PDA

View Full Version : bandit k7



auris
17/10/2007, 09:16
Παίδες καλώς σας βρήκα πρώτη φορά στο forum θα ήθελα να ρωτήσω τις εντυπώσεις όσων έχουν αγοράσει το νεο υδρόψυκτο bandit 650 έχω δώσει το bmw f650 που είχα 3 χρόνια και προτίθεμαι να παραγγείλω το νέο bandit. Η μηχανή θα κάνει αρκετά ταξίδια με δύο άτομα και με ενδειαφέρει αν είναι άνετη. Δεδομένου οτι δεν την έχω δει σε καμία έκθεση ξέρει κανείς αν υπάρχει σε καμία έκθεση στην Θεσ/νίκη? για να το δώ πριν το παραγγείλω η αν μπορεί κανείς να μου δείξει την καλή του?

ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!

Band(age)it
17/10/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από auris


Εχω το Κ7 εδω και λιγους μηνες..
Για ταξιδι κατα την αποψη μου ειναι ανετο - ειμαι περιπου 1.85 και μεχρι τα 160-180 δεν εχω προβλημα με τον αερα..
Τωρα οσον αφορα δευτερο ατομο...απο ΑΝΤΡΑ δεν εχω ακουσει παραπονο...
απο γυναικες παλι...πιαστηκε το αυτο μου , το εκεινο μου και λιγο το παραδιπλα μου...
Νομιζω πως εαν εχει συνηθησει ο συνεπιβατης να καθεται σε μηχανη , η συγκεκριμενη δυσκολα θα απογοητευσει..
Καλοταξιδος:wave2:


Edit :
Υ.Γ. Κανα δυο πραματακια που μου τη δινουν πανω στη μηχανη τουτη:)
1.Δεν εχει δεικτη θερμοκρασιας και με αγχωνει
2.Ο ψηφιακος δεικτης βενζινης μπαινει πολυ νωρις στη ρεζερβα και με αγχωνει
3.Εχει ρολοι στην ψηφιακη οθονη και με αγχωνει περισσοτερο...

καταλαβες...μαζι με τη μηχανη παρε και κανενα καπελο γιατι θα γκριζαρουν οι κροταφοι σου...

auris
17/10/2007, 10:32
Με την συεπιβατη μου έχω κάνει τα μισά τουλάχιστον απο τα 21000 χιλιομ με το f650 μαζί της χωρίς κανένα παράπονο απλά φοβάμαι μην απο μια αρκετα βολοική γαι τον συνεπιβάτη μηαχή πάω σε κάτι πιο άβολο.

Band(age)it
17/10/2007, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από auris
Με την συεπιβατη μου έχω κάνει τα μισά τουλάχιστον απο τα 21000 χιλιομ με το f650 μαζί της χωρίς κανένα παράπονο απλά φοβάμαι μην απο μια αρκετα βολοική γαι τον συνεπιβάτη μηαχή πάω σε κάτι πιο άβολο.


Νομιζω σε σχεση με την bmw απλα θα γερνει λιγο προς τα σενα ο συνεπιβατης..τιποτα αλλο..οι διαστασεις της σελας ειναι αρκετα μεγαλες και με αρκετο αφρωδες..

SeNNinhA
17/10/2007, 11:00
Υ.Γ. Κανα δυο πραματακια που μου τη δινουν πανω στη μηχανη τουτη:)
1.Δεν εχει δεικτη θερμοκρασιας και με αγχωνει
2.Ο ψηφιακος δεικτης βενζινης μπαινει πολυ νωρις στη ρεζερβα και με αγχωνει
3.Εχει ρολοι στην ψηφιακη οθονη και με αγχωνει περισσοτερο...

καταλαβες...μαζι με τη μηχανη παρε και κανενα καπελο γιατι θα γκριζαρουν οι κροταφοι σου... [/B]

Μιλώντας πάντα για ταξίδια

1. Δεν είναι και απαραίτητο σε touring διότι δεν τις πιέζεις στο όριο. Το λαμπάκι είναι αρκετό.
2. Καλύτερα διότι ποτέ δεν ξέρεις που θα είναι το επόμενο πρατήριο (ειδικά στην Ελλάδα)
3. Το ρολόι είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ στο ταξίδι. Πολύ περισσότερο από τον δείκτη θερμοκρασίας.