PDA

View Full Version : ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ



gsxr600 k7
28/10/2007, 19:23
ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΜΙΧΛΗ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΙΑ ΦΟΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΡΚΕΤΕΣ,
ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΝΗ:a31: :a31: :a31: :a31: ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΠΛΑΝΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑΝ ΑΣΥΝΗΘΗΣΤΟ ΘΟΡΥΒΟ:confused: ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΣΦΛΑΤΡΟ ΑΑΑΣΦΑΑΑΛΤΡΟ:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΡΑΒΟΜΕΝΗ ΜΑΝΕΤΑ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΦΕΡΙΝΚ.
ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ
:cry:

GIXXERAKIAS
28/10/2007, 19:28
Ω ρε φιλε,παγωνω και μονο που το σκεφτομαι!Τι μανιταρια φορας ομως δεν μας ειπες?Ειναι αυτα που δινει η suzuki η καποια του εμποριου?Να εχουμε το νου μας και μεις.:sad:

Εκανες βλακεια παντως,το παθημα δυστηχως θα γινει ακριβο μαθημα.:sad: :wave2:

T.R.E
28/10/2007, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxr600 k7
ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΜΙΧΛΗ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΙΑ ΦΟΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΡΚΕΤΕΣ,
ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΝΗ:a31: :a31: :a31: :a31: ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΠΛΑΝΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑΝ ΑΣΥΝΗΘΗΣΤΟ ΘΟΡΥΒΟ:confused: ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΣΦΛΑΤΡΟ ΑΑΑΣΦΑΑΑΛΤΡΟ:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΡΑΒΟΜΕΝΗ ΜΑΝΕΤΑ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΦΕΡΙΝΚ.
ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ
:cry:

Μαλ@κισμενη ζημια...:sad:


Ετσι οπως το ειπες νομισα οτι θα ειχε κοψει κανενα πλαισιο,ξερεις αυτα τα παρταλια τα Suzuki ειναι ευαισθητα...:smokin:

GIXXERAKIAS
28/10/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Μαλ@κισμενη ζημια...:sad:


Ετσι οπως το ειπες νομισα οτι θα ειχε κοψει κανενα πλαισιο,ξερεις αυτα τα παρταλια τα Suzuki ειναι ευαισθητα...:smokin: Ρε μλκ ψοφησα!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zuki1000k5
28/10/2007, 20:02
Re seis eida simera kati g@mistera manitaria pou forouse ena allo K6 kai trelathika...Eixan ti sima tis Suzuki epano.Kserei kaneis sas poia leo??An nai,ksrete poso exoun kai pou mporo na ta vro???:confused:

T.R.E
28/10/2007, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Re seis eida simera kati g@mistera manitaria pou forouse ena allo K6 kai trelathika...Eixan ti sima tis Suzuki epano.Kserei kaneis sas poia leo??An nai,ksrete poso exoun kai pou mporo na ta vro???:confused:


Μαλλον τα γνησια ειδες,αλλα ειναι πσιλοακριβουτσικα...150+ ? αν θυμαμαι καλα...Μπορεις να τα βρεις στο τοπικο φαρμακειο με το σημα SUZUKI απ'εξω...:rotflmao: :rotflmao:


Εγω τωρα που θα ξαναβαλω θα ειναι R&G...:smokin:

zuki1000k5
28/10/2007, 20:27
Mpika sto site tis Suzuki k to mono pou vrika itan kati aspra kakasxima manitaria...:sick:

Giati dn vazeis tis Valter Moto manitaria re Nikola?Toso kala einai auta ta R&G?

T.R.E
28/10/2007, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Mpika sto site tis Suzuki k to mono pou vrika itan kati aspra kakasxima manitaria...:sick:

Giati dn vazeis tis Valter Moto manitaria re Nikola?Toso kala einai auta ta R&G?


Τα μαμα μανηταρια βγαινουν και σε αλλα χρωματα...οχι μονο ασπρο,στανταρ αυτο τα εχω δει...


Τι να σου πω μ'αρεσει το σχεδιακι απ'τα R&G,τωρα εχω motrax ή αλλιως DHM...Τα valter moto δεν τα εχω δει,θα το ωαξω και θα σου πω...

Μεχρι του χρονου που θα ξαναβγει το μηχανακι εχουμε καιρο...:D :D

gsxr600 k7
01/11/2007, 15:03
Ετσι οπως το ειπες νομισα οτι θα ειχε κοψει κανενα πλαισιο,ξερεις αυτα τα παρταλια τα Suzuki ειναι ευαισθητα...:smokin: [/B][/QUOTE]


ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!!!

GIXXERAKIAS
01/11/2007, 15:05
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxr600 k7

ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!!! [/B] :eyepop: :eyepop: Ti ekopse plaisio telika????:eyepop:

sniper
01/11/2007, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop: :eyepop: Ti ekopse plaisio telika????:eyepop:


Τα πλαστικά στα τζίξερ είναι πιο ανθεκτικά απο το πλαίσιο, τελικά.....

GIXXERAKIAS
01/11/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τα πλαστικά στα τζίξερ είναι πιο ανθεκτικά απο το πλαίσιο, τελικά..... E filaraki min ksexnas ego exo K4:D :D :winka:

:rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
01/11/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop: :eyepop: Ti ekopse plaisio telika????:eyepop:


τι εκανε λεει???:eek: :eek: :eek:
:a53: :a53:

ρε μαγκα ποσταρε τι εγινε πραγματικα να ξερουμε και εμεις τι γινετε...

gsxr600 k7
01/11/2007, 16:26
ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΦΕΡΙΝΚ ΜΟΝΟ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΟΤΟ

GIXXERAKIAS
01/11/2007, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxr600 k7
ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΦΕΡΙΝΚ ΜΟΝΟ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΟΤΟ Mas kopsoxoliases re aderfe!!:lol: :lol: :D

gsxr600 k7
05/11/2007, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxr600 k7
ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΜΙΧΛΗ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΙΑ ΦΟΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΡΚΕΤΕΣ,
ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΝΗ:a31: :a31: :a31: :a31: ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΠΛΑΝΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑΝ ΑΣΥΝΗΘΗΣΤΟ ΘΟΡΥΒΟ:confused: ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΣΦΛΑΤΡΟ ΑΑΑΣΦΑΑΑΛΤΡΟ:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΡΑΒΟΜΕΝΗ ΜΑΝΕΤΑ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΦΕΡΙΝΚ.
ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ
:cry:

ΝΑ ΚΑΙ Η ΦΟΤΟ...


111140

gsxr600 k7
05/11/2007, 08:58
...


111141

akis_1
06/11/2007, 19:01
Η ζημια οπως την βλεπω εγω ειναι λογο του οτι εκοψες το πλαστικο ισα ισα για να βαλεις το μανιταρι δεν ειχες αφησει καθολου περιθοριο γυρο γυρο και γιαυτο στο ραγισε.Δες το ομως και αλιως αν επευτε χωρις να εχεις μανιταρι θα ειχε βρει ολα τα πλαινα πλαστικα και το καπακι του συμπλεκτη και η ουρα.Οποτε μη χειροτερα να λες και την επομενη φορα λιγο πιο προσεκτικος να εισαι(ειμαι και εγω παθων απο σταντ).Να σαι καλα και παντα ορθιος.

gsxr600 k7
07/11/2007, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Η ζημια οπως την βλεπω εγω ειναι λογο του οτι εκοψες το πλαστικο ισα ισα για να βαλεις το μανιταρι δεν ειχες αφησει καθολου περιθοριο γυρο γυρο και γιαυτο στο ραγισε.Δες το ομως και αλιως αν επευτε χωρις να εχεις μανιταρι θα ειχε βρει ολα τα πλαινα πλαστικα και το καπακι του συμπλεκτη και η ουρα.Οποτε μη χειροτερα να λες και την επομενη φορα λιγο πιο προσεκτικος να εισαι(ειμαι και εγω παθων απο σταντ).Να σαι καλα και παντα ορθιος.



τα μανιταρια μου τα περασανε στην αντιπροσωπια τελος παντων οπως λες θα μπορουσε να ηταν και χειροτερα τα πραγματα να εισαι καλα φιλε και παντα ορθιος.