζει να φάει και μετά πάνε στο κρεβάτι χωρίς να μπορεί να βρει ευκαιρία η γυναίκα να ξαποστείλει τους άλλους.Ωσπου της έρχεται η ιδέα"
"Τζουτζούκο μου,δεν μου φέρνεις πια λουλούδια και πολύ μου αρέσουνε...Θέλω λουλούδια τώρα!"
"Μα τώρα εχουν κλείσει τα μαγαζιά!"
"Ρε χαζέ,προσευχήσου πολύ έντονα στον άγιο φανούριο και θα μας στείλει λουλούδια!"
"Τι λες βρε χαζη,μουρλάθηκες;;;|
"¨Οχι!Κάντο και θα δεις"
Κάθεται ο άλλος και προσεύχεται."Αγιε μου φανούριε φέρε μας λουλούδια" Το πιάνει το νόημα ο ανθοπώλης και πετάγεται από την ντουλάπα με την ανθοδέσμη.
"Γεια σας,Άγιος φανούριος ντελίβερι,τα λουλούδια σας" Τα αφήνει και φευγει από την πόρτα στο άψε σβήσε. Ο άντρας έχει μείνει άφωνος."Ρε τον άγιο..."
Μετα από μια ωρα λέει η γυναίκα "Ζουζουνάκι μου,θέλω γλυκά!" "Που να τα βρω τώρα;Να τα γεννήσω;" "Ζήτα από τον άγιο αγάπη μου..." " Καλά" λέει αυτός. "Αγιε μου φανούριε ,φέρε μας γλυκά".Μπαμ πετάγεται ο ζαχαροπλάστης από την ντουλάπα"
"Άγιος φανούριος ντελίβερι,τα γλυκά σας" λέει και εξαφανίζεται.
Ο άντρας έχει μείνει χάνος. Με τα πολλά ξεπερνάει το σοκ και πέφτουνε για ύπνο. Ο τρίτος με το καθαριστήριο όμως έχει πεθάνει από την ανησυχία του γιατί δεν κράταγε τίποτα και η γυναίκα δεν μπορούσε να ζητήσει κάτι άλλο. Περνάγανε οι ώρες ,έπεσε για ύπνο το ζευγάρι, Κατά τις τέσσερις τα ξημερώματα ο τύπος που δεν άντεχε αλλο από την αγωνία πετάγεται έξω και τους λέει:


"Αγιος φανούριος ντελίβερι, θέλετε κάτι άλλο γιατί κλείνουμε σε μισή ώρα;"

675
16/10/2007, 00:48
κορυφηηηηηηη!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ελιωσα....:bigcry:

μιλαμε για πολυ ψαγμενο ανεκδοτακι:beer: :beer: :beer:

cityfly
16/10/2007, 01:04
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LsKostas
16/10/2007, 01:08
Ειδες η πιστη τι κανει?:o

:lol: :bawl: :lol: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
16/10/2007, 07:16
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
Τρελό!!!!! Πολύ καλό!!!
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

makis206
16/10/2007, 07:30
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kakofonixx
16/10/2007, 10:30
αχαχααχχαχαχα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sticky τωρααααααα!! :lol:

Vourkoufales
16/10/2007, 11:15
:rotflmao:

costas81
16/10/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
ΝΚατά τις τέσσερις τα ξημερώματα ο τύπος που δεν άντεχε αλλο από την αγωνία πετάγεται έξω και τους λέει:


"Αγιος φανούριος ντελίβερι, θέλετε κάτι άλλο γιατί κλείνουμε σε μισή ώρα;"



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
16/10/2007, 11:34
Πολυ καλο ελυωσα!:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

ronin1
16/10/2007, 12:29
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

το καλυτερο που εχω ακουσει τωρα τελευταια..


:lol: :lol:

675
16/10/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

το καλυτερο που εχω ακουσει τωρα τελευταια..


:lol: :lol:


μακραν:rotflmao:

devil's animal
16/10/2007, 22:10
πολυ καλο....
:beer: :beer: :beer:
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: