PDA

View Full Version : Μα καθε μερα?????????



bm_gr
21/10/2004, 16:47
Ξεκιναω ο ανθρωπος μες την καλη διαθεση απο το σπιτι να παω στην δουλεια........:ZZZ: Στο πρωτο στενο ο ταριφας δεν τον νοιαζει και πολυ το στοπ το περναει αερα....!1χλμ πιο κατω πανω που ο δρομος ειναι καθρεφτης και λες να μα@#!#$στης λιγο ερχεται το ζωον με την πορσε αναποδα και καταπανω σου χωρις να τον νοιαζει:confused: Στο ποταμι ολλα τα αμαξια πηγαινουν κανονικα και με αποστασεις κτλ μεχρι την στιγμη που θα πας να τα περασεις:uplate: 2 στο κρατουμενο και ενα τσιτα φρενο στα νερα 3....Στην στοφη σε ενα στενο εξω απο την δουλεια ο μπαρμπας παει να στριψει και ακριβος στην κοριφη της στροφης σταματα και περιμενει:eyepop: Τωρα τι δεν ξερω!!!! Τελος θα μου πει καποιος καλα ειχες μοια ασκημη μερα και το κοπανας??
Μα μοοοοονοοοο σημερα???Καθε μερα???? Σε αναμονη των αυριανων:mad:

crs-k
21/10/2004, 17:13
Εδω και χροοοοοονια, εχω καμμια 10αρια "επεισοδια" την μερα, μονο για το πηγαινε - ελα στη δουλεια.
Οποτε εχω παψει προ πολλου να γκρινιαζω ... :sick:
Μη σου πω οτι αν εχω λιγοτερα κατι δεν μου παει καλα ... :lol:

RapidShade
21/10/2004, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εδω και χροοοοοονια, εχω καμμια 10αρια "επεισοδια" την μερα, μονο για το πηγαινε - ελα στη δουλεια.
Οποτε εχω παψει προ πολλου να γκρινιαζω ... :sick:
Μη σου πω οτι αν εχω λιγοτερα κατι δεν μου παει καλα ... :lol:

Πριν 4-5 μέρες συμπέρανα ότι πραγματικά,
η συγκεκριμένη (εκείνη) μέρα..απλά ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ...

ΤΕΣΣΕΡΑ, (4), FOUR, QUATRO περιστατικά!!! όπου ο/ή δράστης πέρασε
με κόκκινο και ή σταμάτησε λίγο πριν με
ξεκωλιάσει και μου περάσει από πάνω,
ή πρόλαβα και σταμάτησα εγώ, ίσα ίσα...
να επισημάνω οτι ΚΑΙ ΤΙΣ 4 ΦΟΡΕΣ,
ξεκίνησα τουλάχιστον καθυστερημένα από
το φανάρι, για διάφορους λόγους...
και γιατί ξεχάστηκα, ή γιατί
χάζευα ή εν πάσει περιπτώσει
δεν είχα το νου μου να περιμένω
το πράσινο...

οπότε ΝΑΙ... ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΦΙΛΕ...
ΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...

οι ΜΑΛΑΚΕΣ (και οι θυληκοι) παραμονευουν
ΠΑΝΤΟΥ!!!

Το ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

Electra
21/10/2004, 19:51
Γίνεται "Ο" χαμός!!!!!
Αυτοκίνητα και μηχανές θέλουν πλέον και τα δυο ρεύματα (και το αντίθετο ρεύμα εννοώ) δικά τους :hypnotize , τα κουτιά θέλουν ΟΛΑ τα ρεύματα για να παρκάρουν και να κάνουν στάση -χωρίς alarm έτσι;- θέλουν να είναι το επίκεντρο της προσοχής -και γιατί όχι και της ΓΗΣ-, θέλουν να τους προσέχεις και όχι να σε προσέχουν γιατί είναι όλοι too busy και δέν μπορούν να οδηγούν και να σκέφτονται παράλληλα!!!!!!!

Και πολλά πολλά άλλα που δέ μπορώ να γράψω γιατί θα βρίσω όπως έβριζα σήμερα τον κάθε σκατο-i'm a F@cking racer-οδηγό κουτιών....

Άντε, γιατί άντε.........:evil:

Κissez


ΥΓ. Περιττό να πώ πως ολοκληρώθηκα σαν άνθρωπος όταν είδα ένα superdooperturber CIVIC με τη μουσική στο Maximum να παίζει "Στρουμφάκια" :bawl: (προσοχή: ΔΕ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ)

milaber
21/10/2004, 20:50
Αφηστε το ρε παιδιά γιατί σήμερα θα έτρωγα και εγώ μια πόρτα στα μούτρα από έναν μαλάκα και θα γινόμουνα χαλκομανία...

:mad: :mad: :mad:

bm_gr
22/10/2004, 01:24
Λενε θελει προσωχη.......Μωρε να τους πεταξεις τα κλειδια σε κανα υπονομο θελει:evil:
Οσο για το civic κοπελαρα μου κανας μπατσος θα ητανε:rotflmao:
Δεν μπορεις να πεις ξερουν να φτιαχνουν μια γυναικα!!!

cbanthropos
22/10/2004, 09:24
Ναι, ασχημη μερα σημερα το πρωι. Μαλλον φταιει που ειναι και παρασκευη και ολοι τρεχουν να προλαβουν το 'χυλο'.
Αι στο διαολο παραεγινε...

Καλημερα μηχανοβιοι...

crs-k
22/10/2004, 09:38
Να πχ ...
Σημερα παλι οπως ερχομουνα στη δουλεια και εχοντας αποφυγει πριν, με σλαλομ ή εντο, διαφορους καταπατητες "Στοπ", στην Πεντελης μετα τον κομβο της Αττικης προς τα πανω ...
Η τυπισα (νεαρη) με παλιο Οπελ Καντετ (κυκλοφορουν ακομα?) βγαινει σιγα - σιγα απο Στοπ και με κοιταει στα ματια. Διαισθανθηκα οτι θα κανει μαλακια και πεφτω στα φρενα του πανικου. Η Ασφαλτος ειναι γλυστερη εκει και το πισω θελει να με προσπερασει! Η δικια σου συνεχιζει να βγαινει παρ' ολο που βλεπει να πηγαινω πανω της γλυστρωντας! Λεω θα μου αφησει ενα μετρο τουλαχιστον να περασω ... Αμ δε! Τελικα σταματαω καπου δεκα εκατοστα απο το μπροστινο φτερο της, ενω εκεινη συνεχιζει να κινηται με τα 5 χιλιομετρα της και τελικα περναει σαν την καλη χαρα, παρ' ολα τα μπινελικια που ακουγε. Ουτε που τρομαξε τουλαχιστον η καργιολα! Σαν να μην εγινε τιποτα ... :mad:

Τι να λεμε λοιπον ...

Καθημερινα ειναι, απλως εχω συνηθισει και τα πιο πολλα τα προβλεπω νωριτερα !!! :smokin:

x-rider
22/10/2004, 09:51
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΙΣΙΩΣΕΙ


ΤΗ ΣΧΑΡΑ (ΠΑΠΙ),ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΕΝΟ-ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ


ΦΟΡΤΗΓΑ,ΞΕΦΟΡΤΩΝΑΝ,.ΑΥΤΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΣΩΣΤΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ!


ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!


ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΖΩΝΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΝΗ


ΜΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ!!


ΑΘΗΝΑ , ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑ:yuck:



:sun: :beer: :sun: