PDA

View Full Version : Silkolene Pro 4 - Που?!?



stako
25/10/2007, 12:06
Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω αυτά τα λάδια?

Ο Λαμπριανίδης δεν φέρνει καθόλου Silkolene και ο Βλεσσίδης είχε μόνο 4λιτρα (που δεν βολεύει καθόλου καθώς το μηχανάκι παίρνει 4,5 λίτρα).

Μου έκανε εντύπωση η τιμή τους (15? το λίτρο) καθώς στο gsxr βάζω Valvoline SynPower (κι αυτά φουλ συνθετικά όπως τα Silkolene) με 10? το λίτρο (από τον Λαμπριανίδη βέβαια που έχει καλές τιμές). Αν γνωρίζει κανείς κάπου φτηνότερα ευπρόσδεκτα είναι!

gixxerpap
25/10/2007, 12:14
τα φερνει καποιος στη ροδο....

δε νομιζω να τα βρεις κατω απο ?15, αλλα αξιζει τον κοπο....ειναι τρομερο λαδι!

road spirit
25/10/2007, 12:21
έχει ο bill, stako ρίξε μια ερώτηση στο απριλιαbikers.gr γιατί δεν εχω τωρα ούτε την κάρτα του ούτε το τηλ του. Στα σεπόλια είναι, και αν δεν έχεις πάει, τώρα πια με το Capo θα πας!

@παπ : τι δουλειά έχει η ρόδος??

stako
25/10/2007, 13:05
Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις, τον ξέρω τον Bill, έχω ήδη πάει 2-3 φορές...;) Τα έχει κι εκείνος αλλά μπαααααας και τα βρίσκαμε πουθενά φτηνότερα...

Μάλλον θα ξαναπεράσω από τον Βασίλη.....:)

SPORAKIAS
25/10/2007, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
έχει ο bill, stako ρίξε μια ερώτηση στο απριλιαbikers.gr γιατί δεν εχω τωρα ούτε την κάρτα του ούτε το τηλ του. Στα σεπόλια είναι, και αν δεν έχεις πάει, τώρα πια με το Capo θα πας!

@παπ : τι δουλειά έχει η ρόδος??

απο ροδο ειναι οι αντιπροσωποι της Silkolene....

οι αφοι ...κατι ..δεν θυμαμαι...ειναι αυτοι που τρεχανε στην f3 και ειχαν φερει και ενα accord btcc....