PDA

View Full Version : Ρε σεις, χειμωνιασε...



DimChios
18/10/2007, 13:12
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΦΟΥΤΕΡ ΜΕ ΛΟΓΟΤΥΠΟ moto.gr?

:D

Αντε γιατι τα καλοκαιρινα ειναι εκτος εποχης πια!

:winka:


:smokin:

kalesin
18/10/2007, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΦΟΥΤΕΡ ΜΕ ΛΟΓΟΤΥΠΟ moto.gr?

:D

Αντε γιατι τα καλοκαιρινα ειναι εκτος εποχης πια!

:winka:


:smokin:


πολλα θα μπορουσαν να γινουν με το λογοτυπο του μοτο, [μπλουζακια, κουπες, καπελακια, στριγκακια κτλ]

ομως απο τη μια βαζει τα αφεντικα του φορουμ σε περιεργα κολπα, απο την αλλη ομως θα μπορουσε να τους λυσει τα χερια στα κοστη συντηρησης...

Θα μπορουσε πχ, να γινει μια συμφωνια με καποιο μαγαζι που κανει εκτυπωσεις, να υπαρχουν καποιες διαθεσιμες επιλογες κ να αποστελλονται αντικαταβολη στους μακτυνους. Οι κοντινοι να παρουν τις ροδιτσες τους κ να πανε μονοι τους..


:wave2:

Julius
18/10/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
πολλα θα μπορουσαν να γινουν με το λογοτυπο του μοτο, [μπλουζακια, κουπες, καπελακια, στριγκακια κτλ]

ομως απο τη μια βαζει τα αφεντικα του φορουμ σε περιεργα κολπα, απο την αλλη ομως θα μπορουσε να τους λυσει τα χερια στα κοστη συντηρησης...

Θα μπορουσε πχ, να γινει μια συμφωνια με καποιο μαγαζι που κανει εκτυπωσεις, να υπαρχουν καποιες διαθεσιμες επιλογες κ να αποστελλονται αντικαταβολη στους μακτυνους. Οι κοντινοι να παρουν τις ροδιτσες τους κ να πανε μονοι τους..


:wave2:

perierga kolpla giati afenos den xrisimopioume to forum (pros to paron toylaxiston .... eksi xronia tora 'h efta?) gia na vgaloume lefta kai h kinisi auth mporei na ferei anipostates ypopsies se kosmo


episeis thelei oraganosi kai xrono pou den exoume diathesimo

h "symfonia" apo thn allh exei ginei ypotithete oti eixe ginei apo ton mr. copy alla otan piga na vgalo mplouza memonomena mou peire timi lianikis (22 euro ean thimame)........ tora ean syzitithei ek'neou isos kati na ginei



epifilasome




tha do ean mporei na kanei kati o SF o psilos o averel pou eixe kanei to palaiotero conne kai exei filikes sxeseis me to katasthma genikotera (kai kathares kai einai kai empeistos kai kalo paidi kai omorfopedo kai exei kai grigori mixani)









:rotflmao:

kalesin
18/10/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
perierga kolpla giati afenos den xrisimopioume to forum (pros to paron toylaxiston .... eksi xronia tora 'h efta?) gia na vgaloume lefta kai h kinisi auth mporei na ferei anipostates ypopsies se kosmo



:rotflmao:


αυτο ακριβως ειχα στο μυαλο μου οταν εγραφα για ''περιεργα κολπα''.

Απο την αλλη βεβαια, στην περιπτωση που καποιος καταφερει μια καλυτερη τιμη, κ το θαμε σχεδιασμου, κατασκευης αποστολης γινει απο το καταστημα με τιμες ακομα κ λιανικης εστω, δεν νομιζω οτι θα υπαρξει καποιος που να πει το οτιδηποτε...






βεβαια τωρα που το ξανασκεφτομαι, ειμαστε γεματοι καλοθελητες.... κ πολλους που βλεπουν παντου γυρω τους σκοτεινες συννομωσιες


Any και way... το κοιτατε φανταζομαι αυτο, κ αν χρειαστειτε βοηθεια στην οργανωση του κ στο τρεξιμο, βαλτε μια φωνη. Θα μπορεσουμε να βοηθησουμε καποια ατομα

:beer:

DimChios
18/10/2007, 14:15
Ρε σεις, για ποια περιεργα κολπα μιλατε?

Στην προηγουμενη ομαδικη με τα μπλουαζακια γιατι δεν επαιζε κατι τετοιο?

:confused: :confused:

Nostra
18/10/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ρε σεις, για ποια περιεργα κολπα μιλατε?

Στην προηγουμενη ομαδικη με τα μπλουαζακια γιατι δεν επαιζε κατι τετοιο?

:confused: :confused:

γιατί είχαμε οργανωση και διαφανεια αγαπητέ.... :smokin:

DimChios
18/10/2007, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
γιατί είχαμε οργανωση και διαφανεια αγαπητέ.... :smokin:


Γιατι εγω υπονοησα κατι αλλο?

:confused:

ΙΔΕΑ ΕΡΙΞΑ ΡΕ ΣΕΙΣ!

ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ!

Οποιοι αναλαβουν ΑΝ αναλαβουν νομιζω πως εχετε λιγο χρονο να τους διαφωτισετε γι αυτην ή κανω λαθος?

Julius
18/10/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
αυτο ακριβως ειχα στο μυαλο μου οταν εγραφα για ''περιεργα κολπα''.

Απο την αλλη βεβαια, στην περιπτωση που καποιος καταφερει μια καλυτερη τιμη, κ το θαμε σχεδιασμου, κατασκευης αποστολης γινει απο το καταστημα με τιμες ακομα κ λιανικης εστω, δεν νομιζω οτι θα υπαρξει καποιος που να πει το οτιδηποτε...






βεβαια τωρα που το ξανασκεφτομαι, ειμαστε γεματοι καλοθελητες.... κ πολλους που βλεπουν παντου γυρω τους σκοτεινες συννομωσιες


Any και way... το κοιτατε φανταζομαι αυτο, κ αν χρειαστειτε βοηθεια στην οργανωση του κ στο τρεξιμο, βαλτε μια φωνη. Θα μπορεσουμε να βοηθησουμε καποια ατομα

:beer:



ok kanonistike (gia na dite ti simenei amesi antapokrisi) sto meso tis allh evdomadas rantevou gia na doume pos mporoume na kanonisoume na pernoume times "mazikis" alla kai memonomena otan erxomaste se epafi me to katasthma


enimerono gia thn ekvasi tis synantisis

Nostra
18/10/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ok kanonistike (gia na dite ti simenei amesi antapokrisi) sto meso tis allh evdomadas rantevou gia na doume pos mporoume na kanonisoume na pernoume times "mazikis" alla kai memonomena otan erxomaste se epafi me to katasthma


enimerono gia thn ekvasi tis synantisis

ναι σωθηκες...

εμενα παντως μου εδωσαν διαφορετική αισθηση...

kalesin
18/10/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ok kanonistike (gia na dite ti simenei amesi antapokrisi) sto meso tis allh evdomadas rantevou gia na doume pos mporoume na kanonisoume na pernoume times "mazikis" alla kai memonomena otan erxomaste se epafi me to katasthma


enimerono gia thn ekvasi tis synantisis


χιχι τους εχωσα...

εγω θα ειμαι μακρυα :lol: :lol:


χωρις πλακα, επειδη ειναι κατι που το ειχα σκεφτει εδω καιρο, το βραδακι θα ποσταρω το πως το ειχα φτιαξει στο μυαλο μου, να δουμε τι κ αν μπορει να γινει

:beer: :beer:

Julius
18/10/2007, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
χιχι τους εχωσα...

εγω θα ειμαι μακρυα :lol: :lol:


χωρις πλακα, επειδη ειναι κατι που το ειχα σκεφτει εδω καιρο, το βραδακι θα ποσταρω το πως το ειχα φτιαξει στο μυαλο μου, να δουμε τι κ αν μπορει να γινει

:beer: :beer:


:a013:

Julius
18/10/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ναι σωθηκες...

εμενα παντως μου εδωσαν διαφορετική αισθηση...


Diladi? an kai kati paromio mou elege kai o SF prin

taxydromos
18/10/2007, 15:18
παντως τα t-shirt που εχει ο copy ειναι τελειως μαπα...:yuck: :yuck:

Nostra
18/10/2007, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
παντως τα t-shirt που εχει ο copy ειναι τελειως μαπα...:yuck: :yuck:

προσωπικά...δε συμφωνω με αυτό...

θεωρώ γενικά τα hanes καλή ποιότητα...

υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που έχουν από την προπέρσινη παραγγελία και δεν έχουν αναφέρει προβλήματα...


εκτός κι αν άλλαξες σε καμιά χωμάτινη βόλτα καμιά αλυσιδα και μετά σκουπίστηκες στο μπλουζάκι...
:lol: :lol: :lol: :lol:



σαφώς μπορεί να υπάρχουν και καλύτερες μάρκες t-shirt....

ε....


προτείνετε κι εσείς κάτι!:winka:

Julius
18/10/2007, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
παντως τα t-shirt που εχει ο copy ειναι τελειως μαπα...:yuck: :yuck:


oute ego simfono sotiraki


osa exo typosei apo ekei (hanes me stampes viniliou) den exoune masisei mia


re mpas kai ta epleines stous 120 vathmous???? :lol:

taxydromos
18/10/2007, 15:39
ανθεκτικα ειναι σιγουρα.....για εντουραδα μια χαρα,απλως δεν λενε απο ποιοτητα...:)

slacker
18/10/2007, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

episeis thelei oraganosi kai xrono pou den exoume diathesimo


Παιδιά, μπορείτε να το κάνετε και στο cafepress. Δεν είμαστε όλοι Αθήνα για να πάμε σε μαγαζί! Επίσης, δίνοντάς τους μόνο το logo μπορούν να φτιάξουν εκτός από μπλουζάκια και ότι άλλο θέλετε, πχ. κούπα καφέ, καπελάκι, "στεφάνι" για τις πινακίδες, μέχρι και.. στριγκάκι :p

Ένα παράδειγμα (http://www.cafepress.com/buy/avast/-/pv_design_details/pg_1/id_13380936/opt_/fpt_/c_666/)

Λεωνίδας
18/10/2007, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
perierga kolpla giati afenos den xrisimopioume to forum (pros to paron toylaxiston .... eksi xronia tora 'h efta?) gia na vgaloume lefta kai h kinisi auth mporei na ferei anipostates ypopsies se kosmo έχεις μπερδέψει το "βγάζω τα έξοδά μου" με το "βγάζω κέρδος"
anyway καθένας με τα βίτσια του, εγώ αν διέθετα χρόνο και χρήμα θα φρόντιζα να πάρω το χρήμα τουλάχιστον πίσω (τι υποψίες να φέρει; τίγκα στις διαφημίσεις είναι όλα τα sites πχ, κατηγόρησε κανείς κανένα :confused: ) :wave2:

Julius
19/10/2007, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
έχεις μπερδέψει το "βγάζω τα έξοδά μου" με το "βγάζω κέρδος"
anyway καθένας με τα βίτσια του, εγώ αν διέθετα χρόνο και χρήμα θα φρόντιζα να πάρω το χρήμα τουλάχιστον πίσω (τι υποψίες να φέρει; τίγκα στις διαφημίσεις είναι όλα τα sites πχ, κατηγόρησε κανείς κανένα :confused: ) :wave2:

nai ok re leo, exeis dikio apla epidi den plironoume amesa ton webserver (mas anoikei) kai oi ergatoores exoun dapanithei einai epidi goustarame.... opote to kostos nai men yparxei alla einai "tholo"

Λεωνίδας
19/10/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
nai ok re leo, exeis dikio apla epidi den plironoume amesa ton webserver (mas anoikei) kai oi ergatoores exoun dapanithei einai epidi goustarame.... opote to kostos nai men yparxei alla einai "tholo" να σας κάνω ένα break even και όταν το πιάσετε ότι παραπάνω βγει το δίνετε σε φιλανθρωπίες
ή τα κρατάω εγώ :rolleyes:

kalesin
19/10/2007, 10:56
Ειχα πει θα γραψω χθες αλλα το Dimple μου επεσε λιγο δυνατο :beer:


Επειδη εχω την ταση να απλοποιω τα πραγματα, δεν πιστευω οτι ειναι τοσο δυσκολο να φτιαχτουν κ να διατεθουν καποια πραγματα με το λογοτυπο του Μοτο

1. ειτε το mr. copy που εχει φτιαξει τα μπλουζακια μεχρι τωρα, ειτε καποιο αλλο μαγαζι που εχει την δυνατοτητα να τυπωσει κ αλλα πραγματα [δεν ξερω τι δυνατοτητες εχει το mr.copy]. Πχ το ''μαγαζι'' που εγραψε πιο πανω ο slacker. Αν κ θα προτεινα να ειναι καποιο καταστημα στην Ελλαδα [κ δη στην Αθηνα για να βολεψει τους περισσοτερους*], για να μην εχουμε εξοδα αποστολης απο το εξωτερικο. Ψαχνω να βρω στα θεματα με τα μπλουζακια κ την παραγγελια τους ενα παληκαρι που ειχε βαλει την διευθυνση για ενα καταστημα που τυπωνει σε πολλα προιοντα για να υπαρχει ποικιλια.

2. Σε οτι εχει να κανει με τα κοστη, ας απλοποιησουμε ακομα πιο πολυ τα πραγματα. Ουτε ειδικες τιμες ουτε τιποτα. Δηλαδη, σε καθε ομαδικη παραγγελια παιρνουμε ποσα; 200; 300 μπλουζακια; Αν θελει το καταστημα να δωσει καλυτερη τιμη στο μοτο, τοτε ειναι ευπροσδεκτη. Αν δεν θελει στα τετοια μας. Ας δωσει μια τιμη ανθρωπινη, στα πλαισια της αγορας κ τοτε ειναι στο χερι μας να ''δειξουμε'' ποσο θελουμε η οχι να εχουμε προιοντα με το λογοτυπο του Μοτο.

3. Στην περιπτωση που θελουμε να ριξουμε μια ομαδικη [:look: προστυχα ακουγεται αυτο :blush:], τοτε σε συνενοηση με το οποιο καταστημα να μας δωθουν τιμες για τις ελαχιστες ποσοτητες σε καποια προιοντα. Πχ, το 1 φουτερ 30Ε, στα 50 25Ε, τοτε θα μπορουσαν ισως οι παραγγελιες να οργανωνονται μηνιαια σε ειδικο θεμα του φορουμ. Με διαδικασιες αντιστοιχες της παραγγελιας για τα μπλουζακια. Ομως αυτο σημαινει οτι καποιος θα τρεχει σαν παλαβος, για να κυλησουν ολα νορμαλ, ασε που θα βρεθει υπολογος για τα οποια λαθη. Ειναι κατι που χρειαζεται λιγη παραπανω οργανωση. Το ιδιο μπορει να συμβει κ για κουπες, mouse pads, μπρελοκ κτλ..

4. Η αποστολη στους αγοραστες να γινει απο το καταστημα που θα αναλαβει την εκτυπωση, με προσυμφωνημενες τιμες αποστολης.

5. Στο θεμα των οικονομικων του φορουμ. Προσωπικα δεν θα ειχα την παραμικρη αντιρηση, να ορισει το φορουμ ενα ποσο, ακομα κ αν ειναι τελειως συμβολικο, το οποιο θα πηγαινει στα εξοδα συντηρησης του φορουμ. Για τους κακοπιστους το ποσο αυτο θα ειναι δηλωμενο απο την αρχη. Πχ σε καθε φουτερ, 1Ε θα πηγαινει για την συντηρηση του φορουμ **. Απο τη στιγμη που το θεμα αυτο θα ειναι ξεκαθαρο απο την αρχη οποιος θελει παραγγελνει, οποιος δεν θελει δεν παραγγελνει. Ομορφα κ ωραια

6. Ξερω οτι σας σπαω τα νευρα αλλα κατα βαθος με αγαπατε

7. Σε καποιο section του forum, θα μπορουσαν να μπουν τα προιοντα στα οποια μπορει να μπει το λογοτυπο του φορουμ, για να μπορουν ολοι να δουν τι μπορουν να παραγγειλουν. Οι παραγγελιες θα μπορουν να γινουν απ' ευθειας στο συνεργαζομενο καταστημα με καποια φορμα που θα συμπληρωνει ο χρηστης, η θα οριστει καποιος απο εδω μεσα που θα μαζευει τι παραγγελιες κ θα τις σελνει στο καταστημα ***


Αυτα τα ολιγα για αρχη


* Παρ' ολο που αρκετοι μενουν εκτος αθηνας, πιστευω οτι το καταστημα θα πρεπει να ειναι στην αθηνα, αφου προφανως εξυπηρετει την πλειοψηφια των χρηστων, αφου μπορυν να παραλαβουν μονοι τους κ να γλυτωσουν μεταφορικα. Το τελειο θα ηταν να εχει το καταστημα υποκαταστηματα κ σε αλλες πολεις. Εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει κ πολυ αφου μενω εξωτερικο.

** τα ποσα που εχω βαλει ειναι εντελως βγαλμενα απο την κοιλια μου, κ χρησιμοποιηθηκαν για να κανουν κατανοητα τ παραδειγματα που εθεσα

*** Δεν ξερω αν το φορουμ εχει την δυνατοτητα να λειτουργησει ενα κομματι του σαν ''online store''. Στην περιπτωση που μπορει, τοτε φανταζομαι οτι δεν ειναι δυσκολο να φτιαχτει μια φορμα παραγγελιας την οποια θα συπμληρωνει καποιος χρηστης η οποια θα αποστελεται αυτοματα στο καταστημα

**** μην ψαχνετε 4 αστερακια στο κειμενο. ο σπαμερ μεσα μου με εσπρωξε να σας κανω πλακα



:wave2: :wave2:

Nostra
19/10/2007, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Επειδη εχω την ταση να απλοποιω τα πραγματα.........


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
19/10/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι γελα ρε θειο;

απλα τα εγραψα

ουτε πινακακια εβαλα, ουτε διαγραμματα, ουτε καν τον κωδικα για την αυτοματη αποστολη της φορμας παραγγελιας


:D :D

Nostra
19/10/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
τι γελα ρε θειο;

απλα τα εγραψα

ουτε πινακακια εβαλα, ουτε διαγραμματα, ουτε καν τον κωδικα για την αυτοματη αποστολη της φορμας παραγγελιας


:D :D


ρε ανήψι...


ας οργανωθούν τουλάχιστον 5 μοτο-βόλτες άνω των 4 μηχανών μέχρι τα μέσα Νοεμβρίου μέσα από το φόρουμ και θα κανονίσω να φτιαχτούν και πλαστικές βάσεις πινακίδας με το λογότυπο Moto.gr ...


εδώ είμαστε 5000 μέλη με 7469 απόψεις... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
19/10/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ρε ανήψι...


ας οργανωθούν τουλάχιστον 5 μοτο-βόλτες άνω των 4 μηχανών μέχρι τα μέσα Νοεμβρίου μέσα από το φόρουμ και θα κανονίσω να φτιαχτούν και πλαστικές βάσεις πινακίδας με το λογότυπο Moto.gr ...


εδώ είμαστε 5000 μέλη με 7469 απόψεις... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


γι αυτο κ στην ουσια δεν προτεινω να ασχοληθει καποιος απο εδω μεσα, παρα μονο για να βρεθει το καταστημα. Απο εκει κ περα, οποιος θελει παραγγελνει απο το καταστημα.

Εχεις απολυτο δικιο παντως


:beer:

marulis
19/10/2007, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin


5. Στο θεμα των οικονομικων του φορουμ. Προσωπικα δεν θα ειχα την παραμικρη αντιρηση, να ορισει το φορουμ ενα ποσο, ακομα κ αν ειναι τελειως συμβολικο, το οποιο θα πηγαινει στα εξοδα συντηρησης του φορουμ. Για τους κακοπιστους το ποσο αυτο θα ειναι δηλωμενο απο την αρχη. Πχ σε καθε φουτερ, 1Ε θα πηγαινει για την συντηρηση του φορουμ **. Απο τη στιγμη που το θεμα αυτο θα ειναι ξεκαθαρο απο την αρχη οποιος θελει παραγγελνει, οποιος δεν θελει δεν παραγγελνει. Ομορφα κ ωραια

Επειδή θεωρώ τον εαυτό μου ενήλικο και δεν μου επιτρέπω να μην αναλαμβάνω την ευθύνη των πράξεων μου το παρακάτω δεν ισχύει για εμένα

Αν υλοποιηθεί η πρόταση σου (που κατά βάθος συμφωνώ )και αγοράσει ο τάδε 10 μπλουζάκια που σημαίνει 10 ευρώ (υποθετικά τα νούμερα ) για τα έξοδα του φόρουμ αλλά είναι τόσο μαμάκας ή για οποιοδήποτε λόγο φάει κάποιο μπαν, φαντάζεσαι τι θα επακολουθήσει?
Εδώ μας δίνεται δωρεάν η δυνατότητα χρήσης του φόρουμ και ξαφνικά αποκτάμε ιδιοκτησιακά δικαιώματα, που να πλερωναμε δηλαδή.:winka:

:beer: :wave2:

675
19/10/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
παντως τα t-shirt που εχει ο copy ειναι τελειως μαπα...:yuck: :yuck:


ουτε και εγω συμφωνω καθως το μπλουζακι το φοραω συχνα και εχει πληθει πολλες φορες χωρις κανενα απολυτως προβλημα..

επισης η ποιοτητα ειναι πολυ καλη και εχει ωραια αφη..
και η φορμα του δε "κολυμπαει" αλλα εφαρμοζει ωραια στο σωμα:beer:

+1 στο mr copy:winka:

Cpt. Haddock
19/10/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Εδώ μας δίνεται δωρεάν η δυνατότητα χρήσης του φόρουμ και ξαφνικά αποκτάμε ιδιοκτησιακά δικαιώματα, που να πλερωναμε δηλαδή.:winka:

:beer: :wave2:

+955 :sick:

taxydromos
19/10/2007, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
ουτε και εγω συμφωνω καθως το μπλουζακι το φοραω συχνα και εχει πληθει πολλες φορες χωρις κανενα απολυτως προβλημα..

επισης η ποιοτητα ειναι πολυ καλη και εχει ωραια αφη..
και η φορμα του δε "κολυμπαει" αλλα εφαρμοζει ωραια στο σωμα:beer:

+1 στο mr copy:winka:

οκ,θα συμφωνησω μαζι σου μιας και φαινεσαι 'ψαγμενο' ατομο στην αγορα του ενδυματος και σιγουρα θα προτιμας τα καλα καταστηματα ρουχισμου απο τα διαφορα 'zara' :wave2:

gixxerpap
19/10/2007, 14:57
καντε και μια βολτα απο το apriliabikers.gr να δειτε τι ωραιa που εχουν ''στησει'' την ολη διαδικασια...

DimChios
19/10/2007, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
καντε και μια βολτα απο το apriliabikers.gr να δειτε τι ωραιa που εχουν ''στησει'' την ολη διαδικασια...


Την ανταλλάσουν την ιδέα?

:look:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
19/10/2007, 15:07
re paidia na rwtisw kai egw kati ligo asxeto??An paw apo ayton ton mr. Copy paizei na moy ftiaksei kai emena kanena mplouzaki??
logika prepei na exei ta sxedia...

taxydromos
19/10/2007, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
re paidia na rwtisw kai egw kati ligo asxeto??An paw apo ayton ton mr. Copy paizei na moy ftiaksei kai emena kanena mplouzaki??
logika prepei na exei ta sxedia...

ναι στο φτιαχνει...κανα δυωρο η ολη διαδικασια...