PDA

View Full Version : προς admins-mods



rsp
27/10/2007, 23:35
Προς καθε μοντ, αντμιν και λοιπα...Παρακαλω πολυ οπως αλλαξετε το αβαταρ μελους του μοτο που εχει σαν σημα περηφανος την 17 Νοεμβρη, προσβαλει την αξιοπρεπεια που εχει αυτο το σιτε, ελεος πια με το καθε κομπλεξισμο που θελουμε να βγαζουμε εδω μεσα!

Δεν με ενδιαφερει καθολου τι ψηφιζετε, τι πιστευετε και αν τον δινετε ή τον περνετε, πρεπει να σεβεστε οτι ειστε σε ενα δημοσιο χωρο ουσιαστηκα που δεν ασχολειτε με τετοιου ειδους θεματα, ειναι σιτε για μοτοσυκλετες, συμπερασμα μονο σαν τραμπουκισμο και αναγκη για αυτο-προβολη μπορει να γινει αυτο και δεν μας χρειαζετε!!

soundstorm
27/10/2007, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
ελεος πια με το καθε κομπλεξισμο που θελουμε να βγαζουμε εδω μεσα!

ενα δημοσιο χωρο ουσιαστηκα που δεν ασχολειτε με τετοιου ειδους θεματα, ειναι σιτε για μοτοσυκλετες, συμπερασμα μονο σαν τραμπουκισμο και αναγκη για αυτο-προβολη μπορει να γινει αυτο και δεν μας χρειαζετε!!
Μπα παντου τον βγαζω.
ο ψαροντουφεκας με σιτε για μοτοσυκλετες τι σχεση εχει?

EVI
27/10/2007, 23:40
και τωρα παει για 3209854 σελ με οτι θες να φανταστεις θα αρχισουν να τσακωνοντε για τα πολιτικα τα θρησκευτικα τα ποιος εισαι εσυ τα περι δημοκρατιας τα περι φασισμου και αναρχιας και γενικος παρτε ποπ κορν και αραξτε γιατι οταν καποιος λεει αυτο που νιωθει τον περιμενει κρεμασμα

α ρε rsp-ako που το βρηκες το κουραγιο? :blush:

soundstorm
27/10/2007, 23:42
Ελα ρε?
Και σε εσενα τοσο σε ενοχλει?
Μην σας χαλασω και το βραδυ....

rsp
27/10/2007, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και τωρα παει για 3209854 σελ με οτι θες να φανταστεις θα αρχισουν να τσακωνοντε για τα πολιτικα τα θρησκευτικα τα ποιος εισαι εσυ τα περι δημοκρατιας τα περι φασισμου και αναρχιας και γενικος παρτε ποπ κορν και αραξτε γιατι οταν καποιος λεει αυτο που νιωθει τον περιμενει κρεμασμα

α ρε rsp-ako που το βρηκες το κουραγιο? :blush:


Eχεις δικιο καλο μου, αλλα ξερεις καμια φορα......

κοιτα την απαντηση του για να καταλαβεις!!

Τεσπα καλα να ειμαστε και να γελαμε!!

:lol: :wave2:

EVI
27/10/2007, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
Ελα ρε?
Και σε εσενα τοσο σε ενοχλει?
Μην σας χαλασω και το βραδυ....

ασε το υφακι δε περνα δε σου απαντησα ουτε απευθηνθηκα σε σενα ουτε πηρα θεση τις ειρωνιες αλλου σε λαθος μπιΑτς μιλας :smokin:

soundstorm
27/10/2007, 23:51
:lol: :lol: :lol:
Αν σε ενοχλουσε τοσο γιατι δεν εστειλες ενα μυνημα να το πεις?Γιατι ολοι αυτοι που τους ενοχλει δεν το εκαναν?
Γιατι σε χαλαει?
Αν δηλαδη ειχα τον παπαδοπουλο θα σε πειραζε?Η οποιονδηποτε αλλον?
Και αν μου γινει παρατηρηση τοτε θα το αλλαξω ρε rspακο.

soundstorm
27/10/2007, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ασε το υφακι δε περνα δε σου απαντησα ουτε απευθηνθηκα σε σενα ουτε πηρα θεση τις ειρωνιες αλλου σε λαθος μπιΑτς μιλας :smokin:
οκ:smokin:

EVI
27/10/2007, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
οκ:smokin:

:smokin:

Vstrommer71
28/10/2007, 00:06
Βρηκα την λυση στο θεμα του avatar του soundstorm!:look:


110256

soundstorm
28/10/2007, 00:07
:a013: :lol: :rotflmao: :lol:

rsp
28/10/2007, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Βρηκα την λυση στο θεμα του avatar του soundstorm!:look:


Γιαννη δεν ειναι ολα αστεια σε αυτη την ζωη...
ξανα λεω δεν ειναι πολιτικο θεμα, ειναι θεμα αξιοπρεπειας και αναγκης καποιων να προβαλουν τον εαυτο τους, δεν θα μου εκανε διαφορα αν το παιδακι ειχε το Παπαδοπουλο, το Τσε ή τον Χιτλερ, δεν ειναι ο χωρος να το προβαλει

Band(age)it
28/10/2007, 00:38
Δεν προβαλλει τον εαυτο του...προΣβαλλει τον εαυτο του...οντας γεννηθεις το 84 συμφωνα με το προφιλ του ουδεμια σχεση εχει με την εν λογω πρωην-οργανωση και το συμβολο της φανταζει ως συμβολο μαγκιας και αντικαθεστωτισμου...στοιχημα οτι φοραει και πρασινα allstars...

soundstorm
28/10/2007, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Δεν προβαλλει τον εαυτο του...προΣβαλλει τον εαυτο του...οντας γεννηθεις το 84 συμφωνα με το προφιλ του ουδεμια σχεση εχει με την εν λογω πρωην-οργανωση και το συμβολο της φανταζει ως συμβολο μαγκιας και αντικαθεστωτισμου...στοιχημα οτι φοραει και πρασινα allstars...
Αν ειχα σχεση τοτε μαλλον φυλακη θα ημουν.
Ασπρα πουμα φοραω.Τωρα τι,εχασες το στοιχημα?

Vstrommer71
28/10/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Γιαννη δεν ειναι ολα αστεια σε αυτη την ζωη...
ξανα λεω δεν ειναι πολιτικο θεμα, ειναι θεμα αξιοπρεπειας και αναγκης καποιων να προβαλουν τον εαυτο τους, δεν θα μου εκανε διαφορα αν το παιδακι ειχε το Παπαδοπουλο, το Τσε ή τον Χιτλερ, δεν ειναι ο χωρος να το προβαλει
Ειναι μεγαλη συζητηση αυτο....
Ξεφευγει απο τα ορια του παροντος thread οποτε ας μην το τραβαμε...
Δεχομαστε ομως ως μοτοσυκλετιστες να εχουμε αποψη και να την εκφραζουμε ή να το γυρισουμε στο απολιτικ?
Κι αλλοι λενε καμμια χοντραδα που και που αλλα δεν κανουμε βουκινο το θεμα!
:beer:

Band(age)it
28/10/2007, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
Αν ειχα σχεση τοτε μαλλον φυλακη θα ημουν.
Ασπρα πουμα φοραω.Τωρα τι,εχασες το στοιχημα?

Χαιρομαι που διαφωνεις μονο για τα παπουτσια:wave2:
Ανοιξε κανα βιβλιο τωρα και δες ποσο κοσμο εφαγε η 17Ν εκτος απο τους πρωτευοντες στοχους της..ποιον φυλακα τραπεζας εφαγε , ποιο παιδι πεθανε απο πυροδοτηση εκρηκτικου μηχανισμου της εξω απο πολιτικο γραφειο κλπ.
Παραπλευρες απωλειες ενος τεραστιας σημασιας αγωνα?Και ο Hitler το ιδιο ειπε για τους Εβραιους..
Δε μπορει να διαφημιζεις τετοια ατομα...

soundstorm
28/10/2007, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Χαιρομαι που διαφωνεις μονο για τα παπουτσια:wave2:
Ανοιξε κανα βιβλιο τωρα και δες ποσο κοσμο εφαγε η 17Ν εκτος απο τους πρωτευοντες στοχους της..ποιον φυλακα τραπεζας εφαγε , ποιο παιδι πεθανε απο πυροδοτηση εκρηκτικου μηχανισμου της εξω απο πολιτικο γραφειο κλπ.
Παραπλευρες απωλειες ενος τεραστιας σημασιας αγωνα?Και ο Hitler το ιδιο ειπε για τους Εβραιους..
Δε μπορει να διαφημιζεις τετοια ατομα...

1)Που ξερεις εσυ για την 17Ν αφου και εσυ το 84 δεν εισαι?
2)που ξερεις αν και ποσο την υποστηριζω.
3)Το θεμα προς μοντ και αντμιν ειναι να αλλαξει το αβαταρ μου,ετσι?
4)Δεν με απασχολει να ξερεις ποιες οι αποψεις μου για το θεμα.
5)Δεν εχω πραξει κατι που να απαγορευεται στο φορουμ στην τελικη.Αβαταρ ειναι.Εικονα.Θα μπορουσε να ειναι οτιδηποτε.
Και στο κατω κατω δεν προσβαλει και κανεναν.

project.breeze
28/10/2007, 02:05
Εντάξει ρε παιδιά,δηλαδή αν έβαζε τα βυζιά καμμίας γκόμενας στο avatar θα σας πείραζε το ίδιο;Από την στιγμή που με την συμπεριφορά του δεν προκαλεί και δεν δημιουργεί πρόβλημα δεν μας απασχολούν τα πιστεύω του και οι πεποιθήσεις του,Δημοκρατία έχουμε ο καθένας πιστεύει σε ό,τι θέλει και η γνώμη μου είναι πως μέχρι σήμερα δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ανθρώπου που θα στήριζε μια τρομοκρατική οργάνωση,έτσι τουλάχιστον έχω καταλάβει...

Band(age)it
28/10/2007, 02:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
1)Που ξερεις εσυ για την 17Ν αφου και εσυ το 84 δεν εισαι?
2)που ξερεις αν και ποσο την υποστηριζω.
3)Το θεμα προς μοντ και αντμιν ειναι να αλλαξει το αβαταρ μου,ετσι?
4)Δεν με απασχολει να ξερεις ποιες οι αποψεις μου για το θεμα.
5)Δεν εχω πραξει κατι που να απαγορευεται στο φορουμ στην τελικη.Αβαταρ ειναι.Εικονα.Θα μπορουσε να ειναι οτιδηποτε.
Και στο κατω κατω δεν προσβαλει και κανεναν.


1)Ζηλευεις?
2)Το αβαταρ ειναι συνηθως κατι που σε εκφραζει
3)Ναι
4)Δεν εχεις αποψη επι του θεματος..αγνοια εχεις..
5)Δεν ειναι οτιδηποτε..εισαι στον κοσμο σου..

rsp
28/10/2007, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Εντάξει ρε παιδιά,δηλαδή αν έβαζε τα βυζιά καμμίας γκόμενας στο avatar θα σας πείραζε το ίδιο;Από την στιγμή που με την συμπεριφορά του δεν προκαλεί και δεν δημιουργεί πρόβλημα δεν μας απασχολούν τα πιστεύω του και οι πεποιθήσεις του,Δημοκρατία έχουμε ο καθένας πιστεύει σε ό,τι θέλει και η γνώμη μου είναι πως μέχρι σήμερα δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ανθρώπου που θα στήριζε μια τρομοκρατική οργάνωση,έτσι τουλάχιστον έχω καταλάβει...

Η Δημοκρατια δεν σημαινει το να προσβαλεις τους υπολοιπους, εχεις σκεφτει οτι καποιοι απο εδω μεσα εχουν χασει ανθρωπους απο αυτη την οργανωση, οτι αλλοι κυνδηνεψαν? Αν δεν το υποστιριζει τοτε γιατι να το προβαλει?

Band(age)it
28/10/2007, 02:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Εντάξει ρε παιδιά,δηλαδή αν έβαζε τα βυζιά καμμίας γκόμενας στο avatar θα σας πείραζε το ίδιο;Από την στιγμή που με την συμπεριφορά του δεν προκαλεί και δεν δημιουργεί πρόβλημα δεν μας απασχολούν τα πιστεύω του και οι πεποιθήσεις του,Δημοκρατία έχουμε ο καθένας πιστεύει σε ό,τι θέλει και η γνώμη μου είναι πως μέχρι σήμερα δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ανθρώπου που θα στήριζε μια τρομοκρατική οργάνωση,έτσι τουλάχιστον έχω καταλάβει...


Συγκρινεις νομιζω πεπονια με πατατες...τα βυζια οποιασδηποτε γκομενας δεν εχουν ιστορικο περιεχομενο ουτε προσβαλλουν συνειδησεις..(αν και πολλοι θα τα υπερασπιζοταν μεχρι θανατου).
Το φορουμ ειναι μερος οπου γινεται ανταλλαγη αποψεων , συνεπως και πεποιθησεων..
Τελος παντων μοδα ειναι θα περασει...
Οντας γεννηθεις το 84 εχω πολλους και προσωπικους λογους να απεχθανομαι αυτη και καθε μορφης τρομοκρατικη οργανωση...εξ ' ου και το οτι το αβαταρ σου οντως προσβαλλει...

project.breeze
28/10/2007, 02:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Η Δημοκρατια δεν σημαινει το να προσβαλεις τους υπολοιπους, εχεις σκεφτει οτι καποιοι απο εδω μεσα εχουν χασει ανθρωπους απο αυτη την οργανωση, οτι αλλοι κυνδηνεψαν? Αν δεν το υποστιριζει τοτε γιατι να το προβαλει?



Υπάρχουν ακόμα περισσότεροι που έχουνε χάσει δικούς τους ανθρώπους (μεταξύ αυτών κι εγώ) σε δυστυχήματα με μοτοσυκλέτες,με αυτή την λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχει καν το forum.Η Δημοκρατία επιτρέπει σε όλους να εκφράζουν τις θέσεις τους όσο ακραίες και αν είναι αρκεί να μην έχουνε σκοπό να προσηλυτίσουν.Το γεγονός ότι έχει ένα avatar με το σήμα μίας τρομοκρατικής οργάνωσης που είναι πλέον ιστορία δεν μου φαίνεται και τόσο σοβαρό γεγονός.Άλλωστε μην ξεχνάς πως η επόμενη γενιά παιδιών θα διδάσκεται στο σχολείο στο μάθημα της νεώτερης ελληνικής ιστορίας τα πάντα για την 17Ν,με το να αναγκάσουμε κάποιον να αλλάξει το avatar του δεν θα πετύχουμε τίποτα:wave2:

rsp
28/10/2007, 02:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Συγκρινεις νομιζω πεπονια με πατατες...τ.

+1000

project.breeze
28/10/2007, 02:24
Εδώ ρε παιδιά βάλαμε την ακροδεξία στην βουλή,το avatar μας πειράζει;Τέλος πάντων,αυτή είναι άλλη κουβέντα...

Band(age)it
28/10/2007, 02:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Υπάρχουν ακόμα περισσότεροι που έχουνε χάσει δικούς τους ανθρώπους (μεταξύ αυτών κι εγώ) σε δυστυχήματα με μοτοσυκλέτες,με αυτή την λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχει καν το forum.Η Δημοκρατία επιτρέπει σε όλους να εκφράζουν τις θέσεις τους όσο ακραίες και αν είναι αρκεί να μην έχουνε σκοπό να προσηλυτίσουν.Το γεγονός ότι έχει ένα avatar με το σήμα μίας τρομοκρατικής οργάνωσης που είναι πλέον ιστορία δεν μου φαίνεται και τόσο σοβαρό γεγονός.Άλλωστε μην ξεχνάς πως η επόμενη γενιά παιδιών θα διδάσκεται στο σχολείο στο μάθημα της νεώτερης ελληνικής ιστορίας τα πάντα για την 17Ν,με το να αναγκάσουμε κάποιον να αλλάξει το avatar του δεν θα πετύχουμε τίποτα:wave2:

Δεδομενου οτι πολλοι εχουν χασει δικους τους και για τον περιορισμο τετοιων τραγωδιων υπαρχουν τα 1000αδες ποστ εδω μεσα που μιλανε για οδικη ασφαλεια...ισα ισα ενισχυει την αναγκη υπαρξης του φορουμ..
Ειδες τις αποψεις για τις κοντρες στην Κηφισιας και λοιπες αηδιες φανταζομαι..
Ιστορια μπορει να ειναι για σενα...οταν ομως μεταφορικα ή κυριολεκτικα χανεις καποιον δικο σου..δε θες να βλεπεις το κωλοσημα τους ρε φιλε..απλα δε θες..
:sad:

project.breeze
28/10/2007, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Δεδομενου οτι πολλοι εχουν χασει δικους τους και για τον περιορισμο τετοιων τραγωδιων υπαρχουν τα 1000αδες ποστ εδω μεσα που μιλανε για οδικη ασφαλεια...ισα ισα ενισχυει την αναγκη υπαρξης του φορουμ..
Ειδες τις αποψεις για τις κοντρες στην Κηφισιας και λοιπες αηδιες φανταζομαι..
Ιστορια μπορει να ειναι για σενα...οταν ομως μεταφορικα ή κυριολεκτικα χανεις καποιον δικο σου..δε θες να βλεπεις το κωλοσημα τους ρε φιλε..απλα δε θες..
:sad:



Έχεις χάσει κάποιον δικό σου φίλε μου;Αν έχεις χάσει πάω πάσο...

Band(age)it
28/10/2007, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Έχεις χάσει κάποιον δικό σου φίλε μου;Αν έχεις χάσει πάω πάσο...

Ναι..και με τον χειροτερο τροπο..
Τεσπα τελος εδω απο μενα..ας βαλει και τον κοκο αμα θελει...

project.breeze
28/10/2007, 02:37
Δεν πίστευα πως θα υπήρχε κάποιο άτομο εδώ μέσα που έχει χάσει προσφιλές του πρόσωπο από αυτή την τρομοκρατική οργάνωση.Από την στιγμή που υπάρχει και από σεβασμό στον άνθρωπο που χάθηκε αλλά και σε σένα πιστεύω πως πρέπει να αλλαχτεί το avatar.Τέλος και από μένα

Akatanomastos
28/10/2007, 05:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
εχεις σκεφτει οτι καποιοι απο εδω μεσα εχουν χασει ανθρωπους απο αυτη την οργανωση, οτι αλλοι κυνδηνεψαν?

kati allo eixa grapsei prin, alla ekana lathos mperdepsa kapoia onomata, anyway, i kentriki idea einai i idia,

nomizo ipervaleis, o kathenas mporei na xei to ideologiko ipovathro pou pistevei.den eimaste sto amerika


oso gia to quote, gia pes mas posoi apo do mesa exoun xasei anthropous apo afti tin organosi?
milas les kai i 17N ekane genoktonia, i ekapse tin misi peloponisi kai mazi 70+ anthropous an thimamai kala.

soundstorm
28/10/2007, 05:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Η Δημοκρατια δεν σημαινει το να προσβαλεις τους υπολοιπους, εχεις σκεφτει οτι καποιοι απο εδω μεσα εχουν χασει ανθρωπους απο αυτη την οργανωση, οτι αλλοι κυνδηνεψαν? Αν δεν το υποστιριζει τοτε γιατι να το προβαλει?
Σοβαρα?
Οταν εσεις προβαλετε ως ηρωα και λεβεντη ανθρωπους σαν τον παπαδοπουλο εχετε σκεφτει ποσες οικογενειες εχει ξεκληρησει?
Εχετε σκεφτει ποσους ανθρωπους εχει σακατεψει στο ξυλο?
Εχετε σκεφτει ποσοι εμειναν σακατηδες απο τους μπατσους της εποχης γιατι δεν υπεγραφαν?
Η καταδικη του μηπως ηταν ισα και ομοια με της 17ν?
οι παραπλευρες απωλειες μηπως ηταν εκατονταδες?
ΕΓΩ δεν προσβαλομαι λοιπον οταν σας βλεπω να αναφωνειτε:α ρε παπαδοπουλε,που εισε ρε παπαδοπουλε,εναν παπαδοπουλο χρειαζομαστε.να φτιαξει την χωρα......κτλ.
Το δεχομαι ομως οπως και οτιδηποτε αλλο μιας και ειναι η γνωμη του καθενος.
Και παλι ξαναλεω,αφου τοσο θιγει καποιους,γιατι δεν εστειλε ενα μυνημα να το πει?
Γιατι δεν εστειλε ενα μυνημα σε εναν μοντ?Αλλα εγω ειμαι κομπλεξικος ειπαμε.

rsp
28/10/2007, 09:06
quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Έχεις χάσει κάποιον δικό σου φίλε μου;Αν έχεις χάσει πάω πάσο...



Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Ναι..και με τον χειροτερο τροπο..
Τεσπα τελος εδω απο μενα..ας βαλει και τον κοκο αμα θελει...


Ειχα αποφασισει να μην σου απαντησω αλλα, 3 μελη απο την οικογενεια μου ηταν εξορια την εποχη της Χουντας, 1 απο αυτα βασανιστικε αρκετα απο του αστυνομικους που αναφερεις οτι υποστηριζω, αρα καταλαβαινεις ποσο λαθος εισαι. Δεν ειναι πολιτικο ειναι θεμα προσβολης. Για την 17Νοεμβρη δεν θα μιλησω, ειναι ακομα νωπα τα πραγματα για μερικους.

Δεν με νοιαζει τι πιστευεις, δεν ειναι εδω ο χωρος να το λες με αυτο το τροπο!

tzimakos13
28/10/2007, 09:13
Nα αλλαξει αβαταρ και η EVI,ειμαι Πναθηναικος και με προσβαλει.......:lol: :lol:

Αντε,παλιογαυροι..:rotflmao: :rotflmao:

xampos
28/10/2007, 09:37
οτι και να κανεται το καλυτερο αβαταρ εγω θα το εχω παντα :D

Respect
28/10/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Έχεις χάσει κάποιον δικό σου φίλε μου;Αν έχεις χάσει πάω πάσο...





Ειχα αποφασισει να μην σου απαντησω αλλα, 3 μελη απο την οικογενεια μου ηταν εξορια την εποχη της Χουντας, 1 απο αυτα βασανιστικε αρκετα απο του αστυνομικους που αναφερεις οτι υποστηριζω, αρα καταλαβαινεις ποσο λαθος εισαι. Δεν ειναι πολιτικο ειναι θεμα προσβολης. Για την 17Νοεμβρη δεν θα μιλησω, ειναι ακομα νωπα τα πραγματα για μερικους.

Δεν με νοιαζει τι πιστευεις, δεν ειναι εδω ο χωρος να το λες με αυτο το τροπο! Όπως σου είπε όμως και ο Κουφοντίνας (lol) δεν έφτιαξες ποτέ post με σκοπό να διαμαρτυρηθείς σχετικά με τις αναφορές γύρω από τη χούντα.

MikeG
28/10/2007, 09:48
Δουλειά δεν είχε ο διάολος......:rolleyes:

project.breeze
28/10/2007, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Δουλειά δεν είχε ο διάολος......:rolleyes:



+1000

Μου φαίνεται ότι από τότε που έφυγε ο Κυριάκος μόνο με μαλακίες ασχολούμαστε...

soundstorm
28/10/2007, 12:08
Αν καποιος εχει χασει πραγματι ανθρωπο απο τη 17Ν και ενοχλει εκεινον,
αυτο μπορω να το σεβαστω.
Και μονο αυτο.

xampos
28/10/2007, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Δουλειά δεν είχε ο διάολος......:rolleyes:

γ@μο*σε τα παιδια του :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
28/10/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
+1000

Μου φαίνεται ότι από τότε που έφυγε ο Κυριάκος μόνο με μαλακίες ασχολούμαστε...

Τι λετε ρε πατε καλα;:rolleyes:
Ενω τοτε που ηταν ειχαμε συζητησεις επιπεδου στο φορουμ.

project.breeze
28/10/2007, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τι λετε ρε πατε καλα;:rolleyes:
Ενω τοτε που ηταν ειχαμε συζητησεις επιπεδου στο φορουμ.



Χωρίς το rebuild αισθάνομαι μισός :bigcry:

amazona
28/10/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
+1000

Μου φαίνεται ότι από τότε που έφυγε ο Κυριάκος μόνο με μαλακίες ασχολούμαστε... ποιος ειναι ο Κυριακος?:look:

vangelis 64
28/10/2007, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από amazona
ποιος ειναι ο Κυριακος?:look: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

amazona
28/10/2007, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γκιατί γκιλάει με κοροϊντεύειιιιι? :sad:

vangelis 64
28/10/2007, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από amazona
γκιατί γκιλάει με κοροϊντεύειιιιι? :sad: Ντεν κοροϊντέβει.:lol: :lol: Κάτσε να ψάξω κι αμα βρω,θα καταλάβεις τι ρώτησες.:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

vangelis 64
28/10/2007, 14:20
Λοιπόν,εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47343&highlight=%EA%F5%F1%E9%E1%EA%EF%F2%2A) θα πάρεις μια πρώτη γεύση και με τον καιρό θα μάθεις το τι έγινε τον τελευταίο καιρό,εδώ στο φόρουμ,με τον Κυριάκο γιατί ό,τι και να σού πω εγώ λίγο θα είναι.:lol: :lol:

island
28/10/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Γιαννη δεν ειναι ολα αστεια σε αυτη την ζωη...
ξανα λεω δεν ειναι πολιτικο θεμα, ειναι θεμα αξιοπρεπειας και αναγκης καποιων να προβαλουν τον εαυτο τους, δεν θα μου εκανε διαφορα αν το παιδακι ειχε το Παπαδοπουλο, το Τσε ή τον Χιτλερ, δεν ειναι ο χωρος να το προβαλει

[i] Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Συγκρινεις νομιζω πεπονια με πατατες...τ.

Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
+1000

τι δουλεια έχει ο Τσέ με τον Χίτλερ και τον Παπαδόπουλο ? :eyepop::eyepop::eyepop::eyepop::eyepop:

ήμαρτον !!! τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα

EVI
28/10/2007, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzimakos13
Nα αλλαξει αβαταρ και η EVI,ειμαι Πναθηναικος και με προσβαλει.......:lol: :lol:

Αντε,παλιογαυροι..:rotflmao: :rotflmao:

:a22: :a22: :a08: :a08:

devil's animal
28/10/2007, 22:47
ειναι πολυ "λεπτο" το ζητημα.

καποιοι μπορει οντως να υποστηριζουν τον Παπαδοπουλο, την 17Ν, τον Χιτλερ και δεν ξερω και εγω ποσους φασιστες-δολοφονους-γενοκτονους κ.τ.λ.

αλλα παραμενει η επιλογη τους.

με αυτη την λογικη θα επρεπε να βαζουν "μεσα" οποιον χτυπαει tattoo την σβαστικα
ή οποιον ζωγραφιζει το σημα των αναρχικων κ.τ.λ.


θα επρεπε να μην υπηρχαν οι σκινχεντς και αλλα πολλα....................


το οτι ειναι ολοι αυτοι μη κοινως αποδεκτοι (και καλα κανουν!!!) δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν μειοψηφιες που τους υποστηριζουν οπως υπαρχει και το δικαιωμα της επιλογης και της γνωμης!


τωρα οσον αφορα τον δημοσιο χωρο οπως ειναι το forum δεν μπορω να παρω θεση...γιατι δεν γνωριζω αν ειναι παρανομο ή οχι.

μαλλον σ'αυτο θα βοηθησουν οντως οι admin - mod....:rolleyes:

project.breeze
29/10/2007, 01:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από amazona
ποιος ειναι ο Κυριακος?:look:



Δήμητρα μην ρωτάς ποιός είναι ο Κυριάκος και τί έκανε.Ποιό εύκολο θα ήταν να σου αναλύσουμε την θεωρία του Τροτσκισμού σε ένα post παρά το ποιός είναι ο Κυριάκος

makis206
29/10/2007, 07:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Δήμητρα μην ρωτάς ποιός είναι ο Κυριάκος και τί έκανε.Ποιό εύκολο θα ήταν να σου αναλύσουμε την θεωρία του Τροτσκισμού σε ένα post παρά το ποιός είναι ο Κυριάκος

πλάκα θά'χει να μπαίνει ο Κυριάκος με το νικ amazona.. :D

:lol:

project.breeze
29/10/2007, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
πλάκα θά'χει να μπαίνει ο Κυριάκος με το νικ amazona.. :D

:lol:



Την ξέρω προσωπικά την Δήμητρα Μάκη,δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο.Αλλά ο Κυριάκος...με nick Αmazona;;;Πόσο άρρωστος είσαι ρε Μάκη γαμώτο;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
29/10/2007, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Την ξέρω προσωπικά την Δήμητρα Μάκη,δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο.
Α μα τότε πάσο !:o

Κι ευτυχώς δηλαδή :lol:

Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Αλλά ο Κυριάκος...με nick Αmazona;;;Πόσο άρρωστος είσαι ρε Μάκη γαμώτο;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είμαι καλά !:a46: