PDA

View Full Version : Επιδημία στούκας...



xxxristos
24/10/2004, 23:02
Αφού όλοι στουκάρουν αφτό τον καιρό εγώ θα έμενα όρθιος...

Αποτέλεσμα τράκου:

Σπασμένο σαγόνι, άφθονα ράμματα, ρίξη τένοντα στο ταλαίπορο δεξί ποδαράκι μου...

Έλα ντε όμως που το έδωσα πάνω σε παρκαρισμένο αυτοκίνητο... Άρα έφταιγα εγώ... Και ο πράσινος πύραυλος ήταν ανασφάλιστος... Πολύ κακή φάση, πλακώσαν τροχαίοι στο νοσοκομείο και έψαχναν τη μηχανή για κατάσχεση επειδή δεν είχε πινακίδα μέχρι να δουν τα έγγραφα...

Πήραν τα αρχίδια μου όμως γιατί τη μηχανή του Al Capone δε την παίρνει κανένας μπάτσος... Εγώ γύρισα πίσω στη δουλειά μου (Λονδίνο) και τόρα... πατέρα, καλά ξεμπερδέματα με τα δικαστήρια...

Πολύ κακή φάση ρε πούστη μου, και ήταν η πρώτη μου... Άσχημο πράμα να σου παίρνουν την παρθενιά τελικά.

xxxristos
24/10/2004, 23:15
Βρήκα και μια φωτο που μου έστειλε ο κολητός μου που πήρε τη μηχανή από τον τόπο της τραγωδίας αμέσως μετά τη στραβή και έγινε αέρας (Παναγιωτάκη να 'σαι καλά ρε φίλε αλλά μου είπαν οτι το έσκιζες στο δρόμο παλιοπούστη)...

Τα αίματα στη μάσκα είναι από τον γραφων και έχουν τρέξει μέχρι κάτω στο ακριβό Kayaba μου...

Όπως αποκαλύπτει η αποκαλυπτική αυτή φωτό η μηχανή δεν έπαθε ούτε γραντζουνιά, ευτυχώς γιατί είχα κάνει μόλις 100 χλμ με το καινούργιο μοτεράκι και δε θα άντεχα να την ξανακλείσω στο γκαράζ...


5685

Polifer
24/10/2004, 23:59
popo re file! Atuxia megali! :cry:
Na prosexeis alli fora

ALLA TO MHXANAKI DEN EPATHE TIPOTA, :eyepop: KAI BAMENO KOKKINO ETSI APO TO AIMA DEIXNEI FONIKO! Akoma kai stin Brostini anartisi exei AIMA! popo !!

milaber
25/10/2004, 01:59
Πολύ αίμα ρε αδερφέ...

Απορώ πως το μηχανάκι δεν έπαθε απολύτως τίποτα!

Περαστικά!

:wave2: :wave2: :wave2: