PDA

View Full Version : ψαχνω δουλεια



glanza2
18/10/2007, 12:45
Ψαχνω δουλεια εδω και ενα μηνα.........οποιος εχει υποψην κατι ..........(οτι να ναι )
φοιτητης τει ηλεκτρολογιας επι πτυχιο αριστη γνωση η/υ
ευχαριστω

airamhag
18/10/2007, 12:48
exeis pm

γενικοτερα..



επειδη προκειται λιαν συντομως να φυγω απο την δουλεια μου ,

οποιος διακοσμητης/τρια , σχεδιαστης/στρια , ενδιαφερεται για δουλεια

ας ριξει πμ

η θεση ειναι σχεδιασμος κ μελετη μπανιου σε εταιρεια εμποριας πλακιδιων ,μ ειδων υγιενης.

μαιλ airamhag@hotmail.com

mourgakos
18/10/2007, 14:10
ζητειται ατομο απο τει για πρακτικη,
η
επειδη φευγω και εγω οπως η μαρια ζητειται ατομο
γνωση υπολογιστη,κεφαλαιο,αν δεν ξερει θα του δειξω εγω τα βασικα
και γενικα επειδη δεν εχει πολυ δουλεια να εχει και μια ξυστρα.
εγω φευγω γιατι κανω δικη μου δουλεια,και ειναι μακρυα απο κει που μενω.
ανω γλυφαδα πανω απο το σιτι πλαζα.ακομα ο αφεντης δεν εχει βαλει αγγελια
αλλα βιογραφικα στο 211 7103072

gcrook
18/10/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
κανω τα παντα
ευχαριστω

Σε πειραζει να μην σου αναγνωρισουμε το πτυχιο στην δουλεια που θα σε προσλαβουμε; :blush:

airamhag
18/10/2007, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
ζητειται ατομο απο τει για πρακτικη,
η
επειδη φευγω και εγω οπως η μαρια ζητειται ατομο
γνωση υπολογιστη,κεφαλαιο,αν δεν ξερει θα του δειξω εγω τα βασικα
και γενικα επειδη δεν εχει πολυ δουλεια να εχει και μια ξυστρα.
εγω φευγω γιατι κανω δικη μου δουλεια,και ειναι μακρυα απο κει που μενω.
ανω γλυφαδα πανω απο το σιτι πλαζα.ακομα ο αφεντης δεν εχει βαλει αγγελια
αλλα βιογραφικα στο 211 7103072

που θα πας ρε φιλαρακο??
να δω αν μπορουν να με παρουν κ μενα..


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mourgakos
18/10/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
που θα πας ρε φιλαρακο??
να δω αν μπορουν να με παρουν κ μενα..


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



να κανουμε το τριο στουτζες?:rotflmao: :lol: :rotflmao:

airamhag
18/10/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
να κανουμε το τριο στουτζες?:rotflmao: :lol: :rotflmao:


βλεπεις τι επιτυχια εχει ομως ε?

ποσες γενιες το ξερουν!!!

:winka:

:beer: :beer: :beer:
(3 κ οι μπυρες!)

πρεπει να κουνησουμε μια...:winka:

OldMan
18/10/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
κανω τα παντα
Αυτό τώρα πως να το εκλάβουμε ??? :winka:

glanza2
18/10/2007, 15:03
και συμφερω...................

gcrook
18/10/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
και συμφερω...................

Περα απο την πλακα αυτο το "κανω τα παντα" καλο θα ηταν να το σβησεις.
Εκτος απο το οτι φαινεσαι αφελης χωρις να εισαι, κανεις και μπαμ στον εργοδοτη σου οτι δεν εχεις και καθολου επαγγελματικη εμπειρια, και δε λεει.:wave2:

DimChios
18/10/2007, 15:21
glanza2 σου στελνω π.μ να παρεις καποιον τηλεφωνο!

:wave2:

matmat
18/10/2007, 16:28
Μήπως υπάρχει ενδιαφέρων και για κανέναν
Τεχνίτη ΑργυροΧρυσοχοΐας ?

:rolleyes:

OldMan
18/10/2007, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Μήπως υπάρχει ενδιαφέρων και για κανέναν
Τεχνίτη ΑργυροΧρυσοχοΐας ?:rolleyes:
Ψάχεις δουλειά εσύ ή ψάχνεις συνεργάτη/υπάλληλο ?? :confused:

McGyver
18/10/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
πρεπει να κουνησουμε μια...:winka:

Αχλαδιά;;;

matmat
18/10/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ψάχεις δουλειά εσύ ή ψάχνεις συνεργάτη/υπάλληλο ?? :confused:

Δουλειά ψάχνω βρε Αντώνη Και καθότι 2αντα πατημένα δύσκολα τα πράγματα
:(

Lupo
18/10/2007, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Δουλειά ψάχνω βρε Αντώνη Και καθότι 2αντα πατημένα δύσκολα τα πράγματα
:(
Σε νιώθω:rolleyes:
Ώπερ σημαίνει, καλή η δικιά σου δουλειά, αλλά και μία δεύτερη, για όλες τις υπόλοιπες ώρες, καλύπτει αρκετές υποχρεώσεις, ε?

OldMan
18/10/2007, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Δουλειά ψάχνω βρε Αντώνη Και καθότι 2αντα πατημένα δύσκολα τα πράγματα
:(
Καλά ρε Ματθαίε...

Δικιά σου δεν είναι (ήταν) η δουλειά ??? :confused:

matmat
18/10/2007, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλά ρε Ματθαίε...

Δικιά σου δεν είναι (ήταν) η δουλειά ??? :confused:

Ναι ρε Αντώνη δικιά μου είναι αλλά δεν πάει άλλο
κάποια στιγμή πρέπει να σηκώσω κεφάλι και έτσι δεν πρόκειται
οσο το καρατάω το εργαστήριο μεγαλώνουν τα φέσια ...
Θα σου πώ άλλη ώρα ;)

Μεγαλη ιστορία ,
οπου εμπλέκεται γυναίκα (διαζύγιο) και μια κακή συνεργασία .
Οπως καταλαβαίνεις τρελά χρέη μηδαμινή δουλεια και μια ψυχολογία δράμα .

OldMan
18/10/2007, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Θα σου πώ άλλη ώρα
Φιλιά :wave2: :beer: :wave2:

(και θα ρωτήσω κάτι "σαράφηδες" που ξέρω κάτω ...) :wave2:

matmat
18/10/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Φιλιά :wave2: :beer: :wave2:

(και θα ρωτήσω κάτι "σαράφηδες" που ξέρω κάτω ...) :wave2:

Να είσαι καλά ρε σύ
και θα κρατήσω απο την καινούρια σοδειά !!!

:beer: :beer: :beer: :beer: ( τσίπουρα ) ;)

:wave2:

PanVas
19/10/2007, 12:18
Για μια ξεπέτα...
http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_8_18/10/2007_208554

Χειριστές Η/Υ ψάχνουν στο ΠΑΣΟΚ
ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση απευθύνει το ΠΑΣΟΚ προς κάθε ενδιαφερόμενο, ο οποίος γνωρίζει να χρησιμοποιεί καλά ηλεκτρονικό υπολογιστή και επιθυμεί να εργαστεί για την διαδικασία διαπίστευσης των εκλογέων την 11η Νοεμβρίου, ημέρα εκλογής προέδρου του ΠΑΣΟΚ.

Το αντικείμενο εργασίας των χειριστών των ηλεκτρονικών υπολογιστών αφορά στην χρήση ειδικής εφαρμογής για την διαπίστευση των εκλογέων και περιλαμβάνει επίσης την καταχώρηση των στοιχείων από τις εγγραφές Μελών και Φίλων του ΠΑΣΟΚ, που θα πραγματοποιηθούν εκείνη την ημέρα.

Η αμοιβή για κάθε χειριστή είναι 60 ευρώ και αφορά την απασχόλησή του για δύο ώρες το Σάββατο 10 Νοεμβρίου, οπότε και θα γίνει η δοκιμή του συστήματος, και την Κυριακή 11 Νοεμβρίου από τις 9.00 π.μ. μέχρι τις 7.00 μ.μ., για την εκλογική διαδικασία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να εκδηλώσουν την πρόθεσή τους συμπληρώνοντας την σχετική αίτηση στην ιστοσελίδα: http://xeiristes.pasok.gr, ενώ μπορούν να λάβουν περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διαδικασία εκλογής στην ιστοσελίδα: http://www.pasok.gr/portal/gr/ekap/52205/2/1/showdoc2.html

Hμερομηνία : 18-10-07

zzr2005
19/10/2007, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Για μια ξεπέτα...
http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_8_18/10/2007_208554

Χειριστές Η/Υ ψάχνουν στο ΠΑΣΟΚ
ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση απευθύνει το ΠΑΣΟΚ προς κάθε ενδιαφερόμενο, ο οποίος γνωρίζει να χρησιμοποιεί καλά ηλεκτρονικό υπολογιστή και επιθυμεί να εργαστεί για την διαδικασία διαπίστευσης των εκλογέων την 11η Νοεμβρίου, ημέρα εκλογής προέδρου του ΠΑΣΟΚ.

Το αντικείμενο εργασίας των χειριστών των ηλεκτρονικών υπολογιστών αφορά στην χρήση ειδικής εφαρμογής για την διαπίστευση των εκλογέων και περιλαμβάνει επίσης την καταχώρηση των στοιχείων από τις εγγραφές Μελών και Φίλων του ΠΑΣΟΚ, που θα πραγματοποιηθούν εκείνη την ημέρα.

Η αμοιβή για κάθε χειριστή είναι 60 ευρώ και αφορά την απασχόλησή του για δύο ώρες το Σάββατο 10 Νοεμβρίου, οπότε και θα γίνει η δοκιμή του συστήματος, και την Κυριακή 11 Νοεμβρίου από τις 9.00 π.μ. μέχρι τις 7.00 μ.μ., για την εκλογική διαδικασία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να εκδηλώσουν την πρόθεσή τους συμπληρώνοντας την σχετική αίτηση στην ιστοσελίδα: http://xeiristes.pasok.gr, ενώ μπορούν να λάβουν περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διαδικασία εκλογής στην ιστοσελίδα: http://www.pasok.gr/portal/gr/ekap/52205/2/1/showdoc2.html

Hμερομηνία : 18-10-07

ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ
να παμε να γραφτουμε ολοι να δουλέψουμε και να προβοκάρουμε το σύστηκα εκλογής...
ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΕΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ Ο ....ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ....

Ε ΡΕ ΓΕΛΙΑ....:lol: :lol:

ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ FOR PRESIDENT....:lol: :lol:

Υ.Γ. καλά δίνουν 60 ευρώ για 12 ώρες δουλειά???και χαλάς και σου δεσμεύει και τις δύο μέρες...
ΡΕ ΤΟΥΣ ΤΣΙΠΙΔΕΣ....

el_hymador
19/10/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ
να παμε να γραφτουμε ολοι να δουλέψουμε και να προβοκάρουμε το σύστηκα εκλογής...
ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΕΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ Ο ....ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ....

Ε ΡΕ ΓΕΛΙΑ....:lol: :lol:

ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ FOR PRESIDENT....:lol: :lol:

Υ.Γ. καλά δίνουν 60 ευρώ για 12 ώρες δουλειά???και χαλάς και σου δεσμεύει και τις δύο μέρες...
ΡΕ ΤΟΥΣ ΤΣΙΠΙΔΕΣ....


:lol: :lol: Απιστευτο το Πασοκ...60 ευρα μονο..!

ειμαι σιγουρος πως το κονδυλι που εχει εγκριθει για την εκλογικη διαδικασια το εχουν τραγανισει ηδη τα μεγαλοστελεχη :lol: παλια μου τεχνη κοσκινο

αν ηταν η ΝΔ στην θεση του Πασοκ θα γινοντουσαν τα ιδια απλα θα ετρωγες και ξυλο απο τα ΜΑΤ...ετσι...χωρις λογο...:lol:

στην περιπτωση του ΚΚΕ, θα μποϊκοταρανε την διαδικασια καθοτι τα κυκλωματα των PC φτιχνονται σε τριτοκοσμικες χωρες οπου οι πολυεθνικες της πληροφορικης εκμεταλευονται την εργατια για ψιχουλα...

ο Συνασπισμος θα τους μαζευε ολους και θα συζητηγαν το ΣΚ για τις σημειολογικες προεκτασεις αυυτής της εκλογικης διαδικασιας ....

και τελος το ΛΑΟΣ δεν θα χρειαζοταν τετοιες ιστοριες καθοτι οι επιλογες θα ηταν α) Καρατζαφερης, β)Καρατζαφερης και γ)Κρατζαφερης....δημοκρατικα πραγματα!! οχι μαλακιες...

ronin1
19/10/2007, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:lol: :lol: Απιστευτο το Πασοκ...60 ευρα μονο..!

ειμαι σιγουρος πως το κονδυλι που εχει εγκριθει για την εκλογικη διαδικασια το εχουν τραγανισει ηδη τα μεγαλοστελεχη :lol: παλια μου τεχνη κοσκινο

αν ηταν η ΝΔ στην θεση του Πασοκ θα γινοντουσαν τα ιδια απλα θα ετρωγες και ξυλο απο τα ΜΑΤ...ετσι...χωρις λογο...:lol:

στην περιπτωση του ΚΚΕ, θα μποϊκοταρανε την διαδικασια καθοτι τα κυκλωματα των PC φτιχνονται σε τριτοκοσμικες χωρες οπου οι πολυεθνικες της πληροφορικης εκμεταλευονται την εργατια για ψιχουλα...

ο Συνασπισμος θα τους μαζευε ολους και θα συζητηγαν το ΣΚ για τις σημειολογικες προεκτασεις αυυτής της εκλογικης διαδικασιας ....

και τελος το ΛΑΟΣ δεν θα χρειαζοταν τετοιες ιστοριες καθοτι οι επιλογες θα ηταν α) Καρατζαφερης, β)Καρατζαφερης και γ)Κρατζαφερης....δημοκρατικα πραγματα!! οχι μαλακιες...


:lol: :lol: :lol: :lol:

zzr2005
19/10/2007, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:lol: :lol: Απιστευτο το Πασοκ...60 ευρα μονο..!

ειμαι σιγουρος πως το κονδυλι που εχει εγκριθει για την εκλογικη διαδικασια το εχουν τραγανισει ηδη τα μεγαλοστελεχη :lol: παλια μου τεχνη κοσκινο

αν ηταν η ΝΔ στην θεση του Πασοκ θα γινοντουσαν τα ιδια απλα θα ετρωγες και ξυλο απο τα ΜΑΤ...ετσι...χωρις λογο...:lol:

στην περιπτωση του ΚΚΕ, θα μποϊκοταρανε την διαδικασια καθοτι τα κυκλωματα των PC φτιχνονται σε τριτοκοσμικες χωρες οπου οι πολυεθνικες της πληροφορικης εκμεταλευονται την εργατια για ψιχουλα...

ο Συνασπισμος θα τους μαζευε ολους και θα συζητηγαν το ΣΚ για τις σημειολογικες προεκτασεις αυυτής της εκλογικης διαδικασιας ....

και τελος το ΛΑΟΣ δεν θα χρειαζοταν τετοιες ιστοριες καθοτι οι επιλογες θα ηταν α) Καρατζαφερης, β)Καρατζαφερης και γ)Κρατζαφερης....δημοκρατικα πραγματα!! οχι μαλακιες...

:lol: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

αν ηταν η ΝΔ στην θεση του Πασοκ θα γινοντουσαν τα ιδια απλα θα ετρωγες και ξυλο απο τα ΜΑΤ...ετσι...χωρις λογο...:lol:



και θα σου χρεώνανε μεσω της Εφορίας και τα δακρυγόνα...:lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:

στην περιπτωση του ΚΚΕ, θα μποϊκοταρανε την διαδικασια καθοτι τα κυκλωματα των PC φτιχνονται σε τριτοκοσμικες χωρες οπου οι πολυεθνικες της πληροφορικης εκμεταλευονται την εργατια για ψιχουλα...



λάθος,..
θα βάζανε τη δικιά τους Α.Ε. του κόμματος, όπου θα δουλεύουν εθελοντικά πρωτοετείς ΚΝΙτες και τα λεφτά που θα γλιτώνανε θα πηγαίνανε για την συντήριση του αγάλματος του ΛΕΝΙΝ....
επίσης η όλη διαδικασία θα περιφρουρούνταν απο τα ΚΝΑΤ γιατί ως γνωστόν υπάρχουν πολύ προβοκάτορες αντιδραστικοί που έχουν σαν στόχο το κακό του κινήματος (όπου κίνημα βάζουμε ΚΚΕ)
:lol:
μπορείς και εκεί να έτρωγες ξύλο ετσι για να ειναι σε εγρήγορση τα ΚΝΑΤ


Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
[B
ο Συνασπισμος θα τους μαζευε ολους και θα συζητηγαν το ΣΚ για τις σημειολογικες προεκτασεις αυτής της εκλογικης διαδικασιας ....

[/B]

....ενώ παράλληλα θα αναζητούσαν το πρόσωπο που θα επιτύγχανε τις πιο ευρείς συμμαχίες...απο τον μπάχαλο της γειτονιας μεχρι τον κατατρεγμένο gay....

ΤΕΛΟΣ στο ΛΑΟΣ θα γλιτώνατε τη δουλεια γιατι καποιος στέλεγχος θα πυρπολούσε τα γραφεία (κάτι σαν τον εμπρησμό του Ράιχσταντ) και υπό τον σαφή κίνδυνο να χαθεί ο έλεγχος δεν θα υπήρχαν εκλογές αλλά το κόμμα θα έμπαινε στο γύψο θα ανανεωνόταν η εντολή στον ΠΡΟΕΔΡΟ ....:lol: :lol:
λεφτά φυσικά δεν θα παίρνατε αλλα θα πέρνατε δώρο καρφίτσα με τον αγκυλωτό σταυρό...:lol:

glanza2
20/10/2007, 12:37
????????????????? ποσο καμενοι???
ξεχιλωθηκε οσο δεν παει αλλο:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: