PDA

View Full Version : Μονο Για Κρητικους !(ΚΛΟΠΗ)



jskf16
30/10/2007, 22:55
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ , ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ , ΜΠΑΣ
ΚΑΙ.........ΦΙΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΕΞΗΣ(ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Σήμερα το πρωϊ που κατεβηκα να παρω την μηχανή να πάω δουλεία ...ανακαλυψα οτι δεν ημουν καλος ιδιοκτητης με τις ακραπες μου κ αποφασισαν να πάνε σε άλλον ιδιοκτητη.

Θα παρακαλούσα τα παιδια που είναι κυρίως στην Κρητη να έχουν στα υποψιν τους για 2 ακραπες, η αριστερη έχει ξυστεί στο αυτοκόλλξτο κ λειπει ενα μικρό κομματι. Πιθανον τα καλα αυτα παιδια να πανε να τις πουλησουν σε άλλο μέρος της Κρητης γι άυτο παρακαλω αν μπορείτε να ριχνετε καμια ματια. Βέβαια το γεγονός οτι δεν προλαβαν να παρουν ολο το σετ κ αφησαν τις προκτασεις που πάνε στον λαιμο, μάλλον θα χρησιμοποιηθού για τελικα σε άλλες μοτο. Επίσης "ξεχασαν" ή τους έπεσε το ενα απο τα 4 συνδετηρακια με το σημα του σκορπιου. Οπότε μπρεί να ανιχνευθει κ απο αυτο (αν δλδ δειτε να εχει διαφορερτικο το ενα συνδετηρακι της εξατμισης). Τουλαχιστον αν δεν τις βρω να βρω τα παιδια να ερθουν να πάρουν κ τα υπολοιπα κ το συνδετηρα.

ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΙΤΕ PM ΜΕ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

MikeG
30/10/2007, 23:06
Σε τι μηχανάκι μπαίνουν τα τελικά?

jskf16
30/10/2007, 23:11
TDM 900 , λεγεται εκει οτι , αφου πήραν μονο τα τελικά τοτε θα "φορεθουν" σε KTM !

MikeG
30/10/2007, 23:12
Πρέπει να ήταν σβούροι που λέμε..Δε νομίζω να τις πουλάνε & δε νομίζω να είναι εκτός Χανίων. Τσέκαρε συνεχώς τα TDM και δώσε βάση στα σβούρικα.. Εύχομαι να τις βρεις σύντομα.

:wave2:

jskf16
30/10/2007, 23:15
ειπα το παιδι ειναι απο ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

MikeG
30/10/2007, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από jskf16
ειπα το παιδι ειναι απο ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Δε το πρόσεξα ρε μεγάλε.. Τότε ισχύουν τα αντίστοιχα λοιπόν για εδώ στο Ηράκλειο. Θα ρίξω σύρμα και στους δικούς μου να το ξέρουν αν δουν κάτι.

:wave2:

jskf16
30/10/2007, 23:17
πραγματικα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Akatanomastos
30/10/2007, 23:40
mipos ta pire o allos pou thelei na afksisei tin teliki to tdm?:D

kali tixi sto psaksimo paidia:wave2:

liakaros
30/10/2007, 23:48
Μαλιστα ωραια πραγματα...

Τι να πω ρε Γιαννη...θα εχω και γω το νου μου και θα το πω σε οσους μπορω...

Εμενα τις προαλλες προσπαθησαν να μου ξηλωσουν το αριστερο προβολακι της μηχανης και ηταν και παρκαρισμενη στη μεση της αγορας,μπροστα στα ματια μου...το θρασος εχει ξεπερασει καθε οριο...

Λεωνίδας
30/10/2007, 23:59
τι λέτε ρε παιδιά άρχισαν τέτοια και εκεί :confused:

καραμπίνα με χοντρό αλάτι
:mad: :mad: :mad:

liakaros
31/10/2007, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
τι λέτε ρε παιδιά άρχισαν τέτοια και εκεί :confused:

καραμπίνα με χοντρό αλάτι
:mad: :mad: :mad:

Αρχισαν...υπηρχαν...

Ξερω γω ρε Λεων...

Μακαρι τουλαχιστον να μεινουν μονο στα περιφερειακα και να μην αρχισουν να σηκωνουν ολοκληρα τα μηχανακια..

makis206
31/10/2007, 07:44
Μακάρι να βρεθούν οι εξατμίσεις του φίλου σου Γιάννη !

Λεώ αυτά δυστυχώς γίνονται και εδώ αρκετά χρόνια τώρα, δεν είναι τόσο συχνά τα φαινόμενα όμως υπάρχουν, εμ τι νόμιζες, μόνο στις ζωοκλοπές θα μέναμε οι Ευρωπαίοι ;:lol:

:beer:

Tropeas
31/10/2007, 08:16
"Ευρώπη"
ρε και η Κρήτη....

mourgakos
31/10/2007, 10:11
εχω κλαψει.....γιαααααα πολλεεεεεεεες εξατμισεις εχω κλαψει,αλλα δεν ε χουν ρθει.....
αμα αρχισουν και εκει τα παρατραγουδα ........χεσ ε μεσα.
εχω χασει ετσι τελικα.......και πατητηρια.............και πλαστικα.............και λαιμους.........
και μανιβελα.......και ντεποζιτο.........και τιμονι..........
δεν την επαιρναν ολοκληρη ,να ειχα παρει τωρα αλλο τζαμαουα?:mad:

DrIoannis
31/10/2007, 12:19
Θα έχω το νου μου και από εδώ μεριά.

Nikoskazer2000
31/10/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μαλιστα ωραια πραγματα...

Τι να πω ρε Γιαννη...θα εχω και γω το νου μου και θα το πω σε οσους μπορω...

Εμενα τις προαλλες προσπαθησαν να μου ξηλωσουν το αριστερο προβολακι της μηχανης και ηταν και παρκαρισμενη στη μεση της αγορας,μπροστα στα ματια μου...το θρασος εχει ξεπερασει καθε οριο...

:eek: :eek: :eek:
Μλκ μου! Έχουν ξεφύγει τελείως λέμε!
Ηλία βάλτην στο γκαράζ που έχετε και βάλε + συναγερμό.