PDA

View Full Version : Μου Την Πηραν...



Orgasmatron
24/10/2004, 12:13
...ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ.!! ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΞΑΝΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ!!! ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ NINJA ZX6R 636 '03 ΜΑΥΡΗ, ΜΕ ARROW ΧΤΑΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΤΙΤΑΝΙΟΥ, ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ARROW ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΙΑ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΤΑ ΦΟΡΕΣΑ Ο ΙΔΙΟΣ. SOS SOS EYXΑΡΙΣΤΩ!! ΤΗΛ.: 6932813235

vstrom650
24/10/2004, 16:43
AN THELEIS KAPOIA VOITHEIA PREPEI NA DOSEIS KAPOIA STOIXEIA PARAPANO
POTE STIN PIRAN APO POU STIN PIRAN KAI OPOIADIPOTE LEPTOMEREIA

adam_tsouk
24/10/2004, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από vstrom650
AN THELEIS KAPOIA VOITHEIA PREPEI NA DOSEIS KAPOIA STOIXEIA PARAPANO
POTE STIN PIRAN APO POU STIN PIRAN KAI OPOIADIPOTE LEPTOMEREIA


επισης αριθμό κυκλοφορίας!

Orgasmatron
25/10/2004, 09:47
ΕΚΛΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΙΣ 21/10/'04 ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ αρ. ΙΗΤ 424. ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΣΗΚΩΤΗ ΜΕ ΦΟΡΤΗΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ABUS ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ. ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ABUS, 1 ΠΕΤΑΛΟ ΜΕ ΔΕΙΧΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 4 ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΕ Δ.Α. 3 ΤΑ ΚΟΨΑΝ ΣΑ ΒΟΥΤΗΡΟ ΜΕ ΨΑΛΙΔΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ.!! ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΑΓΑΝΙΑ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 2ΜΗΝΟ ΑΠΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 1 R1 ΑΠΟ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ 1 R1 KAI 1 DUKA ΚΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 1 DUKA. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ (ΔΕΣΤΕ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ)

melsaltas
25/10/2004, 09:57
AEI ΣΙΧ ΤΙΡ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!:yuck:

ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΕΤΣΙ.ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, ΗΜΟΥΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ, Γ@ΜΗ@$#ΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ.
ΠΟΟΟΟΟΟΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ(ΚΛΑΜΑ)!
ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΛΟΥΜΙΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ.ΝΑ ΒΑΡΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ.
ΤΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ.


ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ.

voudarxos
27/10/2004, 00:59
Συναγερμο ειχες?
Ετσι απλα ρωταω για να ξερουμε τι μας γινεται.

adam_tsouk
27/10/2004, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από voudarxos
Συναγερμο ειχες?
Ετσι απλα ρωταω για να ξερουμε τι μας γινεται.

Άμα η μηχανή έφυγε σηκωτή άστα να πάνε.
Και ο συναγερμός να βαράει, αν δεν βρεθεί κανένας κοντά να βάλει τις φωνές δεν πρόκειται να σχοληθεί άλλος παρά μόνο ο ιδιοκτήτης. Ασχολούμαστε μόνο όταν χτυπάει ένας συναγερμός και δεν μπορούμε να κοιμηθούμε. Δυστυχώς αλλά έτσι είναι.


Κάποιος είχε ποστάρει ένα κειμενάκι ότι έχουν βγει παγανιά μετά τους Ολυμπιακούς. Τελικά λέτε να ισχύει;

ΚΑι το Ηράκλειο (δεν νομίζω ότι λέμε για της Κρήτης ε; ):lol: είναι δίπλα στο ΟΑΚΑ!
Φίλτατε μακάρι να βρεις την γλυκιά σου μοναδική. Δεν χρειάζεται να μιλήσουμε για δηλώσεις κλοπής κτλ. Περιτό.

Μακάρι.... σε όλους. Πραγματικά παιδεύεσαι και έρχονται τα κωλόπαιδα,....
Τεσπα.

Orgasmatron
29/10/2004, 10:14
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ! ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ POCKET PC ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΙΑ. ΣΤΟ ΦΙΣΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΙΜΑΣΕ ΗΣΥΧΟΣ! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ. ΝΑΙ!! ΕΙΧΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ 3 ABUS. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΟΙ

xifias
18/11/2004, 01:55
φιλε μου κουραγιο.

ειμαι γειτονας και βλεπω οτι εχει παραγινει το κακο εδωπερα.Περισυ εφαγαν ενα χτ motard ενος παιδιου που μενουμε στην ιδια πολυκατοικια ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ενω ηταν τριπλοκλειδωμενο και απεναντι ηταν γιαπι με ενα καρο ανθρωπους να δουλευουν

μιλαμε για θρασος, οι τυποι ειναι αμασητοι,αμα το σταμπαρουν τελειωσε

πριν 5 μηνες εκλαπη το κουτακι της γυναικας μου

τι να πει κανεις,

κουραγιο ρε φιλε, δεν ξερω τι να πω και γω, στεναχωριεμαι πολυ

Gandalf dr685sm
18/11/2004, 10:12
Για το οτι έχουν βγεί για "ανταλλακτικά" είναι αλήθεια και το έχω ακούσει και εγώ απο διάφορους περίεργους...

Την περίοδο των Ολυμπιακών , η αστυνόμευση ήταν τόσο "ισχυρή" που ακόμα και λίγο ύποπτες να ήταν οι φάτσες , τους "μπουζούριαζαν" στο άψε σβύσε..χώρια που το πρωί τους τράβαγαν "πόζες" με το Zeppelin....

Mεγάλη προσοχή στα Δ.Προάστεια, και σε περιοχές όπως Χαλάνδρι , Ηράκλειο, Μαρούσι....

Ενημερωτικά... προχθές διέλυσαν μια σπείρα στα Δ.Προάστεια , και βρέθηκαν 180 ΧΤ!!!!!!!! σε αποθήκη... πες στον φίλο σου να πάει να κοιτάξει στα κατά τόπους αστυνομικά τμήματα , μήπως και το έχουν βρεί....
Να σημειώσω μόνο οτι όλα τα νούμερα σε πλαίσιο και κινητήρες είχαν "χτυπηθεί" και γίνεται χαμός στην αναγνώριση τους....


Gandalf

Alex6RR
28/01/2005, 10:11
Αν βρω κανεναν και φλερταρει την μηχανη μου θα τον σκωτοσω τον παλιο μ@λ@κ@ δεν υπαρχει περιπτωση να γλυτοσει!:evil: :mad: