PDA

View Full Version : Είναι τρελός Χάκερ...!



veagle
24/10/2007, 00:36
Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να μπει στα ανέκδοτα...

Αν και μεγάλο έχει ενδιαφέρον.



Όνομα: *******
Επώνυμο: *********
Φύλο: Άνδρας
Ηλικία: 26
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης

Ενδιαφέροντα:
Κομπιουτερσ. Ξέρω να κάνω ΦΟΡΜΑΤ και να παίζω παιχνίδια. Ο υπολογιστής μου λάμπει σαν λαμπατέρ πράσινο και δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ. Σπίτι μου έχω έναν ΑΜΔ ΑΘΛΟΝ που είναι το καλύτερο μοντέλο, όταν τον πήρα η ΙΝΤΕΛ δεν είχε καν 64μπιτ επεξεργαστές, εγώ όμως γιατί ήξερα τότε πήγα και πήρα ΑΘΛΟΝ και τώρα είμαι κυριλέ που είναι 64μπιτ. Βέβαια δεν έβαλα ποτέ 64μπιτ ΓΟΥΙΝΤΟΥΣ γιατί δεν ξέρω τι είναι αλλά ο ΑΘΛΟΝ μου είναι τρομερός. Θέλω να βάλω και άλλους 5 σκληρούς δίσκους να φτάσω τα 2 ΤΕΡΑΜΠΑΪΤ γιατί δεν με φτάνει το ένα ΤΕΡΑΜΠΑΪΤ που έχω, Μάλιστα θα πάρω 2 ΡΑΠΤΟΡ της ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΝΤΙΤΖΙΤΑΛ να τους βάλω σε ΡΕΙΝΤ για να έχω τρομερές ταχύτητες στο λειτουργικό αλλά και να μπορώ να κάνω ΣΚΑΝ με το ΝΟΡΤΟΝ σε δευτερόλεπτα. Δεν ξέρω βέβαια να κάνω ΡΕΙΝΤ, θα μου το κάνει ένας φίλος μου που δουλεύει σε μια εταιρία με υπολογιστές στο κιλικίο και φτιάχνει καφέδες όλη μέρα, αλλά έχει γνώσεις πάνω στους υπολογιστές. Έχω βάλει στο μάτι και έναν τρομερό επεξεργαστή ΟΠΤΕΡΟΝ που κάνει 3000 ΕΥΡΩ αλλά μπορεί να σου μειώσει τον μέσο όρο του ΕΝΚΟΟΥΝΤΙΝΓΚ μέχρι και 8,2 δευτερόλεπτα. Είμαι θερμός υποστιριχτής των ΛΙΝΟΥΚΣ γιατί είναι καλύτερα απο τα ΓΟΥΙΝΤΟΟΥΣ και γιατί είμαι Κουμουνιστής αλλά δεν τα έχω δουλέψει ποτέ μου, μου είναι παντελώς άγνωστα αλλά τα υποστιρίζω γιατί ένας φίλος μου που δεν είχε ποτέ στην ζωή του ΛΙΝΟΥΚΣ μου είπε οτι είναι καλύτερα άρα είναι καλύτερα. Θέλω να βάλω και υδρόψιξη στο μηχάνημα μου γιατί προχτές που έκανα ΕΝΚΟΟΥΝΤΙΓΚ, έπαιζα παιχνίδια, έβλεπα τσόντες, κατέβαζα απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ και έχεζα μου ανέβασε 3 βαθμούς ΦΑΡΕΝΑΪΤ και φοβάμαι μήν μου καεί. Ο επόμενος στόχος μου είναι να πάρω 2 κάρτες γραφικών για να κάνω ΚΡΟΣΦΑΪΕΡ. Έτσι δεν το λένε? Σε ένα περιοδικό το είδα. Δεν ξέρω τι είναι αλλά λένε οτι άμα το βάλεις μπορείς να παίξεις τα καλύτερα παιχνίδια στην καλύτερη δυνατή απόδοση. Βέβαια για να τα κάνεις όλα αυτά πρέπει να έχεις και το κατάλληλο τροφοδοτικό, οπότε ένα 700W θα κάνει καλή δουλειά και θα μπορεί απο εκεί να πέρνει ρέυμα όλη η πολυκατοικία και η γριά που μένει απέναντι. Εγώ θα του ξυλώσω και τον ανεμηστίρα και θα του βάλω πίσω υγρό κάλιο για να πιάνει -400 βαθμούς για να είμαι στάνταρ. Σκέφτομαι στο πλάι του ΚΕΪΣ του μηχανήματος να βάλω και ένα ενυδρείο με ψάρια μέσα για να έιναι αισθητικά ωραίο και να κοσμεί και το δωμάτιο μου. Τώρα τελευταία ασχολούμε με το ΧΑΚΙΝΓΚ. Ξεκίνησα κατεβάζοντας απο ΚΑΖΑ και στην συνέχεια έκανα το μεγάλο βήμα. Έμαθα να κατεβάζω απο ΤΟΡΕΝΤ. Οι φίλοι μου με φωνάζουν ΧΑΚΣΟΡ γιατί μια φορά στο σχολείο κατάφερα και άνοιξα το πορτάκι του ΣΙΝΤΙΡΟΜ με ένα κλίκ και οχι με το κουμπί που έχει πάνω. Τώρα θέλω να σηκώσω και ΓΟΥΑΪΡΛΕΣ για να συνδεθώ με ένα δίκτυο φίλων μου απο την Κυψέλη και απο τα Καμίνια και να πέρνω ΙΝΤΕΡΝΕΤ με ταχύτητα 4 ΜΕΓΚΑΜΠΙΤ ΠΕΡ ΣΕΚΟΝΤ, αλλά ο πατέρας μου δεν με άφησε να σηκώσω την κεραία γιατί του κακοφάνηκε που ήταν 10 μέτρα ύψος και φοβότανε. Εγώ του είπα πατέρα είμαι χάκσορ και δεν μασάω σε τέτοια θέματα. Τελικά πήρα τα 3 και έμεινα με την DSL γίνετε ένας χάκσορ σαν και εμένα να είναι με DSL? (Αφιερωμένο σε όλα τα αρχίδια που πήραν πέρσι υπολογιστή και νομίζουν οτι είναι πορτατίφ, ψυγείο, ενηδρείο και άλλα πράγματα.)

Ομάδα: ΑΕΚ
Αγαπημένη μουσική: Ελληνική
Αγαπημένες ταινίες: Η αδερφή σου στο ναυτικό...
Αγαπημένοι ηθοποιοί:
Αγαπημένo γλυκό: Κοκορέτσι...
Αγαπημένo χρώμα: Πορτοκαλί
Αγαπημένo ποτό: Τσιτσιμπύρα
Αγαπημένo gadget:
Το αυτοκίνητο μου ρε παιδί μου, είμαι γκαζοφωνιάς. Έχω βάλει και γαμώ τις εξατμήσεις για να κάνουν θόρυβο και όλοι να με κοιτάνε. Το αμάξι μου ήταν 100 άλογα και εγώ το έκανα 150 γιατί του έβαλα ΤΟΥΡΜΠΟ και φιλτροχοάνες και συστήματα. Τώρα ετοιμάζομαι να βάλω τρελό στερεοφωνικό για να κατεβαίνω μπουρνάζι με 200 και να με κοιτάνε τα γκομενάκια και να ψαρώνουνε τρελά. Προχτές έκανα ταξίδι και είμουν πρώτη μούρη παντού. Προσπερνούσα γέρους με ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ και έπιασα στο πέταλο του Μαλιακού 195 γιατί οι φίλοι μου μου είπαν οτι αν δεν τρέχω στο πέταλο που είναι ο χειρότερος δρόμος δεν είμαι καλός οδηγός. Έχω τώρα ένα Peugeot Rally πρώτη μούρη στο μπουρνάζι. Παλιά είχα ένα Saxo VTS αλλά δεν ήταν και πολύ καλό. Για να φανταστείς μπήκα στην στροφή με 180 και με πέταξε και έγινε κομμάτια. Εγώ σώθηκα απο καθαρή τύχη γιατί ήταν η πρώτη φορά που έβαλα ζώνη. Τώρα σκέφτομαι να πάρω και ένα Punto GT που πουλάει ένας φίλος μου 280 άλογα και μου το δίνει μόνο 8.000 ευρώ. (Αφιερωμένο στα ζώα με μηχανάκια αυτοκίνητα που πετάνε χιλιάδες ευρώ πάνω και τα κάνουν σαν κωλοτρυπίδες. Τρέχουν σαν μαλάκες σε δρομάκια και μετά οι γονείς τους φοράνε μάυρα και τα χρεώνουν στο κράτος που δεν έχει δρόμους για να τρέχει το αρχίδι ο γιός τους.)
Αγαπημένα video games: Εντάξι αφού είμαι τρελός ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΣ γίνετε να μην παίζω και ΓΚΕΪΜΣ? Γίνετε? Οχι πες μου γίνετε? Βασικά δεν βγαίνω απο το σπίτι μου, βασικά δεν ξέρω πως λέγετε ο παρακάτω δρόμος απο αυτον που μένω. Παίζω πολύ ΛΑΪΝΕΪΤΖ, έχω χαρακτήρες σε όλους τους ΣΕΡΒΕΡ, η μέρα μου αρχίζει και τελειώνει με αυτό. Είμαι ΡΙΣΠΕΚΤ στους ΣΕΡΒΕΡ, όλοι με ξέρουν και γουστάρω και λέω και λέξεις ΛΑΪΝΕΙΤΖ (ΛΟΛ, ΟΜΓ, Δεν νιώθεις, είσαι άνιωθος) και άλλα τέτοια. Παρα είμαι μούρης. (Αφιερωμένο σε όλα τα ζόμπι των ίντερνετ καφέ (και οχι μόνο) που ζωή τους ξεκινάει και τελειώνει με ένα πληκτρολόγιο στο χέρι.)
Αγαπημένοι χαρακτήρες cartoon: Αγαπητοί αναγνώστες του Profile μου, είστε καριόληδες. Έβλεπα τις φωτογραφίες που ανεβάζετε και σκεφτόμουν αυτό: είστε καριόληδες. Αυτά θέλετε να βλέπουν οι άλλοι λοιπόν; Γιατί, δεν σας φτάνουν οι γύρω σας; Δεν νομίζετε πως είναι λίγο ντροπή; Νομίζετε πως είστε κάποιοι; Είστε ζώα; Ποτέ άλλοτε τόσοι πολλοί μαλάκες μαζεμένοι δεν πέτυχαν ένα τόσο άθλιο αποτέλεσμα. Αγαπητέ αναγνώστη, πάρ' το απόφαση: είσαι καριόλης. Όχι, τώρα που διαβάζεις δεν είσαι καριόλης, γιατί ως γνωστόν οι παρόντες εξαιρούνται, αλλά μόλις φύγεις από τη σελίδα θα είσαι απών, και άρα θα είσαι καριόλης. Και οι Admin είναι καριόληδες. Κι εγώ είμαι - όχι τώρα που το γράφω, γιατί τώρα είμαι παρών και εξαιρούμαι, αλλά μόλις τελειώσω και αποχωρήσω θα είμαι κι εγώ καριόλης. Πάμε λοιπόν - εγώ τους σέβομαι τους καριόληδες, το αναγνωστικό μου κοινό εννοώ. Είναι επειδή σέβομαι τον εαυτό μου...

Αγαπημένα περιοδικά:
Μια γκόμενα θα έλεγε Cosmopolitan. Ναι είναι μάλλον ένα Best Seller περιοδικό. Όποια γκόμενα (γιατί μόνο γκόμενες το παίρνουν, οχι γυναίκες) και να ρωτήσεις θα σου πει οτι το παίρνει για την μόδα που διαθέτει μέσα και οχι για τα ερωτικά βοηθήματα που συνήθως είναι και αρκετές σελίδες. Άρθρα του στύλ "Παρτου μια στα όρθια, Απο πίσω και αν πονέσει" είναι σε έξαρση μέσα σε αυτό το τέλειο περιοδικό. Οι κοπέλες όμως δεν μπορούν καταλάβουν τι κακό κάνουν στο εαυτό τους. Το σέξ είναι κάτι που σου βγαίνει εσένα, κανένα σεξουαλιό βοήθημα του στύλ cosmopolitan δεν μπορεί να σε βοηθήσει. Το μόνο που μπορείς να κερδίσεις απο το Cosmopolitan και τέτοιου είδους περιοδικά είναι κόμπλεξ, και σκαλώματα πάνω στην πράξη γιατί δεν κατάφερες να το κάνεις ακριβώς όπως το έλεγε το περιοδικό. Να αναφερθώ μήπως στις τελευταίες σελίδες του Cosmo (όπως το αποκαλούν οι Fan) που κοριτσάκια απο 17 έως 20 στέλνουν τα γράμματα τους για να τους βοηθήσει η αρχιστράτηγος του σέξ? Εκεί και αν είναι η έξαρση της αιδίας. Στέλνει το άλλο το μαλάκιο γράμμα γιατί την τσούζει το σπέρμα στο μάτι της. Είναι λάθος το περιοδικό αυτό, είναι απλά ένα μεγάλο λάθος...

Αγαπημένη ατάκα: Είσαι Νεάτερνταλ ρε πούστη...
Fetish: WE ARE ΚΡΑΧΤΕΣ

xampos
24/10/2007, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από veagle
Στέλνει το άλλο το μαλάκιο γράμμα γιατί την τσούζει το σπέρμα στο μάτι της.




ποιο πολυ απ ολα αυτο με αρεσε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bawl:

project.breeze
24/10/2007, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
ποιο πολυ απ ολα αυτο με αρεσε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bawl:




Εσένα σ'άρεσε;Δεν σε έτσουζε το μάτι;:a36: :a36: :a36: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
24/10/2007, 01:02
καλό

:beer: :beer: :beer: :beer:

McTalas
24/10/2007, 01:03
mporoyme na exoume leptomeries gia th proelefsi tou profil?

kai einai alithino?

einai gia na klais kai gia na gelas taytoxrona!!!

:rotflmao: :bawl:

xampos
24/10/2007, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Εσένα σ'άρεσε;Δεν σε έτσουζε το μάτι;:a36: :a36: :a36: :rotflmao: :rotflmao:


:a36:

project.breeze
24/10/2007, 01:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
ζητειτε ευγενικος κυριος να μου χαρισει ενα superduke




Δηλαδή άμα είναι αγενής ο κύριος δεν θα το δεχτείς ας πούμε ε;:rotflmao:

xampos
24/10/2007, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Δηλαδή άμα είναι αγενής ο κύριος δεν θα το δεχτείς ας πούμε ε;:rotflmao:

:lol: :lol: :a27:

veagle
24/10/2007, 01:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
mporoyme na exoume leptomeries gia th proelefsi tou profil?

kai einai alithino?

einai gia na klais kai gia na gelas taytoxrona!!!

:rotflmao: :bawl:


εμένα μου ήρθε απο κάποια λίστα στην οποία είμαι γραμμένος

Με μια γρήγορη αναζήτηση μιας φράσης ολόκληρης στον Γκούγκλη βρήκα αυτό

http://www.techteam.gr/lofiversion/index.php/t82583.html

veagle
24/10/2007, 01:56
http://www.joy.gr/community/page.sx?id=Linatsas

apav
24/10/2007, 11:02
Ωραίο κειμενάκι! :wave2:

SpineshankD
24/10/2007, 13:52
Δεν ξερω για τους αλλους,αλλα εγω ειμαι μαζι σου Αρτεμαρα!

zoropatra
24/10/2007, 15:43
καλα μιλαμε ο τυπος δεν παιζεται!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

adam_tsouk
24/10/2007, 16:17
τωρα αυτο ειναι αληθινο?

:look:

bartlal
24/10/2007, 18:04
:eyepop: :uplate: :eek:


πω πωωωωωωωωω!!!

σαν να διαβαζω τις γνωσεις του ντιλντομαν!!!

:cry: :cry: :cry: