PDA

View Full Version : Gnwmi gia lastixa!



P70
29/10/2007, 19:50
Hallo paides!
Loipon eftase i wra gia allagi elastikwn (gia R6 milame)kai thelw na akousw tin gnwmi sas se ena thema!
Exw ena gnwsto pou exei ena cbr600f sto opoio eixe valei kainourgia ta michelin me tin haraksi twn 2ct alla ta apla(nomizw pilot power,tha sas valw fwto ayrio pou tha ta dw kai apo konta)
kai ta exei xrisimopiimena molis 500-1000 xlm alla trakare kai ektote i mixani kathete...
exei enan xrono akinisias loipon alla sxedon kainourgia...exoun kserathei kai einai axrista i einai kali agora? akouw gnwmes!

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

gixxerpap
29/10/2007, 19:56
εξαρταται που εχει παρατημενη τη μηχανη.....αν ειναι στο δρομο......προφανως και ειναι σχεδον αχρηστα....

υπαρχει και ενα αλλο θεμα....λεγεται οτι αν ενα λαστιχο ειναι φορεμενο σε μια μηχανη και ολον αυτο το καιρο και δεχεται το βαρος της μοτοσυκλετας συνεχομενα στο ιδιο σημειο, -οντας σε ακινησια-, παθαινει ζημια....

P70
29/10/2007, 20:07
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
[B]εξαρταται που εχει παρατημενη τη μηχανη.....αν ειναι στο δρομο......προφανως και ειναι σχεδον αχρηστα....

Itan se synergeio akinito...oti simainei ayto...den kserw kata poso ta "etrwge" o ilios...

tha ithela kai opoios apanta na mou leei tin gnwmi tou an gia tin timi ayti tha ta eperne!
:beer: :beer: :beer:

mako
29/10/2007, 22:46
Ισχυει αυτο που εχει γραφτει παραπανω! Αν το μηχανακι το ειχε στο διπλο stand, ειναι τελειως διαφορετικο, απο το να παταει στο εδαφος, οπως αν ηταν στο δρομο η σε κλειστο χωρο. Το βασικοτερο ομως ειναι η ημερομηνια παραγωγης, αν λοιπον ξεπερναει τα 3 χρονια καλυτερα να το αφησεις, χωρις να σημαινει οτι θα εχεις σιγουρο προβλημα. Παιζει ρολο πως οδηγεις. Διαβαζοντας R6, φανταζομαι οτι το ''πας''!!!!

mako
29/10/2007, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
[B]εξαρταται που εχει παρατημενη τη μηχανη.....αν ειναι στο δρομο......προφανως και ειναι σχεδον αχρηστα....

Itan se synergeio akinito...oti simainei ayto...den kserw kata poso ta "etrwge" o ilios...

tha ithela kai opoios apanta na mou leei tin gnwmi tou an gia tin timi ayti tha ta eperne!
:beer: :beer: :beer:

Ποια τιμη??????????

P70
30/10/2007, 08:13
Oups!
really sorry!
100 eyropoula thelei!!!!

S705
30/10/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Ισχυει αυτο που εχει γραφτει παραπανω! Αν το μηχανακι το ειχε στο διπλο stand, ειναι τελειως διαφορετικο, απο το να παταει στο εδαφος, οπως αν ηταν στο δρομο η σε κλειστο χωρο. Το βασικοτερο ομως ειναι η ημερομηνια παραγωγης, αν λοιπον ξεπερναει τα 3 χρονια καλυτερα να το αφησεις, χωρις να σημαινει οτι θα εχεις σιγουρο προβλημα. Παιζει ρολο πως οδηγεις. Διαβαζοντας R6, φανταζομαι οτι το ''πας''!!!!



Τι το κάνει ?:confused: :confused:


Το πάει?:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


Το μόνο που ξέρω ότι πάει ο φίλος μου ο P70 είναι κανένα γράμμα.



Όχι δεν δουλεύει στα ελτα με το R:lol: :lol: :lol: :lol:






Και γιατί τον κάνω παρέα? θα μου πείτε


Εεεεε είμαι κάλος άνθρωπος

S705
30/10/2007, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
Oups!
really sorry!
100 eyropoula thelei!!!!



Αντε τραβά πάτρα βρε



Από αυτά που έχεις θα είναι πολύ καλυτέρα




Και μάζεψε κανένα φράγκο για ένα σετ νέα

αντε

P70
31/10/2007, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
Τι το κάνει ?:confused: :confused:


Το πάει?:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


Το μόνο που ξέρω ότι πάει ο φίλος μου ο P70 είναι κανένα γράμμα.



Όχι δεν δουλεύει στα ελτα με το R:lol: :lol: :lol: :lol:






Και γιατί τον κάνω παρέα? θα μου πείτε


Εεεεε είμαι κάλος άνθρωπος


Min akoute kapoion o opoios prepei na spasei tin 5i tou(den exei anakalifthei i 6i akoma!!!!)
gia na piasei osa i deytera mou...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

S705
01/11/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
Min akoute kapoion o opoios prepei na spasei tin 5i tou(den exei anakalifthei i 6i akoma!!!!)
gia na piasei osa i deytera mou...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





Δεν μας είπες όμως

Την σπας την δευτέρα σου ή κάνεις την κοτούλα???

P70
01/11/2007, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
Δεν μας είπες όμως

Την σπας την δευτέρα σου ή κάνεις την κοτούλα???

kala...an tis spaw??
poios?egw?
o anthropos pou exei piasei 180 stin agiou dimitriou...
kai 170 anamesa stis 2 plateies spiti mou kai spiti sou...!

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

S705
02/11/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
kala...an tis spaw??
poios?egw?
o anthropos pou exei piasei 180 stin agiou dimitriou...
kai 170 anamesa stis 2 plateies spiti mou kai spiti sou...!

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


Σε τσάκωσα ρε πουστη.




Άρα παραδέχεσαι ότι είσαι καγκουρας




Βλέπετε όλοι σας ?


Μην τον κάνετε παρέα είναι ………..



Κακό παιδί

McGyver
02/11/2007, 14:01
P70 και S705 υπάρχουν και τα p.m.'s, emails, MSN κλπ για να συνομιλείτε κατ' ιδίαν...

Φιλικά,

Θωμάς