PDA

View Full Version : Βρρρ,βρουμμμμμ,βββρρρρρρ!!!!!



grigris
29/10/2007, 14:36
Ήταν κάποτε ένας πιλότος κ πετούσε πάνω απο μια ζούγκλα....
Αλλα ξαφνικά το αεροπλάνο κάτι παθαίνει κ κάνει αναγκαστική προσγείωση μέσα σε αυτήν.
Αφού καταφέρνει να βγει απο τα συντριμια του αεροπλάνου ζωντανός,το επόμενο που έπρεπε να κάνει ήταν να μάθει που ακριβώς βρισκόταν..
Αρχίζει λοιπόν κ 100 μέτρα πιο κάτω βλέπει έναν τυπα πάνω σε ένα δεντρο ο οποίος έκανε πως οδηγούσε μηχανή,κ του λέει
- Συγγνώμη κύριε,
-Βρρρ,βρουμμμμμ,βββρρρρρρ,ββρρρρουμ,μπιπ-μπιπ
-Συγγνώμη κύριε,να σας ρωτήσς κάτι;
Αυτός εξακολουθουσε κ έκανε ότι οδηγούσε μηχανη κ υπεθεσε τελικα ότι έπεσε σε τρελλό....
Συνεχίζει λοιπον κ 50 μετρα πιο κάτω βλέπει έναν ακόμη τυπα ο οποίος έκανε κ αυτός ότι οδηγουσε μηχανή κ μαλιστα με μεγάλη ταχύτητα.
Προσπαθει πάλι κ λέει:
-Συγγνώμη κύριε να σας κάνω μια ερώτηση;
-Βρρρρ,βρρρρρρ,βρρρρρρρρρρρρρμμ,ΜΠΙΜΠ_ΜΠΙΜΠ_ΜΠΙΜΠ
-Κύριε;
Τι να κάνει απεγνωσμένος προχωράει πιο κάτω κ μετα απο 50 ακόμη μέτρα. Βλεπει ενα ΤΥΠΑ αραγμένο πάνω σε ένα δεντρο, διαβαζε εφημερίδα κ δίπλα του είχε την καρύδα με το χυμό...πολυ κουλ τυπος, είπε ο πιλότος απο μέσα του, και τον ρωτάει:
-Συγγνωμη κύριε;
Κατεβαζει ο τυπας την εφημερίδα,βγάζει το γυαλί και του απανταει:
-Παρακαλώ, τι θα θέλατε;
-Δοξα το θεο, λέει, βρήκα έναν νορμαλ ανθρωπο....Επιτέλους. Να σας ρωτησω,μη με παρεξηγησετε, αλλά εσείς είστε φυσιολογικός;
-Χαχα,μα φυσικά άνθρωπε μου,είμαι απόλυτα φυσιολογικός. Μα πως σας δημιουργήθεικε αυτή η απορία;
-Τιποτα μωρέ, απλά οπως ερχόμουνα λίγο πιο κάτω συνάντησα δυο τυπάδες οι οποίοι έκαναν πως οδηγούσαν μηχανες.
Και κάνει ο τυπας:
-ΩΧ ΜΕ ΦΤΑΣΑΝΕ;;;; Βρρρρρρρρρρρρρρ,βρρρρρρρρρρρρρρρρρρμμμμμμμμμμμ,ΒΡΡ ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡμμμμμμ ΜΠΙΜΠ ΜΠΙΜΠ ΜΠΙΜΠ ΜΠΙΜΠ !!!!

grigris
29/10/2007, 14:37
Τροχονόμος σταματάει ένα φτιαγμένο αυτοκίνητο, τούμπανο, σάυρα κτλ....
Με ύφος λέει στον οδηγό ενώ αρχίζει να γράφει:
-Σπασμένο φλας μπροστά.... Σπασμένο φλας πίσω.... Τρύπια εξάτμηση...Σε βλέπω μέχρι στιγμής, γυρω στα 250 ευρω....
-Δεν με ενδιαφέρουν τα λεφτά... Πες μου απλά πότε θα ειναι έτοιμο...

Band(age)it
29/10/2007, 14:42
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
29/10/2007, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigris
Τροχονόμος σταματάει ένα φτιαγμένο αυτοκίνητο, τούμπανο, σάυρα κτλ....
Με ύφος λέει στον οδηγό ενώ αρχίζει να γράφει:
-Σπασμένο φλας μπροστά.... Σπασμένο φλας πίσω.... Τρύπια εξάτμηση...Σε βλέπω μέχρι στιγμής, γυρω στα 250 ευρω....
-Δεν με ενδιαφέρουν τα λεφτά... Πες μου απλά πότε θα ειναι έτοιμο...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
29/10/2007, 20:43
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Respect
29/10/2007, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigris
Ήταν κάποτε ένας πιλότος κ πετούσε πάνω απο μια ζούγκλα....
Αλλα ξαφνικά το αεροπλάνο κάτι παθαίνει κ κάνει αναγκαστική προσγείωση μέσα σε αυτήν.
Αφού καταφέρνει να βγει απο τα συντριμια του αεροπλάνου ζωντανός,το επόμενο που έπρεπε να κάνει ήταν να μάθει που ακριβώς βρισκόταν..
Αρχίζει λοιπόν κ 100 μέτρα πιο κάτω βλέπει έναν τυπα πάνω σε ένα δεντρο ο οποίος έκανε πως οδηγούσε μηχανή,κ του λέει
- Συγγνώμη κύριε,
-Βρρρ,βρουμμμμμ,βββρρρρρρ,ββρρρρουμ,μπιπ-μπιπ
-Συγγνώμη κύριε,να σας ρωτήσς κάτι;
Αυτός εξακολουθουσε κ έκανε ότι οδηγούσε μηχανη κ υπεθεσε τελικα ότι έπεσε σε τρελλό....
Συνεχίζει λοιπον κ 50 μετρα πιο κάτω βλέπει έναν ακόμη τυπα ο οποίος έκανε κ αυτός ότι οδηγουσε μηχανή κ μαλιστα με μεγάλη ταχύτητα.
Προσπαθει πάλι κ λέει:
-Συγγνώμη κύριε να σας κάνω μια ερώτηση;
-Βρρρρ,βρρρρρρ,βρρρρρρρρρρρρρμμ,ΜΠΙΜΠ_ΜΠΙΜΠ_ΜΠΙΜΠ
-Κύριε;
Τι να κάνει απεγνωσμένος προχωράει πιο κάτω κ μετα απο 50 ακόμη μέτρα. Βλεπει ενα ΤΥΠΑ αραγμένο πάνω σε ένα δεντρο, διαβαζε εφημερίδα κ δίπλα του είχε την καρύδα με το χυμό...πολυ κουλ τυπος, είπε ο πιλότος απο μέσα του, και τον ρωτάει:
-Συγγνωμη κύριε;
Κατεβαζει ο τυπας την εφημερίδα,βγάζει το γυαλί και του απανταει:
-Παρακαλώ, τι θα θέλατε;
-Δοξα το θεο, λέει, βρήκα έναν νορμαλ ανθρωπο....Επιτέλους. Να σας ρωτησω,μη με παρεξηγησετε, αλλά εσείς είστε φυσιολογικός;
-Χαχα,μα φυσικά άνθρωπε μου,είμαι απόλυτα φυσιολογικός. Μα πως σας δημιουργήθεικε αυτή η απορία;
-Τιποτα μωρέ, απλά οπως ερχόμουνα λίγο πιο κάτω συνάντησα δυο τυπάδες οι οποίοι έκαναν πως οδηγούσαν μηχανες.
Και κάνει ο τυπας:
-ΩΧ ΜΕ ΦΤΑΣΑΝΕ;;;; Βρρρρρρρρρρρρρρ,βρρρρρρρρρρρρρρρρρρμμμμμμμμμμμ,ΒΡΡ ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡμμμμμμ ΜΠΙΜΠ ΜΠΙΜΠ ΜΠΙΜΠ ΜΠΙΜΠ !!!! Αυτό που λες δεν έγινε στη ζούγκλα αλλά στην ευθεία της Θήβας και ο τυπάκος άμα θες να ξέρεις είχε ένα Τdm 900!!!
:mad:

costas81
30/10/2007, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigris
Τροχονόμος σταματάει ένα φτιαγμένο αυτοκίνητο, τούμπανο, σάυρα κτλ....
Με ύφος λέει στον οδηγό ενώ αρχίζει να γράφει:
-Σπασμένο φλας μπροστά.... Σπασμένο φλας πίσω.... Τρύπια εξάτμηση...Σε βλέπω μέχρι στιγμής, γυρω στα 250 ευρω....
-Δεν με ενδιαφέρουν τα λεφτά... Πες μου απλά πότε θα ειναι έτοιμο...

:lol: :lol: :lol: :lol:

LsKostas
04/11/2007, 22:38
και τα 2 πρωτα:beer: :lol: :bawl: :lol:

devil's animal
05/11/2007, 07:29
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

makis206
05/11/2007, 07:57
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

perastikos
05/11/2007, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigris
Τροχονόμος σταματάει ένα φτιαγμένο αυτοκίνητο, τούμπανο, σάυρα κτλ....
Με ύφος λέει στον οδηγό ενώ αρχίζει να γράφει:
-Σπασμένο φλας μπροστά.... Σπασμένο φλας πίσω.... Τρύπια εξάτμηση...Σε βλέπω μέχρι στιγμής, γυρω στα 250 ευρω....
-Δεν με ενδιαφέρουν τα λεφτά... Πες μου απλά πότε θα ειναι έτοιμο...


:lol: :lol: :lol: