PDA

View Full Version : Και επειδη ορισμενοι δεν καταλαβαινουνε



Σελίδες : [1] 2

hornet
16/10/2007, 08:37
ΒΑΝ orestis kai defiant διοτι εχετε εξαντλησει την υπομονη μου
ορεστη αγορι η θα πρεπει να μαζεψουμε λεφτα να σε παμε σε κανα μαγαζι με φως εξω απο την πορτα η και αποφασιζω το δευτερο να σε στειλω ειναι δουλεια αλλωνων να το κανουν αυτο

Defiant εισαι ντροπη για εμας τους vfrακηδες επιτιθεσαι στους παντες και τα παντα κρυβομενος πισω απο τα πληκτρα και την αποσταση

kyriakost εχεις μια κιτρινη κανονισε την πορεια σου,ξινισμενες γλωσσες βρισκουμε παντου ,φωνη με λογικη και κατανοηση δεν υπαρχει και στο φιναλε θελω και να σε προστατευσω

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

rsp
16/10/2007, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Β
Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

Σκεφτομουν διαβαζοντας χτες ολα τα ποστ στα οποια αναφερεσε οτι η εποχη που το "μοτο" ειχε πλακα, περασε...Βλεποντας το μηνυμα σου ελπιζω οτι μπορει και να αλλαζει το κλιμα. Σταθη μακαρι να γινουν τα πραγματα οπως τα λες και ειμαι στην διαθεση σου να βοηθησω οπως μπορω.

McGyver
16/10/2007, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

Αμήν!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

costas81
16/10/2007, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα



+650 και απο εμενα!

FZR600R
16/10/2007, 09:20
Kριμα - μια χαρα παιδια μου φαινοντουσαν.

byron
16/10/2007, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

+990


108799

soichiro_cbf
16/10/2007, 09:57
Yavol herr kommantant!!!!!!!!!!!!!!!!:wave2:

periklisk
16/10/2007, 09:58
Έξω οι μάγκες του πληκτρολογίου :beer:

LsKostas
16/10/2007, 10:03
Τα παραλετε...δεν βρισαν τα παιδια...

μην λεμε και οτι θελουμε:wave2:

zero
16/10/2007, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ΒΑΝ orestis kai defiant διοτι εχετε εξαντλησει την υπομονη μου
ορεστη αγορι η θα πρεπει να μαζεψουμε λεφτα να σε παμε σε κανα μαγαζι με φως εξω απο την πορτα η και αποφασιζω το δευτερο να σε στειλω ειναι δουλεια αλλωνων να το κανουν αυτο

Defiant εισαι ντροπη για εμας τους vfrακηδες επιτιθεσαι στους παντες και τα παντα κρυβομενος πισω απο τα πληκτρα και την αποσταση

kyriakost εχεις μια κιτρινη κανονισε την πορεια σου,ξινισμενες γλωσσες βρισκουμε παντου ,φωνη με λογικη και κατανοηση δεν υπαρχει και στο φιναλε θελω και να σε προστατευσω

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

Hornet θα σου πω μερικά πράγματα, το οποία τα γράφω μόνο και μόνο γιατί ετσι γουστάρω και δεν περιμένω να τα λάβεις υπ όψιν σου εσύ η οποισδήποτε άλλος.

Καλά ξηγέσαι με το ban. Νομίζω ότι θα έπρεπε να γίνεται περισσότεο η χρήση του. Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο είμαστε τόσο εύκολοι στο ξύρισμα των thread η των post και τόσο δύσκολοι στο ban. Άσχετα αν εγώ συμφωνώ ή όχι με τα συγκεκριμένα banαρισματα νομίζω ότι έχεις έχεις τα δίκια σου.

Το να ξυρίζεις ένα thread σημαίνει ότι την πληρώνουν 20-30 άτομα που έγραψαν σωστά πράγματα γιατί ένας παπάρας πέταξε την μαλακία του, πρόσβαλε ή τέλος πάντων ήταν κάφρος και έβριζε ασύστολα. Και δεν ξέρω αν έχεις βρεθεί στην θέση να γράφεις καταναλώνοντας φαιά ουσία και χρόνο και αυτά που γράφεις να τα παίρνει το ξυράφι.

Αντιλαμβάνομαι ότι το έργο ενός mod ή admin είναι εξαιρετικά δύσκολο. Προσωπικά δεν θα μπορούσα να το κάνω ακόμα και αν δεν έκανα τίποτε άλλο στην ζωή μου και είχα όλον τον χρόνο να ασχοληθώ. Για αυτό τον λόγο δεν κακίζω κανενα mod αν κάποια στιγμή δεν συμπεριφέρθηκε σωστά - κάτι που έχει γίνει πολλές φορές. Ανθρωποι είμαστε δεν μπορούμε να είμαστε 100% αντικειμενικοί. Λογικό είναι να εκνευριζόμαστε να έχουμε συμπάθιες (δεν μιλάω για κλίκες) και να μην μπορουμε να κόψουμε το καρπούζι στην μέση πάντα.

Στο κάτω κάτω την θέση σας την έχετε κάνει ξεκάθαρη. Το forum είναι δικό σας και σε όποιον γουστάρει.

Μην τα ρίχνουμε όμως όλα στους users. Έχετε κι εσεις τις ευθυνες σας. Αν θέλετε ένα forum καθαρά μοτοσυκλετιστικό φάτε τις κατηγορίες που είναι άσχετες με την μοτοσυκλέτα. Αλλίως είναι επόμενο να μπαίνει ο κάθε παπάρας και να λέει την αρχιδία του.
Φαντάζομαι όμως ότι δεν το θέλετε αυτό. Επίσης καλό θα είναι και οι mods-admin να δίνουν το καλό παράδειγμα. Όταν μπινελικώνουν κόσμο τι περιμένετε δηλαδή να μην υπάρχει αντίδραση?



Τέλος πάντων θα μπορούσα να γράψω πολλά ακομα αλλά δεν έχω τον χρόνο τώρα.

Stelth
16/10/2007, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet

kyriakost εχεις μια κιτρινη κανονισε την πορεια σου,ξινισμενες γλωσσες βρισκουμε παντου ,φωνη με λογικη και κατανοηση δεν υπαρχει και στο φιναλε θελω και να σε προστατευσω

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

+1000

idi
16/10/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

μαζι σου...

κανε κατι και για τους τυπους που ηρθαν να κανουν την επανασταση τους εδω (αφου δε μπορουν στη ζωη τους... ) και αντιδρουν σε καθετι....

crs-k
16/10/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Τα παραλετε...δεν βρισαν τα παιδια...

μην λεμε και οτι θελουμε:wave2:


Να πω κατι για να το ξερετε...


Υπαρχει μια "τακτικη" εδω.

Τα θρεντς που "κοβονται", ΔΕΝ σβηνονται, αλλα μεταφερονται σε "μη ορατο" μερος (a.k.a. "Ζωνη του Λυκοφωτος") και υπαρχουν ανα πασα στιγμη ως αποδειξεις αν χρειαστει! :winka:

Εμεις λοιπον που το βλεπουμε μπορουμε να σου πουμε οτι ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙ χυδαια ΚΑΙ εχει κατα κορον καταστρατηγησει ΟΛΟΥΣ τους κανονες λειτουργειας του Φορουμ ΚΑΙ τα βαζει με εξοργιστικο τροπο κατα παντων των ασχολουμενων με το Moto.gr, λεγοντας φυσικα καπου καπου και το ΑΟΡΙΣΤΟ "δεν αφορα ολους". :sick:

OldMan
16/10/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εμεις λοιπον που το βλεπουμε μπορουμε να σου πουμε
Sorry φιλαράκι, αλλά δεν μας αρκεί ο λόγος σας...:smokin:

gixxerpap
16/10/2007, 11:36
μετα απο πολυ καιρο, σημερα εχω διαθεση να πω μια ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!:sun: :sun: :sun: :sun: :sun:

crs-k
16/10/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Sorry φιλαράκι, αλλά δεν μας αρκεί ο λόγος σας...:smokin:


Sorry ρε καρνταση αλλα το "αλλο" το 'χω ταμενο στην γυναικα μου... :(

maintenance
16/10/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μετα απο πολυ καιρο, σημερα εχω διαθεση να πω μια ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!:sun: :sun: :sun: :sun: :sun:


εσύ να αφήσεις τις καλημέρες, και να τσακιστείς να πάρεις υλικά.

Εχουμε δουλειά σήμερα....:smokin:

cityfly
16/10/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Σκεφτομουν διαβαζοντας χτες ολα τα ποστ στα οποια αναφερεσε οτι η εποχη που το "μοτο" ειχε πλακα, περασε...Βλεποντας το μηνυμα σου ελπιζω οτι μπορει και να αλλαζει το κλιμα. Σταθη μακαρι να γινουν τα πραγματα οπως τα λες και ειμαι στην διαθεση σου να βοηθησω οπως μπορω.

+ όσα θες :wave2: :a18:

hidefnick
16/10/2007, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Σκεφτομουν διαβαζοντας χτες ολα τα ποστ στα οποια αναφερεσε οτι η εποχη που το "μοτο" ειχε πλακα, περασε..

Ανεπιστρεπτί

:sad: :sad:

bajas
16/10/2007, 12:09
den exw kanei kai ta perisia post edw mesa alla thymame aksexasta prin kamposo
kairo pou diavaza ena thread apo ena palikari pou elege to eksis :ithela mixani doulepsa
sklira ena kalokairi mazepsa ta lefta kai telika oi goneis m de me afisan na parw auto pou ithela alla pira ena scooter pou ithelan autoi.to prwto pragma pou m irthe sto mialo
itan i leksi <<flwros>>kai ayto egrapsa oxi apo kakia alla giati etsi mou bgike giati enw ithele kati allo ekane auto pou telika ithelan oi alloi adynamia xarkatira flwria ....anyway to post m ayto sbistike apo admin kai me to dikio t den itan tipota ousiastiko alla mi ksexname oti o
kathenas mporei na leei ti gnwmi t eite kali eite kaki an itan ola ta post thetika de tha ebgaine kai kati kalo apo tis sizitiseis alla oloi tha simfwnousame sauta pou lene kapioi...an kapioi to paratrabiksoun arketa kai apla prospathoyn na prokalesoun diamaxi kalws to ban an apla lene mia gnwmi pisteyw de stekei..ti na pw de kserw isws to kanes kala isws kai oxi...egw ton simpathousa ton oresti pantws itane kagourakos apo tous ligous :p :p :p :p

o_gavros
16/10/2007, 12:13
Όταν ορισμένοι καταλάβουν ότι η ζωή ούτε αρχίζει αλλά ούτε και τελειώνει με ένα ιντερνετ φόρουμ,τότε παίζει και να ησυχάσουμε λιγάκι...
γιατί μας έγιναν ολίγον τι τσουρέκια τελευταίως...



Καλημερίζω κι εγώ την "καινούρια" μέρα που ανατέλλει.

VANDA
16/10/2007, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bajas
...egw ton simpathousa ton oresti pantws itane kagourakos apo tous ligous

Καλά, δεν πέθανε κιόλας. Ενα μπανάκι έκανε.

Ο καθένας έχει τη δική του άποψη και για τα περίφημα "όρια" και πότε αυτά ξεπερνιούνται. Οι κανόνες μόνο γενικοί μπορεί να είναι. Και το πότε κάποιος παρεκτρέπεται είναι στο χέρι των μοντς να το κρίνουν. Λάθος-ξελάθος, κάντε γαργάρα επιτέλους και τα σβησίματα και τα μπαν και πάμε παρακάτω. Αλλιώς δε γίνεται. Σε όλους μας έχουν σβηστεί μηνύματα, είναι δυνατόν να κάνουμε κάθε φορά ολόκληρη βαβούρα γι αυτό το πράγμα; Και τι χάθηκε δλδ; Ιστορία πάμε να γράψουμε και είναι το κάθετι τόσο σημαντικό που πρέπει να το κρατήσουμε;

SF
16/10/2007, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bajas
den exw kanei kai ta perisia post edw mesa alla thymame aksexasta prin kamposo
kairo pou diavaza ena thread apo ena palikari pou elege to eksis :ithela mixani doulepsa
sklira ena kalokairi mazepsa ta lefta kai telika oi goneis m de me afisan na parw auto pou ithela alla pira ena scooter pou ithelan autoi.to prwto pragma pou m irthe sto mialo
itan i leksi <<flwros>>kai ayto egrapsa oxi apo kakia alla giati etsi mou bgike giati enw ithele kati allo ekane auto pou telika ithelan oi alloi adynamia xarkatira flwria ....anyway to post m ayto sbistike apo admin kai me to dikio t den itan tipota ousiastiko alla mi ksexname oti o
kathenas mporei na leei ti gnwmi t eite kali eite kaki an itan ola ta post thetika de tha ebgaine kai kati kalo apo tis sizitiseis alla oloi tha simfwnousame sauta pou lene kapioi...an kapioi to paratrabiksoun arketa kai apla prospathoyn na prokalesoun diamaxi kalws to ban an apla lene mia gnwmi pisteyw de stekei..ti na pw de kserw isws to kanes kala isws kai oxi...egw ton simpathousa ton oresti pantws itane kagourakos apo tous ligous :p :p :p :p

Εγώ χαίρομαι πολύ που διαβάζω (αν και μου βγαινουν τα :dizzy: ) αυτό το ποστ τώρα, γιατί ειναι το παράδειγμα του χρήστη που κόπηκε (καλώς ή κακώς, δεν έχει σημασία) χωρίς προειδοποίηση, εξηγήσεις, πρωτόκολλο και χαρτόσημο κλπ κλπ και ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!!!
:beer:

Όσο για τις "γνώμες", με πρόλαβε η κυρά βάντα από πάνω...

675
16/10/2007, 12:39
εγω να ρωτηξω κατι εγκυκλοπαιδικο?:rolleyes:

το μπανακι ποσο κραταει?:look:

makis206
16/10/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
εγω να ρωτηξω κατι εγκυκλοπαιδικο?:rolleyes:
το μπανακι ποσο κραταει?:look:

Κοίτα τώρα.. αν αρχίσει ο άνθρωπος να μουλιάζει δεν αντέχει και πολύ ώρα ακόμα μέσα στη μπανιέρα..:lol:

675
16/10/2007, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κοίτα τώρα.. αν αρχίσει ο άνθρωπος να μουλιάζει δεν αντέχει και πολύ ώρα ακόμα μέσα στη μπανιέρα..:lol:

:a52:

σπαμμερ!

ban τωρΑ:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :lol:

marulis
16/10/2007, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
εγω να ρωτηξω κατι εγκυκλοπαιδικο?:rolleyes:

το μπανακι ποσο κραταει?:look: Φαντάζομαι είναι κάτι ρευστό

Ίσως από μια μέρα ως μόνιμο


ΥΓ. γιατί ρωτάς , είσαι άπλυτος.?:lol:

675
16/10/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis


ΥΓ. γιατί ρωτάς , είσαι άπλυτος.?:lol:



οχι..
ατριχος ειμαι:blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

arxaios
16/10/2007, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Καλά, δεν πέθανε κιόλας. Ενα μπανάκι έκανε.

Ο καθένας έχει τη δική του άποψη και για τα περίφημα "όρια" και πότε αυτά ξεπερνιούνται. Οι κανόνες μόνο γενικοί μπορεί να είναι. Και το πότε κάποιος παρεκτρέπεται είναι στο χέρι των μοντς να το κρίνουν. Λάθος-ξελάθος, κάντε γαργάρα επιτέλους και τα σβησίματα και τα μπαν και πάμε παρακάτω. Αλλιώς δε γίνεται. Σε όλους μας έχουν σβηστεί μηνύματα, είναι δυνατόν να κάνουμε κάθε φορά ολόκληρη βαβούρα γι αυτό το πράγμα; Και τι χάθηκε δλδ; Ιστορία πάμε να γράψουμε και είναι το κάθετι τόσο σημαντικό που πρέπει να το κρατήσουμε;
Ακριβώς έτσι ........
Επιπλέον θα πω εδώ ότι όταν σβήνεται κάτι που γράψαμε, πολύ απλά μπορούμε με ένα ΠΜ να ζητήσουμε κάποιες εξηγήσεις ..........
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνουμε το Forum μαλιχουλέ !!!!!!!

marulis
16/10/2007, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
+1Ίσως έπρεπε να έχει γίνει νωρίτερα για να μην έχουμε αυτές της εξελίξεις


Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Εμεις λοιπον που το βλεπουμε μπορουμε να σου πουμε οτι ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙ χυδαια ΚΑΙ εχει κατα κορον καταστρατηγησει ΟΛΟΥΣ τους κανονες λειτουργειας του Φορουμ ΚΑΙ τα βαζει με εξοργιστικο τροπο κατα παντων των ασχολουμενων με το Moto.gr, λεγοντας φυσικα καπου καπου και το ΑΟΡΙΣΤΟ "δεν αφορα ολους". :sick: Δεν είναι απαραίτητο να βρίσει κάποιος , μερικές φορές ( για εμένα πάντα ) το να κατηγορείς και να προσβάλεις είναι πολύ χειρότερο. Το να με γράψεις στα @@ σου είναι μεν προσβλητικό αλλά να χαρακτηρίζεις ειδικά όταν δεν με γνωρίζεις είναι πολύ χειρότερο.

Κάτι τελευταίο για την καραμέλα του καλού παραδείγματος .
Ας σκεφτούν αυτοί που το έγραψαν αν στην ηλικία που είναι έχουν ανάγκη το παράδειγμα οποιουδήποτε διαχειριστή για να γράφουν λογικά και χωρίς προσβολές . όλοι χρήστες είμαστε.:a44:

Και ένα πιο τελευταίο, κλίκες βλέπουν όσοι ή έχουν ή θέλουν να έχουν μια για να υπάρχουν:winka:

Και ένα τελευταίο τελευταίο, τώρα με τι θα γελάμε που για να μπει ανέκδοτο της προκοπής περνά μήνας και:a029: :blush: :dizzy:

:beer: :wave2:

marulis
16/10/2007, 13:43
@losttris :a22: :p

Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ακριβώς έτσι ........
Επιπλέον θα πω εδώ ότι όταν σβήνεται κάτι που γράψαμε, πολύ απλά μπορούμε με ένα ΠΜ να ζητήσουμε κάποιες εξηγήσεις ..........
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνουμε το Forum μαλιχουλέ !!!!!!! +1 αλλά έχω μια απορία , τι είναι το -μαλιχουλέ- :confused: :confused: :confused:

road spirit
16/10/2007, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

:a013:

project.breeze
16/10/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κοίτα τώρα.. αν αρχίσει ο άνθρωπος να μουλιάζει δεν αντέχει και πολύ ώρα ακόμα μέσα στη μπανιέρα..:lol:



Eπίσης να συμπληρώσω φίλε μου Μάκη πως αν κάποιος άντρας μουλιάσει για πολύ ώρα κινδυνεύει να πάθει συστροφή του όρχεως.Προσέχουμε για να έχουμε :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

alex14
16/10/2007, 15:14
+656 στα ban

Καποτε υπηρχε μεγαλυτερη σοβαροτητα και ηταν πιο "μοτοσυκλετιστικο" το moto.

Σημερα δεν διαφερει και πολυ απο τυπο "cosmopolitan" :D

Καντε κατι γιατι εχει παραγινει το κακο.

:wave2:

devil's animal
16/10/2007, 15:24
επιτελους.
κατι που επρεπε να ειχε γινει εδω και αρκετο καιρο{κατα την γνωμη μου}, για την ψυχικη ηρεμια ολων των χρηστων (και αυτων που γραφουν και αυτων που διαβαζουν μονο).
:beer: :beer: :beer:

για να δουμε τι θα γινει τωρα...:rolleyes:


οι Ελληνες το εχουμε σαν φυλη, [και στις δουλειες και παντου],μονο οταν κοβονται κωλ0ι και πεφτουν κεφαλια να συνετιζομαστε οι υπολοιποι (βαζω και τον εαυτο μου μεσα) ;)

kiriakost
16/10/2007, 16:16
Απο σεβασμό στον hornet ,απαντώ ότι ενημερώθηκα .

Καλό σας απόγευμα .

OldMan
16/10/2007, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Απο σεβασμό στον hornet ,απαντώ ότι ενημερώθηκα .
Καλό σας απόγευμα .
Δόξασι ο Θεός, δόξασι ...!!!
(και είχα φάει να νύχια μου από το πρωϊ ..)

Καλό σου απόγευμα επίσης .

Tropeas
16/10/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Σκεφτομουν διαβαζοντας χτες ολα τα ποστ στα οποια αναφερεσε οτι η εποχη που το "μοτο" ειχε πλακα, περασε...Βλεποντας το μηνυμα σου ελπιζω οτι μπορει και να αλλαζει το κλιμα. Σταθη μακαρι να γινουν τα πραγματα οπως τα λες και ειμαι στην διαθεση σου να βοηθησω οπως μπορω. +++
και εγω Στάθη όσο μπορώ να βοηθήσω τις λιγοστες (πλεον λόγω επαγγέλματος)
ώρες που είμαι μέσα...
πρωινά δεν...
μετά το μεσημέρι κάτι γίνεται...
και βράδυ γενικότερο σφουγγάρισμα...:rolleyes: ;)

rsp
16/10/2007, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δόξασι ο Θεός, δόξασι ...!!!
(και είχα φάει να νύχια μου από το πρωϊ ..)

Καλό σου απόγευμα επίσης .

Δεν παιζεσε το εχω ξανα πει εισαι απλα Θεος!!:lol: :lol: :lol:

tifoefs
16/10/2007, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Δεν παιζεσε το εχω ξανα πει εισαι απλα Θεος!!:lol: :lol: :lol:

θεος ξεθεος μας ξεθεωσε στη θεσσαλονικη να τον βρουμε και τελικα θεϊκα χαθηκε σε θεϊκα σουβλισματα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :lol: :lol: :lol:

lampros_fazer
16/10/2007, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μετα απο πολυ καιρο, σημερα εχω διαθεση να πω μια ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!:sun: :sun: :sun: :sun: :sun:
Αγόρασες ή πούλησες..; :look:

:rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
16/10/2007, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
!
(και είχα φάει να νύχια μου από το πρωϊ ..)


των ποδιώνε σου? :a14: :D

gcrook
16/10/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
των ποδιώνε σου? :a14: :D

Τυροβρωμικουλοι με το χλιπι χλιπι στα δαχτυλα τωνε ποδιωνανε.....:sad: :yuck: :D

Antifasistas
16/10/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ΒΑΝ orestis kai defiant διοτι εχετε εξαντλησει την υπομονη μου
ορεστη αγορι η θα πρεπει να μαζεψουμε λεφτα να σε παμε σε κανα μαγαζι με φως εξω απο την πορτα η και αποφασιζω το δευτερο να σε στειλω ειναι δουλεια αλλωνων να το κανουν αυτο

Defiant εισαι ντροπη για εμας τους vfrακηδες επιτιθεσαι στους παντες και τα παντα κρυβομενος πισω απο τα πληκτρα και την αποσταση

kyriakost εχεις μια κιτρινη κανονισε την πορεια σου,ξινισμενες γλωσσες βρισκουμε παντου ,φωνη με λογικη και κατανοηση δεν υπαρχει και στο φιναλε θελω και να σε προστατευσω

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

1ον: Δεν μου απαντησες ακομα γιατι χθες ενω εμπαινα κανονικα μεχρι το ξημερωμα ξαφνικα απο σημερα δεν μπορω να μπω, πες δημοσια τι ειπα; και εαν ειχες προβλημα με με ΕΜΕΝΑ θα μπορουσες να εκανες μια προειδοποιηση οπως κανουν σε ολα τα μεγαλα forums" φιλε ξεκολλα γιατι θα τιμωρηθεις" , με την 3η προειδοποιηση στα μεγαλα forums τρως το banned.
Ετσι γινεται, πρωτα προειδοποιεις τον χρηστη για αυτα που εκανε, ΕΑΝ ΕΚΑΝΕ, και μετα αποφασιζεις να τον τιμωρησεις, αλλα μαλλον εδω απο οτι ειδε και ο κοσμος φασιστικα πετας οποιον δεν γουσταρεις εξω.
ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ Ο GCROOK ΚΑΙ Ο SNIPER ΚΑΙ Ο DIMCHIOS ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΑ, Α ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΟΡΡΥ!!!
ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΧΘΕΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ; ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ; ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΛΙΚΑ 10 ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ FORUM ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ;
ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ BANNED,ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΟΧΙ ΟΙ 20 ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΛΥΨΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ Ο "ΑΡΧΟΝΤΑΣ"
ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ KAWASAKIBIKERS ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ!
ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΙΜΩΡΕΙΣ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥΣ.
ΞΗΛΩΣΕ ΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ SITE,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΡΕΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ.
2ον: ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ, ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΚΛΙΚΑΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔ##ΛΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΜΑΛΑΚΙΑ (ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ)
ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΣΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ, ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ "ΕΞΟΥΣΙΑ" ΤΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ Η ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΟΥ;
ΤΑ ΛΕΜΕ "ΑΡΧΟΝΤΑ"!

Antifasistas
16/10/2007, 21:59
ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΑΣΙΣΜΟΣ.
ΑΜΑ ΗΣΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΣ ΘΑ ΤΙΜΩΡΟΥΣΕΣ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΦΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΤΙΜΩΡΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ "ΛΕΝΕ" ΣΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΣΟΥ.

zephyr1
16/10/2007, 22:01
Καλα ρε τριτη φορα?:confused: :confused:



Δεν κρατηθηκες ε?:p



:wave2:

Antifasistas
16/10/2007, 22:06
οχι ρε φιλε! δε μπορει ετσι με φασιστικο τροπο να σε κανει Banned
ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΟΥΘ ΠΕΙ ΡΕ "Μ@Λ@Κ@" ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ
ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ
:)

Antifasistas
16/10/2007, 22:08
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ BANNED
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ 10 ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΚΕΙΜΕΝΑ ΜΟΥ.
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΛΕΩ!
ΕΜΕΝΑ ---> δεν θα μου σβηνεις τα μηνυματα Θ Α Μ Ε Σ Ε Β Ε Σ Α Ι

ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!

TROOPER
16/10/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα

:a013: :a013: :a013:

gcrook
16/10/2007, 22:16
Κοιτα να δεις φιλε Ορεστις πως το βλεπω εγω....
Οταν εισαι τοσο μαγκας οσο λες λογικα ειναι ανεπιτρεπτο να συμπεριφερεσαι οπως συμπεριφερεσαι τωρα που σε μπαναρανε...σαν κλαμμενο μουνι δηλαδη.
Ελεος δηλαδη δεν εχεις καθολου αξιοπρεπεια,μονο οι γκομενες και οι αδερφες συμπεριφερονται ετσι.
Οποιος κατσει και διαβασει τα κειμενα σου απο την αρχη θα καταλαβει το ποιον σου.
Και μονο που εχεις προκαλεσει δυο ατομα δημοσιως για βραδυνη "κουβεντουλα" :lol: σε μερος απομερο,αποτελει αποδειξη του διαταραγμενου ψυχισμου σου.
Μαλακια σου ειπε ο χορνετ δεν χρειαζεσαι μπουρδελο.....εναν καλο γιατρο χρειαζεσαι.

looooooooooool

Antifasistas
16/10/2007, 22:16
και οι 2ιο με προκαλεσατε σε "κουβεντουλα"

Antifasistas
16/10/2007, 22:17
σβηστε τα μηνυματα μου δε πειραζει, θα τα διαβασει ο κοσμος παλιοφασιστες
ΗΔΗ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ

gcrook
16/10/2007, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
και οι 2ιο με προκαλεσατε σε "κουβεντουλα"

??????
Για ξαναπεστο μια!

Antifasistas
16/10/2007, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Κοιτα να δεις φιλε Ορεστις πως το βλεπω εγω....
Οταν εισαι τοσο μαγκας οσο λες λογικα ειναι ανεπιτρεπτο να συμπεριφερεσαι οπως συμπεριφερεσαι τωρα που σε μπαναρανε...σαν κλαμμενο μουνι δηλαδη.
Ελεος δηλαδη δεν εχεις καθολου αξιοπρεπεια,μονο οι γκομενες και οι αδερφες συμπεριφερονται ετσι.
Οποιος κατσει και διαβασει τα κειμενα σου απο την αρχη θα καταλαβει το ποιον σου.
Και μονο που εχεις προκαλεσει δυο ατομα δημοσιως για βραδυνη "κουβεντουλα" :lol: σε μερος απομερο,αποτελει αποδειξη του διαταραγμενου ψυχισμου σου.
Μαλακια σου ειπε ο χορνετ δεν χρειαζεσαι μπουρδελο.....εναν καλο γιατρο χρειαζεσαι.

looooooooooool

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ, ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ, ΝΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΣΤΟ ΜΟΤΟ; ΛΟΟΟΟΛ

zephyr1
16/10/2007, 22:18
Καβαλα την μηχανη σου και κατεβα κατω η πανω (οπως το λες) και θα δεις οτι λες μαλακιες.

Δεν με ενοχλησε η σταση σου μεσα στα ορια που εχει ενα φορουμ ,αλλα ταχθηκες πολεμιστης σε ενα πολεμο που δεν υπαρχει.

Δεν ειμαστε παρα φιλοι της μοτοσυκλετας.

Κατσε και σκεψου.

:)

Antifasistas
16/10/2007, 22:19
ηδη στο μσν μου λαμβανω μηνυματα απο μελη του ΜΟΤΟ και τρωτε πολυ μπινελικι για τις φασιστικες σας πραξεις!!!!!

αφου θελετε πολεμο θα τον εχετε απο δω και περα, θα βαλετε μυαλο αφου δεν ερχεστε στις ερημιες να σπασω πλακα θα σπαω απο το πληκτρολογιο!


λοοοολ

zephyr1
16/10/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Κοιτα να δεις φιλε Ορεστις πως το βλεπω εγω....



Ρε συ δεν ειναι ο defiant?:eyepop: :hypnotize :uplate:

:a02:

Antifasistas
16/10/2007, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Καβαλα την μηχανη σου και κατεβα κατω η πανω (οπως το λες) και θα δεις οτι λες μαλακιες.

Δεν με ενοχλησε η σταση σου μεσα στα ορια που εχει ενα φορουμ ,αλλα ταχθηκες πολεμιστης σε ενα πολεμο που δεν υπαρχει.

