PDA

View Full Version : Μπουφαν Richa ???



PortisHead
23/10/2007, 14:11
Τι γνώμη εχετε για τα μπουφάν της Richa ?
Υπάρχει κάποιος που να εχει αρνητικές εμπειρίες ?
Για πειτε...γιατι βλέπω οτι παίζουν καλές τιμές.
:wave2:

pelargos1
26/10/2007, 07:58
Εχοντας μπουφανακι Richa δυο χρονια :o :o εχω μεινει αρκετα ευχαριστημενος τοσο απο την εφαρμογη του οσο και απο την "αποδοση" του στο κρυο.

Μελανο σημειο τα προστατευτικα (οχι τοσο ποιοτικα - σκληρα οσο θα ηθελα) τα οποια ομως κρινονται μαλλον επαρκη αλλα και μια ψιλοφθορα που μου εχει παρουσιασει στο τελειωμα του λαιμου.

Σε γενικες γραμμες παντως σε συναρτηση με την αξια του θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλο μπουφαν...


:beer: :beer:

Θάνος
26/10/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Τι γνώμη εχετε για τα μπουφάν της Richa ?
Υπάρχει κάποιος που να εχει αρνητικές εμπειρίες ?
Για πειτε...γιατι βλέπω οτι παίζουν καλές τιμές.
:wave2:

Είχα ένα δερμάτινο Richa το οποίο μάλιστα φορούσα όταν έπεσα με τη μηχανή και αποδείχτηκε πολύ αποτελεσματικό! Ξαναπήρα το ίδιο σε μαύρο χρώμα και ξέβαψε πριν συμπληρώσει 6μηνο, έγινε γκρι!

PortisHead
26/10/2007, 12:02
Ευχαριστώ πολύ παιδιά ! :beer:
Τελικα πρόλαβα και πήρα ενα Frank Thomas.
Καλό φαίνεται.

:wave2:

arxaios
26/10/2007, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ευχαριστώ πολύ παιδιά ! :beer:
Τελικα πρόλαβα και πήρα ενα Frank Thomas.
Καλό φαίνεται.

:wave2:
Την επόμενη φορά θα μας ρωτάς για M-TECH ώστε τελικά να μπορέσεις ΑΝΕΤΑ να αγοράσεις BERING ;;;;;;;; :confused: :confused: :confused: :lol: :lol: :lol:

PortisHead
26/10/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Την επόμενη φορά θα μας ρωτάς για M-TECH ώστε τελικά να μπορέσεις ΑΝΕΤΑ να αγοράσεις BERING ;;;;;;;; :confused: :confused: :confused: :lol: :lol: :lol:

:p :p :p :p
Απλα εκεινη τη μέρα ημουν στο παρατσαφ να παρω ενα Richa....
το μηνυμα απαντηθηκε όμως σήμερα...οποτε ειχα πάρει ήδη.
:wave2:

pavlaras1
02/11/2007, 01:12
Εγω πηρα το 2005 ενα Richa Millennium περιπου στα 400€.

Μεχρι τωρα εχω τα παρακατω προβληματα ολα τα φερμουαρ ειναι χαλασμενα και επικοινωνω με την αντιπροσωπεια τις Yamaha στην Θεσσαλονικη και στην Αθηνα για να μου πουν που μπορω να παω για να μου τα αλλαξουν μιας και εχουν σπασει απο την χρηση.

Επισης στα ακρα και των δυο μανικιων εχουν ξευτηση σε μεγαλη επιφανεια περιπου δεκα εκατοστων η καθε μια.

Πιστευω οτι τοση μεγαλη φθορα για ενα απο τα ακριβοτερα τις Jacket δεν δικαιολογειται.

Α! ξεχασα να σας πω οτι εχει χαλασμενα και δυο κουμπια επανω ψιλα κοντα στον λαιμο που κουμπωνουν.

Ψαχνω να βρω κανεναν ραφτη που να ξερει να μου τα επιδιορθωσει και να μην μου τα κανει χειροτερα απο οτι ειναι.

Επισης ψαχνω να βρω να αγορασω ενα καινουργιο καποιας αλλης εταιρειας οπως ειναι η Dainese.


110868