PDA

View Full Version : Φρενα γιοκ



soundstorm
17/10/2007, 09:04
Πριν λιγες μερες Βγαινω απο το πλοιο στον πειραια.
Παω πορτο ραφτη,αφηνω την πραματεια μου,λαδωνω αλυσιδα,βαζω βενζινη και ξεκιναω για λαμια.Φτανω λαμια οπου καθησα μια ωρα και επιστρεφω.Στο τελος της διαδρομης πορτο ραφτη πειραια αρχισε η μανετα του φρενου να ερχεται πολυ πισω.Σταματαω και βλεπω να σταζουν υγρα φρενων.Μεχρι να ανεβω στο μηχανακι το φρενο πλεον δεν επιανε.Μεχρι να φτασω πειραια το ιδιο εγινε και με το πισω.

πριν ξεκινησω ειχα βαψει τις δαγκανες των φρενων οπου το βαλε βγαλε μου το εκανε μηχανικος γιατι θεωρησα τον εαυτο μου ασχετο για να το κανω αυτο.
Μηπως εκανε καμια μαλακια?Η να ηταν τυχαιο?
Να του παω το μηχανακι και να του ριξω ενα χεσιμο?Η οχι?

Band(age)it
17/10/2007, 09:42
Δε βλεπω πως γινεται να χασεις τα υγρα φρενων τυχαια...αν εχεις φαει καλα πηγαινε μια βολτα προς τον μηχανικο σου...
Και τυχερος εισαι λογικα που δεν επαθες και τιποτα...:uplate:

mourgakos
17/10/2007, 12:43
ταιζω το σκυλο με NUTRO
απ τις λιγες τροφες που το πειραζει ..περνα απο το σπιτι ,να σε δωκω σκατο με το κιλο
τζαμπα,.

soundstorm
17/10/2007, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
ταιζω το σκυλο με NUTRO
απ τις λιγες τροφες που το πειραζει ..περνα απο το σπιτι ,να σε δωκω σκατο με το κιλο
τζαμπα,.
E?

mai_tai
17/10/2007, 18:49
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ Κ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΟ ΜΑΡΚΟΥΤΣΙ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΑΓΚΑΝΑ-Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΟΥ-ΑΠΛΑ ΣΦΙΞΤΟ!ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ(ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΕΣΦΙΞΕ.....ΚΑΙ ΚΛΟΤΣΙΣΕ Η ΒΙΔΑ)ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....::beer:

hotcarver
17/10/2007, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ Κ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΟ ΜΑΡΚΟΥΤΣΙ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΑΓΚΑΝΑ-Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΟΥ-ΑΠΛΑ ΣΦΙΞΤΟ!ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ(ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΕΣΦΙΞΕ.....ΚΑΙ ΚΛΟΤΣΙΣΕ Η ΒΙΔΑ)ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....::beer:

Σωστος ο μαι..Κανε και καμμια εξαερωση στο κυκλωμα..

soundstorm
17/10/2007, 23:46
Αυριο θα του παω το μηχανακι.Ελπιζω να μην εχει κανει καμια μαλακια.
Περαν του οτι πηγε τζαμπα το βαψιμο της δαγκανας γιατι τα υγρα την γ@μησ@ν.....

mourgakos
18/10/2007, 11:03
να σου δωσω μπολικο μη ξεμεινεις απο σκατο.
το μαλακομπουκομα...ετσι περιπου πηγα να γινω εγω πιτα...