Δεν ειμαστε παρα φιλοι της μοτοσυκλετας.

Κατσε και σκεψου.

:)

ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΣ ΚΑΛΑ; ΤΡΩΣ BANNED ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ; ΕΝΟΧΛΗΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ; ΕΒΡΙΣΑ; η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΛΙΚΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΒΑΝΝΕΔ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΧΘΕΣ ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
ΤΑ "ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ" ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΘΣ, ΞΥΝΠΝΗΣΤΕ ΖΩΑ! ΛΟΟΟΛ

(ΤΟ ΖΩΑ ΦΙΛΙΚΟ!)

gcrook
16/10/2007, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ρε συ δεν ειναι ο defiant?:eyepop: :hypnotize :uplate:

:a02:

Σου μοιαζει απο τον τροπο που γραφει για τον ντεφιαντ;

Antifasistas
16/10/2007, 22:23
CROOK ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΝΕΝΑ BANNED; Α ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΣΑΙ ΤΙΣ "ΚΛΙΚΑΣ" ΤΟΥ ΔΕΛΕΑΡ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΕΣΕΝΑ!!!

Antifasistas
16/10/2007, 22:25
ΠΕΣ ΣΤΟΝ "ΑΡΧΟΝΤΑ" ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο DIMCHIOS ΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝΤΕ Γ,....ΣΟΥ. , Α ΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΒΑΝΝΕΔ, ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΚΑ!!!!!!!!!!!!! Ε ΡΕ ΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ !
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΛΙ!!!!

ΥΓ: ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΕΛΕΑΡ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΒΑΝΝΕΔ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ;

gcrook
16/10/2007, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
CROOK ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΝΕΝΑ BANNED; Α ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΣΑΙ ΤΙΣ "ΚΛΙΚΑΣ" ΤΟΥ ΔΕΛΕΑΡ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΕΣΕΝΑ!!!

Οχι εμενα δεν προκειται ποτε να με κανουν μπαν γιατι ειμαι τοσο μαγκας που με το που θα με μπαναρουν θα μπω με 2 διαφορετικα νικς και θα αρχισω να κανω σαν δαρμενη πουτανα και να λεω οτι μου κατεβαινει για να διασκευασω εντυπωσεις.
Με λυπουνται βασικα γι'αυτο.

zephyr1
16/10/2007, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Σου μοιαζει απο τον τροπο που γραφει για τον ντεφιαντ;

Η αντιδραση δεν εχει χαρακτηρα γι'αυτο παρασυρθηκα.:(

Συγνωμη αδελφε, ωωμμμμ..:a05:

Antifasistas
16/10/2007, 22:27
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟ ΜΟΤΟ!!!!
ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡ ΩΡΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ!!!!
ΔΕΝ ΚΛΑΙΓΟΜΑΙ ΡΕ ΦΛΩΡΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΓΕΛΟΙΟΥΣ! ΠΕΡΝΑΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΙ.

xampos
16/10/2007, 22:29
ΤΣΙ ΠΟΥΤΑΝ@Σ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ

:lol: :lol:


108915

Antifasistas
16/10/2007, 22:29
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
16/10/2007, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ !

Συμπληρωσα σχετικη αιτηση και ειχε πολυ γραφειοκρατια και τρεξιμο σε πληροφορω.
Αν βαριεσαι δεν σου φταιει κανεις.

Antifasistas
16/10/2007, 22:32
ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΩΛΟΧΕΡΟ ΤΟ ΕΣΒΗΣΕ ! ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ :)
ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΕ ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕ BANNARE ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΒΑΝΝΕΔ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΔΙΑΦΟΡΑ.

:beer: :beer:

Antifasistas
16/10/2007, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Συμπληρωσα σχετικη αιτηση και ειχε πολυ γραφειοκρατια και τρεξιμο σε πληροφορω.
Αν βαριεσαι δεν σου φταιει κανεις.

ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΓΛΥΦΩ ADMINS ΚΑΙ ΜΟDS ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΕΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!
:beer:

gcrook
16/10/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΓΛΥΦΩ ADMINS ΚΑΙ ΜΟDS ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΕΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!
:beer:

Ναι αλλα γλυτωνω το ΒΑΝ.:smokin:

Antifasistas
16/10/2007, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ΒΑΝ orestis kai defiant διοτι εχετε εξαντλησει την υπομονη μου
ορεστη αγορι η θα πρεπει να μαζεψουμε λεφτα να σε παμε σε κανα μαγαζι με φως εξω απο την πορτα η και αποφασιζω το δευτερο να σε στειλω ειναι δουλεια αλλωνων να το κανουν αυτο

Defiant εισαι ντροπη για εμας τους vfrακηδες επιτιθεσαι στους παντες και τα παντα κρυβομενος πισω απο τα πληκτρα και την αποσταση

kyriakost εχεις μια κιτρινη κανονισε την πορεια σου,ξινισμενες γλωσσες βρισκουμε παντου ,φωνη με λογικη και κατανοηση δεν υπαρχει και στο φιναλε θελω και να σε προστατευσω

Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα


ΕΞΩ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ!
ΕΞΩ ΟΙ ΚΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΩΡΟΙ!
ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΑΝ ΡΙΧΝΕΤΕ BANNED ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ , ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΣΑΝ GAY ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΚΟΣΜΟ!
:beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

blackbusa
16/10/2007, 22:35
ρε croock εγλυφες και τον εαυτο σου????τωρα αυτο ειναι gay post alert η οχι...:confused: :confused: :confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Antifasistas
16/10/2007, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ναι αλλα γλυτωνω το ΒΑΝ.:smokin:

ε και εγω που δε τα γλυτωνω δεν εγινε και κατι
αντε τα λεμε τωρα !
καλη συνεχεια σε ολους , παω για ποτο.
:wave2:

SF
16/10/2007, 22:35
@gcrook που γλύφει πολύ:

http://www.brown.edu/Student_Services/Health_Services/Health_Education/sexual_health/ssc/dams.htm

:D

gcrook
16/10/2007, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
καληνυχτα παω για ποτο.
:wave2:

Στην Κηφισιας η διπλα στην φυστικια;
Απο ενδιαφερον ρωταω.

Antifasistas
16/10/2007, 22:37
Goodnightttttttttttt!!!

gcrook
16/10/2007, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
@gcrook που γλύφει πολύ:

http://www.brown.edu/Student_Services/Health_Services/Health_Education/sexual_health/ssc/dams.htm

:D

Το εχεις δοκιμασει;
Αν ειναι παρηγγειλε δυο και τα βρισκουμε:D

gcrook
16/10/2007, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
Goodnightttttttttttt!!!


108916

trigger
16/10/2007, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οπως καταλαβαινετε ξεκιναει μια καινουρια μερα
Στάθη :a013:

Για τα υπόλοιπα.... :sick:

div400
16/10/2007, 23:08
ειπε κατι πολυ σωστο ο νικος χθες...
να μεινουν μονο τεχνικα-μοντέλα-ταξιδιοτικα και να παν στο διαολο ολα τα αλλα....:rolleyes:


υγ: εχω προβλημα αυτοπροδιορισμου! ειμαι η οχι στην κλικα?
να σπαμμαρω ή να γλυψω?
πειτε βρε χρηστες?


υγ: φιλε αντιφασιστα-ορεστη-who ever ,μιας και ημουν στην ''κλικομαζωξη'' χθες μπορω να σου πω οτι ηπιαμε μπυρες, φαγαμε πατατες, γελασαμε με τα παρταλια μηχανακια μας, ΠΕΤΑΓΑΜΕ ΚΡΑΝΗ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ (τι μλκς...:rolleyes: :lol: ) , ηπιαμε μπυρες, ηπιαμε μπυρες....
και αντι να καθεσαι να φωναζεις πισω απο την οθονη σου, καλο θα ηταν να ερθεις καποια δευτερα απο το δελεαρ να γνωρισεις και μερικα παιδια απο κοντα,θα δεις οτι δεν ειναι και τοσο διαφορετικα απο σενα, οπως θα δεις επισης οτι δεν ισχυουν αυτα που λες (ποιος στα ειπε αληθεια?) περι κλικας και μυστικιστικων συνατησεων για να αποφασιστει ποιος θα φυγει και ποιος θα μεινει.
ελα βρε φιλε μια και μονο φορα να δεις ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ την ''κλικα'' ( και οχι αυτο που ενδεχομενος καποιος σου ειπε, που μαλλον ουτε ο ιδιος ξερει τι λεει)
το χειροτερο που μπορει να παθεις ειναι να...σε κεράσουν καμια μπυρα! :wave2:

kiriakost
16/10/2007, 23:26
Φιλε Ορέστη , άμα έρθεις Βόλο , θα σε κεράσω και σουβλάκια , και μουστολούκουμα με καρύδι .
Και βυσσινάδα .. και τσίπουρα .

Και επειδή θα πληρώσω 40 - 50 ? για πάρτη σου , και θα σου χτυπήσω την πλάτη ... θα καταλάβεις οτι μοιάζουμε εξωτερικά .... έχουμε πολλά κοινά ... δυο πόδια .. δυο χέρια .. μια μύτη .. κλπ κλπ .


Με τέτοια κειμενάκια , μάλλον είμαστε για κλάματα !! αυτό ξέρω εγώ.


Την άλλη φορά , να πάτε σε καμιά εκκλησιά να ανάψετε κανένα κεράκι , οι μπύρες δεεεεεενν βοηθούν ως καθαριστικό της ψυχής , μόνο τις πέτρες στα νεφρά καθαρίζουν .

liakaros
16/10/2007, 23:37
Eγω μια απορια εχω απ ολη αυτη τη συζητηση....


































































ΑΥΤΟ ΤΟ Γ@ΜΙΔΙ ΤΟ ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ?

ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΚΡΑΥΓΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ''ΓΙΟΥΡΓΙΑ, ΤΟ ΑΕΡΑ?

blackbusa
16/10/2007, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Eγω μια απορια εχω απ ολη αυτη τη συζητηση....


ΑΥΤΟ ΤΟ Γ@ΜΙΔΙ ΤΟ ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ?

ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΚΡΑΥΓΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ''ΓΙΟΥΡΓΙΑ, ΤΟ ΑΕΡΑ?



ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ=LOL=LAUGH OUT LOUD=ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΜΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ


:beer: :beer: :beer:

liakaros
16/10/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ=LOL=LAUGH OUT LOUD=ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΜΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ


:beer: :beer: :beer:

Ε μα αμα πια...το βλεπω το ξαναβλεπω...

Καλα,τοσα emoticon εχει...ηντα λολ και μπουρδες ειναι αυτες...


[spam mode off]

blackbusa
17/10/2007, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Ε μα αμα πια...το βλεπω το ξαναβλεπω...

Καλα,τοσα emoticon εχει...ηντα λολ και μπουρδες ειναι αυτες...


[spam mode off]


προσεχε τωρα ομως μην μπεις και στην κλικα ε????:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
17/10/2007, 01:37
...ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ, ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΤΙΠΟΤΑ!

:rolleyes:

liakaros
17/10/2007, 04:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Antifasistas
θα βαλετε μυαλο αφου δεν ερχεστε στις ερημιες να σπασω πλακα θα σπαω απο το πληκτρολογιο!



Παντως επειδη το λες και το ξαναλες για ερημιες ,για ξεκαθαρισμα λογαριασμων κλπ κλπ...

Ενημερωτικα σου λεω οτι,απο τον καλο παντα υπαρχει και ο καλυτερος...

Αν θελεις κρατησε το αυτο που σου ειπα σε μια ακρη του μυαλου σου...γιατι καποια στιγμη, αν το συνεχισεις αυτο βιολι, ολο και σε καποιο στραβοξυλο θα πεσεις και μονο πλακα δεν θα σπασεις να εισαι σιγουρος...και θα ειναι κριμα γιατι εισαι νεο κοπελι...

Σου μιλαω εντελως φιλικα...οκ?:wave2:

devil's animal
17/10/2007, 07:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ειπε κατι πολυ σωστο ο νικος χθες...
να μεινουν μονο τεχνικα-μοντέλα-ταξιδιοτικα και να παν στο διαολο ολα τα αλλα....:rolleyes:


υγ: εχω προβλημα αυτοπροδιορισμου! ειμαι η οχι στην κλικα?
να σπαμμαρω ή να γλυψω?
πειτε βρε χρηστες?


υγ: φιλε αντιφασιστα-ορεστη-who ever ,μιας και ημουν στην ''κλικομαζωξη'' χθες μπορω να σου πω οτι ηπιαμε μπυρες, φαγαμε πατατες, γελασαμε με τα παρταλια μηχανακια μας, ΠΕΤΑΓΑΜΕ ΚΡΑΝΗ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ (τι μλκς...:rolleyes: :lol: ) , ηπιαμε μπυρες, ηπιαμε μπυρες....
και αντι να καθεσαι να φωναζεις πισω απο την οθονη σου, καλο θα ηταν να ερθεις καποια δευτερα απο το δελεαρ να γνωρισεις και μερικα παιδια απο κοντα,θα δεις οτι δεν ειναι και τοσο διαφορετικα απο σενα, οπως θα δεις επισης οτι δεν ισχυουν αυτα που λες (ποιος στα ειπε αληθεια?) περι κλικας και μυστικιστικων συνατησεων για να αποφασιστει ποιος θα φυγει και ποιος θα μεινει.
ελα βρε φιλε μια και μονο φορα να δεις ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ την ''κλικα'' ( και οχι αυτο που ενδεχομενος καποιος σου ειπε, που μαλλον ουτε ο ιδιος ξερει τι λεει)
το χειροτερο που μπορει να παθεις ειναι να...σε κεράσουν καμια μπυρα! :wave2:




+10000
σε ολα...


οσο για το κρανος....εχω να πω οτι ημουν νευριασμενος και καλυτερα να μην εβρισκα καποιον που δεν ηξερα στον δρομο μου...βρεθηκε ο ψηλος που τον ηξερα και του το πεταξα!
μ@λακα ψηλε!
:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

soundstorm
17/10/2007, 07:45
Γιατι μπαν στον defiand ρε παιδια?
Και αυτο το μπαν τι ειναι?
Κατι σαν φυλακη στο στρατο?

hornet
17/10/2007, 08:18
Δεν μπαινω καν στην διαδικασια......καλο να ειναι να πας σε κανα αλλο φορουμ..ξερεις εσυ
Δεν σε ξερω δεν με ξερεις σε προσωπικο επιπεδο και τα gay και αρχοντιλικια αλλου

bartlal
17/10/2007, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ειπε κατι πολυ σωστο ο νικος χθες...
να μεινουν μονο τεχνικα-μοντέλα-ταξιδιοτικα και να παν στο διαολο ολα τα αλλα....:rolleyes:


υγ: εχω προβλημα αυτοπροδιορισμου! ειμαι η οχι στην κλικα?
να σπαμμαρω ή να γλυψω?
πειτε βρε χρηστες?


υγ: φιλε αντιφασιστα-ορεστη-who ever ,μιας και ημουν στην ''κλικομαζωξη'' χθες μπορω να σου πω οτι ηπιαμε μπυρες, φαγαμε πατατες, γελασαμε με τα παρταλια μηχανακια μας, ΠΕΤΑΓΑΜΕ ΚΡΑΝΗ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ (τι μλκς...:rolleyes: :lol: ) , ηπιαμε μπυρες, ηπιαμε μπυρες....
και αντι να καθεσαι να φωναζεις πισω απο την οθονη σου, καλο θα ηταν να ερθεις καποια δευτερα απο το δελεαρ να γνωρισεις και μερικα παιδια απο κοντα,θα δεις οτι δεν ειναι και τοσο διαφορετικα απο σενα, οπως θα δεις επισης οτι δεν ισχυουν αυτα που λες (ποιος στα ειπε αληθεια?) περι κλικας και μυστικιστικων συνατησεων για να αποφασιστει ποιος θα φυγει και ποιος θα μεινει.
ελα βρε φιλε μια και μονο φορα να δεις ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ την ''κλικα'' ( και οχι αυτο που ενδεχομενος καποιος σου ειπε, που μαλλον ουτε ο ιδιος ξερει τι λεει)
το χειροτερο που μπορει να παθεις ειναι να...σε κεράσουν καμια μπυρα! :wave2:
προειδοποιησε τον τουλαχιστον οτι το σκηνικο στο δελεαρ ειναι περισσοτερο μυστικιστικο και απο το eyes wide shut!

:lol: :lol: :lol:


108991

Prince-Garbage
17/10/2007, 13:12
Με συγχωρείτε για την παρέμβαση αλλά πρέπει να ρωτήσω...


Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
......οι μπύρες δεεεεεενν βοηθούν ως καθαριστικό της ψυχής , μόνο τις πέτρες στα νεφρά καθαρίζουν .


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ?????????

Cpt. Haddock
17/10/2007, 13:15
Οι μπύρες βοηθουν στο να φαίνονται οι γυναίκες πιο όμορφες

τέΛΛος

Prince-Garbage
17/10/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


Οι μπύρες βοηθουν στο να φαίνονται οι γυναίκες πιο όμορφες

τέΛΛος




:look: :a35:

nickald
17/10/2007, 13:23
Ego na rotiso kati asxeto?

Meta tis mpyres kavalisate tis mixanes kai pigate spiti??


Ntropi sas re. Katevazete antera kai meta kavalate mixanes.........

sniper
17/10/2007, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickald
Ego na rotiso kati asxeto?

Meta tis mpyres kavalisate tis mixanes kai pigate spiti??


Ntropi sas re. Katevazete antera kai meta kavalate mixanes.........

Είναι χωρίς αλκοολ...... Fake μπύρα.... :mad:

Zid
17/10/2007, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είναι χωρίς αλκοολ...... Fake μπύρα.... :mad: Χμμ κάτι τέτοιο χεχεχε:lol:


109001

DimChios
17/10/2007, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είναι χωρίς αλκοολ...... Fake μπύρα.... :mad:


Ειδική παρασκευή της κλίκας!

:lol: :lol: :lol:

sniper
17/10/2007, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ειδική παρασκευή της κλίκας!

:lol: :lol: :lol:

κλικα-beer :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
17/10/2007, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
κλικα-beer :rotflmao: :rotflmao:

beerclick :lol: