PDA

View Full Version : Harry Potter and the gay Archmage



Σελίδες : [1] 2

mats8282
22/10/2007, 00:39
www.Cosmo.gr (http://www.cosmo.gr/Books/USA/172480.html)


Στην αποκάλυψη ότι ένας από τους χαρακτήρες της σειράς του Harry Potter, o διευθυντής του σχολείου μαγείας Hogwarts, Albus Dumbledore είναι γκέι προχώρησε η συγγραφέας της σειράς με τον μικρό μάγο, JK Rowling.
Την δήλωση αυτή την έκανε κατά τη διάρκεια της περιοδείας της στις ΗΠΑ, για την προώθηση του έβδομου και τελευταίου βιβλίου της σειράς "Harry Potter and the Deathly Hallows”.

Κατά τη διάρκεια της υπογραφής του τελευταίου της βιβλίου όταν ερωτήθηκε αν ο Dumbledore βρήκε ποτέ την πραγματική αγάπη, η Rowling απάντησε: «Ο Dumbledore είναι γκέι» και πρόσθεσε, μάλιστα, ότι ο πανίσχυρος και καλοκάγαθος μάγος ήταν ερωτευμένος με τον Gellert Grinderwald έναν μάγο που είχε νικήσει πολλά χρόνια πριν τα γεγονότα που διαδραματίζονται στα βιβλία.

«Ο έρωτας μπορεί να μας τυφλώσει μέχρι κάποιο σημείο» σημείωσε στη συνέχεια και πρόσθεσε ότι η αγάπη του διευθυντή του Hogwarts για τον κακό μάγο Grinderwald ήταν η «μεγάλη τραγωδία του».


Μαλιστα.....Δεν της εχει πει κανενας οτι την διαβαζουν και την βλεπουν 5χρονα και 10χρονα που το μονο που ξερουνε για το σεξ ειναι κατι για εναν πελαργο?Bρηκε να κανει τον παππου gay...Αυτον που τον βλεπεις σαν τον καλο και αγαθο παππουλη απο την μια και τον παντοδυναμο μαγο,διευθυντη απο την αλλη :mad:

Ελεος δηλαδη,ειπαμε σεξουαλικη απελευθερωση και κατανοηση στις προτιμησεις του αλλου αλλα τα παιδια τι σκατα φταινε να βομβαρδιζονται με ιστοριες για gay απο τωρα :yuck:


Το ειδα και μου ηρθε βαρυ :a02:

675
22/10/2007, 00:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282


Το ειδα και μου ηρθε βαρυ :a02:

ντροπη της ρε παιδια..

Nikoskazer2000
22/10/2007, 00:56
Τι να πείς και τι να πιείς... :sick:

nikos force
22/10/2007, 08:33
poly swsta...oi gay paramenoun akoma mythika plasmata sti sfaira tis fantasias ...opote den xreiazetai na leme sta paidia pragmata pou isws den mathoun pote...giati se ayton ton aggelika plasmeno kosmo oi gay einai to symbolo tis akolasias kai tis amartias ...gia ayto kai prepei na prostateysoume ta ''mwra mas''

project.breeze
22/10/2007, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
poly swsta...oi gay paramenoun akoma mythika plasmata sti sfaira tis fantasias ...opote den xreiazetai na leme sta paidia pragmata pou isws den mathoun pote...giati se ayton ton aggelika plasmeno kosmo oi gay einai to symbolo tis akolasias kai tis amartias ...gia ayto kai prepei na prostateysoume ta ''mwra mas''



Το να είσαι ομοφυλόφιλος είναι κάτι που πάει κόντρα στους νόμους της φύσης και που για να το επιλέξει κάποιος πρέπει να έχει κριτική ικανότητα και γνώση των συνεπειών.Ένα παιδάκι 5-6 χρονών δεν μπορεί να τα έχει αυτά οπότε δεν χρειάζεται να έχει τέτοια πρότυπα.Όταν μεγαλώσει έχει καιρό να τα μάθει.Δεν χρειάζεται να απελευθερωθούμε τόσο πολύ επιτέλους:nono:

AFTER
22/10/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Το να είσαι ομοφυλόφιλος είναι κάτι που πάει κόντρα στους νόμους της φύσης και που για να το επιλέξει κάποιος πρέπει να έχει κριτική ικανότητα και γνώση των συνεπειών.


Δεν ειναι κατι που παει κοντρα στους νομους της φυσης, αλλα καποιο ''λαθος της φυσης'', και δεν επιλεγεται, αλλα ειναι συνειδητο

Η συνειδηση γεννιεται, πριν το σωμα
Οπως ξερουμε τα εμβρυα μεχρι καποια ηλικια, ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια, και κατοπιν γινονται αρσενικο ή θυληκο

Αν λοιπον η φυση κανει καποιο λαθος, και σε μια γυναικεια συνειδηδη, δωσει αρσενικο σωμα τοτε τι γινεται?
Ξερουμε ολοι...

ZX-9R
22/10/2007, 10:45
Συγγνωμη, αλλα δεν μπορω να σταματησω να γελαω :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Προσφατα ακουσα και οτι ο μπαμπαστρουμφ την τριζει την οπισθεν και τα'χει με τον προκοπη (το γυμνασμενο στρουμφ με το τατου)

kalesin
22/10/2007, 10:54
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


δηλαδη, ο Νταμπλντορ ''το γυαλιζει το ραβδακι;'' ''το λεει το ξορκι;'' ''τον σηκωνει τον μανδυα;''


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

makis206
22/10/2007, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
δηλαδη, ο Νταμπλντορ ''το γυαλιζει το ραβδακι;'' ''το λεει το ξορκι;'' ''τον σηκωνει τον μανδυα;''
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Απογοήτευση ε ;

Παρεπιπτόντως, Νταμπλντόρ τον λένε ; Που το περίεργο στις προτιμήσεις του τότε ;:confused:

:lol: :rotflmao: :lol:

kalesin
22/10/2007, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Απογοήτευση ε ;

Παρεπιπτόντως, Νταμπλντόρ τον λένε ; Που το περίεργο στις προτιμήσεις του τότε ;:confused:

:lol: :rotflmao: :lol:


λες γι΄αυτο να γλυκοκοιταζει τον χαρυ ποττερ;



:wacko:

makis206
22/10/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
λες γι΄αυτο να γλυκοκοιταζει τον χαρυ ποττερ;
:wacko:

Κι ο Χάρης πάντως δεν μου κάνει για πολύ σόι εδώ που τα λέμε..:D

alex14
22/10/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Απογοήτευση ε ;

Παρεπιπτόντως, Νταμπλντόρ τον λένε ; Που το περίεργο στις προτιμήσεις του τότε ;:confused:

:lol: :rotflmao: :lol:

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Ενω αν τον ελεγαν Singledoor θα ηταν σκετο Μπουστης, οχι gay


:rotflmao: :rotflmao:

:beer:

makis206
22/10/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:
Ενω αν τον ελεγαν Singledoor θα ηταν σκετο Μπουστης, οχι gay

Δεν ξέρω και τα περιουσιακά του ρε γαμώτο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer:

liakaros
22/10/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZX-9R
Συγγνωμη, αλλα δεν μπορω να σταματησω να γελαω :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Προσφατα ακουσα και οτι ο μπαμπαστρουμφ την τριζει την οπισθεν και τα'χει με τον προκοπη (το γυμνασμενο στρουμφ με το τατου) ]

Ρε μλκς μην τα πετατε ετσι...

Μου φυγε ο καφες απ τα ρουθουνια λεμε...για να μην πω απο αλλου...

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
22/10/2007, 11:22
Να πω την αμαρτία μου το έργο δεν το έχω δει, μόνο κάποια βιντεάκια κατά καιρούς αλλά πόρισμα με βοήθησαν να βγάλω...

Ρε παιδιά τις σκούπες είδατε πως τις καβαλάνε ;

:uplate: :uplate: :uplate:

alximistis
22/10/2007, 11:24
Το... πάει το ξόρκι δηλαδή... α τον παλιόγερο... απαπαπαπα...
τώρα όποτε εμφανίζεται ο Χαρίλαος Ποτερίδης θα φωνάζουμε όλοι μαζί.
Τοίχο τοίχο Χάρη παιδί μου τοίχο τοίχο... :)

makis206
22/10/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
τώρα όποτε εμφανίζεται ο Χαρίλαος Ποτερίδης θα φωνάζουμε όλοι μαζί.
Τοίχο τοίχο Χάρη παιδί μου τοίχο τοίχο... :)

Ρε του αρέσει να κάνει το φαράσι λέμε !

Φως φανάρι πράγματα όχι χαζομάρες :o


:rotflmao: :rotflmao:

Nik0s
22/10/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


δηλαδη, ο Νταμπλντορ ''το γυαλιζει το ραβδακι;'' ''το λεει το ξορκι;'' ''τον σηκωνει τον μανδυα;''


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

Nik0s
22/10/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER


Η συνειδηση γεννιεται, πριν το σωμα
Οπως ξερουμε τα εμβρυα μεχρι καποια ηλικια, ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια, και κατοπιν γινονται αρσενικο ή θυληκο



Μια μικρή διόρθωση, μιας και θέλετε επιστήμη...

Ναι τα έμβρυα είναι ίδια - αλλά είναι ΟΛΑ κορίτσια, μέχρι να αποφασιστεί αν τελικά θα γίνει αρσενικό...

απογοητευτήκατε ε :rolleyes: , κι εγώ όταν το είχα μάθει :bigcry:

liakaros
22/10/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Να πω την αμαρτία μου το έργο δεν το έχω δει, μόνο κάποια βιντεάκια κατά καιρούς αλλά πόρισμα με βοήθησαν να βγάλω...

:uplate: :uplate: :uplate:


Μηπως ειδες αυτο (http://www.youtube.com/watch?v=e9D0veHTxh0) το video ρε?:bigcry: :bigcry:

makis206
22/10/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μηπως ειδες αυτο (http://www.youtube.com/watch?v=e9D0veHTxh0) το video ρε?:bigcry: :bigcry:

Ε όχι !:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Μ'αρέσει που αναρρωτιώμαστε τόση ώρα :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

alximistis
22/10/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε του αρέσει να κάνει το φαράσι λέμε !

Φως φανάρι πράγματα όχι χαζομάρες :o


:rotflmao: :rotflmao:


Και η σκούπα ποιος είναι;
ρε μήπως το Χόγκγουαρντ είναι gay σχολείο καλυμμένο;
Οι γυναίκες λαδώνουν τον μπακλαβά και οι άντρες σηκώνουν τα ραβδάκια τους; Έχει και κοινά ντουζ;;; :D

makis206
22/10/2007, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Έχει και κοινά ντουζ;;; :D

Κι οι σαπουνοθήκες στο πάτωμα πρέπει νά'ναι

:lol: :rotflmao:

project.breeze
22/10/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν ειναι κατι που παει κοντρα στους νομους της φυσης, αλλα καποιο ''λαθος της φυσης'', και δεν επιλεγεται, αλλα ειναι συνειδητο

Η συνειδηση γεννιεται, πριν το σωμα
Οπως ξερουμε τα εμβρυα μεχρι καποια ηλικια, ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια, και κατοπιν γινονται αρσενικο ή θυληκο

Αν λοιπον η φυση κανει καποιο λαθος, και σε μια γυναικεια συνειδηδη, δωσει αρσενικο σωμα τοτε τι γινεται?
Ξερουμε ολοι...




ΑFTER θα μου επιτρέψεις να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου για το αν κάποιος γεννιέται ή γίνεται gay.Σίγουρα κάποιοι έχουνε ορμονική διαταραχή αλλά σίγουρα υπάρχουν και κάποιοι που γίνονται λόγω του τρόπου που έχουνε μεγαλώσει και λόγω των προτύπων που έχουν...Είναι μεγάλη κουβέντα πάντως

alximistis
22/10/2007, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι οι σαπουνοθήκες στο πάτωμα πρέπει νά'ναι

:lol: :rotflmao:


"Σκύψε... μάγε"! Όχι έσύ Γκάνταλφ. :D

Η νέα ταινία του Χάρη... ουάου γλυκιέ μαγισούλη... :)

makis206
22/10/2007, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Σκύψε... μάγε"! Όχι έσύ Γκάνταλφ. :D
Η νέα ταινία του Χάρη... ουάου γλυκιέ μαγισούλη... :)

"Άμπρα κατάμπρα !"

"Νά'το πετιέται !"


:rotflmao: :rotflmao:

kalesin
22/10/2007, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Σκύψε... μάγε"! Όχι έσύ Γκάνταλφ. :D

Η νέα ταινία του Χάρη... ουάου γλυκιέ μαγισούλη... :)


Bend Potter;;;;;


:winka:

alximistis
22/10/2007, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Bend Potter;;;;;


:winka:


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
Πρέπει πάντως να βρούμε και "ειδικό" ρόλο σε εκείνον τον ξανθό τον αντιπαθητικό.
Θα αναλάβει σπέσιαλ ρόλο και... εμφάνιση... ;)

mats8282
22/10/2007, 14:25
Ολο το θεμα του gay μαγου (http://www.msnbc.msn.com/id/21407911/)


“Jo Rowling calling any Harry Potter character gay would make wonderful strides in tolerance toward homosexuality,” Melissa Anelli, webmaster of the fan site The Leaky Cauldron, told The Associated Press. “By dubbing someone so respected, so talented and so kind, as someone who just happens to be also homosexual, she’s reinforcing the idea that a person’s gayness is not something of which they should be ashamed.”


TOLERANCE TOWARD HOMOSEXUALITY απο 10 χρονων παιδια ρε (Ι*&@#$^(&*@&^$)*(#@&$
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :a11: :a11: :a11:


Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα. Δεν εχω κατι με τους gay,στο κρεβατι τους ας κανουν ο,τι θελουν.

Αλλα το &#@^$ το καντηλι μου 10 χρονων παιδια δεν ξερουν(μαλλον...δεν ξερω ετσι οπως εχουμε γινει) τι ειναι αυτο αναμεσα στα ποδια τους.


ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΘΩΟΤΗΤΑ @$@$ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΣΑΣ ΜΕΣΑ

makis206
22/10/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα. Δεν εχω κατι με τους gay,στο κρεβατι τους ας κανουν ο,τι θελουν.
Αλλα το &#@^$ το καντηλι μου 10 χρονων παιδια δεν ξερουν(μαλλον...δεν ξερω ετσι οπως εχουμε γινει) τι ειναι αυτο αναμεσα στα ποδια τους.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΘΩΟΤΗΤΑ @$@$ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΣΑΣ ΜΕΣΑ

Κι έχεις απόλυτο δίκιο, εμείς το ρίξαμε λίγο στο χαβαλέ αλλά όλοι αντιλαμβανόμαστε τη σοβαρότητα ενός τέτοιου θέματος.

Δυστυχώς το σεξ και τα όσα παρακλάδια του κυκλοφορούν παντού, πρόσβαση στο ίντερνετ γίνεται απ'όποιον θέλει, δυστυχώς..

:beer:

cityfly
22/10/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Μια μικρή διόρθωση, μιας και θέλετε επιστήμη...

Ναι τα έμβρυα είναι ίδια - αλλά είναι ΟΛΑ κορίτσια, μέχρι να αποφασιστεί αν τελικά θα γίνει αρσενικό...

απογοητευτήκατε ε :rolleyes: , κι εγώ όταν το είχα μάθει :bigcry:

den einai koritsia
einai se tetoia swmatikh katastash pou mporei na odhghsei sth "filo3enia" kai tou arsenikou kai tou 8ulhkou swmatos
e3 ou kai se ekeino to stadio uparxei "deihma" peous pou eite 8a e3elix8ei se kleitorida eite se kanoniko peos kai uparxoun kai 8hles pou eite 8a apokthsoun xrhsimothta gia logous 8hlasmou eite 8a parameinoun "diakosmhtikes" stous antres

alximistis
22/10/2007, 14:55
Αφού το ρίξαμε στα σοβαρά...
λυπάμαι που θα σας χαλάσω το κλίμα αλλά διαφωνώ απόλυτα με αυτά που λέτε.
Δεν νομίζω και δεν πίστεψα ποτέ πως ένας ομοφυλόφυλος ήρωας ή ηρωίδα μιας ταινίας μπορεί να προκαλέσει αυτά που λέτε.
Σαφώς τα παιδιά ταυτίζονται ισχύει αυτό και θέλουν να μοιάσουν με τα ινδάλματά τους αλλά άνθρωπο που να γίνεται ομοφυλόφυλος χάρην ταινίας πρώτη φορά ακούω.
και δεν παίζει κάτι τέτοιο!
Είναι η ίδια λογική που χρησιμοποιούσαν για να κυνηγάνε και δεν άφηναν τον κόσμο να διαβάσει μαρκήσιο ντε Σαντ ή Λέοπολντ Φον Μαζόχ!
Δηλαδή δεν κατάλαβα όσοι διαβάσαμε τι κάνουμε; Δέρνουμε και βιάζουμε κόσμο ή γουστάρουμε να μας... πατάνε;
Ακόμη, όλοι θυμόμαστε φαντάζομαι να κοιτάμε κρυφά ροζ σκηνές στην τηλεόραση και να γελάμε ή άμα βρίσκαμε καμιά τσόντα κάπου τη χαζεύαμε χωρίς πράγματι να ξέρουμε ούτε τι... βλέπουμε.
Και λοιπόν; Τι πάθαμε;
Αυτά τα "διδάγματα" να με συγχωρείτε αλλά είναι αμερικάνικης προέλευσης και μάλιστα πουριτανικής.
Δεν θα βγούνε τα παιδιά gay όχι αν μάθουν ότι ο νταμπλντορ είναι... διπλοπορτάκιας :D αλλά ούτε αν δουν τον Ρότζερ Ράμπιτ να γαμά τον Μπαγκς Μπάνι.

Και να σας πω και κάτι τελευταίο.
Πιο πολύ ζημιά κάνει σε ένα παιδί ο φόβος που βγάζουμε εμείς οι μεγάλοι και η αμηχανία μας για τέτοια θέματα παρά το γεγονός αυτό καθεαυτό.
όσο για το... αφύσικο κ.λπ που διάβασα... μεγάλη ιστορία για συζήτηση πολύ μεγάλη. Και σίγουρα όχι για εδώ. :)

gcrook
22/10/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZX-9R
Συγγνωμη, αλλα δεν μπορω να σταματησω να γελαω :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Προσφατα ακουσα και οτι ο μπαμπαστρουμφ την τριζει την οπισθεν και τα'χει με τον προκοπη (το γυμνασμενο στρουμφ με το τατου)

Τον παρεσυρε ο Σουπερ Γκουφη οταν μια μερα τον ρωτησε ο μπαμπαστρουμφ. "Ρε συ που να τα βαλω αυτα τα φυστικια ; ":lol:

alximistis
22/10/2007, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τον παρεσυρε ο Σουπερ Γκουφη οταν μια μερα τον ρωτησε ο μπαμπαστρουμφ. "Ρε συ που να τα βαλω αυτα τα φυστικια ; ":lol:



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

τελικά που τα έβαλε ρε; :)

mats8282
22/10/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αφού το ρίξαμε στα σοβαρά...
λυπάμαι που θα σας χαλάσω το κλίμα αλλά διαφωνώ απόλυτα με αυτά που λέτε. Κανενα προβλημα ως εδω

Δεν νομίζω και δεν πίστεψα ποτέ πως ένας ομοφυλόφυλος ήρωας ή ηρωίδα μιας ταινίας μπορεί να προκαλέσει αυτά που λέτε.
Σαφώς τα παιδιά ταυτίζονται ισχύει αυτό και θέλουν να μοιάσουν με τα ινδάλματά τους αλλά άνθρωπο που να γίνεται ομοφυλόφυλος χάρην ταινίας πρώτη φορά ακούω.
και δεν παίζει κάτι τέτοιο! Ανθρωπο οχι παιδι 5-10 χρονων.Δηλαδη ανθρωπο που τωρα συγκροτει χαρακτηρα και οχι τις σεξουαλικες του προτιμησεις.Αυτες τις αναπτυσει συνηθως μετα τα 12-13 αν και ο "γιατρος" ειναι μερος της εκπαιδευσης.

Είναι η ίδια λογική που χρησιμοποιούσαν για να κυνηγάνε και δεν άφηναν τον κόσμο να διαβάσει μαρκήσιο ντε Σαντ ή Λέοπολντ Φον Μαζόχ!Διαβαζανε τα 6χρονα ντε Σαντ??

Ακόμη, όλοι θυμόμαστε φαντάζομαι να κοιτάμε κρυφά ροζ σκηνές στην τηλεόραση και να γελάμε ή άμα βρίσκαμε καμιά τσόντα κάπου τη χαζεύαμε χωρίς πράγματι να ξέρουμε ούτε τι... βλέπουμε. τσοντα με gay??
Και λοιπόν; Τι πάθαμε; Τιποτα το τρομακτικο.
Αυτά τα "διδάγματα" να με συγχωρείτε αλλά είναι αμερικάνικης προέλευσης και μάλιστα πουριτανικής. Αμερικανοαγγλικης προελευσης ειναι η υποχρεωτικη αποδοχη των gay απο την ηλικια των 5 ετων και αλλα τετοια.

Και να σας πω και κάτι τελευταίο.
Πιο πολύ ζημιά κάνει σε ένα παιδί ο φόβος που βγάζουμε εμείς οι μεγάλοι και η αμηχανία μας για τέτοια θέματα παρά το γεγονός αυτό καθεαυτό.Δεν ειπα να καψουμε τα βιβλια της.Ειπα να μην μπλεκει τους gay με τα παιδια που την διαβαζουνε.Καλη η απελευθερωση αλλα στους ενηλικους.Εστω απο 15-16 που ξερουν 2-3 πραγματα παραπανω.

Μελλοντικη μαμα σε παραμυθι:
Και που λετε παιδια μου ο καλος διευθυντης στριμωξε τον κακο μαγο στην γωνια και τον τιμωρησε γιατι ηταν ατακτος.Μετα παντρευτηκανε και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα!


Και για να το πω και αλλιως στην τελικη υπαρχουν γονεις να αναθρεψουν τα παιδια τους και να τους εξηγησουν την διαφορετικοτητα των αλλων.Οχι η JK Rowling και η καθε τετοια/ος με τα οποια κινητρα.

nikos force
22/10/2007, 15:59
eiste mallon ypokrites xwris na to kserete...o kathenas einai eleytheros na grafei OOOOTIIII thelei...an thelete ta paidia sas na min diabasoun gia ton gAY mago(se ligo tha ginei kai paiderastis) MIN tous parete to biblio...alla kserete kati ayto den ginete...kai den ginete giati ta paidia sas exoun ginei apo poly mikri ilikia toso media fun pou den mporeite na tous apokripsete poso mallon na min tous parete to biblio...alla den sas enoxlei oloi aytoi i abrotita tou internet kai tis tileorasis pou exoun epidwthei alla sas enoxlei to biblio...kai sti teliki i JK Rowling exei dilwsei oti to biblio tis ,to grafei prwtistos gia ton gio tis ...o opoios einai ena paidi pou zei se mia koinoia pou oi gay einai arketa apodektoi kai kata deyteron einai pleon se ilikia pou profanws i idia tou i mana pisteyei oti katallili na mathei

mats8282
22/10/2007, 16:14
Ναι ειναι.Και εμεις ειμαστε ελευθεροι να τον κρινουμε οπως θελουμε.Απο την δικη μας σκοπια με τα δικα μας κριτηρια και τροπο σκεψης.

Το βιβλιο απο μονο του δεν λεει κατι τετοιο.Σκετο το βιβλιο ειναι οκ.Η κ.Rowling το ειπε αυτο.

Για την τηλεοραση και το internet τι αλλο να πουμε?Τι εχει μεινει να πουμε?

Και στην τελικη δεν ειναι κατι εξ ολοκληρου "παιδικο" κανενα απο τα 2 οπως ενα παραμυθι.Αμα μου λεγανε οτι βγηκε παιδικη σειρα οι <<Power Gaydes>> και το βαζουνε 9-10 Σ/Κ πρωι να ελεγα.Τωρα τι να πω που δεν εχει συζητηθει.

soundstorm
22/10/2007, 16:58
-Πατερα σημερα ενοιωσα τον ερωτα.
-Κατσε παιδι μου να μου πεις.
-Δε μπορω μπαμπα ποναει ο κολος μου.

Ενας ευτυχης απελευθερωμενος πατερας!!

:lol:

tifoefs
22/10/2007, 17:03
Εδω ειμαστε ολες ενα ματσο βιολες

λαλαλαλα και οταν εχουμε δυσκολιες παμε στις διαμαχες και μαλλιοτραβιομαστε οσες εχουν μαλλια !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

soichiro_cbf
22/10/2007, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
poly swsta...oi gay paramenoun akoma mythika plasmata sti sfaira tis fantasias ...opote den xreiazetai na leme sta paidia pragmata pou isws den mathoun pote...giati se ayton ton aggelika plasmeno kosmo oi gay einai to symbolo tis akolasias kai tis amartias ...gia ayto kai prepei na prostateysoume ta ''mwra mas''





Ε τότε αφού είσαι τόσο απελευθερωμένος να μάθεις στο δικό σου το παιδι πως να τρίβει το πιπέρι.

project.breeze
22/10/2007, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
eiste mallon ypokrites xwris na to kserete...o kathenas einai eleytheros na grafei OOOOTIIII thelei...an thelete ta paidia sas na min diabasoun gia ton gAY mago(se ligo tha ginei kai paiderastis) MIN tous parete to biblio...alla kserete kati ayto den ginete...kai den ginete giati ta paidia sas exoun ginei apo poly mikri ilikia toso media fun pou den mporeite na tous apokripsete poso mallon na min tous parete to biblio...alla den sas enoxlei oloi aytoi i abrotita tou internet kai tis tileorasis pou exoun epidwthei alla sas enoxlei to biblio...kai sti teliki i JK Rowling exei dilwsei oti to biblio tis ,to grafei prwtistos gia ton gio tis ...o opoios einai ena paidi pou zei se mia koinoia pou oi gay einai arketa apodektoi kai kata deyteron einai pleon se ilikia pou profanws i idia tou i mana pisteyei oti katallili na mathei




Το αν το βιβλίο το γράφει για τον γιο της επέτρεψε μου να μην το πιστεύω όταν η εν λόγω κυρία έχει φτάσει στο σημείο να είναι η πλουσιότερη γυναίκα συγγραφέας αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας.Εσύ μπορείς να έχεις τις απόψεις σου αλλά κι εγώ μπορώ να έχω τις δικές μου.Αφού λοιπόν οι gay είναι πλέον παντού στην καθημερινότητα μας ας αφήσουμε τα παιδιά των 5 ετών να διαλέξουν μόνα τους την σεξουαλική τους ταυτότητα βασισμένα σε λάθος πρότυπα.Όπως και να το κάνουμε το να είναι μία γυναίκα ή ένας άντρας ομοφυλόφιλος δεν είναι φυσιολογικό,είναι πάθηση κατ' εμέ κατά τον ίδιο τρόπο που και η χρήση ναρκωτικών από περιέργεια γίνεται πάθηση.Αν είναι έτσι ας αφήσουμε τα 5χρονα να βλέπουνε το Requiem For A Dream...Δεν συμφωνώ με την λογική σου,τα παιδιά πρέπει να τα προστατεύσουμε μέχρι να φτάσουν σε σημείο να συγκροτήσουν δικό τους χαρακτήρα και ύστερα να κάνουν τις επιλογές τους.Πρέπει ένα παιδί ΑΝ θέλει να αναπτύξει ομοφυλοφυλικές σχέσεις να το κάνει επειδή το αισθάνεται και όχι από μιμητισμό.Αυτό πρέπει να καταλάβεις...

HolyDiver
22/10/2007, 19:25
Το βιβλίο δεν το έχω διαβάσει (ούτε πρόκειται:o ). Οπότε μια ερώτηση : περιγράφει μέσα σκηνές ακολασίας με το μάγο να πετάει με τη σκούπα στο κ@λο του? :lol:

project.breeze
22/10/2007, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από HolyDiver
Το βιβλίο δεν το έχω διαβάσει (ούτε πρόκειται:o ). Οπότε μια ερώτηση : περιγράφει μέσα σκηνές ακολασίας με το μάγο να πετάει με τη σκούπα στο κ@λο του? :lol:



Προς το παρόν δεν περιγράφει τέτοιες σκηνές,αλλά αν γίνουμε πολύ προοδευτικοί πολύ σύντομα θα τα δούμε κ αυτά...

reptile4
22/10/2007, 19:37
Gay εδω, gay εκει, ολοι σχεδον οι διασημοι gay ειναι.
Στην Ελλαδα λεγαν για τον Ρουβα με τον Ψιψινακι, στο Ηogwart για τον Διπλοπορτη!!!
Ποιο ειναι λοιπον το προβλημα με τα 5χρονα;
Οπου και να κοιταξουν Gayδες θα δουν και ειναι και φυσιολογικο αφου ο αντρας ειναι γυναικα και η γυναικα αντρας πλεον.
Και οπως ελεγε και η γιαγια μου:" Ο αντρας φαινετε απο το μουστακι και η γυναικα απο το μακρυ μαλλι "!!!!!!
:lol: :lol:

TROOPER
22/10/2007, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Ναι ειναι.Και εμεις ειμαστε ελευθεροι να τον κρινουμε οπως θελουμε.Απο την δικη μας σκοπια με τα δικα μας κριτηρια και τροπο σκεψης.

και στη νηγηρια λιθοβολουν τις γυναικες που εχουνε βιαστει γιατι λεει ειναι μοιχες!!!

αλλα ουτε αυτο σου αρεσει.

στο λεω για να μου εξηγησεις με πoια λογικη εχεις/ουμε παντα δικιο εμεις.

@nikos force +10000000000000000000 ΣΕ ΟΛΑ στη προκειμενη περιπτωση !!!!!

project.breeze
22/10/2007, 19:54
Για να μην λέμε όλοι μαλακίες θα παρακαλούσα αν υπάρχει κάποιος/κάποια συμφορουμίτης/συμφορουμίτησα ψυχολόγος να μας διαφωτίσει.Επειδή έχω κάνει παρόμοια συζήτηση με ψυχολόγο και θα μένατε έκπληκτοι με το τί προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει σε ένα παιδάκι 5 ετών η ταύτιση με λάθος πρότυπα ανθρώπων και τί σύγχυση στην σεξουαλικότητά του

TROOPER
22/10/2007, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Για να μην λέμε όλοι μαλακίες θα παρακαλούσα αν υπάρχει κάποιος/κάποια συμφορουμίτης/συμφορουμίτησα ψυχολόγος να μας διαφωτίσει.Επειδή έχω κάνει παρόμοια συζήτηση με ψυχολόγο και θα μένατε έκπληκτοι με το τί προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει σε ένα παιδάκι 5 ετών η ταύτιση με λάθος πρότυπα ανθρώπων και τί σύγχυση στην σεξουαλικότητά του

και ποια ειναι η ΣΩΣΤΗ σεξουαλικοτητα ενος ανθρωπου???

ποιος την οριζει???

ο/η ψυχολογος ??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
22/10/2007, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και ποια ειναι η ΣΩΣΤΗ σεξουαλικοτητα ενος ανθρωπου???

ποιος την οριζει???

ο/η ψυχολογος ??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Σοβαρά τώρα,από αυτό που έγραψα αυτό κατάλαβες;:confused:

TROOPER
22/10/2007, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Σοβαρά τώρα,από αυτό που έγραψα αυτό κατάλαβες;:confused:

ΝΑΙ :D

project.breeze
22/10/2007, 20:07
Εγώ απλά εννοούσα πως εμείς δεν έχουμε την εμπειρία και την γνώση για να ερμηνεύσουμε το πως μπορεί ο βομβαρδισμός με κάποια συγκεκριμένα πρότυπα να επηρεάσει την ταυτότητα ενός παιδιού.Ένας ψυχολόγος μπορεί,αυτή είναι η δουλειά του:wave2:

nikos force
22/10/2007, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Για να μην λέμε όλοι μαλακίες θα παρακαλούσα αν υπάρχει κάποιος/κάποια συμφορουμίτης/συμφορουμίτησα ψυχολόγος να μας διαφωτίσει.Επειδή έχω κάνει παρόμοια συζήτηση με ψυχολόγο και θα μένατε έκπληκτοι με το τί προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει σε ένα παιδάκι 5 ετών η ταύτιση με λάθος πρότυπα ανθρώπων και τί σύγχυση στην σεξουαλικότητά του o kathe gonios tha eprepe gia arxi na thelei na einai o idios protypo gia to paidi tou...alla mallon epeidi pera apo oles tis anasfaleies pou exoume san anthrwpoi niwthoume anasfaleis kai sa goneis ...ftanoume sto simeio na krinoume kai na katakrinoume figoures pou ISWS na apotelesoune protypa gia ta paidia mas ...an ena paidi to exeis megalwsei swsta (symfwna me tis aksies tou o kathenas...de krinw tis aksies kanenos) de nomizw oti exeis fobo mipws to epireasi enas geros ,gay , magos...

HolyDiver
22/10/2007, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Το .Αφού λοιπόν οι gay είναι πλέον παντού στην καθημερινότητα μας ας αφήσουμε τα παιδιά των 5 ετών να διαλέξουν μόνα τους την σεξουαλική τους ταυτότητα βασισμένα σε λάθος πρότυπα.Όπως και να το κάνουμε το να είναι μία γυναίκα ή ένας άντρας ομοφυλόφιλος δεν είναι φυσιολογικό,είναι πάθηση κατ' εμέ κατά τον ίδιο τρόπο που και η χρήση ναρκωτικών από περιέργεια γίνεται πάθηση.Αν είναι έτσι ας αφήσουμε τα 5χρονα να βλέπουνε το Requiem For A Dream...Δεν συμφωνώ με την λογική σου,τα παιδιά πρέπει να τα προστατεύσουμε μέχρι να φτάσουν σε σημείο να συγκροτήσουν δικό τους χαρακτήρα και ύστερα να κάνουν τις επιλογές τους.Πρέπει ένα παιδί ΑΝ θέλει να αναπτύξει ομοφυλοφυλικές σχέσεις να το κάνει επειδή το αισθάνεται και όχι από μιμητισμό.Αυτό πρέπει να καταλάβεις...

Διαφωνώ αρκετά....
Εάν το να είσαι gay είναι πάθηση, τότε βρες μου ένα ιατρικό τεστ που να γίνεται διάγνωση.
Το Ρεκβιέμ για ένα όνειρο τι σχέση έχει με το Harry Potter ?
Ξέρεις πολλούς gay που γίνανε από μιμιτισμό?:confused:

Lupo
22/10/2007, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
o kathe gonios tha eprepe gia arxi na thelei na einai o idios protypo gia to paidi tou...alla mallon epeidi pera apo oles tis anasfaleies pou exoume san anthrwpoi niwthoume anasfaleis kai sa goneis ...ftanoume sto simeio na krinoume kai na katakrinoume figoures pou ISWS na apotelesoune protypa gia ta paidia mas ...an ena paidi to exeis megalwsei swsta (symfwna me tis aksies tou o kathenas...de krinw tis aksies kanenos) de nomizw oti exeis fobo mipws to epireasi enas geros ,gay , magos...
Νίκο, μου επιτρέπεις μία ερώτηση?

Αν ναι, είσαι γονιός, φίλε μου?
:beer:

nikos force
22/10/2007, 20:21
kai telos ( epeidi telika mallon mas exei piasei mia mania me tis thewries synomosias kai gyrw mas blepoume mono ypoxthonious skopous) prepei na ksereis oti i logokrisia einai ena eidos emmesis protropis... gia ayto megalwste enan anthrwpo swsta kai afiste ton na krinei monos tou...

nikos force
22/10/2007, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Νίκο, μου επιτρέπεις μία ερώτηση?

Αν ναι, είσαι γονιός, φίλε μου?
:beer: nope...

project.breeze
22/10/2007, 20:22
Φίλε Νίκο το θέμα μας δεν είναι ο gay μάγος.Ο ηθοποιός αυτός ουδέποτε προκάλεσε στην ταινία και γι'αυτό ούτε κι εγώ είχα καταλάβει ότι είναι gay παρόλο που έχω δει όλα τα Harry Potter.Απλά έχει ανοίξει μία γενική συζήτηση.Θα σου θέσω ένα ερώτημα.Θυμάσαι εσύ πριν 5 χρόνια να άνοιγες την τηλεόραση και σε κάθε κανάλι,σε κάθε εκπομπή να υπάρχει ένας gay που να το δείχνει όσο περισσότερο γίνεται;Εγώ βλέπω κάθε μέρα στην τηλεόραση στα πρωινάδικα και στα μεσημεριανά κουτσομπολάδικα να υπάρχει τουλάχιστον ένας gay που μάλιστα εκφράζει την διαφορετικότητά του με προκλητικό τις περισσότερες φορές τρόπο.Έχω γνωρίσει ανθρώπους που είναι gay και σε πληροφορώ πως όταν ένας gay θέλει να παραμείνει αξιοπρεπής μπορεί να το καταφέρει άνετα.Δεν θεωρώ σωστούς αυτούς που προκαλούν και είτε με την κίνησή τους είτε με την ομιλία τους μπορεί να αποτελέσουν πρότυπα για μίμηση από τα μικρά παιδιά που φυσικά δεν μπορούν να καταλάβουν τί σημαίνει ομοφυλόφιλος.Δεν έχω πρόβλημα με κανέναν όταν έχει αξιοπρεπή συμπεριφορά και δεν κάνει κατάχρηση της ελευθερίας του:wave2:

project.breeze
22/10/2007, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
kai telos ( epeidi telika mallon mas exei piasei mia mania me tis thewries synomosias kai gyrw mas blepoume mono ypoxthonious skopous) prepei na ksereis oti i logokrisia einai ena eidos emmesis protropis... gia ayto megalwste enan anthrwpo swsta kai afiste ton na krinei monos tou...



Το θέμα είναι να μεγαλώσει σωστά και όχι βλέποντας τον Κωστέτσο στην τηλεόραση να κλαίγεται σαν να είναι η τελευταία γυναικούλα για το σκυλάκι του.Επίσης πρέπει το παιδί να μπορεί να κάνει τον διαχωρισμό ανάμεσα σε π@@στη και gay,έχει διαφορά:rotflmao: :rotflmao:

nikos force
22/10/2007, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από HolyDiver
Διαφωνώ αρκετά....
Εάν το να είσαι gay είναι πάθηση, τότε βρες μου ένα ιατρικό τεστ που να γίνεται διάγνωση.
Το Ρεκβιέμ για ένα όνειρο τι σχέση έχει με το Harry Potter ?
Ξέρεις πολλούς gay που γίνανε από μιμιτισμό?:confused: egw kserw...alla kserw kai pollous pou arxisane tis bizites giati eidan se mia tainia oti einai wraio na ta trws apo mia gria...kai pollous pou katapinane to ena koumpi meta to allo epeidi eidan mia tainia me digweed kai eidan oti einai kai GAMW sta parti na trws koumpia...genika de krinw an ekane swsta i kyria kai ebgale to mago omofylofilo...apla lew oti gyrw mas yparxoun ena swro simadia synithws axima...to pio swsto einai na mathoume sta paidia mas na ta krinoune swsta...kai oxi na ta apomononoume apo ayta H na ta prokatabaloume...


kai na ferw ena extreme paradeigma()extreme men alithino de) ti einai pio swsto ...na exeis ena paidi pou ISWS megalwsei na ginei gay H na exeis ena paidi ISWS otan megalwsei na pigainei sto zappeio kai na pianei tous gay kai na tous skotwnei sto ksylo?????

project.breeze
22/10/2007, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
kai na ferw ena extreme paradeigma()extreme men alithino de) ti einai pio swsto ...na exeis ena paidi pou ISWS megalwsei na ginei gay H na exeis ena paidi ISWS otan megalwsei na pigainei sto zappeio kai na pianei tous gay kai na tous skotwnei sto ksylo?????



Εδώ έχεις δίκιο,πρέπει ο γονιός να δημιουργήσει ισοροπίες,να μάθει στο παιδί να σέβεται την διαφορετικότητα του αλλουνού αλλά αυτό θα το κάνει όταν φτάσει σε ηλικία που να μπορεί να κρίνει μόνο του.Όσο για τον μιμητισμό όλοι θα έχετε ακούσει παιδιά που προσπαθούν να μιμηθούν ήρωες ταινιών,δεν είναι σημερινό φαινόμενο

project.breeze
22/10/2007, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από HolyDiver
Διαφωνώ αρκετά....
Εάν το να είσαι gay είναι πάθηση, τότε βρες μου ένα ιατρικό τεστ που να γίνεται διάγνωση.
Το Ρεκβιέμ για ένα όνειρο τι σχέση έχει με το Harry Potter ?
Ξέρεις πολλούς gay που γίνανε από μιμιτισμό?:confused:




Κανείς δεν γίνεται gay από μιμητισμό αλλά όταν ένα παιδί είναι σε τρυφερή ηλικία είναι σφουγγάρι,ότι βλέπει το υιοθετεί άκριτα.Αυτό εξηγώ τόση ώρα...:rolleyes:

HolyDiver
22/10/2007, 20:41
Και ακριβώς επειδή το παιδί είναι σφουγγάρι και απορροφεί συνέχεια γνώση και εμπειρίες δεν περιμένεις να πάρει πρότυπα από τα πρωινάδικα και τη τηλεόραση....

project.breeze
22/10/2007, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από HolyDiver
Και ακριβώς επειδή το παιδί είναι σφουγγάρι και απορροφεί συνέχεια γνώση και εμπειρίες δεν περιμένεις να πάρει πρότυπα από τα πρωινάδικα και τη τηλεόραση....



Δυστυχώς φίλε μου φτάσαμε στο σημείο η τηλεόραση να είναι η νταντά του παιδιού οπότε ναι,φοβάμαι πως θα πάρει και από κει πρότυπα

alximistis
22/10/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Το αν το βιβλίο το γράφει για τον γιο της επέτρεψε μου να μην το πιστεύω όταν η εν λόγω κυρία έχει φτάσει στο σημείο να είναι η πλουσιότερη γυναίκα συγγραφέας αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας.Εσύ μπορείς να έχεις τις απόψεις σου αλλά κι εγώ μπορώ να έχω τις δικές μου.Αφού λοιπόν οι gay είναι πλέον παντού στην καθημερινότητα μας ας αφήσουμε τα παιδιά των 5 ετών να διαλέξουν μόνα τους την σεξουαλική τους ταυτότητα βασισμένα σε λάθος πρότυπα.Όπως και να το κάνουμε το να είναι μία γυναίκα ή ένας άντρας ομοφυλόφιλος δεν είναι φυσιολογικό,είναι πάθηση κατ' εμέ κατά τον ίδιο τρόπο που και η χρήση ναρκωτικών από περιέργεια γίνεται πάθηση.Αν είναι έτσι ας αφήσουμε τα 5χρονα να βλέπουνε το Requiem For A Dream...Δεν συμφωνώ με την λογική σου,τα παιδιά πρέπει να τα προστατεύσουμε μέχρι να φτάσουν σε σημείο να συγκροτήσουν δικό τους χαρακτήρα και ύστερα να κάνουν τις επιλογές τους.Πρέπει ένα παιδί ΑΝ θέλει να αναπτύξει ομοφυλοφυλικές σχέσεις να το κάνει επειδή το αισθάνεται και όχι από μιμητισμό.Αυτό πρέπει να καταλάβεις...



ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό. ΔΕΝ γίνεται κανείς ομοφυλόφυλος ή όχι διαβάζοντας ένα βιβλίο βλέποντας έναν πίνακα ή μια ταινία.
Άσχετοσύνες πρώτου βαθμού!!!
Δηλαδή τι... ένα παιδί 6χρονο που θα δει σε μία ταινία κάποιους να κάνουν ενέσεις ηρωϊνης ή χρήση κάνναβης θα γίνει τοξικομανής;;;;;;;
Αυτό μου θυμίζει τις τρομερές αναλύσεις του 50-60.
Αν το αγόρι έπαιζε με κούκλες θα γινόταν τοιούτος. Αν δεν ήταν πολεμοχαρές ή δεν... σήκωνε τα φουστάνια των γυναικών και του άρεσε η μουσική.... πάει. Ήταν ήδη στην Συγγρού.
Τώρα τα περί ασθένειας... οκ κουβεντιάστε τα μόνοι σας.

project.breeze
22/10/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό.




Με λίγα λόγια μας λες ότι άντρας είναι αυτός που δοκίμασε και δεν του άρεσε; :confused: :eyepop:

nikos force
22/10/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό. ΔΕΝ γίνεται κανείς ομοφυλόφυλος ή όχι διαβάζοντας ένα βιβλίο βλέποντας έναν πίνακα ή μια ταινία.
Άσχετοσύνες πρώτου βαθμού!!!
Δηλαδή τι... ένα παιδί 6χρονο που θα δει σε μία ταινία κάποιους να κάνουν ενέσεις ηρωϊνης ή χρήση κάνναβης θα γίνει τοξικομανής;;;;;;;
Αυτό μου θυμίζει τις τρομερές αναλύσεις του 50-60.
Αν το αγόρι έπαιζε με κούκλες θα γινόταν τοιούτος. Αν δεν ήταν πολεμοχαρές ή δεν... σήκωνε τα φουστάνια των γυναικών και του άρεσε η μουσική.... πάει. Ήταν ήδη στην Συγγρού.
Τώρα τα περί ασθένειας... οκ κουβεντιάστε τα μόνοι σας. posous gay filous exeis????

nikos force
22/10/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό. ΔΕΝ γίνεται κανείς ομοφυλόφυλος ή όχι διαβάζοντας ένα βιβλίο βλέποντας έναν πίνακα ή μια ταινία.
Άσχετοσύνες πρώτου βαθμού!!!
Δηλαδή τι... ένα παιδί 6χρονο που θα δει σε μία ταινία κάποιους να κάνουν ενέσεις ηρωϊνης ή χρήση κάνναβης θα γίνει τοξικομανής;;;;;;;
Αυτό μου θυμίζει τις τρομερές αναλύσεις του 50-60.
Αν το αγόρι έπαιζε με κούκλες θα γινόταν τοιούτος. Αν δεν ήταν πολεμοχαρές ή δεν... σήκωνε τα φουστάνια των γυναικών και του άρεσε η μουσική.... πάει. Ήταν ήδη στην Συγγρού.
Τώρα τα περί ασθένειας... οκ κουβεντιάστε τα μόνοι σας. min apantiseis kserw egw...kanenan...

nikos force
22/10/2007, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό. ΔΕΝ γίνεται κανείς ομοφυλόφυλος ή όχι διαβάζοντας ένα βιβλίο βλέποντας έναν πίνακα ή μια ταινία.
Άσχετοσύνες πρώτου βαθμού!!!
Δηλαδή τι... ένα παιδί 6χρονο που θα δει σε μία ταινία κάποιους να κάνουν ενέσεις ηρωϊνης ή χρήση κάνναβης θα γίνει τοξικομανής;;;;;;;
Αυτό μου θυμίζει τις τρομερές αναλύσεις του 50-60.
Αν το αγόρι έπαιζε με κούκλες θα γινόταν τοιούτος. Αν δεν ήταν πολεμοχαρές ή δεν... σήκωνε τα φουστάνια των γυναικών και του άρεσε η μουσική.... πάει. Ήταν ήδη στην Συγγρού.
Τώρα τα περί ασθένειας... οκ κουβεντιάστε τα μόνοι σας. iH poses fores exeis paei se parti...???????

soundstorm
22/10/2007, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό.
Ποσο?Μονο το κεφαλι ας πουμε?
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

project.breeze
22/10/2007, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
Ποσο?Μονο το κεφαλι ας πουμε?
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:




Ναι βρε ας δοκιμάσει ρε παιδί μου και άμα δεν γουστάρει εδώ είμαστε,γι'αυτό του έγραψα αυτό...






Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Με λίγα λόγια μας λες ότι άντρας είναι αυτός που δοκίμασε και δεν του άρεσε; :confused: :eyepop:

cityfly
22/10/2007, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Με λίγα λόγια μας λες ότι άντρας είναι αυτός που δοκίμασε και δεν του άρεσε; :confused: :eyepop:

όχι


αυτός είναι ο γκλέτσος


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
22/10/2007, 23:38
εγω θελω να δω μεχρι ποτε θα ασχολουμαστε με το τι κανει ο καθενας στο κρεβατι.

μαγκια του και δικαιωμα του και στην τελικη ειναι σαφως πιο εντιμο και σωστο να ειναι καποιος αυτο που θελει να ειναι, παρα να καταπιεζεται μια ζωη και να ειναι στριμενος/η και νευρωτικος.

δηλάδη οταν λες Καβαφης η Χατζιδακις το πρωτο που πρεπει να σου ερχεται στο μυαλο ειναι πουστης; ελεος!!

Δηλαδη ολοι ειμαστε φυσιολογικοι; και σωστα ειπε ο Trooper ....πως οριζεις το φυσιολογικο; και ποιος;

η Θρησκεια;

η κοινωνια;

η κ.Λιτσα που κουτσομπολευει την γειτονια;

οι γονεις μας που μας εχουν ταραξει στο κοινωνικο στερεοτυπο; (και μαλλον θα ταραξουμε και εμεις τα παιδια μας...)

οπως παντα, στην μπανανια που ζουμε απο τον γενικοτερο αφορισμο και την μακαρθισμο για του ομοφυλοφιλους περασαμε αποτομα στην ''και καλα'' αποδοχη και τις πολιτικως ορθες αρλουμπες...

παντως ολοι μας εχουμε ενα καρο αλλα ''κουσουρια'' πολυ πιο μεγαλα σε ειδικο βαρος απο τις σεξουαλικες προτιμησεις...δεν κοιταμε να διορθωσουμε αυτα πριν το παιξουμε ''υγιεις'' και ευηποληπτα ατομα;

Nikoskazer2000
22/10/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Το να είσαι ομοφυλόφιλος είναι κάτι που πάει κόντρα στους νόμους της φύσης και που για να το επιλέξει κάποιος πρέπει να έχει κριτική ικανότητα και γνώση των συνεπειών.Ένα παιδάκι 5-6 χρονών δεν μπορεί να τα έχει αυτά οπότε δεν χρειάζεται να έχει τέτοια πρότυπα.Όταν μεγαλώσει έχει καιρό να τα μάθει.Δεν χρειάζεται να απελευθερωθούμε τόσο πολύ επιτέλους:nono:

+1000
:beer:

Nikoskazer2000
22/10/2007, 23:48
@ ΖΧ-9R + kalesin + alex14: Ρε μλκς έλεος δε την μπαλεύω!!!!! :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :bigcry: :a26:

Nikoskazer2000
22/10/2007, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Το... πάει το ξόρκι δηλαδή... α τον παλιόγερο... απαπαπαπα...
τώρα όποτε εμφανίζεται ο Χαρίλαος Ποτερίδης θα φωνάζουμε όλοι μαζί.
Τοίχο τοίχο Χάρη παιδί μου τοίχο τοίχο... :)

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :lol:

Nikoskazer2000
22/10/2007, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Μια μικρή διόρθωση, μιας και θέλετε επιστήμη...

Ναι τα έμβρυα είναι ίδια - αλλά είναι ΟΛΑ κορίτσια, μέχρι να αποφασιστεί αν τελικά θα γίνει αρσενικό...

απογοητευτήκατε ε :rolleyes: , κι εγώ όταν το είχα μάθει :bigcry:

Σωστός! :a10:

Το Χ γονίδιο είναι κοινό και στα 2 φύλα. Το Υ ομως είναι η απαραίτητη "γενετική μετάλλαξη" που διάλεξε η φύση. Ορίζεται απο την γενετική δεκτικότητα του έμβριου στην τεστοστερόνη. Γι' αυτό και πλέον υπάρχει η επιλογή του τι φύλο θέλουμε να είναι το παιδί με άμεση χορήγηση ανδρογόνων στον πλακούντα.

el_hymador
22/10/2007, 23:56
Ρε πατε καλα;

τι αντιληψεις ειναι αυτες;

τι παει να πει παει κοντρα στους νομους της φυσης;

και τι κανουμε δηλαδη ολοι μας στην καθημερινοτητα μας που συναδει με τους νομους της φυσης;

οι μεγαλυτερες ''ανωμαλαρες'' ειμαστε ολοι μας!

και εγω και εσυ και ολοι...

αλλα μαλον βολευει τον ανδρισμο μας το γεγονος οτι γ@μ@με την φυση ας πουμε, καθοτι εχουμε τον ενεργητικο ρολο...

-το οτι καταναλωνουμε πολυ περισσοτερο απο αυτα που χρειαζομαστε συμφωνει με τους νομους της φυσης...

-το οτι θα εχουμε προσδοκιμο ζωης 90+ χρονια στο αμεσο μελον συμφωνει με τους νοπους της φυσης...

-το οτι δεν εχουμε κανεναν φυσικο εχθρο πλεον και εχουμε αποκοπει απο την τροφικη αλυσιδα συμφωνει με τους νομους της φυσης...

-το οτι εχουμε εξαπλωθει σαν τον καρκινο σε ολη την υδρογειο συμφωνει με τους νομους της φυσης...

-το οτι ειμαστε αυτοκαταστροφικοι, γραφικοι τρελοι και τρωγομαστε μεταξυ μας συμφωνοι με τους νομους της φυσης...

-το οτι ειμαστε ολοι τιγκα στις νευρωσεις και στα ψχ προβλημτα συμφωνει με τους νομους της φυσης...

....κατα τα αλλα μας ενοχλουν οι κραγμενες και οι πουστηδες:rolleyes:

Nikoskazer2000
22/10/2007, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μηπως ειδες αυτο (http://www.youtube.com/watch?v=e9D0veHTxh0) το video ρε?:bigcry: :bigcry:

Ρε φίλε οταν είπε για το bathroom έλειωσα τελείως λέμε! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
22/10/2007, 23:59
Hymador σε επαναφέρω στην τάξη και σου θυμίζω πως μιλάμε για παιδάκια 5-6 χρονών,αν μιλάμε για ενήλικους είμαι 10000% μαζί σου

project.breeze
23/10/2007, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε πατε καλα;

τι αντιληψεις ειναι αυτες;

τι παει να πει παει κοντρα στους νομους της φυσης;

και τι κανουμε δηλαδη ολοι μας στην καθημερινοτητα μας που συναδει με τους νομους της φυσης;

οι μεγαλυτερες ''ανωμαλαρες'' ειμαστε ολοι μας!

και εγω και εσυ και ολοι...

αλλα μαλον βολευει τον ανδρισμο μας το γεγονος οτι γ@μ@με την φυση ας πουμε, καθοτι εχουμε τον ενεργητικο ρολο...

-το οτι καταναλωνουμε πολυ περισσοτερο απο αυτα που χρειαζομαστε συμφωνει με τους νομους της φυσης...

-το οτι θα εχουμε προσδοκιμο ζωης 90+ χρονια στο αμεσο μελον συμφωνει με τους νοπους της φυσης...

-το οτι δεν εχουμε κανεναν φυσικο εχθρο πλεον και εχουμε αποκοπει απο την τροφικη αλυσιδα συμφωνει με τους νομους της φυσης...

-το οτι εχουμε εξαπλωθει σαν τον καρκινο σε ολη την υδρογειο συμφωνει με τους νομους της φυσης...

-το οτι ειμαστε αυτοκαταστροφικοι, γραφικοι τρελοι και τρωγομαστε μεταξυ μας συμφωνοι με τους νομους της φυσης...

-το οτι ειμαστε ολοι τιγκα στις νευρωσεις και στα ψχ προβλημτα συμφωνει με τους νομους της φυσης...

....κατα τα αλλα μας ενοχλουν οι κραγμενες και οι πουστηδες:rolleyes:


Έχεις δίκιο αλλά τί να πω;Η θεωρία του Δαρβίνου είναι ανίκητη.Μέσα στην εξέλιξη είναι όλα.Άλλο όμως εξέλιξη και άλλο μετάλλαξη

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:02
el_hymador

ρε φίλε κάτσε, το πήρες πολύ στραβά. Κανείς δεν πιστεύω να έχει αντίρηση μ' ολα αυτά που είπες. Προσωπικά συμφωνώ και επαυξάνω, αλλα η ερωτική πράξη μεταξύ 2 ανδρών ή 2 γυναικών δεν είναι "φυσιολογική" απο το γεγονός και μόνο οτι δεν μπορεί να υπάρξει αναπαραγωγή.

Για την κοινωνική κατακραυγή ΔΕΝ είμαι σύμφωνος. Ανθρώποι είναι κι' αυτοί σαν κι' εμας που απλά διάλεξαν να είναι διαφορετικοί σ' αυτό το θέμα.

Φιλικά.
:beer:

el_hymador
23/10/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Hymador σε επαναφέρω στην τάξη και σου θυμίζω πως μιλάμε για παιδάκια 5-6 χρονών,αν μιλάμε για ενήλικους είμαι 10000% μαζί σου

και το παιδακι τον 5 - 6 χρονων πως διαμορφωνει την σεξουαλικοτητα του;

μου θυμιζετε κατι αφιονισμενους γονεις που αποτρεπουν στα βλασταρια τους να εχουν επαφη με οτιδηποτε δικυκλο...ποδηλατα, παπια, μοτοσικλετεςκτλ-κτλ......και τελικα το παιδι βγαινει μοτοσικλετιστης!!

για αυτο σου λεω...

αμα τον αλλον τον παει ...θα του βγει!

ασε που χειροτερο μπορεις να κανεις με το μη-μη και οχι κακο και τζις!



:wave2:

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
...Για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα. Δεν εχω κατι με τους gay,στο κρεβατι τους ας κανουν ο,τι θελουν.

Αλλα το &#@^$ το καντηλι μου 10 χρονων παιδια δεν ξερουν(μαλλον...δεν ξερω ετσι οπως εχουμε γινει) τι ειναι αυτο αναμεσα στα ποδια τους.


ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΘΩΟΤΗΤΑ @$@$ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΣΑΣ ΜΕΣΑ

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΑΩ ΚΙ' ΕΓΩ!
:a10: :a10: :a10: :a10: :a10:

el_hymador
23/10/2007, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
el_hymador

ρε φίλε κάτσε, το πήρες πολύ στραβά. Κανείς δεν πιστεύω να έχει αντίρηση μ' ολα αυτά που είπες. Προσωπικά συμφωνώ και επαυξάνω, αλλα η ερωτική πράξη μεταξύ 2 ανδρών ή 2 γυναικών δεν είναι "φυσιολογική" απο το γεγονός και μόνο οτι δεν μπορεί να υπάρξει αναπαραγωγή.

Για την κοινωνική κατακραυγή ΔΕΝ είμαι σύμφωνος. Ανθρώποι είναι κι' αυτοί σαν κι' εμας που απλά διάλεξαν να είναι διαφορετικοί σ' αυτό το θέμα.

Φιλικά.
:beer:

σιγουρα μεταξυ δυο ανδρων η δυο γυναικων δεν μπορει να υπαρξει αναπαργωγη...ισως τελικα να ειναι και η αμυνα της φυσης αυτη και να μας εκφυλιζει για να απαλαγει απο την παρτη μας...αυτο το εχετε σκεφτει;

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Φίλε Νίκο το θέμα μας δεν είναι ο gay μάγος.Ο ηθοποιός αυτός ουδέποτε προκάλεσε στην ταινία και γι'αυτό ούτε κι εγώ είχα καταλάβει ότι είναι gay παρόλο που έχω δει όλα τα Harry Potter.Απλά έχει ανοίξει μία γενική συζήτηση.Θα σου θέσω ένα ερώτημα.Θυμάσαι εσύ πριν 5 χρόνια να άνοιγες την τηλεόραση και σε κάθε κανάλι,σε κάθε εκπομπή να υπάρχει ένας gay που να το δείχνει όσο περισσότερο γίνεται;Εγώ βλέπω κάθε μέρα στην τηλεόραση στα πρωινάδικα και στα μεσημεριανά κουτσομπολάδικα να υπάρχει τουλάχιστον ένας gay που μάλιστα εκφράζει την διαφορετικότητά του με προκλητικό τις περισσότερες φορές τρόπο.Έχω γνωρίσει ανθρώπους που είναι gay και σε πληροφορώ πως όταν ένας gay θέλει να παραμείνει αξιοπρεπής μπορεί να το καταφέρει άνετα.Δεν θεωρώ σωστούς αυτούς που προκαλούν και είτε με την κίνησή τους είτε με την ομιλία τους μπορεί να αποτελέσουν πρότυπα για μίμηση από τα μικρά παιδιά που φυσικά δεν μπορούν να καταλάβουν τί σημαίνει ομοφυλόφιλος.Δεν έχω πρόβλημα με κανέναν όταν έχει αξιοπρεπή συμπεριφορά και δεν κάνει κατάχρηση της ελευθερίας του:wave2:

Ρε Ηρακλή μεσ' το μυαλό μου είσαι!
:beer: :beer: :beer:

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
σιγουρα μεταξυ δυο ανδρων η δυο γυναικων δεν μπορει να υπαρξει αναπαργωγη...ισως τελικα να ειναι και η αμυνα της φυσης αυτη και να μας εκφυλιζει για να απαλαγει απο την παρτη μας...αυτο το εχετε σκεφτει;

Ενδιαφέρον...αλλα λίγο απίθανο απ' τη στιγμή μου μπορεί πολύ πιο γρήγορα να κάνει τη δουλειά της (πλυμμύρες, σεισμοί, αλλαγή κλίματος κ.τ.λ)

el_hymador
23/10/2007, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Ενδιαφέρον...αλλα λίγο απίθανο απ' τη στιγμή μου μπορεί πολύ πιο γρήγορα να κάνει τη δουλειά της (πλυμμύρες, σεισμοί, αλλαγή κλίματος κ.τ.λ)


για αυτα φροντιζουμε εμεις!:D


αλλα σκεψου οτι η φυση δεν αντιδρα αμεσα...δεν εχει αντιληψη με την εννοια που την καταλαβαινουμε εμεις...

ισως στο γονιδιο ολων των εμβιων οργανισμων, να υπαρχει μηχανισμος που με το που φθανει η εποχη της απολυτης ευμαρειας και καλοπερασης να αρχιζει η αντιστροφη μετρηση....

για αυτο στον ''πολιτισμενο'' κοσμο υπαρχει τεραστιο προβλημα αναπαργωγης ενω αντιθετως, σε κατι ξεχασμενες σχεδον πρωτογονες φυλες οι αντρες ''πυροβολανε'' αδιακριτως και οι γυναικες ειναι κουνελες...:winka:


πλεον εχουμε γ@μηθει στα κεντρα εξωσωματικης γονιμοποιησης...

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΔΕΝ αναπτύσει ένα παιδί ομοφυλοφυλικές τάσεις από μιμητισμό! Τι είναι αυτά που λέτε;
Το πολύ-πολύ να δοκιμάσει ΜΕΧΡΙ ένα σημείο από μιμητισμό. ΔΕΝ γίνεται κανείς ομοφυλόφυλος ή όχι διαβάζοντας ένα βιβλίο βλέποντας έναν πίνακα ή μια ταινία.
Άσχετοσύνες πρώτου βαθμού!!!
Δηλαδή τι... ένα παιδί 6χρονο που θα δει σε μία ταινία κάποιους να κάνουν ενέσεις ηρωϊνης ή χρήση κάνναβης θα γίνει τοξικομανής;;;;;;;
Αυτό μου θυμίζει τις τρομερές αναλύσεις του 50-60.
Αν το αγόρι έπαιζε με κούκλες θα γινόταν τοιούτος. Αν δεν ήταν πολεμοχαρές ή δεν... σήκωνε τα φουστάνια των γυναικών και του άρεσε η μουσική.... πάει. Ήταν ήδη στην Συγγρού.
Τώρα τα περί ασθένειας... οκ κουβεντιάστε τα μόνοι σας.

Στέλιο έχω ακούσει πως η μεγαλύτερη διέγερση σε εναν άντρα γίνεται απ' τον προστάτη και οχι οπως ολοι μας νομίζουμε απο τις νευρικές αποφύσεις (4000 στον άντρα - 8000 στην γυναίκα --> ναι, οταν οι γυναίκες γουστάρουν πραγματικά τρελαίνονται! :lol: ) που βρίσκονται στο πέος.

Αμα...λέμε αμα...πάει έτσι για πλάκα ενα αγοράκι και του τα χώσει στον κώλο ενα αλλο "αγοράκι" έτσι για να δει το 1ο αγοράκι απο περιέργεια πως είναι και γουστάρει τότε τι κάνουμε; :sick:
Θα είχαμε γίνει ολοι gay στην τελική!!!!!!!!



Υ.Γ: Ζητώ συγνώμη για το περιεχόμενο της απάντησης μου αλλα δεν βρίσκω αλλο τρόπο να τα πω.

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
για αυτα φροντιζουμε εμεις!:D


αλλα σκεψου οτι η φυση δεν αντιδρα αμεσα...δεν εχει αντιληψη με την εννοια που την καταλαβαινουμε εμεις...

ισως στο γονιδιο ολων των εμβιων οργανισμων, να υπαρχει μηχανισμος που με το που φθανει η εποχη της απολυτης ευμαρειας και καλοπερασης να αρχιζει η αντιστροφη μετρηση....

για αυτο στον ''πολιτισμενο'' κοσμο υπαρχει τεραστιο προβλημα αναπαργωγης ενω αντιθετως, σε κατι ξεχασμενες σχεδον πρωτογονες φυλες οι αντρες ''πυροβολανε'' αδιακριτως και οι γυναικες ειναι κουνελες...:winka:


πλεον εχουμε γ@μηθει στα κεντρα εξωσωματικης γονιμοποιησης...

Χμμμ....

Δεν το 'χα σκεφτεί ποτέ έτσι..!
:beer: :beer: :beer:

project.breeze
23/10/2007, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
και το παιδακι τον 5 - 6 χρονων πως διαμορφωνει την σεξουαλικοτητα του;

μου θυμιζετε κατι αφιονισμενους γονεις που αποτρεπουν στα βλασταρια τους να εχουν επαφη με οτιδηποτε δικυκλο...ποδηλατα, παπια, μοτοσικλετεςκτλ-κτλ......και τελικα το παιδι βγαινει μοτοσικλετιστης!!

για αυτο σου λεω...

αμα τον αλλον τον παει ...θα του βγει!

ασε που χειροτερο μπορεις να κανεις με το μη-μη και οχι κακο και τζις!



:wave2:




Εγώ λέω πως ένα παιδί πρέπει να μεγαλώσει κανονικά και όταν λέω κανονικά εννοώ πως πρέπει να γνωρίζει μεν τα πάντα γύρω του:ναρκωτικά,ομοφυλοφιλία,πολέμους κτλ αλλά να τα μαθαίνει από ανθρώπους που θα έχουν την ικανότητα να του τα μεταδώσουν σωστά και όχι από τον Κωστέτσο και τον κάθε Κωστέτσο που κουνιέται και λυγιέται.Να μάθει το παιδί τί σημαίνει ομοφυλόφιλος και μετά αν θέλει να γίνει ας γίνει,τί να κάνουμε...

project.breeze
23/10/2007, 00:31
Δεν ήθελα να αναφέρω το περιστατικό αλλά για σκεφτείται...Μήπως το AIDS είναι η τιμωρία της φύσης για την ομοφυλοφιλία;Δεν ξέρω,απλά το θέτω σαν ζήτημα...

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Δεν ήθελα να αναφέρω το περιστατικό αλλά για σκεφτείται...Μήπως το AIDS είναι η τιμωρία της φύσης για την ομοφυλοφιλία;Δεν ξέρω,απλά το θέτω σαν ζήτημα...

Μπααα αφού μας παίρνει ολους σβάρνα (straight, gay, bi).

marulis
23/10/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
σιγουρα μεταξυ δυο ανδρων η δυο γυναικων δεν μπορει να υπαρξει αναπαργωγη...ισως τελικα να ειναι και η αμυνα της φυσης αυτη και να μας εκφυλιζει για να απαλαγει απο την παρτη μας...αυτο το εχετε σκεφτει; :eek: :eek: :eek:

Υες . ίσως τελικά υπάρχει ελπίδα για τον πλανήτη γη .
Φανταζόμουν ότι θα εξαφανιζόταν το είδος μας από δικια μας πρωτοβουλία, δεν είχα σκεφτεί την περίπτωση να είχε φροντίσει και για αυτό η μαμά φύση.

Ζητο η στειρότητα
Κάτω η διαιώνιση

:a10: :wave2:

Nikoskazer2000
23/10/2007, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
:eek: :eek: :eek:

Υες . ίσως τελικά υπάρχει ελπίδα για τον πλανήτη γη .
Φανταζόμουν ότι θα εξαφανιζόταν το είδος μας από δικια μας πρωτοβουλία, δεν είχα σκεφτεί την περίπτωση να είχε φροντίσει και για αυτό η μαμά φύση.

Ζητο η στειρότητα
Κάτω η διαιώνιση

:a10: :wave2:

Ε τότε ρε Χρήστο αμε και ράψ τ' @@ σου να ξεμπλέξεις κι' απ' τον μπελά της αντισύλληψης.. :rolleyes:

ΡΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ 'ΟΥΜ! :mad:

project.breeze
23/10/2007, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Μπααα αφού μας παίρνει ολους σβάρνα (straight, gay, bi).




Πλέον όλους μας παίρνει σβάρνα αλλά το μεγάλο μπαμ που έγινε την δεκαετία του 80' οφειλόταν στις ομοφυλοφιλικές σχέσεις κατά πολύ μεγάλο ποσοστό και κατά ένα μικρότερο ποσοστό στην χρήση μολυσμένων συρίγγων από ναρκομανείς

marulis
23/10/2007, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Ε τότε ρε Χρήστο αμε και ράψ τ' @@ σου να ξεμπλέξεις κι' απ' τον μπελά της αντισύλληψης.. :rolleyes:

ΡΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ 'ΟΥΜ! :mad: Εσύ να μην μου ξανά μιλήσεις ( αφού διαφωνείς ):lol: :rotflmao: :lol:

Πέρα από την πλάκα είναι μια πολύ μεγάλη συζήτηση και δεν νομίζω πως μπορούμε να έχουμε ξεκάθαρη εικόνα . όταν και αν κάνω παιδί ( σκέπτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο ) δεν ξέρω αν θα μπορούσα να είμαι τόσο προοδευτικός να δεχτώ μια ομοφυλοφιλία άνετα .:confused:

Αυτά που έγραψε ο el_hymador όσο και αν δεν είναι ευχάριστα , αν τα καλοσκεφτείς δεν είναι λάθος.:nono:

Α και όσο αφόρα τα πρότυπα , μπορούν να κάνουν πολύ μεγαλύτερη ζημιά από το δημιουργήσουν έναν ομοφυλόφιλο.:sad:

ΥΓ. ελπίζω να μην τα πήρες , όταν κάνω μια συζήτηση είμαι πάντα έτοιμος να αλλάξω τα αρχικά πιστεύω μου( αυτό σημαίνει διάλογος ):winka:

:wave2:

Nikoskazer2000
23/10/2007, 01:16
Μαρουλή εντάξει, συγνώμη σε παρεξήγησα... :blush:

Εδω βλέπεις ενα γέρο που λέει απ' το πρωί ως το βράδυ πως δε φοβάται το θάνατο και την τελευταία στιγμή προσπαθεί απεγνωσμένα να μαζέψει ανάσες και να κρατήσει τα μάτια του ανοιχτά. Φοβάται... Όλοι φοβούνται τον θάνατο οσο παλληκαράδες κι' αν το παίζουνε.

Στην ίδια ακριβώς περίπτωση λένε κι' οι αμετανόητοι εργένηδες που δε θέλουν με την καμιά απογόνους αλλα μια τέτοια επέμβαση (δε θυμάμαι τ' όνομα - που τους ράβουν τους σπερματοδόχους που πάνε απ' τ' @@ στον προστάτη) δεν την κάνουν γιατί θέλουν ντε και καλά να έχουν την επιλογή στο μέλλον.

Ολα καλά και φιλικά! :)
:beer: :beer: :beer:

mats8282
23/10/2007, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και στη νηγηρια λιθοβολουν τις γυναικες που εχουνε βιαστει γιατι λεει ειναι μοιχες!!!

αλλα ουτε αυτο σου αρεσει.

στο λεω για να μου εξηγησεις με πoια λογικη εχεις/ουμε παντα δικιο εμεις.

@nikos force +10000000000000000000 ΣΕ ΟΛΑ στη προκειμενη περιπτωση !!!!!


Δεν ειπα οτι εχω δικιο.Οπως δεν ειπε ο nikos force οτι εχει δικιο η συγγραφεας.Σχολιασε ο φιλος οτι εχει δικαιωμα να γραφει ο,τι θελει και εγω ειπα εχουμε και εμεις δικαιωμα να κανουμε κριτικη συμφωνα με τα δικα μας κριτηρια.Τα οποια φυσικα ειναι διαφορετικα απο ανθρωπο σε ανθρωπο.


Και για να συνοψισω.

Απο οτι βλεπετε υπαρχουν πολλες διαφορετικες αποψεις και αναλυσεις επι του θεματος.Εδω δεν μπορουμε εμεις ως ενηλικες οι οποιοι εχουμε,υποτιθεται,κριτικη σκεψη και ικανοτητες μεγαλυτερες,μαλλον, απο 10χρονα να βγαλουμε ακρη και διαφωνουμε επι του θεματος.

Πως μπορουμε να περιμενουμε να βγαλει ακρη ενα παιδι πχ 5-15(εδω βαλτε το δικο σας ταβανι η ηλικια ειναι σχετικη) ετων σωστα και ασφαλη για τον ευατο του και τους αλλους συμπερασματα?

Οταν λεω ασφαλη συμπερασματα δεν εννοω να καταλαβει αν ειναι str8 ή gay απο τα 6.Αυτο ερχεται αργοτερα με την αναπτυξη σεξουαλικης δραστηριοτητας.Εννοω να καταλαβει την σεξουαλικη προτιμηση του αλλου και να την σεβεται.Πραγμα που καποιοι θελουνε να περασουνε στα 5χρονα με το ζορι.Σαν κατι απολυτα φυσιολογικο και αποδεκτο απο το συνολο της κοινωνιας.


Και για να το ξαναπω.Δεν ειμαι κατα των gay.Δικαιωμα τους.Στο κρεβατι τους ας κανουν οτι θελουν.

Αυτη την αποψη ομως δεν μου την επεβαλε η Σταχτοπουτα ουτε κανενας παραμυθατζης στην παιδικη μου ηλικια.Ηρθε αργοτερα σαν φυσιολογικη εξελιξη και σαν μερος της κριτικης μου σκεψης.

Πιστευω λοιπον οτι τα παιδια δεν εχουν καμμια δουλεια με τις σεξουαλικες προτιμησεις των μεγαλων.Οταν φτασουν στο σημειο να ειναι σε θεση να κρινουν ας το κανουν,μην τους το επιβαλλουνε αλλοι και μαλιστα στην ηλικια της σεξουαλικης αθωοτητας.

adam_tsouk
23/10/2007, 18:33
τελικα ολοι οι αγγλοι ακομα κ αν δεν ειναι μετα απο 6-7 βιβλια το γυρνανε


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DAIMOND
23/10/2007, 18:52
που κολλάει τωρα αυτο ...???

και αδερφή να ειναι ..αναρωτιέμαι ποσο ενδιαφέροντα τα 10χρονα...η εμας

AFTER
23/10/2007, 19:21
Εγω βγαζω το συμπερασμα οτι πρεπει να ειναι bisexual





:lol: