PDA

View Full Version : Ζητω Η ΑΕΚ



Σελίδες : [1] 2

ppaylos
23/10/2004, 00:57
Μπραβο !!!δεν το περιμενα νομιζα οτι ηταν ενα ψεμα!!!:hypnotize
5-1 εχασε Η ΑΕΚ στην ευρωπη!!!!!!
Καλως ηρθατε στο κλαμπ τον Μεγαλων,Μονο εμεις και ο Βαζελος νομιζα οτι τρωγαμε 5αρες και 6αρες στην ευρωπη
Τωρα ειστε ετοιμη και για την 1η θεση στο Ελληνικο πρωταθλημα ,αποκτησαμε νεο αντιπαλο.
Καλως Ηρθατε!!!!:beer: :beer: :wave2:

DEMINIO
23/10/2004, 11:14
:nono:

Προς το παρόν, άντε να δείρετε κάνα Συρίγο... Μπορείτε... :yuck:

Κι αφήστε την ΑΕΚ ήσυχη...

Προς το παρόν...

Σε λίγα χρόνια θα έχετε όλο τον καιρό να ασχολείστε (μόνο) με την ΑΕΚ...

Gandalf dr685sm
23/10/2004, 19:46
mmmmmm...οχι ...έχουμε πολύ , μα πάρα πολύ ακόμα να σας φτάσουμε...

Μιας και δενέχουμε ξοδέψει ακόμα δις για να λέμε οτι παίξαμε καλά , αλλά χάσαμε και να είμαστε ικανοποιημένοι απο αυτό....:eek:

Ούτε βέβαια μπορώ να συγκρίνω το roster της ομάδας μας με αυτό του ΠΑΟ και του ΟΣΦΠ.....

και καλά θα κάνετε να κρατάτε μια πισινή , μιας και στην 7η αγωνιστική , παίζουμε μαζί και αν 1 στις 100 χάσετε ή 'έρθει ισοπαλία , θα κάνετε πάλι κολωτούμπες μαζί με τον Τσουκαλά....

"μάλιστα κύριε πρόεδρε"....


και ενα τελευταίο... έχουμε παίξει 4 αγώνες , όπου οι τρείς ήταν με Πανιώνιο , Ηρακλή και Αιγάλεω... η συγκομιδή βαθμών μας όμως , μας έχει πάει στην κορυφή...εσείς που είσαστε είπαμε;...

και με δικό σας γήπεδο ....


Gandalf

idi
23/10/2004, 20:25
paylos μονο 5 και 6 τρωτε?

εεεεεεεεε οοοοοοοοοοοο φαγατε το 7ο και πατε για 8

Gandalf dr685sm
24/10/2004, 21:54
37.000!!!!!!....37.000!!!!!..... και έμειναν και απο έξω ρε παιδιά..... δεν μπόρεσαν να μπουν μέσα!!!!! ...και με την Καλιθέα και οχι με κάποια ομάδα για derby....

Ετοιμαστείτε για τον χαμό ....και στην μεθεπόμενη αγωνιστική ..με ΟΣΦΠ.... οτι και αν κάνουμε , ακόμα και αν χάσουμε ο κόσμος θα είναι μεγάλος....


Και ακόμα χωρίς γήπεδο, καταχρεωμένη, με το 1/3 της άλλοτε ομάδας της , είναι μόνη πρώτη , εκμεταλευόμενη στραβοπατήματα άλλων , αλλα και φυσικά νίκες δικές της...

Για να δούμε.... για να δούμε... αν δεν έκανε και εκείνο το 5-1 στo UEFA , δεν μπορώ να φανταστώ τι κόσμο θα μάζευε....

Gandalf

955i
25/10/2004, 06:12
lipon san gnisios aektzis ekana tin exis skepsi, afou fagame 5 sto exoteriko kai imaste proti sto protathlima, ehoume gini pleon megali omada kai pame halara na paroume to protathlima, dioti kai oi gavroi kai oi vazeloi pernane protathlima eno trogane exares kai pentares exo, sosta?????:p :smokin: :p :smokin: :p :smokin:

Dodok edessa
26/10/2004, 12:39
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΕΣ ΚΤΛ ΕΓΩ ΕΝΑ ΞΕΡΩ !!!ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΝΕΣΟΥΜΕ.!!! ΑΙΝΤΕ ΑΡΗ ΠΑΡΕ ΜΑΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ .ΣΑΝ ΤΟΝ ΧΑΤΖΑΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ,!!!!
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ !!!!!
:lol: :lol: :lol: :smokin:


5742

idi
26/10/2004, 12:58
νατα νατα... δε μας φτανουν οι φιλοι μας οι γαυροι, εχουμε και τις σκουλιακιαρες γκομενες πελατισες...

ποτε θα βαλετε μυαλο ρε και θα ασχοληθητε με ομαδα του βελινεκους σας (Ξανθη, ΟΦΗ κτλ?????)

δε βαρεθηκατε να μας τσαντιζετε και να μαζευετε 4-5 στην Αθηνα?

Dodok edessa
26/10/2004, 13:10
:cool: ΗΡΕΜΑ ΘΑ ΓΕΡΑΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ IDI.!!:nono: ΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΔΕΛΛΑ ΚΤΛ)ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΣ ΣΑΝ ΑΕΚ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΑΠΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ.ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ.ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΣΤΙΚΑ ΤΑ ΑΘΗΝΑΙΙΚΑΚΟΛΠΑΚΙΑ .ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ.εΝΩ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ !!!ΠΑΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ !!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΟ ΑΡΗ ΜΑΣ !!!:winka:
ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ IDI,ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΙΔΙΟΥΣ.:wacko:


5743

idi
26/10/2004, 13:23
αν κανω λιστα με τις πιο αντιπαθεις ομαδες θα δεις τη ομαδα σου στη 3 θεση (περιεργως δυσαναλογο με την ποδοσφαιρικη σας αξια Β εθνικης ....) και αυτο μονο και μονο για τον Ξυροκωστα και την σκουλικιαρικη εμμονη σας με εμας.

ευχαρηστω που δε μας κατατασεις μαζι με τους "ιδιους"(σωστοοος) αλλα απορρω που την ειδες τη "αθηναικη" ευνοια που μας εχουν τσακισει στις τιμωριες (προπερσυ 7 αγωνες χωρις φιλαθλους και παντα μα παντα τις περισσοτερες καρτες κοκκινες και κιτρινες απο ολες τις ομαδες του πρωταθληματος... εχω στοιχεια για αυτο δεν ειναι λογια αερα!)

φυσικα και δεν εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου, μονο με την ομαδα σου. γιατι κανετε τη ζωη σας δυσκολη και δεν καθεστε να φατε κανα δυο μπαλακια, και μας αναγκαζετε να πιεζουμε τους παικτες μας για να σας ξεβρακωσουν σε καθε παιχνιδι με οσο το δυνατον περισσοτερα γκολ? (με τις αλλες μικρες ομαδες σταματαμε στα 2...)

x-rider
26/10/2004, 13:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από idi

πρωταθληματος... εχω στοιχεια για αυτο δεν ειναι λογια αερα!)



kyrie, κυριε ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
:lol: :rotflmao: :lol:

ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΕΝΑΛΤΥ,ΕΤΣΙ?



Α, ΡΕ ΘΡΥΛΕ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ:beer:

ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ,ΤΑ ΟΗΡΑΜΕ ΟΛΑΑΑΑ


ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΡΡΡΡΟΜΕΡΗ ΟΜΑΔΑ!!:wave2:


;) :D :smilea: :smokin: :smokin: ;)

DUKASII
26/10/2004, 13:38
H AEK EINAI H PIO EYNOHMENH OMADA STON PLANHTH GH!!!


OK;;;

DIATHSIES..PARAGES,,PERIERGOI..THIOI..EPO..EPAE...GAGATSHDES, MHTROPOYLOI...OMADES PARARTHMATA....GHPEDA POY MPAINOYNE STA OLYMPIAKA ERGA SE ENA BRADY..KAI FYSIKA BGAINOYNE KAPOIA ALA..

OLA AYTA TA PARAPANO..H AEK TA EXEI DIMHOYRGHSEI!

x-rider
26/10/2004, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
H AEK EINAI H PIO EYNOHMENH OMADA STON PLANHTH GH!!!


OK;;;

DIATHSIES..PARAGES,,PERIERGOI..THIOI..EPO..EPAE...GAGATSHDES, MHTROPOYLOI...OMADES PARARTHMATA....GHPEDA POY MPAINOYNE STA OLYMPIAKA ERGA SE ENA BRADY..KAI FYSIKA BGAINOYNE KAPOIA ALA..

OLA AYTA TA PARAPANO..H AEK TA EXEI DIMHOYRGHSEI!



ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!


ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ:lol: :beer:


ΘΩΜΑΙΔΗ ΕΙΔΑΤΕ ΧΤΕΣ,ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΕ

ΕΠΩΝΥΜΑ & ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΠΩΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ

ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, ΚΑΙ ΔΑΓΚΩΝΟΤΑΝ Ο ΘΩΜΑΙΔΗΣ!!!!!

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΤΡΟΧΑΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ & ΕΓΩ

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ

ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ Ο ΟΣΦΠ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ?

idi
26/10/2004, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ:lol: :beer:
ΘΩΜΑΙΔΗ ΕΙΔΑΤΕ ΧΤΕΣ,ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΕ
ΕΠΩΝΥΜΑ & ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΠΩΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ
ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ, ΚΑΙ ΔΑΓΚΩΝΟΤΑΝ Ο ΘΩΜΑΙΔΗΣ!!!!!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΤΡΟΧΑΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ & ΕΓΩ
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ
ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ Ο ΟΣΦΠ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ?


ο Τροχανας "δικος" σας ειναι... το ιδιο καλο με το Κοκκαλη μας εκανε ....


τεσπα Δουκα μη τσαντιζεσαι η λυση ειναι μια και IDI την βαλαμε την αρχη για καλη συνεχεια...

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΕΣΑ - ΕΞΩ ....


5745

SvsGreek
26/10/2004, 17:12
Μιλαμε η ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΗ ομαδα στον πλανητη ειναι η ΑΕΚ.

40 ΔΙΣ χρεη και παιζει ακομα στην Α'. Και κανονικα πρεπει να πανε φυλακη ΟΣΟΙ χρεωσαν τις ομαδες και οχι οι ομαδες στην Δ.

Μια ζωη κομπλεξ για κατι το οποιο δεν εφταιξε κανιςς αρειανος. Και οσοι ηταν την ημερα εκεινη στο χαριλαου ξερουν τι εγινε με τους μπατσους που στριμωξαν τα χανουμια κ γιαυτο επεσε ο ξηροκωστας που κονομισε στην πλατη της αεκ αμαξι και φραξκα τρελα!!!

ΡΕ ΑΡΗΣ και μην την ψαχνεις, 34 χρονια χωρις τιτλο και παντα εκει, χανουμε κερδιζουμε παλι φωνη, παλι στα πουλμαν του super3 και παλι εκδρομες. Ρε δεν μας νοιαζει ΟΠΟΥ και αν παιζουμε ρε, Α,Β,Γ,Δ στειλτε μας οπου θελετε...στα παπαρια μας!

Και την Κυριακη με χανουμι δεν μας νοιαζει ρε το ματς, εκει στην 3 ΠΛΑΤΗ στο ματς και συνεχεια φωνη!

Και ασε τα κορακια να σφυρανε οτι θελουν....

ΑΡΗΣ ΡΕ και μια ζωη στα πεταλα...

Πηγε η αεκ να μπει στο 44 ΧΩΡΙΣ να εχουν υπογραφη απο τους κυριους πιστωτες!!!! Και θελαν να μπουν στο 44!!!! Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟ

Ουτε φυσικα εμεις θα μπουμε, μονο και μονο επειδη θα ειναι προκληση προς αλλες ομαδες, ΕΝΩ εχουμε ολα τα δικαιολογιτικα!!
ΡΙΞΤΕ ΜΑΣ ΡΕ, στα παπαρια μας, ΑΡΗΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΤΟΥΜΠΑ-SUPER3!


5754

Xlitos
26/10/2004, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από SvsGreek
ΡΕ ΑΡΗΣ και μην την ψαχνεις, 34 χρονια χωρις τιτλο και παντα εκει, χανουμε κερδιζουμε παλι φωνη, παλι στα πουλμαν του super3 και παλι εκδρομες. Ρε δεν μας νοιαζει ΟΠΟΥ και αν παιζουμε ρε, Α,Β,Γ,Δ στειλτε μας οπου θελετε...στα παπαρια μας!
ΡΙΞΤΕ ΜΑΣ ΡΕ, στα παπαρια μας, ΑΡΗΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΤΟΥΜΠΑ-SUPER3!

Εντάξει δεν λεω.Πορωμένοι και μάγκες οι Αριανοί αλλά για Α' Εθνική.Στις υπόλοιπες κυκλοφορούν ομάδες με ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ τρελούς οπαδους!! :smokin:

Ενδεικτικά:

''GATE 6
Η ΘΥΡΑ 6 είναι ο πιό δυναμικός σύνδεσμος της ιστορικής ομάδας του Αγρινίου, του Παναιτωλικού μας. η Θύρα 6 άφησε ιστορία σε όλα τα γήπεδα της Ελλάδος και θα το έκανε ακόμα και τώρα εάν οι εκάστοτε διοικήσεις του Παναιτωλικού (από Χαρδαλιά και μετά)δεν ξεπουλούσαν τον ένδοξο Παναιτωλικό μας

ΙΣΤΟΡΙΑ
Τι να πρωτοαναφέρει κανείς από την ιστορία της Θυρα 6..Λοιπόν ξεκινάμε
1968: Η Θύρα 6 "βαφτίζει" τους Ιερολοχίτες, τον πιο σκληροπυρηνικό σύνδεσμο των Αρειανών. Συγκεκριμένα 200 και πλέον οπαδοί του Άρη Θεσσαλονίκης ακολουθούν την ομάδα τους στο Αγρίνιο στον αγώνα με τον Παναιτωλικό μας. Εκεί επιβιώνουν στην κόλαση των φανατικών οπαδών του Παναιτωλικού (το πως είναι μια άλλη ιστορία) και ο αθλητικός τύπος της εποχής τους βαφτίζει "Ιερολοχίτες" γι αυτό ακριβώς τον λόγο. Φυσικά η Θύρα 6 είναι ο νονός. Για τους απίστους ασ επισκεφτούν τα site των οπαδών του Άρη για να δούν περισσότερα.

1976: Η μεγάλη ώρα φτάνει. Παναιτωλικός -ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης! Παιζόνταν η κατηγορία για τον Παναιτωλικό μας. Ο ΠΑΟΚ διεκδικούσε την έξοδο του στην Ευρώπη!Ο διαιτητής Ράμμος καταλογίζει πέναλτυ υπέρ του ΠΑΟΚ. Η αρχή του τέλους φτάνει. Οι οπαδοί του Παναιτωλικού ορμούν στον αγωνιστικό χώρο γίνεται το ένα να δείς..Μέσα στο πανδαιμόνιο οπαδός του Παναιτωλικού(δεν λέω ποιος) επιτίθεται στον διαιτητή Ράμμο και του δαγκώνει το αυτί κόβοντας του το μεγαλύτερο μέρος του. Γεγονός που έκανε το γύρο της Ελλάδας και μνημονεύεται ακόμη και τώρα. Γνωστό ζαχαροπλαστείο της πόλης μας βγάζει την περίφημη "Πάστα Ράμμο"δηλαδή πάστα με ένα ζαχαρωτό αυτί. Η φήμη ότι οι Αγρινιώτες οπαδοί δεν αστειεύονται κυκλοφορεί παντού.

1980-1990 Σε αυτό το χρονικό διάστημα άπειρες φορές η Θύρα 6 αλώνει το Μεσσολόγγι αλλά και διάφορες πόλεις της Ελλάδος.Χαρακτηριστικά αναφέρω 20 σκληροπυρηνικούς οπαδούς που το 1985 στην καυτή έδρα του Παναιγιαλείου έκαναν το Αίγιο να παραμιλά..''


κτλ κτλ

συνέχεια ΕΔΩ (http://www.geocities.com/gate6_agrinio/gate6.html)

Οι Αγρινιώτες δεν είναι μάγκες.Τρελοί είναι! :lol: Απορώ πως εγώ βγήκα φυσιολογικός! :D

Dodok edessa
27/10/2004, 07:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
Εντάξει δεν λεω.Πορωμένοι και μάγκες οι Αριανοί αλλά για Α' Εθνική.Στις υπόλοιπες κυκλοφορούν ομάδες με ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ τρελούς οπαδους!! :smokin:

Ενδεικτικά:

''GATE 6
Η ΘΥΡΑ 6 είναι ο πιό δυναμικός σύνδεσμος της ιστορικής ομάδας του Αγρινίου, του Παναιτωλικού μας. η Θύρα 6 άφησε ιστορία σε όλα τα γήπεδα της Ελλάδος και θα το έκανε ακόμα και τώρα εάν οι εκάστοτε διοικήσεις του Παναιτωλικού (από Χαρδαλιά και μετά)δεν ξεπουλούσαν τον ένδοξο Παναιτωλικό μας

ΙΣΤΟΡΙΑ
Τι να πρωτοαναφέρει κανείς από την ιστορία της Θυρα 6..Λοιπόν ξεκινάμε
1968: Η Θύρα 6 "βαφτίζει" τους Ιερολοχίτες, τον πιο σκληροπυρηνικό σύνδεσμο των Αρειανών. Συγκεκριμένα 200 και πλέον οπαδοί του Άρη Θεσσαλονίκης ακολουθούν την ομάδα τους στο Αγρίνιο στον αγώνα με τον Παναιτωλικό μας. Εκεί επιβιώνουν στην κόλαση των φανατικών οπαδών του Παναιτωλικού (το πως είναι μια άλλη ιστορία) και ο αθλητικός τύπος της εποχής τους βαφτίζει "Ιερολοχίτες" γι αυτό ακριβώς τον λόγο. Φυσικά η Θύρα 6 είναι ο νονός. Για τους απίστους ασ επισκεφτούν τα site των οπαδών του Άρη για να δούν περισσότερα.

1976: Η μεγάλη ώρα φτάνει. Παναιτωλικός -ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης! Παιζόνταν η κατηγορία για τον Παναιτωλικό μας. Ο ΠΑΟΚ διεκδικούσε την έξοδο του στην Ευρώπη!Ο διαιτητής Ράμμος καταλογίζει πέναλτυ υπέρ του ΠΑΟΚ. Η αρχή του τέλους φτάνει. Οι οπαδοί του Παναιτωλικού ορμούν στον αγωνιστικό χώρο γίνεται το ένα να δείς..Μέσα στο πανδαιμόνιο οπαδός του Παναιτωλικού(δεν λέω ποιος) επιτίθεται στον διαιτητή Ράμμο και του δαγκώνει το αυτί κόβοντας του το μεγαλύτερο μέρος του. Γεγονός που έκανε το γύρο της Ελλάδας και μνημονεύεται ακόμη και τώρα. Γνωστό ζαχαροπλαστείο της πόλης μας βγάζει την περίφημη "Πάστα Ράμμο"δηλαδή πάστα με ένα ζαχαρωτό αυτί. Η φήμη ότι οι Αγρινιώτες οπαδοί δεν αστειεύονται κυκλοφορεί παντού.

1980-1990 Σε αυτό το χρονικό διάστημα άπειρες φορές η Θύρα 6 αλώνει το Μεσσολόγγι αλλά και διάφορες πόλεις της Ελλάδος.Χαρακτηριστικά αναφέρω 20 σκληροπυρηνικούς οπαδούς που το 1985 στην καυτή έδρα του Παναιγιαλείου έκαναν το Αίγιο να παραμιλά..''


κτλ κτλ

συνέχεια ΕΔΩ (http://www.geocities.com/gate6_agrinio/gate6.html)

Οι Αγρινιώτες δεν είναι μάγκες.Τρελοί είναι! :lol: Απορώ πως εγώ βγήκα φυσιολογικός! :D Έχεις δίκιο φίλε μου !
Απλά το σύνολο των Αρειανων είναι ένα φαινόμενο που θέλει επιστημονική ανάλυση. Είμαι 35 χρόνων δεν έχω δει τίτλο από την ομάδα μου (ποδόσφαιρο)και από ότι φαίνεται δεν θα δω τα υπόλοιπα 10 αλλά γουστάρω και αγαπάω την ομάδα μου χωρίς διοίκηση (οικονομικά δυνατή)χωρίς όραμα χωρίς τίποτα .Και βλέπεις από την άλλη ότι κόσμος είναι δεμένος με την ομάδα ακολουθεί παντού ,χτυπάμε στα ίσα μόνο με την φανέλα τους μεγάλους αντίπαλους και στο τέλος τις περισσότερες φορές χάνουμε από τα κοράκια .Οσο για τον φίλο τον IDI το ματσάκι το βλέπω Χ αλλά αν μας κερδίσετε καθαρά ΜΑΓΚΙΑ σας. Εγώ εκεί θα είμαι και θα γουστάρω και θα είμαι για παρά πολύ καιρό ακόμα .φαντάσου όμως την ΑΕΚαρα όπως λες να είχε τριάντα πέντε χρόνια απραξίας πόσοι θα είχατε μείνει Όλοι προς το λιμάνι θα γέρνατε. Όσο για το παλικάρι που χτύπησε ήμουνα στον αγώνα .Χτύπησε από τους μπάτσους. Αλλά το αστείο και λυπηρό μαζί ήταν ότι φέρανε δυο λεωφορεία μαστουρωμένα παιδάκια που όταν τα βάλανε στο γήπεδο κάνανε σαν να είχες βάλει νέφτι στον κώλο. έλα ρε φιλαράκι φώναξε αλλά κάπου πρέπει να ξέρεις και τα όρια !!!.ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ !!!
:smokin: :smokin:


5760

idi
27/10/2004, 10:04
ο εχθρος του Αρη ειναι η ΑΕΚ :confused: :confused:

ρε εμεις σας ριξαμε Β εθνικη? καφενειο που θα πειτε και για χρεη ΤΣΑΜΠΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΣ ΦΤΙΑΞΑΝΕ

ρε ουστ

ασε που στα μισα παιχνιδια παιζετε χωρις οπαδους... σιγα τη συμπαρασταση! αν ειναι να πουλατε μουρη για οπαδους και για αγαπη στην ομαδα να πατε αλου, γιατι η λεξη "αρρωστημενη συμπαρασταση" εχει χαραγμενο ενα ονομα πανω της: ORIGINAL 21

και απορρω ακομα που ειδατε να σας κερδιζουμε "βρωμικα" μπας και μας μπερδεψατε με γαυροβαζελους? το οτι ειμαστε στην ιδια πολη δε μας κανει ιδιους...

και για τα δικα σας χρεη δε λετε τιποτα! η ΑΕΚ σας χαλαει ...

Dodok edessa
27/10/2004, 10:35
ΚΑΛΑ ΡΕ IDI!!!ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ Η ΑΕΚ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ....ΕΛΑΤΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΝΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ !!ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 3.000.000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΦΑΝΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 18.000.000 :rotflmao: :rotflmao: ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.:rotflmao: :rotflmao: ΠΟΥ ΖΕΙς ΑΓΑΠΗΤΕ IDI.Ο ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΒΡΕΕΕΕ!!!!ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΥΣΤ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ:lol: :lol: :smokin: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!
ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ!!!





:beer: ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ:beer:

idi
27/10/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΚΑΛΑ ΡΕ IDI!!!ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ Η ΑΕΚ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ....ΕΛΑΤΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΝΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ !!ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 3.000.000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΦΑΝΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 18.000.000 :rotflmao: :rotflmao: ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.:rotflmao: :rotflmao: ΠΟΥ ΖΕΙς ΑΓΑΠΗΤΕ IDI.Ο ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΒΡΕΕΕΕ!!!!ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΥΣΤ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ:lol: :lol: :smokin: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!
ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ!!!
:beer: ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


φιλε με εχεις αφησει αφωνο...
ΕΜΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟ? πατε καλα εκει πανω???????:confused: :confused:

να σου πω το γηπεδο σας ανοιξε ΜΕΤΑ το δικο μας "ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ"???

ειπα εγω οτι εχουμε ομαδα????

ξενα λεφτα? εσυ παραδεχτηκες οτι χρωστατε... δηλ μονο εμεις ειμαστε οι κακοι ε???

εξουσια??? η ΑΕΚ :eyepop: :sick: :uplate: :hypnotize :confused:

πω πω

γιαυτο θα ειστε μια ζωη εκει στη Β εθνικη... γιατι σας φταιει η ΑΕΚ ...

idi
27/10/2004, 10:53
ΝΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΕΙ ΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ :hypnotize :uplate:


5762

GyPsy
27/10/2004, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
Εντάξει δεν λεω.Πορωμένοι και μάγκες οι Αριανοί αλλά για Α' Εθνική.Στις υπόλοιπες κυκλοφορούν ομάδες με ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ τρελούς οπαδους!! :smokin:

Ενδεικτικά:

''GATE 6
Η ΘΥΡΑ 6 είναι ο πιό δυναμικός σύνδεσμος της ιστορικής ομάδας του Αγρινίου, του Παναιτωλικού μας. η Θύρα 6 άφησε ιστορία σε όλα τα γήπεδα της Ελλάδος και θα το έκανε ακόμα και τώρα εάν οι εκάστοτε διοικήσεις του Παναιτωλικού (από Χαρδαλιά και μετά)δεν ξεπουλούσαν τον ένδοξο Παναιτωλικό μας

ΙΣΤΟΡΙΑ
Τι να πρωτοαναφέρει κανείς από την ιστορία της Θυρα 6..Λοιπόν ξεκινάμε
1968: Η Θύρα 6 "βαφτίζει" τους Ιερολοχίτες, τον πιο σκληροπυρηνικό σύνδεσμο των Αρειανών. Συγκεκριμένα 200 και πλέον οπαδοί του Άρη Θεσσαλονίκης ακολουθούν την ομάδα τους στο Αγρίνιο στον αγώνα με τον Παναιτωλικό μας. Εκεί επιβιώνουν στην κόλαση των φανατικών οπαδών του Παναιτωλικού (το πως είναι μια άλλη ιστορία) και ο αθλητικός τύπος της εποχής τους βαφτίζει "Ιερολοχίτες" γι αυτό ακριβώς τον λόγο. Φυσικά η Θύρα 6 είναι ο νονός. Για τους απίστους ασ επισκεφτούν τα site των οπαδών του Άρη για να δούν περισσότερα.

1976: Η μεγάλη ώρα φτάνει. Παναιτωλικός -ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης! Παιζόνταν η κατηγορία για τον Παναιτωλικό μας. Ο ΠΑΟΚ διεκδικούσε την έξοδο του στην Ευρώπη!Ο διαιτητής Ράμμος καταλογίζει πέναλτυ υπέρ του ΠΑΟΚ. Η αρχή του τέλους φτάνει. Οι οπαδοί του Παναιτωλικού ορμούν στον αγωνιστικό χώρο γίνεται το ένα να δείς..Μέσα στο πανδαιμόνιο οπαδός του Παναιτωλικού(δεν λέω ποιος) επιτίθεται στον διαιτητή Ράμμο και του δαγκώνει το αυτί κόβοντας του το μεγαλύτερο μέρος του. Γεγονός που έκανε το γύρο της Ελλάδας και μνημονεύεται ακόμη και τώρα. Γνωστό ζαχαροπλαστείο της πόλης μας βγάζει την περίφημη "Πάστα Ράμμο"δηλαδή πάστα με ένα ζαχαρωτό αυτί. Η φήμη ότι οι Αγρινιώτες οπαδοί δεν αστειεύονται κυκλοφορεί παντού.

1980-1990 Σε αυτό το χρονικό διάστημα άπειρες φορές η Θύρα 6 αλώνει το Μεσσολόγγι αλλά και διάφορες πόλεις της Ελλάδος.Χαρακτηριστικά αναφέρω 20 σκληροπυρηνικούς οπαδούς που το 1985 στην καυτή έδρα του Παναιγιαλείου έκαναν το Αίγιο να παραμιλά..''


κτλ κτλ

συνέχεια ΕΔΩ (http://www.geocities.com/gate6_agrinio/gate6.html)

Οι Αγρινιώτες δεν είναι μάγκες.Τρελοί είναι! :lol: Απορώ πως εγώ βγήκα φυσιολογικός! :D
Τωρα εσυ εισαι πολυ περιφανος γι'αυτο?

Dodok edessa
27/10/2004, 10:55
καλα καλα!μια ζωη στην β!εθνικη και στη γ! και στην δ! τα ιδια.Ραντεβου την Κυριακη.θα σας πατησουμε!! και παλι φίλοι!!!:beer:

idi
27/10/2004, 10:58
ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ... ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΘΗΝΑ, ΕΥΧΑΡΗΣΤΩΣ ΝΑ ΚΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΑ....

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΚΟΤΕΡΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...

ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ :beer: :beer: :beer: :beer:

Dodok edessa
27/10/2004, 12:30
ΜΕΣΑ!! ΜΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ .ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ.:beer:


5765

Dodok edessa
27/10/2004, 12:37
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από SvsGreek ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ? ΓΙΑΤΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΕ 636 ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑ SUPER 3.
:wave2:

Xlitos
27/10/2004, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Τωρα εσυ εισαι πολυ περιφανος γι'αυτο?

Όχι δα!Με παρεξήγησες.Αφού είπα ότι είναι τρελοί.Απλά επειδή μλήσαμε για οπαδούς είπα να πετάξω κανα ψιλοάσχετο ποστ. :D

Gandalf dr685sm
27/10/2004, 13:57
τι έγινε ρε παιδιά ....

όλοι με την ΑΕΚ ασχολούνται....

Να πιάσω τον Άρη λοιπόν.... που φαίνεται οτι "ξύπνησαν" απο τον λήθαργο επειδή έφεραν ισοπαλία με τους πεθαμένους , επάνω....

Λέτε οτι αδικείστε.... οτι χρωστάτε και δεν περνάτε στο άρθρο 44..... και λοιπά...

Μα σας απαγόρευσε κανείς να το κάνετε;... πήγε κανείς απο την διοίκηση (την όποια έχετε) σας να κάνει αίτηση;...

Για το γήπεδο τα είπε και ο idi....

Για το παιχνίδι, ας παίξουν καλά όλοι και ας κερδίσει ο καλύτερος... να φανατιστώ με τον Άρη;...οχι δα.... προτιμώ να ξοδέψω την ενέργεια μου , για να υποστηρίξω την όμάδα μου...

Μια ομάδα με χρέη απο Τραχανάδες, Μελισσανίδηδες , και Μουστακαλήδες...

όπως και ο Άρης με τους δικούς του...

Αλλά δεν βλέπω κανένα να βγαίνει να προσπαθεί να σώσει το "ναυάγιο" εκεί.... γιατί ρε παιδιά...; ...δεν έχει κόσμο ο Άρης;... δεν έχει πάθος;... νομίζω οτι έχει...τις πταίει τότε;... καλύτερα ψάξτε αυτό και μην κυνηγάτε χίμαιρες στην Αθήνα... κοιτάξτε την δική σας καμπούρα πρώτα και μετά των άλλων...


Αυτη την στιγμή η ΑΕΚ είναι πρώτη , έστω και με προβλήματα ....έστω και αν οι άλλοι έχουν χάσει βαθμοί απο μόνοι τους και οχι απο αυτήν (...κοντά η 7η αγωνιστική).....

ΠΟΝΑΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ...και ΠΟΝΑΕΙ τους δύο.... οπότε καλό είναι να παίξουν όλοι την μπάλα που ξέρουν και κατέχουν (βλ. Χαλκηδόνα, Κέρκυρα) και ας αφήσουν τις φαγωμάρες στην άκρη...

Ας κοιτάξει ο καθείς την καμπούρα του και ας αφήσει τους "μπαμπούλες" και τα "κέντρα εξουσίας" στα πιτσιρίκια που ακούν τυφλά Χατζηχρήστους, Τσουκαλάδες , Θύρες και οργανωμένους.....

Τρανή απόδειξη είναι το οτι οι 35.000 περίπου κόσμο , ήταν οικογένειες , γυναίκες , φίλαθλοι και οπαδοί... πόσα γήπεδα το έχουν καταφέρει αυτό;...

Μήπως πειράζει λοιπόν η όλη πορεία της ΑΕΚ;...ασχοληθείτε όλοι με τις ομάδες σας και μην βλέπετε "φαντάσματα" εκεί που δεν υπάρχουν

Αίντε μπράβο.....


Gandalf

Dodok edessa
27/10/2004, 18:26
:cry: ελα βρε λιγο ειπα να σας πειραξω πριν το ματς,Ενταξει πανω απο ολα η καζούρα ειπαμε!!!! Ο ΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ για εμας τους αρειανούς .Για τους αλλους ειναι εντελως αδιαφορο.Οπως και για εμενα η κατασταση της ΑΕΚ.Ετσι ειναι αδερφε μου Gandalf dr685sm.Τωρα γιαυτα που λες για γηπεδα κτλ δεν θα απαντησω αν και απο την μερια μου εχω απαντησεις ,γιατι θα αρχισουμε να μοιαζουμε σαν εκεινες τις αδερφες στην τατιανα το μεσημερι .Ας παιξουμε (θα ειμαι εκει)να εχει ενα γηπεδο κόλαση ,να φωναξουμε ,να γουσταρουμε,να κερδίσουμε :lol: :lol: ,και να πάμε σπιτια μας ομαρφα και ωραια.Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει καθόλου η αντιθετη αποψη ισα ισα την θελω γιατι μαρεσει η καζουρα .Τωρα αν χασουμε ΚΑΘΑΡΑ εγω θα βγω απο εδω δευτερα και θα το παραδεχθω.:winka:
Αλλα αν κερδισω την ΑΕΚ με την ομαδα που εχω θα ειναι και γαμω!!
Και το τελευταιο,αν μπορει να το παρει η ΑΕΚ η αλλη ΟΦΗ ΞΑΝΘΗ ΗΡΑ κτλ (οχι παοκ)φετος θα το γουσταρω πολυ.Οχι οτι εχω καποιο κερδος αλλα για να μη φτασουμε να γινουμε Σκωτια.Μονο Σελτικ και Ρεινζερ.Και μετα το ΧΑΟΣ .
Γινε ΑΡΗΣ να Γουσταρεις !!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:


5790

idi
29/10/2004, 10:57
το ΣΚ παιζουμε με τον ΑΡΗ πανω...


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ.... ΟΕΟΕΟΕΟΕ

ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΜΑΣ (KAI O BATΡΑΧΟΣ!YESSSS)

60,000 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ 2890 ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ

ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ!!!!!!!!!!!!! ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ Γ@@@ΣΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΔΡΕ


5813

idi
29/10/2004, 11:02
ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ!!!!!!!!!!


5814

idi
29/10/2004, 11:02
ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ._


5815

DEMINIO
29/10/2004, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ!!!!!!!!!!

ΠουΣτε ........ Τσουκαλάκια :yuck:













































































ξεκινήστε να προσεύχεστε από τώρα :rolleyes:














































































































μην γίνει καμία στραβή, και........................................













































































































:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



5825

Xlitos
30/10/2004, 00:07
......


5827

ppaylos
30/10/2004, 01:41
Κριμα που δεν ειναι αυτη την εβδομαδα το ματσακι Να ξαναπατησω κορυφη γιατι 6 μηνες μακρυα της δεν ειμαι και πολυ καλα .Ειστε τυχεροι που εχουμε τον βατραχο Γιατι ο Λεμονης μοιραζε 6αρες Ο Πριγκιπας του ποδονυφτη μπορει να σας λυπηθει και να σταματατησει το τραινο στα 3-4 .Τελως παντων παρτε ενα Χι στον Αρη για να εχει ενδιαφερων το ματσακι

idi
30/10/2004, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Κριμα που δεν ειναι αυτη την εβδομαδα το ματσακι Να ξαναπατησω κορυφη γιατι 6 μηνες μακρυα της δεν ειμαι και πολυ καλα .Ειστε τυχεροι που εχουμε τον βατραχο Γιατι ο Λεμονης μοιραζε 6αρες Ο Πριγκιπας του ποδονυφτη μπορει να σας λυπηθει και να σταματατησει το τραινο στα 3-4 .Τελως παντων παρτε ενα Χι στον Αρη για να εχει ενδιαφερων το ματσακι

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
πολυ γελιο ρε φιλε παυλο...

πρωτα πρωτα ο βατραχος δεν εχει σταυρωσει νικη με την ΑΕΚ, 10 ηττες και 2 νικες εχει...

τα 6 τα μοιρασε ο Ποντικης στο προηγουμενο παιχνιδι που μας αποδεκατισε, με τα τσικο του γαυρου εμεις θα ριχναμε 16...Λεμονη ελα πιαστα μας και εσυ

το παιχνιδι με τον σκουλικιΑΡΗ χεσμενο το εχουμε... χασουμε κερδισουμε.... την αλλη κυριακη "εχουμε αγωνα"....

θα εισαι απο τους 2,850 τυχερους που θα δουνε τσοντα Live? (το γαυρο στα 4)????????

Gandalf dr685sm
31/10/2004, 14:00
πριν ακόμα με κατηγορήσει κανείς, να πω οτι είμαι φίλαθολος της ΑΕΚ και ευχαριστημένος απόλυτα απο τα μέχρι τώρα αποτελέσματα....(λίγο πικραμένος μόνο απο το 5-1 , αλλά τι να κάνουμε μπάλα είναι αυτή)


Απο εκεί και πέρα όμως ρε παιδιά...

Ας μην γελιόμαστε αν παίξει όπως πρέπει να πάιξει ο ΟΣΦΠ , πολύ δύσκολα θα τους πάρουμε βαθμό... Οτι θα το παλέψουμε είναι σίγουρο αλλά το τι θα γίνει απο εκεί και πέρα , και με το έμψυχο δυναμικό που έχουμε , προσωπικα΄θα είμαι ευχαριστημένος ακόμα και απο ισοπαλία...


Μακάρι και την νίκη , αν και το βλέπω λίγο δύσκολο αυτό... τέλος πάντων... ας γίνει καλό παιχνίδι και μακάρι να κερδίσει αυτός που θα είναι καλύτερος εκείνη την ημέρα...


Gandalf

Chemical
31/10/2004, 16:09
Αντε να μπω και εγω στη συζητηση!!!


Η αεκ ειναι η πρωτοπορος ομαδα στις εξωαγονιστηκες "αναζητησεις"(βλεπε γιδοπουλο,παρανομες ελληνοποιησεις παικτων,ναβας κτλ)αλλα δεν μπορεσε να συνεχισει επειδη υπαρχουν 2 τιμιοτατα σωματεια τα οποια βγαζουν στην ευρωπη την ωραια μας εικονα ως χωρα που πηρε προσφατα το ευρωπαικο.

Καλα αυτα που ελεγες για τα πιο μισητα σωματεια ειναι εντελως λαθος.Αντε εγω να μισω το δικο σου αλλα εσυ γιατι????Εμενα συνεχεια με πουστιες μου παιρνεις αποτελεσματα και αν γνωριζεις κατι για πελατες που ειπες αν εξαιρεσεις τα τελευταια 2 χρονια που ειμαστε χαλια ειχατε να νικησετε πανω απο 10 χρονια στο ΧΑΡΙΛΑΟΥ.Ακομα και οταν πεσαμε σας ειχαμε νικησει.


Σε ολες τις ομαδες εκτος απο τα 2 ''μεγαλα'' σωματεια μας εχουν γαμ...σει οι διοικησεις.Τι ψαχνεται????Τζαμπα σαν μαλακες μαλλωνουμε...


Τεσπα ας ξεκολλαμε με τις κοντρες,γραμμενα ολα και να μην κωλοσκαμε.Οπως λεει και ο συμπολιτης Εδεσσαιος,ΑΡΗΣ ειναι ιδεα,χωρις τιποτα παμε και γουσταρουμε.ΑΡΗΣ ετσι απλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να γινει ενα καλο παιχνιδι και να νικησει ο καλυτερος ΑΡΗΣ.
Σε λιγο θα ξεκινησω να παω στο γηπεδο να το δω.
Λογικα σημερα θα ειναι καμινι!!!



ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ PLANET EDESSA:smokin: :smokin: :smokin:

Chemical
31/10/2004, 16:21
http://www.hooligans.cz/in/eng/index.htm

apav
31/10/2004, 18:16
Το Link δεν λειτουργεί πάντα!

idi
31/10/2004, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chemical
Η αεκ ειναι η πρωτοπορος ομαδα στις εξωαγονιστηκες "αναζητησεις"(βλεπε γιδοπουλο,παρανομες ελληνοποιησεις παικτων,ναβας κτλ)αλλα δεν μπορεσε να συνεχισει επειδη υπαρχουν 2 τιμιοτατα σωματεια τα οποια βγαζουν στην ευρωπη την ωραια μας εικονα ως χωρα που πηρε προσφατα το ευρωπαικο.

:confused: :look: :hypnotize :uplate: :sick: :eyepop: :dizzy: :alien:

τι πινεις?????????

idi
31/10/2004, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
πριν ακόμα με κατηγορήσει κανείς, να πω οτι είμαι φίλαθολος της ΑΕΚ και ευχαριστημένος απόλυτα απο τα μέχρι τώρα αποτελέσματα....(λίγο πικραμένος μόνο απο το 5-1 , αλλά τι να κάνουμε μπάλα είναι αυτή)


Απο εκεί και πέρα όμως ρε παιδιά...

Ας μην γελιόμαστε αν παίξει όπως πρέπει να πάιξει ο ΟΣΦΠ , πολύ δύσκολα θα τους πάρουμε βαθμό... Οτι θα το παλέψουμε είναι σίγουρο αλλά το τι θα γίνει απο εκεί και πέρα , και με το έμψυχο δυναμικό που έχουμε , προσωπικα΄θα είμαι ευχαριστημένος ακόμα και απο ισοπαλία...
Μακάρι και την νίκη , αν και το βλέπω λίγο δύσκολο αυτό... τέλος πάντων... ας γίνει καλό παιχνίδι και μακάρι να κερδίσει αυτός που θα είναι καλύτερος εκείνη την ημέρα...
Gandalf

φιλε Gandalf δεν εχουμε ομαδα(νεοι παιχτες και οχι μεγαλα ονοματα εχουμε...), και ουτε για πλακα δε μιλαω για πρωταθλημα

αλλα το γαυρο τον εχουμε νικησει και σε πολυ χειροτερες μερες ακομα και με 9!!! και 10!!! παιχτες.. σε ουδετερα, με πετσινα πεναλτυ και με διαιτισιες ... Ποντικη, Δημητροπουλου κτλ κτλ..

γιατι τοση ηττοπαθεια?

Gandalf dr685sm
31/10/2004, 18:55
μπα φίλε μου δεν είναι ηττοπάθεια... ρεαλισμός είναι...

Όταν βλέπω να έχει στριμώξει τον Άρη στο πρώτο ημίχρονο , και παρόλο που αυτοί μόνο κλωτσάνε παίκτες και ενίοτε και καμιά μπάλα, να μην μπορούμε να βάλουμε goal... ε όπως και να το κάνεις σου έρχεται στο μυαλό το παιχνίδι του ΟΣΦΠ με ΠΑΟΚ και δείχνει "αδυναμίες" μας...
αλλά κατά τα άλλα ...ψάξε με στους 56.000 μέσα... εκεί θα είμαι και θα φωνάζω για την ομάδα μου...οτι και αν κάνει...


Gandalf

idi
31/10/2004, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
αλλά κατά τα άλλα ...ψάξε με στους 56.000 μέσα... εκεί θα είμαι και θα φωνάζω για την ομάδα μου...οτι και αν κάνει...
Gandalf

ετσι ετσι!!!!:beer: :beer: :beer: :wave2:

Chemical
31/10/2004, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


τι πινεις?????????


Δεν πινω τιποτα.
Τι απο αυτα που ειπα δεν σου αρεσε και δεν συνφωνεις???

Εχουν γινει!!!
Τεσπα αστα αυτα εχω βαρεθει να μιλαω συνεχεια για αυτα...

Κοιτα να πηγαινουν καλα οι ομαδες, σου και μου και αστα τα αλλα.
Το ειδες το ματσακι???Για το μπουτσο παιχνιδι...
Αν και εισασταν καλητεροι. αυτα


ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ PLANET EDESSA

idi
31/10/2004, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chemical
Τι απο αυτα που ειπα δεν σου αρεσε και δεν συνφωνεις???
Εχουν γινει!!! Τεσπα αστα αυτα εχω βαρεθει να μιλαω συνεχεια για αυτα...Κοιτα να πηγαινουν καλα οι ομαδες, σου και μου και αστα τα αλλα.Το ειδες το ματσακι???Για το μπουτσο παιχνιδι...
Αν και εισασταν καλητεροι.

ο Ναβας μετα σε εσας δε επαιζε?
Γιδοπουλος... που τον θυμηθηκες? δε μας ειπες για το γηπεδο σας πως φτιαχτηκε με τι λεφτα κτλ...

το ματσακι το ξεχασα idi... ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

οεοεοεοεοεοεοοεοεοεοεοοεοε

κραταω το τελευταιο που ειπες... να σαι καλα






ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ ΤΩΡΑ ΑΔΕΛΦΙΑ :wave2:

Chemical
31/10/2004, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ο Ναβας μετα σε εσας δε επαιζε?
Γιδοπουλος... που τον θυμηθηκες? δε μας ειπες για το γηπεδο σας πως φτιαχτηκε με τι λεφτα κτλ...

το ματσακι το ξεχασα idi... ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

οεοεοεοεοεοεοοεοεοεοεοοεοε

Φιλε αν αρχισω να λεω εγω τα δικα μου εσυ τα δικα ακρη δεν βγαινει ασχετα με το ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο.για αυτο αστα να πανε :wave2:

ppaylos
01/11/2004, 23:51
XiXiXiXi Μιληστε τωρα γιατι την κυριακη Κοντη γιορτη ,Επιτελους πατω 1η θεση Χιχιχιχιχιχι:smokin: :beer: :smokin: Αντε να πεταξετε καμια φωτοβολιδα να διακοπη το ματσακι γιατι βλεπω να ναι μια καλη τσοντα(την συνταγη για κροτιδες την εχει η Βεφα:yuck: ) 5 και σημερα Χαχαχαχαχαχαχα:wave2:

Gandalf dr685sm
02/11/2004, 00:05
ρε ppaulos....

κρατάτε και καμιά "πισινή" ρε φίλε...

Αν λέω... αν .... χάσετε την Κυριακή , θα αρχίσετε τις κολωτούμπες και τα περί ανυπάρκτης διαιτησίας και δεν ξέρω τι άλλο;....

Και όσον αφορά το ΟΑΚΑ τουλάχιστον , καλό θα είναι να μην περιμένετε ενα εύκολο βράδυ...


Και έχουν λόγους να το πιστεύουν πολλοί ...τουλάχιστον όσοι γνωρίζουν...


Gandalf

idi
02/11/2004, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
XiXiXiXi Μιληστε τωρα γιατι την κυριακη Κοντη γιορτη ,Επιτελους πατω 1η θεση Χιχιχιχιχιχι:smokin: :beer: :smokin: Αντε να πεταξετε καμια φωτοβολιδα να διακοπη το ματσακι γιατι βλεπω να ναι μια καλη τσοντα(την συνταγη για κροτιδες την εχει η Βεφα:yuck: ) 5 και σημερα Χαχαχαχαχαχαχα:wave2:


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:
θα εισαι ενας απο τους 2850 τυχερους???????
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

crs-k
02/11/2004, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:
θα εισαι ενας απο τους 2850 τυχερους???????
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Εισαι και ανενημερωτος .... :cool:

Δεν θα εχει οπαδους του Ολυμπιακου :yuck: ο αγωνας ρεεεε !!! :lol:

idi
02/11/2004, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εισαι και ανενημερωτος .... :cool:

Δεν θα εχει οπαδους του Ολυμπιακου :yuck: ο αγωνας ρεεεε !!! :lol:

OXI ρε γαμωτο... :( :( :( :( :( :( :(

ppaylos
02/11/2004, 18:48
Οντως δεν θα χει γαυρους επισημα αλλα ανεπισημα θα παρουμε πιοτερα εισητηρια απο εσας οπως παντα δηλαδη Στο πρωτο γκολ που θα βαλουμε μην τρομαξεις αμα σηκωθει πανω απο το μισο γηπεδο να φωναξει γκολ εγω σ ενημερωσα παντως ,Επισεις μην ανεβεις καλογρεζα με μηχανακη και κασκολ γιατι μπορει να στησουμε μπλοκα Μακρυα απο Γαλατσι προτιμησε πατησιων και χωρις κασκολ( Εγω γηπεδο δεν παω γενικα ειμαι σοβαρος ανθρωπος :p μονο σε κανενα φιλικο στην αρχη της σεζον να δω αν τρεχουν καλα τα κρεατα που παιρνουμε :wave2: :beer: :wave2: Αντε σου ευχομε με την Ηττα Χοχοχοχοχο:smokin:

idi
02/11/2004, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Οντως δεν θα χει γαυρους επισημα αλλα ανεπισημα θα παρουμε πιοτερα εισητηρια απο εσας οπως παντα δηλαδη Στο πρωτο γκολ που θα βαλουμε μην τρομαξεις αμα σηκωθει πανω απο το μισο γηπεδο να φωναξει γκολ εγω σ ενημερωσα παντως ,Επισεις μην ανεβεις καλογρεζα με μηχανακη και κασκολ γιατι μπορει να στησουμε μπλοκα Μακρυα απο Γαλατσι προτιμησε πατησιων και χωρις κασκολ( Εγω γηπεδο δεν παω γενικα ειμαι σοβαρος ανθρωπος :p μονο σε κανενα φιλικο στην αρχη της σεζον να δω αν τρεχουν καλα τα κρεατα που παιρνουμε :wave2: :beer: :wave2: Αντε σου ευχομε με την Ηττα Χοχοχοχοχο:smokin:


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ
ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
02/11/2004, 20:57
Η διάθεση των εισιτηρίων για τον αγώνα ΑΕΚ – Ολυμπιακός άρχισε το πρωί (11.00 – 18.00) από τα εκδοτήρια που βρίσκονται στο σταθμό του ΗΣΑΠ, «Ειρήνη» και από τους συνδέσμους οπαδών της ομάδας. Οι φίλαθλοι που θα προμηθευτούν εισιτήρια για τον αγώνα , θα πρέπει να αναγράφουν το ονοματεπώνυμο τους και τον αριθμό δελτίου ταυτότητας (διαβατηρίου, στρατιωτικής ταυτότητας ή διπλώματος οδήγησης) στον ειδικό χώρο επί του εισιτηρίου τους. Υπενθυμίζουμε ότι για την είσοδο των φιλάθλων στο γήπεδο σε όλα τα παιχνίδια της ΑΕΚ, είναι απαραίτητη η επίδειξη του εισιτηρίου ή της κάρτας διαρκείας και η αστυνομική ταυτότητα (διαβατήριο, στρατιωτική ταυτότητα ή δίπλωμα οδήγησης) για την ταυτοποίηση των στοιχείων. Οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας μπορούν να προσέρχονται απευθείας στη θύρα που αναγράφεται στην κάρτα τους χωρίς να προμηθεύονται κάποιο άλλο έγγραφο. Οι δανεισμοί εισιτηρίων διαρκείας θα γίνονται δεκτοί μέχρι την Παρασκευή 5 Νοεμβρίου και ώρα 18.00. Τα τηλέφωνα του τμήματος εισιτηρίων για την εξυπηρέτηση των φιλάθλων είναι: 210-8224666, 210-8234881, 6947-422825 και 6947-422826 και fax : 210-8234454 (10.00


για τους φιλους του ppaylos.... και ΞΥΛΟ θα φανε και ΦΑΚΕΛΩΜΑ... εεεετσι εεεεεετσι.... Οποιος θεατής δεν ακολουθήσει την παραπάνω διαδικασία δεν θα μπορέσει να εισέλθει στο ΟΑΚΑ.



Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων της αναμέτρησης με τον Ολυμπιακό:
Θύρες 17, 19: 10 ευρώ
Θύρες 3, 33, 4, 20, 22, 14, 16, 32, 34, 15: 15 ευρώ
Θύρες 5, 31, 6, 24, 30, 13: 20 ευρώ
Θύρες 11, 7, 29, 8, 10, 26, 28: 30 ευρώ
Θύρα 9: 50 ευρώ
Θύρες 126, 128: 100 ευρώ


super!!!!

DEMINIO
02/11/2004, 21:13
Είμαι idi στην 11...


5886

idi
02/11/2004, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Είμαι idi στην 11...

εγω περιμενω να μου πει ο paylos σε ποια θυρα θα ειναι τα κοτοπουλα για να παω και εγω εκει ....:wave2:

Gandalf dr685sm
02/11/2004, 22:54
απο "δωματιάκι".... για όσους ΑΕΚτσήδες γνωρίζουν , οι υπολογισμοί φτάνουν κοντά στους 40-45000 θεατές... και αυτό είναι η απαισιόδοξη πρόβλεψη...

Στον προηγούμενο αγώνα πάντως είχαν πέσει έξω κατά 5000 θεατές λιγότερους...


Για να δούμε πόσοι θα είμαστε εκεί μέσα τελικά...


Πάντως αυτό που θέλω εγώ να δώ είναι μπάλα...και ppaulos , φίλε μου... τσαμπουκάδες μόνο στον Πειραιά που σας πέρνει , αλλιώς σας βλέπω να σας καίνε τα μηχανάκια 40-40 σαν τις άλλες φορές , και ευτχώς που δεν υπάρχει και αλσάκι στο ΟΑΚΑ , γιατί αλλιώς θα είχατε τα ίδια δράματα που υπέφερε και ο φοβερός παρουσιαστής σας στο Magic , σε ενα Derby και τώρα κάνει την "κοτούλα" όποτε το αναφέρουν...

Αιντε γιατί οι τσαμπουκάδες , τελειώνουν σαν "χωνευτήρια" απο την όπισθεν.....

Ακόμα θυμούνται οι γαύροι , το ξύλο που έτρωγαν στην Φιλαδέλφια...

Μια φορά έκαναν και καλά ντου στην 21 , αλλά εκεί δεν ήταν κανένας απο αυτούς που είναι τώρα και ήταν και παλιότερα... λόγω τροχανά....

Για να μαθαίνεις και απο τους παλιότερους....


Καθήστε στο Καραισκάκη που είναι η έδρα σας και σας παίρνει... και τσαμπουκάδες αλλού .....




Gandalf

ppaylos
02/11/2004, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω περιμενω να μου πει ο paylos σε ποια θυρα θα ειναι τα κοτοπουλα για να παω και εγω εκει ....:wave2:
Θα ειμαστε διασπαρτοι σε ολες τις θυρες ειμαστε πολοι για να μας χωρεσει μια θυρα Μην γελας το μισο γηπεδο θα ναι γαυροι αμα νικησουμε αυριο τους ξενίστες(Μονακο) Δεν βλεπω να βρισκουν εισητηριο ουτε οι συνδεσμοι σας Χαχαχαχαχαχαχα σιγα μωρε 10.000 -15000 διαρκειας εχετε δεν γεμιζουν ετσι τα γηπεδα ρωτα και απο δω που ξεπερναμε για πλακα τα 60.000 Χιχιχιχιχιχι :beer: :smokin:

idi
02/11/2004, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Θα ειμαστε διασπαρτοι σε ολες τις θυρες ειμαστε πολοι για να μας χωρεσει μια θυρα Μην γελας το μισο γηπεδο θα ναι γαυροι αμα νικησουμε αυριο τους ξενίστες(Μονακο) Δεν βλεπω να βρισκουν εισητηριο ουτε οι συνδεσμοι σας Χαχαχαχαχαχαχα σιγα μωρε 10.000 -15000 διαρκειας εχετε δεν γεμιζουν ετσι τα γηπεδα ρωτα και απο δω που ξεπερναμε για πλακα τα 60.000 Χιχιχιχιχιχι :beer: :smokin:

ρε φιλε Παυλο πες οτι κανεις πλακα....
σοβαρα το πιστευεις?? πας καλα?? τι μας περασες τιποτα Χαλκιδονα ή Νικαια????


ξεκολα !:wave2:

ppaylos
02/11/2004, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
απο "δωματιάκι".... για όσους ΑΕΚτσήδες γνωρίζουν , οι υπολογισμοί φτάνουν κοντά στους 40-45000 θεατές... και αυτό είναι η απαισιόδοξη πρόβλεψη...

Στον προηγούμενο αγώνα πάντως είχαν πέσει έξω κατά 5000 θεατές λιγότερους...


Για να δούμε πόσοι θα είμαστε εκεί μέσα τελικά...
Εεεεε .....Θα σαι συ, ο Γιωργος ο ντεμινιο Χμμμμμ λες να ρθει και κανεις ακομη Παντως αν βρεθει και τεταρτος δεν πατε κηφησια στο ποδοσφαιρακι να το χαρητε κι ολας? χαχαχαχαχαχαχαχ[/COLOR


Πάντως αυτό που θέλω εγώ να δώ είναι μπάλα...και ppaulos , φίλε μου... τσαμπουκάδες μόνο στον Πειραιά που σας πέρνει , αλλιώς σας βλέπω να σας καίνε τα μηχανάκια 40-40 σαν τις άλλες φορές , και ευτχώς που δεν υπάρχει και αλσάκι στο ΟΑΚΑ , γιατί αλλιώς θα είχατε τα ίδια δράματα που υπέφερε και ο φοβερός παρουσιαστής σας στο Magic , σε ενα Derby και τώρα κάνει την "κοτούλα" όποτε το αναφέρουν...
[COLOR=red]Αν θες να δεις μπαλα απολαυσε Ριβαλντο Χαρμα οφθαλμων[/COLOR

Αιντε γιατί οι τσαμπουκάδες , τελειώνουν σαν "χωνευτήρια" απο την όπισθεν.....
][COLOR=red]Μιλας για τις κροτιδες που ριχνατε στο γηπεδο και διεκοπη ο αγωνας και χασαμε το πρωταθλημα ? Οι που πεφτατε σαν τα κοτοπουλα κατω για να μεινετε με 7 παικτες και να διακοπη ο αγωνας?Ακομα γελαει ολη η Ελλαδα με τα φωτα που σβηναν στα φιλαδελφεια για να διακοπη ο αγωνας Χαχαχαχαχα Μηπως για την φωτο με το νινι που ποσταρει συνεχεια ο Γιωργος?Αυτη που φωναζει ο Μανωλας ειμαι κουτσος στα ποδια αλλα δες μπρατσα που εχω? Εκτος αν λες τωρα με τον ντεμη θα τα κοψετε ολα αυτα και θα προσπαθησετε να δειχνετε την αξια σας στο γηπεδο

Ακόμα θυμούνται οι γαύροι , το ξύλο που έτρωγαν στην Φιλαδέλφια...
Ναι οι πατεραδες που πηγαιναν με τα παιδια τους στο γηπεδο δεν θα ξεχασουν ευκολα τους χεστες πισω απο το αλσος να πετανε πετρες

Μια φορά έκαναν και καλά ντου στην 21 , αλλά εκεί δεν ήταν κανένας απο αυτούς που είναι τώρα και ήταν και παλιότερα... λόγω τροχανά....
Gandalf Τι !!!!καθε διοικηση αλλαζει και φιλαθλους μαζι? Υπεροχα καινουργιοι Ρωμαιοι !!!!!!!

Καθήστε στο Καραισκάκη που είναι η έδρα σας και σας παίρνει... και τσαμπουκάδες αλλού ..... Πραγματι Ανδρο απροσπελαστο Χιχιχιχιχιχι Η σημαια παντα ψηλα




Gandalf [/B][/QUOTE]


Ουφ...Πιαστηκε το χερι μου να γραφω Αμα πατε γηπεδο να φωναζετε πολυ, ετσι ωστε να βραχνιασετε και να εχετε μια καλη δικαιολογια στο να μην δινετε αναφορες για τα αιτια της συντριβης:wave2: :beer: :wave2:

Gandalf dr685sm
03/11/2004, 19:22
ppaulos...

Εγώ δεν μιλάω πολύ... απλά ελπίζω να είσαι online και πάλι την Δευτέρα αν τυχόν φύγετε με κανά σετ goals για προίκα....


Gandalf

idi
03/11/2004, 20:17
:nono: :nono: :nono: :nono:

ρε paylos οσα περισσότερα γραφεις, τοσο καταλαβαίνω οτι δεν εχεις πατήσει ποτε το ποδι σου στο γηπεδο...

ποιο καστρο ρε φιλε το Καραισκακη????? παντα μεσα ειμαι και ποτε μα ποτε δεν εγινε τιποτα. εκκλησία ειναι!!!2-3 φορες μαχαιρωματα ειχαμε και αυτα σε γαυρους!!!!(δε γουσταρω τετοια παντως...)

1-2-3 τη Φιλαδέλφεια βλεπετε απο φωτογραφία.... μεσα απο τα σκατα περνατε παντα για να μας γλυτωσετε. οποις εχει παει στη Φιλαδελφεια ξερει....

ρε φιλε ποτε μας δείρατε ???? μεσα-εξω παντα εβλεπα τα παιχνιδια στη κερκιδα εναντίον του γαυρου, ποτε δε ειδα αυτα τα πραματα...μεχρι στο μπασκετ κατεβηκαμε ΧΩΡΙΣ ΜΑΤ μια χουφτα comando, μονοι μας και μας περιμενατε 1000 ατομα και μας κλασατε... ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ!

τα φωτα τα κλεισαμε οταν το σκορ ηταν 1-1
οταν ξαναεγινε ο αγωνας χασαμε 2-1... πολυ μεγαλη κλοπη!!!!
ειστε αδικημένη ομαδα....και ....ατυχη στην Ευρωπη!!!!
στο περιβόητο "6-1" ειχατε καταστρέψει πρωτα την ομαδα μας στο πρωτο παιχνιδι... με 2 αποβολες ΑΠΟ ΕΝΤΟΛΗ ΚΟΚΚΑΛΗ γιατι βρηζαμε τη μανουλα του (παντα θα το κανουμε) και εικονικό 0-2 λογο διακοπης...οταν θα παιξετε καθαρα(ποτε???) θα νηκησετε???
Δημητροπουλοι , Ποντικηδες κτλ σου λενε τιποτα? η δωροδοκία του τερματοφυλακα μας θεοφιλου παπαδοπουλου (αυτος ηταν νομζω...)απο την κωλοομαδα σας δεν εγινε ποτε?
η κλοπη του βατραχου στα μεσα της περιοδου ωστε NA ΧΑΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟΝ "ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΙΩΝΙΟ ΕΧΘΡΟ" ΣΑΣ (πακετο με ολο το προπονητικό επιτελείο, Αλεξανδρη και αλλων παικτων... η προσπάθεια κλοπης του Σαβεβσκι .... τι να πω για τη κωλοομαδα σας... για τις στημενες "τιμωρίες" ΠΑΝΤΑ 1 βδομαδα πριν το μεταξυ μας παιχνιδι ωστε να παιζουμε σε κρητη, ροδο ή κεκλεισμένων θυρων, για τις κοκκινες και τα πεναλτυ στα μεταξυ μας παιχνιδια, για τα χρεη του Κωσκοτα που σας χάρισαν οπως και το Καραϊσκάκη για για για για)

για τις νικες μας εναντίον σας που ειναι ΗΡΩΙΚΕΣ γιατι μαζι με το κολοχανείο σας νικαμε μαζι και το ΚΡΑΤΟΣ γιατι ειστε ΔΕΚΟ ποτε δεν ηπηρξε αμφισβήτηση παντα με σκυμενο το κεφαλι φεύγετε, γιατι ειναι ΚΑΘΑΡΕΣ... ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ασχετα οτι ξεχνατε...

ΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΓΑΥΡΕ... 65,000 ΚΟΣΜΟΣ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ... ΕΛΑ ΕΛΑ ΦΤΙΑΞΕ ΜΕ.... ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ ΡΕ!!!! ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΣΑΤΣΟΙ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΣΚΥΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ...

φιλικα παντα....
:wave2:

idi
03/11/2004, 22:11
Επίσημη σελίδα μίσους κατά του Ολυμπιακού (http://www.asteras.aek.net.gr/GAYros/)

idi
03/11/2004, 22:16
στους παντοτινους φιλους μας


5910

ppaylos
03/11/2004, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε φιλε Παυλο πες οτι κανεις πλακα....
σοβαρα το πιστευεις?? πας καλα?? τι μας περασες τιποτα Χαλκιδονα ή Νικαια????


ξεκολα !:wave2:

Oxi για Καλιθεα σας περασα Χμμμμμ?!?! Παλι Λαθος εκανα Ειναι και τα σοκολατακια με το λικερ που τρωω και με πειραζουν 4 και σημερα:beer:

Gandalf dr685sm
03/11/2004, 23:28
Καταρχάς μπράβο στον Ολυμπιακό για την νίκη του ....εφήρμοσε και αυτός το τσούκου-τσούκου ball και πήρε την νίκη...μπράβο ...μαγκιά του...

Για την Κυριακή τώρα... και για τα εισητήρια με δεδομένο οτι τα στοιχεία δόθηκαν σήμερα το απόγευμα... απο το sportaction λοιπόν...


O κόσμος της Ένωσης την Kυριακή αναμένεται να αποτελέσει τον 12ο παίκτη της ομάδας, καθώς στην χειρότερη περίπτωση το παρών στο Oλυμπιακό Στάδιο αναμένεται να δώσουν 55.000 "κιτρινόμαυροι". H Tετάρτη ήταν η δεύτερη ημέρα διάθεσης εισιτηρίων, η οποία κύλησε με άκρως ικανοποιητικούς ρυθμούς. Aπό τα εκδοτήρια του σταθμού "Eιρήνη" έφυγαν 5.000 μαγικά χαρτάκια, ενώ την Πέμπτη αναμένεται να κυκλοφορίσει και το μεγαλύτερο μέρος των φθηνών εισιτηρίων των 10 και 15 ευρώ. Mέχρι τώρα τα εισιτήρια που έχει διαθέσει η ΠAE, μαζί με τα διαρκείας φθάνουν τα 35.000, κάτι που σημαίνει οτι έχουν φύγει τα μισά. Παράλληλα οι οργανωμένοι την Πέμπτη αναμένεται να πάρουν στα χέρια τους ακόμη 10.000.
Παράλληλα η ΠAE εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση: "Στη σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε μεταξύ των εκπροσώπων της ΠΑΕ ΑΕΚ και της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης Αθηνών, αποφασίστηκε για την ασφαλή και ομαλή μετάβαση των φιλάθλων της ΑΕΚ, να λειτουργήσουν οι παρακάτω είσοδοι:
1. Σταθμός ΗΣΑΠ, Ειρήνη
2. Οδός Κύμης (Δυτική Είσοδος)
3.Ανατολική είσοδος που προσεγγίζεται από την οδό Αρτέμιδος.
4. Στην πεζογέφυρα της οδού «Σπύρου Λούη».
Την Κυριακή για την εξυπηρέτηση των φιλάθλων σημεία πώλησης εισιτηρίων θα υπάρχουν στα παρακάτω σημεία:
1. Σταθμός ΗΣΑΠ, Ειρήνη
2. Στην είσοδο από την οδό Κύμης
3. Στην ανατολική είσοδο -οδός Αρτέμιδος- που θα εξυπηρετεί και τους φιλάθλους που θα προσεγγίζουν το Στάδιο από την πεζογέφυρα της «Σπύρου Λούη».
Σημειώνεται ότι και αυτή την Κυριακή θα λειτουργήσουν γραφεία υποστήριξης για τους κατόχους διαρκείας που θα βρίσκονται πλησίον της εισόδου των θυρών 1 και 35 (ολυμπιακή φλόγα).
Για τις θέσεις parking διευκρινίζεται ότι:
1.Τα λεωφορεία που θα μεταφέρουν τους οργανωμένους οπαδούς θα πρέπει να παρκάρουν στο Ανατολικό Parking του ΟΑΣΑ (από οδό Αρτέμιδος) ώστε να προσεγγίζουν άμεσα το γήπεδο.
2. Οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας Members, θα αφήνουν το αυτοκίνητο τους στο Parking A στην πρώτη είσοδο της οδού Σπύρου Λούη.
3. Για τους κατόχους διαρκείας VIPS καθώς και τους εκπροσώπους του Τύπου θα λειτουργήσει το Parking B στη δεύτερη είσοδο της οδού Σπύρου Λούη. Οι κάτοχοι των συγκεκριμένων (Μembers και VIP) εισιτηρίων διαρκείας θα εισέρχονται στα Parking με την επίδειξη της κάρτας τους ενώ οι δημοσιογράφοι με την ειδική κάρτα που θα τους παραδοθεί από το Γραφείο Τύπου και θα έχει ισχύ για όλη την αγωνιστική χρονιά. Οι υπόλοιποι φίλάθλοι θα εξυπηρετηθούν από το ελεύθερο parking της οδού Κύμης.
Υπενθυμίζεται ότι οι φίλαθλοι που προμηθεύονται εισιτήρια θα πρέπει να αναγράφουν στον ειδικό χώρο που υπάρχει σε αυτά (και όχι πίσω από το εισιτήριο), το όνομα, το επώνυμο τους και τον αριθμό του δελτίου ταυτότητας (διαβατήριο, στρατιωτική ταυτότητα , δίπλωμα οδήγησης). Κατά την προσέλευση τους, στην είσοδο των θυρών θα πρέπει να επιδεικνύουν το εισιτήριο(απλό ή διαρκείας) και την αστυνομική ταυτότητα (στρατιωτική ταυτότητα, διαβατήριο, δίπλωμα οδήγησης) για την ταυτοποίηση των προσωπικών στοιχείων".




Οχι απλά θα έχει κόσμο .... τίγκα θα είναι μέσα....ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ....


Gandalf

ppaylos
04/11/2004, 01:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Επίσημη σελίδα μίσους κατά του Ολυμπιακού (http://www.asteras.aek.net.gr/GAYros/)


Χαχαχαχαχαχα Εκει ειναι η διαφορα του μεγαλου απο τον μικρο εμας μας μισουν, ενω εμεις σας αγαπαμε εστω και πολυ πολυ πολυ λιγο Χαχαχαχαχαχαχα:p Βαριεμαι ν απαντησω στο πανω ποστ που εκανες αν εχω ορεξη θα στα χωσω αυριο ν α σ ανεβασω εν οψη αγωνα
Θελω μονο να μου πεις αν θες να σας νικησουμε οπως την μονακο δηλαδη με χαλαρη μουσικουλα και ποτακι Η αν προτιματε τιποτα σε πιο βιαιο Εχω μεγαλη γκαμα για ολα τα γουστα :p :wave2:

milaber
04/11/2004, 01:52
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


5913

milaber
04/11/2004, 01:56
Ου ρε αμαζόνες!
Κότες!
Στο κωλολιμάνι σας μια χαρά μάγκες είστε παραέξω...
Άντε με τον Σπύρο τον Παπαδόπουλο τον τρελαμένο!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


5914

ppaylos
05/11/2004, 23:17
Μια και σημερις!!!!!:wacko:
Μαλλια ζηλευεις τις αμαζονες μας γιατι εχουν πιοτερη χαιτη απο σενα?Ανεφερα πιο πανω την Καλιθεα και χτες κανανε εναν συνδεσμο σας καμπριο καμια 10ρια κουκουλοφοροι με μηχανακια!!!Ειχαν ροπαλα και γκαζακια.Ου να μου χαθειτε μαλλιαδες που κοτζαμαν ανθρωποι τρεχετε στα γηπεδα και τα σπατε:p Αιντε να κουρευτητε και να παντρευτητε να γινετε ανθρωποι σωστο στην κοινωνια:confused: :p :wave2: Γεια σας Γεια σας μην κουρευεστε και παρουν αερα τα μυαλα σας!!!!:hypnotize :eyepop:

periklisk
05/11/2004, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ου ρε αμαζόνες!
Κότες!
Στο κωλολιμάνι σας μια χαρά μάγκες είστε παραέξω...
Άντε με τον Σπύρο τον Παπαδόπουλο τον τρελαμένο!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μωρή μιλάς και συ????!!!!

Που φάγατε 5??????

ουστ ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

periklisk
05/11/2004, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΓΑΥΡΕ... 65,000 ΚΟΣΜΟΣ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ... ΕΛΑ ΕΛΑ ΦΤΙΑΞΕ ΜΕ.... ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ ΡΕ!!!! ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΣΑΤΣΟΙ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΣΚΥΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ...

φιλικα παντα....
:wave2:

αντε φτυστα καλαμπαλίκια σου ρεεεεεεεεε!!!!

φιλικά πάντα......

μ@λ@κοπιτουράκο

milaber
07/11/2004, 03:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Μωρή μιλάς και συ????!!!!

Που φάγατε 5??????

ουστ ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

Eγώ ξέρω ότι σήμερα 10 πονταλάκια μια χαρά σας κάθησαν στον πάτο!
Γιατί: γαύρε θυμήσου εδώ είναι Βορράς, εμείς θα σε γαμάμε και εσύ θα προσκυνάς!

:evil: :evil: :evil:

Για τα 5 δεν καταλαβαίνω τι λες...
Δεν θυμάμαι κάτι...

:D :D :D

milaber
07/11/2004, 03:58
Και ξέρω επίσης ότι φάγαμε και στημένη ποινή και θα παίξουμε σε δυο βδομάδες με τον κωλοβάζελο χωρίς κόσμο στο παλατάκι!

Πονάει το αήττητο πονάει βαζέλια, ε;

:mad: :mad: :mad:

ppaylos
07/11/2004, 14:10
Αντε κατι ωριτσες εμειναν .......Γμτ μαλλον δεν θα το δω :( :cry: Γιατι θα βγω με πιπιτσα :) :smokin: Καλα μαλλιοτραβηγματα το βραδυ παντως θα μαι στην θεση μου Την 1η φυσικα Χιχιχιχιχιχι:smokin: :wave2:

idi
07/11/2004, 14:46
σε λιγο φευγω για το σταδιο... ελα κωλοχανειο γαυρε με το βατραχο να δεις τι αγαπη σου φυλαω...

καλη τυχη στην ΑΕΚαρα (χρειαζομαστε αρκετη...)

εμεις χασουμε κερδισουμε "θα τραγουδαμε ΑΕΚ θυμησου ηρθαμε και ειμαστε μαζι σου" απο το 1 μεχρι το 90ο λεπτο...


5986

ppaylos
07/11/2004, 15:07
Μαματε που δεν μαματε :p Τουλαχιστον να τραγουδατε :beer: Πες τε και κανενα του Παριου ειναι πιασαρικα κι αυτα :wave2:

idi
07/11/2004, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Μαματε που δεν μαματε :p Τουλαχιστον να τραγουδατε :beer: Πες τε και κανενα του Παριου ειναι πιασαρικα κι αυτα :wave2:

ok αρχιζω απο τωρα

ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!

φευγω μαμια... κρατωντας το κωλο μου (μη χεσω...)

αντε γεια ρε Τσουλακαδες! :wave2:

ppaylos
07/11/2004, 15:16
Φορα και το τσιγκινο γιατι μπορει να βρεξει ......Goalllll:wave2:
Καλο δρομο και καλη τυχη απ οπου και αν πας:wave2:

955i
07/11/2004, 21:37
mamakia pehnidi telika egine paidia, krima an kai harika gia ton kosmo pou itan pragmatika polis!!!

idi
07/11/2004, 22:41
Ήρθα


Αρρώστησα με την ΑΕΚαρα.... we are back!!!

65,000 κόσμος παρακαλούσε να γίνει το θαύμα, οι παίκτες τα δώσαν όλα, δυστυχώς δεν είχαμε τη τύχη που χρειαζόταν ... (εντάξει δεν έγιναν ξαφνικά οι νέοι παίκτες μας παικταράδες...)

συγχαρητήρια στο κόσμο μας για το sold out (έξω από το στάδιο απεγνωσμένα πολλοί έψαχναν για ενα εισιτήριο)

ο μοναδικός γαύρος στο στάδιο ήταν ο Δουρος.

Τεσπα, η τσόντα στο Καραϊσκάκη.... αλα Κατσουρανης (πρόπερσι) και Λακης (πέρσι)...


...μόνη ξανά δε θα σ’ αφήσω, να μη μ’αφήσεις μόνο ποτέ, πέρασε η μπόρα, πέρασε...


5987

idi
07/11/2004, 22:43
φανταστικη ατμοσφαιρα...


5988

periklisk
07/11/2004, 22:47
NAI ΜΑΛΑΚΕΣ!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ......

ΝΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΑΤΕ.... ΜΑΣ ΚΛΑΣΑΤΕ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΠΑΛΙΟΚΛΑΣΤΗΡΙΑ!!!

ΝΑΙ ΜΑΣ ΔΕΙΞΑΤΕ.... ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΣΕΛΓHΣΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ......


ΙΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

idi
07/11/2004, 22:47
εδώ είμαι μεταξύ 8,876 γαύρων στη Θύρα 15 και φοβάμαι να μιλήσω... :lol: :lol: :lol: :lol: (α ρε ppaylos με τα αποκλειστικά σου... μήπως μικρός έπεσες από κάνα σκαλοπάτι και σου έχει μήνη κάνα κουσούρι? Ο μόνος γαύρος στο στάδιο ήταν ο διαιτητής


5989

DEMINIO
07/11/2004, 23:46
65000 λαός :eyepop:

Τι να πεις για τον κόσμο μας :evil: οι από πάνω φωτό τα λένε ΟΛΑ :eek:

Οι φάσεις λίγες...
Χάσαμε κάνα-δυο, γλυτώσαμε και κάνα-δυο :rolleyes:

Αυτά για τώρα, γιατί βιάζομαι... πρέπει να πληρώσω και τη μάνα του Δούρου για να ντυθεί και να φύγει :smokin:


5990

ppaylos
08/11/2004, 02:52
Τι να σχολιασω απο παιχνιδι Ειδα μονο το 2ο ημιχρονο καταφερατε να περασετε την σεντρα ? Απιστευτα βρωμικο ποδοσφαιρο του σπασαν τα ποδια του Οκκα εκεινο το τακλιν του Κωστενογλου ηταν ολα τα λευτα αλλα το προβλημα δεν ειναι εκει ολες οι μικρες ομαδες τα ιδια κανουν κλωτσιες και ταμπουρια πισω.Το θεμα ειναι ο μπαγεβιτς ποσα χρωσταει στην αεκ? Τι θα γινει με τον καραγκιοζη που στησει την ομαδα για Χ τι να πω Ασταδιαλα καλα εκανε ο Σωκρατες και του πηρε το κεφαλι τοτε,και μαλλον δεν βλεπω να χει μελλον στον πειραια Φοβαταν μηπως ο Ζιο Ζιο ηταν σε μερα και ετρωγε κοσμο ?και τον αφησε για σιγουρια στον παγκο Ο ριμπο εφταιγε και τον εκανε αλλαγη? Δεν λυπηθηκε ουτε τον κοσμο που πηγε να τον δει?Αφησε τον βαζελο μονο στην κορυφη Ασταδιαλα βραδυατικα στραβωσε και με την γκομενα και δεν ηρθε Ευτηχως νικησα στο μποουλινκ :smokin: και αυτοι οι κολοκανονες που εχουμε ακου εκει ο νικητης να πληρωνει :confused: Ασταδιαλα ξανα :cry:

crs-k
08/11/2004, 05:46
Το παχνιδι σας ηταν μια σουπα νεροβραστη ... :lol:

Τωρα τι σουπα ακριβως ηταν ....
Θα σας γελασω και δεν το θελω! :sick:

Μαλλον μανιταροσουπα ... :rotflmao:

Gandalf dr685sm
08/11/2004, 09:13
οεοεοεοεοε.....

ΑΕΚΑΡΑ ΟΛΕ....

ποιά ομάδα έχει κατορθώσει να κάνει ενα ΟΑΚΑ έδρα ρε γαυράκια;.... βγάλτε τον σκασμό και υποκλειθείτε στον κόσμο της ΑΕΚ...

Μιλάτε με την ομάδα των Δις που υποχρεώθηκε σε 0-0 (ας είναι καλά ο Ρούσεφ) και είναι σε διαμάχες τώρα..(βλ. δηλώσεις Ριβάλντο)...

Α και με τους νέους τι έγινε ρε ομαδάρα ;... απο 3-1 , χάσατε 3-4; μπραβο ρε παικταράδες....

Κάντε μια κολωτούμπα στο πρόεδρο σας τώρα και αφήστε την ΑΕΚ δεύτερη και να κοιτάτε απο μακριά τον "πισινό" που για να ασελγείσετε πρώτα, πρέπει να τον φτάσετε......

Για να γυρίσω και στον αγώνα..πόσα δώσατε ρε "ΔΕΚΟ" σε διαιτητή και linesman που σφυρίζαν όλα ανάποδα;...

Ου να μου χαθείτε που μιλάτε κιόλας και έχετε και θράσος να κάνετε δηλώσεις...

Είμαστε μια ομάδα με νέους παίκτες, με χρέη ,χωρίς γήπεδο, και σας ΤΑΠΕΙΝΩΣΑΜΕ ρε..... παρτε το χαμπάρι...


Αίντε τώρα για κολωτουμπίτσες στο λιμάνι σας...

και μια κατάταξη..πάρτε για να έχετε...


1 Παναθηναϊκός
2 ΑΕΚ
3 Σκόντα Ξάνθη
4 Ολυμπιακός
5 Αιγάλεω
6 Χαλκηδόνα
7 Απόλλων Καλαμαριάς
8 Καλλιθέα
9 ΠΑΟΚ
10 Ιωνικός
11 ΟΦΗ
12 Πανιώνιος
13 Ηρακλής
14 Κέρκυρα
15 Εργοτέλης
16 Αρης

Gandalf

crs-k
08/11/2004, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
.................

1 Παναθηναϊκός
2 ΑΕΚ
3 Σκόντα Ξάνθη
4 Ολυμπιακός
5 Αιγάλεω
6 Χαλκηδόνα
7 Απόλλων Καλαμαριάς
8 Καλλιθέα
9 ΠΑΟΚ
10 Ιωνικός
11 ΟΦΗ
12 Πανιώνιος
13 Ηρακλής
14 Κέρκυρα
15 Εργοτέλης
16 Αρης

Gandalf


Συμφωνα με δηλωσεις του Ριβαλντο (κατι ξερει απο μπαλα ο ανθρωπος), το Αιγαλεω θα περασει απο πανω !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

periklisk
08/11/2004, 10:05
ΡΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ????

Ο ΚΩΣΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ???

ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΟΤΑΝΕ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΓΗΠΕΔΟ???

Ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ!!!

ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ...... ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ......

crs-k
08/11/2004, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk

ΡΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ????
Ο ΚΩΣΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ???
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΟΤΑΝΕ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΓΗΠΕΔΟ???
Ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ!!!
ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ...... ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ......


Εσυ τι πεταγεσαι τωρα μωρη ψηλη (βαλε κι ενα "ω" οπου γουσταρεις) ???

Εσυ ξερεις απο ποδοσφαιρο οσα ο παπους μου απο αεροπλανα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

Gandalf dr685sm
08/11/2004, 10:27
στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάμε για σχοινί... γιατί αν αρχίσουμε με την διαιτησία, τότε ο ΟΣΦΠ , θα πρέπει να θεωρηθεί και επίσημος χορηγός της...
Και για να τα πούμε στα ίσα... μόνο τις τρείς φάσεις που έκοψε ο linesman έτσι όπως τις είδαμε απο την 12 , συν το θέατρο Ανατολάκη σε κάθε αμφισβητούμενη... συν το offside στην πρώτη κιόλας εκτέλεση fault που έκανε ο γαύρος απο αριστερά με τον Ριβάλντο να έχει στήσει αντίσκηνο στην περιοχή...
Για να μην πουμε για το τι γινόταν σε περιπτώσεις πλάγιου άουτ που τα έδινε ανάποδα ο βοηθός και ο Δούρος τα έδινα κανονικά....

Η τις κλωτσιές που έριχναν Ανατολάκης και Τζόρτζεβιτς εκτός φάσεως...

Αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω πως μιλάτε ακόμα και δεν σωπαίνετε με την ομάδα του Jordjevic ,Castiyo , Jiovani, Rivaldo και όλα τα αστέρια σας, που τους έφυγε η ψυχή στο Β για να κρατήσουν το 0....

Σας είπα και πριν ,χάσατε βαθμό απο μια ΑΕΚ που καμία σχέση δεν έχει με την ΑΕΚ που γνωρίζαμε.... και εξακολουθείτε να είστε τρίτοι....ε..οχι... τέταρτοι μιας και η Skoda σας περνάει λόγω αποτελέσματος....


Μπράβο...όλοι μέλη τώρα....



Gandalf

periklisk
08/11/2004, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εσυ τι πεταγεσαι τωρα μωρη ψηλη (βαλε κι ενα "ω" οπου γουσταρεις) ???

Εσυ ξερεις απο ποδοσφαιρο οσα ο παπους μου απο αεροπλανα ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Ίσως.... Αλλά αυτά που λέω είναι σωστά..... βλάκα!

Άντε πιές καμιά μπύρα!!!!

crs-k
08/11/2004, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
................
συν το θέατρο Ανατολάκη σε κάθε αμφισβητούμενη...
...............

Θεατρο που για μενα πρεπει να τιμωρειται με απ' ευθειας κοκκινη καρτα, σαν ανιαθλητικη και αντισυναδελφικη συμπεριφορα, ηταν του Γεωργατου στην αρχη, που πηδωντας πανω απο τα ποδια του Κοντη (ΔΕΝ ηρθαν καθολου σε επαφη!!!) επεσε κατω και σφαδαζε σαν το γουρουνι που το σφαζουν! :mad:
Ο Δουρος ηταν μπροστα και φυσικα ουτε που σκεφτηκε να δωσει καρτα, το φαουλ το εδωσε πιθανον μονο για "επικινδυνο" παιξιμο ...

crs-k
08/11/2004, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ίσως.... Αλλά αυτά που λέω είναι σωστά..... βλάκα!

Άντε πιές καμιά μπύρα!!!!

Σωστα ειναι μες' το κοκινο μυαλο σου μονο! :(



Ιιιιιιιιιιιιιι !!!!

Πηγε κοντα δωδεκα και δεν εχω μπυρα μπροστα μου ....

Πως ξεχαστηκα ετσι ???

Επανερχομαι !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

idi
08/11/2004, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk

ΡΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ????

Ο ΚΩΣΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ???

ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΟΤΑΝΕ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΓΗΠΕΔΟ???

Ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ!!!

ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ...... ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ......


ρε τι μηλατε ρε 4τοι...:rotflmao:

afrotwin
08/11/2004, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ίσως.... Αλλά αυτά που λέω είναι σωστά..... βλάκα!

Άντε πιές καμιά μπύρα!!!!

re filarako 8livome pou apokalis vlaka ton crs
ine ke ligo mpampas sou ke den mou ka8ete kala
:confused: :confused:

periklisk
08/11/2004, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Σωστα ειναι μες' το κοκινο μυαλο σου μονο! :(



Ιιιιιιιιιιιιιι !!!!

Πηγε κοντα δωδεκα και δεν εχω μπυρα μπροστα μου ....

Πως ξεχαστηκα ετσι ???

Επανερχομαι !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

καλά κάνω και δεν ασχολούμαι με το ποδόσφαιρο....

ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του....

Για τον π@@τσο είναι και η ΑΕΚ, και ο ΟΣΦΠ και ο ΠΑΟ και όλοι!!!

να μην ξεχνάμε τις εποχές Μελισσανίδη, Ψωμιάδη, του σερίφη του Βαρδινογιάννη, Σαλιαρέλη, Κοσκωτά και λοιπών καραγκιόζηδων......

Άντε γειά μας!!!!

periklisk
08/11/2004, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε τι μηλατε ρε 4τοι...:rotflmao:

Πάρε το μπούλ@ εσύ ρεεεεεεεε:lol: :lol: