PDA

View Full Version : Μου χαλασε το κοντερ%^&**



Normaden
24/10/2007, 20:44
Καλησπερα σε ολους ! Θα μπω κατευθειαν στο θεμα. Χθες το βραδυ πηγα μια βολτουλα με το κλε μου. Οταν εφυγα λοιπον δεν δουλευε το ταχυμετρο (κοντερ). :eek:

Εκανα ταξιδι σημερα ΧΩΡΙΣ κοντερ κοιτωντας ΜΟΝΟ το στροφομετρο:bigcry: :bigcry: :mad: :mad:

Δεν προλαβα να το κοιταζω και μαλλον ουτε αυριο γιατι εχω και αλλο ταξιδι :dizzy:

Λετε να εχει κοπει καμια ντιζα ή εχει συμβει κατι πιο ανεπιθυμιτο? :cry:

Χρηζει αμεσης επισκευης?

:wave2: :wave2:

Nik0s
24/10/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Normaden
Εκανα ταξιδι σημερα ΧΩΡΙΣ κοντερ κοιτωντας ΜΟΝΟ το στροφομετρο:bigcry: :bigcry: :mad: :mad:



Αυτό γιατί είναι τόσο σημαντικό ? Όταν οδηγείς κοιτάς το κοντερ ? Μου θυμίζει κάποιον που ρωτούσε πώς ξέρει πότε να βάλει 6η αλλά ας μην ξύνω πληγές.. :smokin:

Το πιο πιθανό φίλε μου είναι να έχει χαλάσει ο ατέρμονας, που αλλάζει εύκολα στο συνεργείο της γειτονιάς σου με ελάχιστο κόστος.

xampos
24/10/2007, 20:59
η ντιζα κοπηκε φιλε :wave2:

OldMan
24/10/2007, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
η ντιζα κοπηκε φιλε :wave2:
Ήσουνα μπροστά ??? :D

TOMASKTM
24/10/2007, 21:18
σε kle φίλου πάντως,ξεβιδωνόταν συνέχεια η ντίζα απο το κοντέρ.
μερικές φορές μάλιστα,ήμουν και μπροστά:sun:

Normaden
25/10/2007, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Αυτό γιατί είναι τόσο σημαντικό ? Όταν οδηγείς κοιτάς το κοντερ ? Μου θυμίζει κάποιον που ρωτούσε πώς ξέρει πότε να βάλει 6η αλλά ας μην ξύνω πληγές.. :smokin:


Απλα ρε συ... παρακολουθω το κοντερ μην περασει τα 200 κμ/Ω και απογειωθω :cool: :cool:






Παω να κανω ενα τσεκ

Normaden
25/10/2007, 14:07
Ειναι κομμενη η ντιζα τελικα ...
πηγα σε τρια μαγαζια που ασχολουνται και με σερβις μπας και βρω αλλα τιποτα, ολα κατοπιν παραγγελιας

Γ@μω την επαρχια μου μεσα....:mad:

Normaden
25/10/2007, 19:29
το ξετρυπωσα τελικα το μαγαζακι και με εφτιαξε με 9? μαζι με τα εργατικα(μαλλον)

καλες βολτες σε ολους :beer: :beer:
tnx:wave2: