PDA

View Full Version : Tι έιναι αυτό το πράγμα ρε!



filipp0s
16/10/2007, 23:43
Αυτή τη στιγμή υπάρχουν πάνω από πέντε ποστ που μοιράζονται πάνω κάτω την ιδια θεματολογία...
Αλλος περιμένει στη γωνία για να τα χώσει, τρωει μπαν και μπαίνει να ζητήσει τα ρέστα με 2 διαφορετικά nicknames, άλλος θα προτιμούσε να γίνονται εκλογές για τους μοντ. μιας κι από τι φαίνεται δεν είναι αρκετά αντικειμενικοί κατα την υποκειμενική του άποψη, άλλοι βλέπουν παντού κλίκες και περίεργες παρέες που μαζεύονται με π.μ, άλλου του βρωμάει το φορουμ κι άλλος μπήκε να βγάλει απλά χολή, άλλος για να ξεράσει, άλλος ζητάει τα ρέστα γιατί του κόπηκε το ποστ και πρέπει όλοι οι υπόλοιποι να ασχοληθούμε με την πάρτη του, άλλος νομίζει πως το δελεαρ είναι το κέντρο μιας τεράστιας συνομωσίας που σκοπο έχει να συνθλίψει όσους δεν ανήκουν στην κλίκα, άλλος νομίζει πως είναι το κέντρο του κόσμου κάπου στη θεσσαλία, άλλος το μόνο που ξέρει είναι να σπαμάρει και τώρα του φταίει η φτωχή θεματολογία το φόρουμ....κτλ

Τελοσπάντων το κουράσατε αρκετά μάγκες! κάντε ένα log-out πηγαίνετε μια βόλτα να ξελαμπικάρετε, ρίξτε καναν υπνάκο, δείτε και κανέναν άνθρωπο, και σταματήστε να βλέπετε εφιάλτες με την πάρτη σας μέσα στο φόρουμ και στην τελική αν δεν γουστάρετε μην ξαναμπείτε!






μια χαρά είναι το φόρουμ. Αφήστε το σε μας που το γουστάρουμε.












Υ.Γ. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις, είναι συνειδητά συμπτωματική... :wave2:

xampos
16/10/2007, 23:45
ηταν που ητανε πολλα τα αχρηστα ποστ ανοιξες ενα ακομα εσει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

T.R.E
16/10/2007, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
ηταν που ητανε πολλα τα αχρηστα ποστ ανοιξες ενα ακομα εσει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tι μ@λ@κ@...:rotflmao: :rotflmao:

Vourkoufales
17/10/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
. . .άλλος νομίζει πως είναι το κέντρο του κόσμου κάπου στη θεσσαλία, . . .

Και λέω εγώ τώρα! :rolleyes:


:a024: Αν υποθέσουμε ότι η Ελλάδα είναι το κέντρο του κόσμου και η Θεσσαλία βρίσκεται στην κεντρική Ελλάδα!

Που βρίσκεις εσύ το λάθος? :a21:





:a44:

project.breeze
17/10/2007, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
Και λέω εγώ τώρα! :rolleyes:


:a024: Αν υποθέσουμε ότι η Ελλάδα είναι το κέντρο του κόσμου και η Θεσσαλία βρίσκεται στην κεντρική Ελλάδα!

Που βρίσκεις εσύ το λάθος? :a21:







:a44:









Σωστό είναι απλά το κέντρο είναι λίγο παραπάνω,στην Λάρισα
:beer: :beer:

Vourkoufales
17/10/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Σωστό είναι απλά το κέντρο είναι λίγο παραπάνω,στην Λάρισα
:beer: :beer:

:a024: Ναι, έχεις δίκιο απλά το έθεσα σε κλίμακα περιφέρειας! :rolleyes:


:rotflmao:

xampos
17/10/2007, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Σωστό είναι απλά το κέντρο είναι λίγο παραπάνω,στην Λάρισα
:beer: :beer:

λαθος κανεις

αν το μετρησεις με κανενα χαρακα το κεντρο ακριβως ειναι στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ :a17: :a44: :a44:

και μαλιστα ακριβως στην περιοχη που μενω εγω, παιζει να ειναι και μεσα στο σπιτι μου :p :D

el_hymador
17/10/2007, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Αυτή τη στιγμή υπάρχουν πάνω από πέντε ποστ που μοιράζονται πάνω κάτω την ιδια θεματολογία...
Αλλος περιμένει στη γωνία για να τα χώσει, τρωει μπαν και μπαίνει να ζητήσει τα ρέστα με 2 διαφορετικά nicknames, άλλος θα προτιμούσε να γίνονται εκλογές για τους μοντ. μιας κι από τι φαίνεται δεν είναι αρκετά αντικειμενικοί κατα την υποκειμενική του άποψη, άλλοι βλέπουν παντού κλίκες και περίεργες παρέες που μαζεύονται με π.μ, άλλου του βρωμάει το φορουμ κι άλλος μπήκε να βγάλει απλά χολή, άλλος για να ξεράσει, άλλος ζητάει τα ρέστα γιατί του κόπηκε το ποστ και πρέπει όλοι οι υπόλοιποι να ασχοληθούμε με την πάρτη του, άλλος νομίζει πως το δελεαρ είναι το κέντρο μιας τεράστιας συνομωσίας που σκοπο έχει να συνθλίψει όσους δεν ανήκουν στην κλίκα, άλλος νομίζει πως είναι το κέντρο του κόσμου κάπου στη θεσσαλία, άλλος το μόνο που ξέρει είναι να σπαμάρει και τώρα του φταίει η φτωχή θεματολογία το φόρουμ....κτλ

Τελοσπάντων το κουράσατε αρκετά μάγκες! κάντε ένα log-out πηγαίνετε μια βόλτα να ξελαμπικάρετε, ρίξτε καναν υπνάκο, δείτε και κανέναν άνθρωπο, και σταματήστε να βλέπετε εφιάλτες με την πάρτη σας μέσα στο φόρουμ και στην τελική αν δεν γουστάρετε μην ξαναμπείτε!






μια χαρά είναι το φόρουμ. Αφήστε το σε μας που το γουστάρουμε.
















Υ.Γ. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις, είναι συνειδητά συμπτωματική... :wave2: :wacko:


και εγω εχω βαρεθει με αυτες τις π@π@ριες ....υπαρχει ομως λύση!!!

ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ!!!:lol:

η λιστα για moderators-συμβουλους ειναι ανοικτη οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος...


108927

kiriakost
17/10/2007, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Σωστό είναι απλά το κέντρο είναι λίγο παραπάνω,στην Λάρισα
:beer: :beer:


Στο Βολο είναι το κέντρο , και έχουμε το ΠΗΛΙΟ για σημαδούρα !!!

catmaster
17/10/2007, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:wacko:

και εγω εχω βαρεθει με αυτες τις π@π@ριες ....υπαρχει ομως λύση!!!

ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ!!!:lol:

η λιστα για moderators-συμβουλους ειναι ανοικτη οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος...

Ρε μαλάκα Κώστα..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer:

filipp0s
17/10/2007, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:wacko:


και εγω εχω βαρεθει με αυτες τις π@π@ριες ....υπαρχει ομως λύση!!!

ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ!!!:lol:

η λιστα για moderators-συμβουλους ειναι ανοικτη οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος...



Κώστα + από μένα!:rotflmao: :wave2: :beer: :beer:

blackbusa
17/10/2007, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:wacko:


και εγω εχω βαρεθει με αυτες τις π@π@ριες ....υπαρχει ομως λύση!!!

ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ!!!:lol:

η λιστα για moderators-συμβουλους ειναι ανοικτη οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος...


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

el_hymador
17/10/2007, 00:36
...


108931

blackbusa
17/10/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...


τελικα εχει δικιο ο Ακης....εισαι πολυ μλκς......:alien:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry:

orizontas
17/10/2007, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Αυτή τη στιγμή υπάρχουν πάνω από πέντε ποστ που μοιράζονται πάνω κάτω την ιδια θεματολογία...
Αλλος περιμένει στη γωνία για να τα χώσει, τρωει μπαν και μπαίνει να ζητήσει τα ρέστα με 2 διαφορετικά nicknames, άλλος θα προτιμούσε να γίνονται εκλογές για τους μοντ. μιας κι από τι φαίνεται δεν είναι αρκετά αντικειμενικοί κατα την υποκειμενική του άποψη, άλλοι βλέπουν παντού κλίκες και περίεργες παρέες που μαζεύονται με π.μ, άλλου του βρωμάει το φορουμ κι άλλος μπήκε να βγάλει απλά χολή, άλλος για να ξεράσει, άλλος ζητάει τα ρέστα γιατί του κόπηκε το ποστ και πρέπει όλοι οι υπόλοιποι να ασχοληθούμε με την πάρτη του, άλλος νομίζει πως το δελεαρ είναι το κέντρο μιας τεράστιας συνομωσίας που σκοπο έχει να συνθλίψει όσους δεν ανήκουν στην κλίκα, άλλος νομίζει πως είναι το κέντρο του κόσμου κάπου στη θεσσαλία, άλλος το μόνο που ξέρει είναι να σπαμάρει και τώρα του φταίει η φτωχή θεματολογία το φόρουμ....κτλ

Τελοσπάντων το κουράσατε αρκετά μάγκες! κάντε ένα log-out πηγαίνετε μια βόλτα να ξελαμπικάρετε, ρίξτε καναν υπνάκο, δείτε και κανέναν άνθρωπο, και σταματήστε να βλέπετε εφιάλτες με την πάρτη σας μέσα στο φόρουμ και στην τελική αν δεν γουστάρετε μην ξαναμπείτε!






μια χαρά είναι το φόρουμ. Αφήστε το σε μας που το γουστάρουμε.




Υ.Γ. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις, είναι συνειδητά συμπτωματική... :wave2:


που γινανε ολα αυτα???


και αν γινανε ασχολειται κανεις ??


μια χαρα περναμε ....

διαβαζουμε διαφορα και μαθαινουμε ..

γελαμε που και που

βλεπουμε ομορφα πραματα ....

ποτε γιναν ολα τουτα δο??



μοτο τελεια τζιαρ ....

μου αρενει πολυ ....

και δεν αλλαζω τους παρακολουθηστες και ψυχες

με τιποτες

μηπως ξερω και ποιοι ειναι ??
δεν το εχω κοιταξει ποτε

μπυρες κερναω τσαμπα .....:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

project.breeze
17/10/2007, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...




ΘΕΟΣ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
17/10/2007, 01:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...

:cry: THIS IS CARBOUNOOOOOOOOO!!!!!!! :cry:

makis206
17/10/2007, 05:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τελικα εχει δικιο ο Ακης....εισαι πολυ μλκς......:alien:
:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry:

Δεν έχω παρά να συμφωνήσω με τον Άκη !

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

Lupo
17/10/2007, 06:05
τι παλικάρι!!!

:lol: :rotflmao: :bigcry: :lol: :rotflmao: :bigcry: :lol:
+1 στον catmaster!
:lol: :rotflmao: :bigcry: :lol:

devil's animal
17/10/2007, 07:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...


απιθανο!!
:a18: :a20:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

tai
17/10/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...

KAMENEEEEEE
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Maira
17/10/2007, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...




Μετά απ' αυτό εγώ σε ψηφίζω!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Είσαι καμμένος!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol:

Tropeas
17/10/2007, 17:47
el_hymador.....
να ξέρεις ότι το λινκ αυτού του ποστ έχει αρχίζει να γυρίζει τον κόσμο ψηφοθηρικά....
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

island
17/10/2007, 17:50
+


109072

Nostra
18/10/2007, 12:18
Αχ Κώστα Χώστα

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: