PDA

View Full Version : Μαύρος κατάδικος (σου)



island
16/10/2007, 19:06
--------------------------------------------------------------------------------

Ένας μαύρος κατάδικος στην Καλιφόρνια, 1.95, 140 κιλά με ξυρισμένο κεφάλι, καταφέρνει να αποδράσει από τη φυλακή που τον κράταγαν για 15 χρόνια. Είχε φάει ισόβια για ληστεία με φόνο που τον είχε κάνει με τα χέρια του.

Καθώς έτρεχε στα χωράφια για να ξεφύγει, βρίσκει ένα σπίτι και μπαίνει μέσα σπάζοντας την πόρτα.
Βρίσκει ένα νεαρό ζευγάρι που κοιμόταν στο κρεβάτι του.
Πιάνει το σύζυγο, τον πετάει από το κρεβάτι, και τον δένει σε μια καρέκλα.
Δένει και τη γυναίκα στο κρεβάτι, και πέφτει από πάνω της.
Τη φιλάει στο λαιμό, και στη συνέχεια σηκώνεται και μπαίνει στο μπάνιο.

Ο άντρας, δεμένος στην καρέκλα λέει αλαφιασμένος στη γυναίκα του:

«Κοίτα, αυτός ο τύπος είναι εγκληματίας, πρέπει να την έχει κοπανήσει από τη φυλακή, είδες τα ρούχα του? Τα ρούχα του είναι ρούχα φυλακισμένου. Πιθανό να μην έχει δει γυναίκα πολλά χρόνια. Τον είδα πως φίλαγε το λαιμό σου! Αν σου ζητήσει σεξ, μην αντισταθείς, μη πεις όχι, μη παραπονεθείς, γιατί μπορεί να μας σκοτώσει και τους δυο. Δώσ' του ότι σου ζητήσει. Δωσ' του ικανοποίηση, μη κινδυνέψουμε. Μη τον θυμώσεις! Να φανείς δυνατή γλυκιά μου, σ' αγαπάω πολύ!»

Και η γυναίκα του απαντάει:

«Δε φίλαγε το λαιμό μου. Ψυθίριζε στο αυτί μου. Μου είπε ότι σε βρίσκει πολύ σέξυ, και με ρώτησε αν έχουμε βαζελίνη στο μπάνιο. Να φανείς δυνατός χρυσέ μου, και εγώ σ' αγαπάω πολύ!»

Sapadak
16/10/2007, 19:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



xaxaxaxaxaxaxaxaax

cityfly
16/10/2007, 19:18
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
16/10/2007, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
--------------------------------------------------------------------------------

Ένας μαύρος κατάδικος στην Καλιφόρνια, 1.95, 140 κιλά με ξυρισμένο κεφάλι, καταφέρνει να αποδράσει από τη φυλακή που τον κράταγαν για 15 χρόνια. Είχε φάει ισόβια για ληστεία με φόνο που τον είχε κάνει με τα χέρια του.

Καθώς έτρεχε στα χωράφια για να ξεφύγει, βρίσκει ένα σπίτι και μπαίνει μέσα σπάζοντας την πόρτα.
Βρίσκει ένα νεαρό ζευγάρι που κοιμόταν στο κρεβάτι του.
Πιάνει το σύζυγο, τον πετάει από το κρεβάτι, και τον δένει σε μια καρέκλα.
Δένει και τη γυναίκα στο κρεβάτι, και πέφτει από πάνω της.
Τη φιλάει στο λαιμό, και στη συνέχεια σηκώνεται και μπαίνει στο μπάνιο.

Ο άντρας, δεμένος στην καρέκλα λέει αλαφιασμένος στη γυναίκα του:

«Κοίτα, αυτός ο τύπος είναι εγκληματίας, πρέπει να την έχει κοπανήσει από τη φυλακή, είδες τα ρούχα του? Τα ρούχα του είναι ρούχα φυλακισμένου. Πιθανό να μην έχει δει γυναίκα πολλά χρόνια. Τον είδα πως φίλαγε το λαιμό σου! Αν σου ζητήσει σεξ, μην αντισταθείς, μη πεις όχι, μη παραπονεθείς, γιατί μπορεί να μας σκοτώσει και τους δυο. Δώσ' του ότι σου ζητήσει. Δωσ' του ικανοποίηση, μη κινδυνέψουμε. Μη τον θυμώσεις! Να φανείς δυνατή γλυκιά μου, σ' αγαπάω πολύ!»

Και η γυναίκα του απαντάει:

«Δε φίλαγε το λαιμό μου. Ψυθίριζε στο αυτί μου. Μου είπε ότι σε βρίσκει πολύ σέξυ, και με ρώτησε αν έχουμε βαζελίνη στο μπάνιο. Να φανείς δυνατός χρυσέ μου, και εγώ σ' αγαπάω πολύ!»

εγω παλι, σαν δεσμοφυλακας που τον απελευθερωσα, του ειπα να ψαχνει τα σπιτια μεχρι να πετυχει οσους εχουν ανακυκλωθει, (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30454) πριν χρησιμοποιησει την βαζελινη!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


108862

adam_tsouk
16/10/2007, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εγω παλι, σαν δεσμοφυλακας που τον απελευθερωσα, του ειπα να ψαχνει τα σπιτια μεχρι να πετυχει οσους εχουν ανακυκλωθει, (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30454) πριν χρησιμοποιησει την βαζελινη!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ασε μας ρε φιλε να χαρουμε το ανεκδοτακι.



:rolleyes:















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
16/10/2007, 19:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ασε μας ρε φιλε να χαρουμε το ανεκδοτακι.


:rolleyes:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εσυ τωρα τι φωναζεις? εισαι δεμενος στην καρεκλα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
16/10/2007, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εσυ τωρα τι φωναζεις? εισαι δεμενος στην καρεκλα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αντε ρε φασιστα μοντ.


πες μου τωρα γιατι μου ειχες σβησει εκεινο το ποστ στις 12.09.2005 απο το θρεντ "εμεις κ οι αλλοι"


talk biAtch


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

675
16/10/2007, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εγω παλι, σαν δεσμοφυλακας που τον απελευθερωσα, του ειπα να ψαχνει τα σπιτια μεχρι να πετυχει οσους εχουν ανακυκλωθει, (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30454) πριν χρησιμοποιησει την βαζελινη!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
16/10/2007, 21:43
:rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao:

cityfly
16/10/2007, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εγω παλι, σαν δεσμοφυλακας που τον απελευθερωσα, του ειπα να ψαχνει τα σπιτια μεχρι να πετυχει οσους εχουν ανακυκλωθει, (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30454) πριν χρησιμοποιησει την βαζελινη!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


έχουν ανακυκλωθεί και μέλη των ανακυκλωτών τελευταία

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
16/10/2007, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ασε μας ρε φιλε να χαρουμε το ανεκδοτακι.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε ξέρεις κάτι

όταν δεν γράφεις δεν ασχολείτε με τα ανέκδοτα


περνούν όλα στο ντουκου


" γι' αυτο σου λεωωω κρυυυψουυυ ...."

xampos
16/10/2007, 23:49
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
17/10/2007, 01:06
:rotflmao:


108935

Nikoskazer2000
17/10/2007, 01:14
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
re to mlk

675
17/10/2007, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
:rotflmao:

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Nikoskazer2000
17/10/2007, 01:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
αντε ρε φασιστα μοντ.


πες μου τωρα γιατι μου ειχες σβησει εκεινο το ποστ στις 12.09.2005 απο το θρεντ "εμεις κ οι αλλοι"


talk biAtch


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και ως γνωστόν....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


108936

675
17/10/2007, 01:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
και ως γνωστόν....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

α καλα καποτε ηξερα ενα λινκ που ηταν ΓΕΜΣΤΟ τετοιες φωτοσοπιες:lol:

bartlal
17/10/2007, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
έχουν ανακυκλωθεί και μέλη των ανακυκλωτών τελευταία

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:nono: :nono: :nono:

ΔΕΝ εχουν ανακυκλωθει...

:smokin:

island
17/10/2007, 13:26
έπ!!!


108999