PDA

View Full Version : I proti mou fora se pista...: )



zuki1000k5
29/10/2007, 16:48
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria mesa se pista(pista megaron 28/10)...:D Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos...:confused: Imoun sto group ton arxarion k pali oloi me pernagane san stamatimeno!!Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:

Cpt. Haddock
29/10/2007, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:

sto lykeio, oute pou ti thymomaste :lol: :lol: :lol:

OldMan
29/10/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
sto lykeio, oute pou ti thymomaste :lol: :lol: :lol:
emas sto Gymnasio ...!!! :winka:

(to eksataksio ...) :wave2:

GIXXERAKIAS
29/10/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
sto lykeio, oute pou ti thymomaste :lol: :lol: :lol: Tοσο παλια ε???:lol: :lol:

Γιαννιο μην αγχωνεσαι,ησουν ψαρωμενος ακομα και γω μην νομιζεις οτι θα τα παω καλυτερα την πρωτη φορα μεσα σε πιστα!(αμην και ποτε:sad: )Θα βελτιωθεις σιγα σιγα,ειδικα οταν παρει και οφιλος σου το δικο του θα μαθετε ο ενας απο τον αλλο.:winka: :wave2:

sniper
29/10/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria mesa se pista(pista megaron 28/10)...:D Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos...:confused: Imoun sto group ton arxarion k pali oloi me pernagane san stamatimeno!!Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:

Μπορείς να χαλαρώσεις.... Πολλοί απο τους αρχάριους που ήταν μαζί σου, έχουν μπεί αρκετές φορές στα Μέγαρα και είναι παλιοί γνώριμοι....

Επίσης, το μηχανάκι σου δεν ειναι και το πιο εύκολο για την συγκεκριμένη πίστα. Με λίγα λόγια, εχεις δρόμο μπροστά σου

idi
29/10/2007, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
...Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???


ναι και ναι! (φιλικα στο λεω και χωρις να σε ξερω)

καθως εκανες το πρωτο βημα καιρος να συνεχισεις ετσι. η πιστα ειναι σχολειο

καλο ειναι αν μπορεις να κανεις και τα μαθηματα του 0-300 (riding school και CSS)

:beer: :beer: :beer: :beer:

road spirit
29/10/2007, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria mesa se pista(pista megaron 28/10)...:D Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos...:confused: Imoun sto group ton arxarion k pali oloi me pernagane san stamatimeno!!Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:
Φυσιολογικό ειναι. Όπως ειπε ο sniper, θέλει δουλειά

OldMan
29/10/2007, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
οταν παρει και ο φιλος σου το δικο του θα μαθετε ο ενας απο τον αλλο.:winka: :wave2:
Λίγο gay δεν ακούγεται ??? :blush:

likos600
29/10/2007, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria mesa se pista(pista megaron 28/10)...:D Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos...:confused: Imoun sto group ton arxarion k pali oloi me pernagane san stamatimeno!!Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:
ΑΑ εσύ είσουν που έκανες έναν γύρο σε 20 λεπτά??:rotflmao:

Θέλει Υπομονή και λάστιχα!!!!
Άντε καλή αρχή:a55:

GIXXERAKIAS
29/10/2007, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Λίγο gay δεν ακούγεται ??? :blush: Εγω φταιω που απευθυνθηκα για βοηθεια ρε!:mad:

:rotflmao: :rotflmao:

Τελος παντων αυτο που ειπα στον zuki ισχυει και παραισχυει,αν πηγαινουν μαζι με καποιον φιλο του ακολουθει ο ενας τον αλλο και "διαβαζουν"καλυτερα την πιστα.Εγω τα εχω παρατηρησει με το φιαλαρακι μου γενικα στον δρομο οτι εχουμε βελτιωθει παρα πολυ παρεα σε βολτες με σκοπο το στριψιμο.:winka:

Akatanomastos
29/10/2007, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria. Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos... Imoun sto group ton arxarion Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???


Αρχικά δημιουργήθηκε από
GIXXERAKIAS


Γιαννιο μην αγχωνεσαι,ησουν ψαρωμενος ακομα και γω μην νομιζεις οτι θα τα παω καλυτερα την πρωτη φορα (αμην και ποτε:sad: )Θα βελτιωθεις σιγα σιγα,ειδικα οταν σε παρει και ο φιλος σου θα μαθετε ο ενας απο τον αλλο.:winka: :wave2: [/B]
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Μπορείς να χαλαρώσεις.... Πολλοί απο τους αρχάριους που ήταν μαζί σου, έχουν "μπεί" αρκετές φορές, είναι παλιοί γνώριμοι....

Επίσης, "το μηχανάκι" σου δεν ειναι και το πιο εύκολο . Με λίγα λόγια, εχεις δρόμο μπροστά σου


Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Φυσιολογικό ειναι. Όπως ειπε ο sniper, θέλει δουλειά


Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Λίγο gay δεν ακούγεται ??? :blush: <---------------------- i foni tis logikis sto forum
:a23:


Αρχικά δημιουργήθηκε από likos600
ΑΑ εσύ είσουν που έκανες 20 λεπτά??

Θέλει λάδι και Υπομονή !!!!
Άντε καλή αρχή:a55:


Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Εγω φταιω που απευθυνθηκα για βοηθεια ρε!:mad:

:rotflmao:

Τελος παντων αυτο που ειπα στον zuki ισχυει ,αν πηγαινουν μαζι με καποιον φιλο του "ακολουθει" ο ενας τον αλλο καλυτερα.Εγω τα εχω με ενα φιλαρακι μου, και εχουμε βελτιωθει παρα πολυ παρεα:winka:


:lol: :wave2:

kornis
29/10/2007, 21:45
re paidia exw mia aporia

gia ta ridding school kai to califirnia superbike school (css)
xreiazomai diplwma???

zuki1000k5
29/10/2007, 21:52
Diladi na min anisixo e??Ksero ontos oti exo dromo mprosta mou kai tha prospathiso na parakolouthiso k ta mathimata tou c.s.s...
Pantos katalavaina oti mporousa na mpo me parapano xiliometra se kapoies strofes apla mias k itan proti fora eipa na min to parakano...:a55:

T.R.E
29/10/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria mesa se pista(pista megaron 28/10)...:D Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos...:confused: Imoun sto group ton arxarion k pali oloi me pernagane san stamatimeno!!Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:


Δεν θες να μαθεις...:cry: :cry:


Αφου σ'αρεσε και πιθανοτατα θα ξαναπας,για να μπορεις να απολαυσεις το μηχανακι σου χωρις αγχος κανε μια κινηση και παρε ενα σετακι πολυεστερικα των 350-400 ?...Θα τα βγαλουν τα λεφτα τους να εισαι σιγουρος... :) :)


Ασε την ολοσωμη και τα Ohlins για λιγο πιο μετα...:D :D

zuki1000k5
29/10/2007, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δεν θες να μαθεις...:cry: :cry:


Αφου σ'αρεσε και πιθανοτατα θα ξαναπας,για να μπορεις να απολαυσεις το μηχανακι σου χωρις αγχος κανε μια κινηση και παρε ενα σετακι πολυεστερικα των 350-400 ?...Θα τα βγαλουν τα λεφτα τους να εισαι σιγουρος... :) :)


Ασε την ολοσωμη και τα Ohlins για λιγο πιο μετα...:D :D

Ti ennoeis oti tha ta vgaloun ta lefta tous???Oti tha peso diladi?:eek: :eek:

Esena pos itan i proti sou fora se pista?Pes,dn tha gelaso...:cool:

T.R.E
29/10/2007, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Ti ennoeis oti tha ta vgaloun ta lefta tous???Oti tha peso diladi?:eek: :eek:

Esena pos itan i proti sou fora se pista?Pes,dn tha gelaso...:cool:


Αμα πεσεις θα κοψει πλαισιο οποτε τα πλαστικα θα ειναι το λιγοτερο που θα σε ενδιαφερει...:rotflmao: :rotflmao:

Γνωμη μου ειναι καλου κακου ενα σετακι πολυεστερικα δεν παει ποτε χαμενο,και εχεις και τα μαμα πλαστκα (δεν θες να μαθεις τιμες σε περιπτωση που χρειαστεις :cry: :cry: ) σαν καινουρια οταν θελησεις να το πουλησεις καποια στιγμη...

road spirit
29/10/2007, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kornis
re paidia exw mia aporia

gia ta ridding school kai to califirnia superbike school (css)
xreiazomai diplwma???
αν θυμάμαι καλά, στα χαρτιά που συμπληρώνεις κάπου ζητά και τον αριθμό διπλώματος, οπότε ...

ας απαντήσει και κάποιος που το έχει πιο πρόσφατο

mako
30/10/2007, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kornis
re paidia exw mia aporia

gia ta ridding school kai to califirnia superbike school (css)
xreiazomai diplwma???

ΝΑΙ χρειαζεσαι.-

mako
30/10/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Εγω φταιω που απευθυνθηκα για βοηθεια ρε!:mad:

:rotflmao: :rotflmao:

Τελος παντων αυτο που ειπα στον zuki ισχυει και παραισχυει,αν πηγαινουν μαζι με καποιον φιλο του ακολουθει ο ενας τον αλλο και "διαβαζουν"καλυτερα την πιστα.Εγω τα εχω παρατηρησει με το φιαλαρακι μου γενικα στον δρομο οτι εχουμε βελτιωθει παρα πολυ παρεα σε βολτες με σκοπο το στριψιμο.:winka:

Εσυ να σταματησεις, γιατι θα ειδοποιησω για τον ΠΛΑΣΤΗ!!!!

GIXXERAKIAS
30/10/2007, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Εσυ να σταματησεις, γιατι θα ειδοποιησω για τον ΠΛΑΣΤΗ!!!! Σσσσσ!!!Ο πλαστης κοιμαται και ειμαι μεσα στο site ινκογκνιτο!:look: :blush:

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

zolotas
30/10/2007, 00:54
παντα θα υπαρχει πιο γρηγορος οδηγος ........και με μπουρουχα μηχανη:D

gcrook
30/10/2007, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5

Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...


Ελα ρε εσυ ησουν αυτος; :rotflmao: :rotflmao:

(μολις περιεγραψες το 20% του κοσμου που συμμετεχει σε τρακντεις)
:wave2:

Stelth
30/10/2007, 06:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
.............................................
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:

Ίδια με τη δικιά σου αλλά σε πολύ χειρότερα
Καταρχάς μπήκαμε την ίδια μέρα 28/10/07 μπήκα και εγώ για πρώτη φορά και ναι σε είδα. Ήσουν δίπλα μου πριν μπεις πίστα μιας και είχα αφήσει τη μηχανή στην είσοδο και αν δεν κάνω λάθος ήταν άλλο ένα GSXR 1000 μαύρο.
Πάντως τα πήγες μια χαρά και σίγουρα πολύ καλυτέρα από εμένα, αλλά μας χρειάζονται οπωσδήποτε τα μαθήματα του 0300. Όσο για το CSS δεν ξέρω, Αυτό είναι στην κρίση και στις απαιτήσεις του καθενός από εμάς.
Εγώ μπήκα με τους Ducatisti "desmo owners club" στο τέλος για ένα 20αλεπτο. Multistrada 1000 Κόκκινο. Ήταν τέλεια μπορώ να πω, αν βεβαία εξαιρέσεις τα στραβά που έγιναν, ξύσιμο μπότας, μπλοκάρισμα πίσω τροχού, έξοδος στην Κ1.
ΚΑΙ ΝΑΙ! ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΟ MULTISTRADA ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΟΥΡΑΔΑ ΣΤΗΝ Κ1
Μπήκα πίστα για πρώτη φορά χωρίς κανένας να μου δείξει οτιδήποτε.
Σίγουρα θέλω μαθήματα του 0300 και πιθανόν μετά για CSS αλλά σίγουρα του 0300 πρώτα.

Cpt. Haddock
30/10/2007, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kornis
re paidia exw mia aporia

gia ta ridding school kai to califirnia superbike school (css)
xreiazomai diplwma???

Βασικά για να οδηγήσεις στο δρόμο χρειάζεσαι δίπλωμα... :rolleyes:


αλλά γιατί ν' ασχολούμαστε με λεπτομέρειες :wave2:

DimST
30/10/2007, 09:50
Πρώτη φορά και για ΄μένα... στράβωσαν οι Σέρρες και αποφάσισα να κάνω το βήμα για Μέγαρα.
Δεν ήμουν στους αρχάριους κατόπιν προτροπής φίλων αλλά είμαι ευχαριστημένος τηρουμένων των αναλογιών (μηχανάκι k4 limited με μαμά κουστούμια).
ΜΗΝ στεναχωριέσαι και μη νοιώθεις άσχημα!
Και στο δικό μου γκρούπ υπήρχαν πολύ γρηγορότεροι αναβάτες με πολύ υποδεέστερα μηχανάκια... δε λέει κάτι αυτό.
Στη πίστα μπαίνεις για να ευχαριστηθείς τη μοτοσυκλέτα σου σε ρυθμούς που δύσκολα θα πιάσεις στο δρόμο με ασφάλεια... και μετά να βελτιωθείς.

Σου προτείνω ανεπιφύλακτα να παρακολουθήσεις κάποιο σχολείο... css ή riding school... και μετά θα δείς πόσο καλύτερα θα περνάς στη πίστα και πόσο πιο ασφαλής οδηγός θα γίνεις...
Μην πιέζεσαι, απλά κοίτα να το ευχαριστιέσαι... και πιάσε και καμμια κουβέντα με κάποιον που πάει πιο γρήγορα, νομίζω θα είναι χαρά τους να σου πούν 5 βασικά πραγματάκια ;)

:beer: :beer:

kornis
30/10/2007, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Loipon paidia exthes eixa tin proti mou empeiria mesa se pista(pista megaron 28/10)...:D Apla trelathika!!!Itan teleia pragmatika!!Exo enan provlimatismo omos...:confused: Imoun sto group ton arxarion k pali oloi me pernagane san stamatimeno!!Eimai toso kouladi i einai fisiologiko gia proti fora???:confused:
Mporei merikoi apo esas na me eidate(mauro gsxr 1000 k6,aspro kranos Shark,dainese forma)
ara tha exete mia apopsi...
Esas pos itan i proti sas fora???:confused:

Htan kai o aderfos mou ekei,sto groop ton arxarion me ena Kawasaki ZX 6R '07 me polyesterika (Aspro moutro prassini oura) kai i proti tou fora itan to Sabbato sto 0300 riding school.Exei ksetrelathei.:eyepop: O k_pappous einai an ton kserei kapoios giati merikes fores grafei sto foroum.:wave2:

lamoun
30/10/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από kornis
Htan kai o aderfos mou ekei,sto groop ton arxarion me ena Kawasaki ZX 6R '07 me polyesterika (Aspro moutro prassini oura) kai i proti tou fora itan to Sabbato sto 0300 riding school.Exei ksetrelathei.:eyepop: O k_pappous einai an ton kserei kapoios giati merikes fores grafei sto foroum.:wave2:

Τον είδα στο RS, και μου έκανε εντύπωση που ήταν με πολυεστερικά!!

:beer: