PDA

View Full Version : boithia gia agora VFR



tzesika123
01/11/2007, 19:46
paidia geia sas psaxno gia metaxeirismeno VFR ti prepei na prosexo? kai kati allo afoy oloi lene oti einai foveri mixani giati dn kykloforoyn tosa polla?

sparco
02/11/2007, 07:04
γιατι κοριτσι μου στην ελλαδα ολοι ειμαστε αγωνιζομενοι κ μονο με σουπερσπορτ συμβιβαζομαστε.
αμα δεν εχουμε το Κ7 να παμε καφετερια η σουπερμαρκετ η μερα παει στραβα.
κατι θα της λειπει παντα.
δεν βλεπεις ποσα ss πουλιουνται με 0 χλμ σχεδον..:lol:
στον ελληνα αρεσει να κοπανιεται κ να αυτομαστιγωνεται.να πηγαινει μια βολτουλα με το ss κ μετα απο 100χλμ να ποναει ολο του το κορμι.
ασε που ουτε να χαζεψει το τοπιο μπορει..
τσπ στην ελλαδα μονο ειναι παρεξηγημενη μοτο η VFR.επειδη ημουν εξωτερικο καμποσα χρονια η μοτο αυτη κυκλοφορει παρα πολυ κ εχει πολλους φαν.
ειναι απιστευτη μοτο κ πανεμορφη.κ δεν αλλαζει καθε λιγο κ λιγακι επειδη βγηκε καινουργιο γραναζι.
κ φυσικα δεν ειναι τυχαιο που καθε χρονο ειναι παντα στις τρει πρωτες θεσεις των sport touring κ αξιοπιστιας.
οσο για το μεταχει που ψαχνεις οσο λιγοτερα χλμ εχει τοσο το καλυτερο για εσε.
:wave2:

sparco
02/11/2007, 08:49
γιατι κοριτσι μου στην ελλαδα ολοι ειμαστε αγωνιζομενοι κ μονο με σουπερσπορτ συμβιβαζομαστε.
αμα δεν εχουμε το Κ7 να παμε καφετερια η σουπερμαρκετ η μερα παει στραβα.
κατι θα της λειπει παντα.
δεν βλεπεις ποσα ss πουλιουνται με 0 χλμ σχεδον..:lol:
στον ελληνα αρεσει να κοπανιεται κ να αυτομαστιγωνεται.να πηγαινει μια βολτουλα με το ss κ μετα απο 100χλμ να ποναει ολο του το κορμι.
ασε που ουτε να χαζεψει το τοπιο μπορει..
τσπ στην ελλαδα μονο ειναι παρεξηγημενη μοτο η VFR.επειδη ημουν εξωτερικο καμποσα χρονια η μοτο αυτη κυκλοφορει παρα πολυ κ εχει πολλους φαν.
ειναι απιστευτη μοτο κ πανεμορφη.κ δεν αλλαζει καθε λιγο κ λιγακι επειδη βγηκε καινουργιο γραναζι.
κ φυσικα δεν ειναι τυχαιο που καθε χρονο ειναι παντα στις τρει πρωτες θεσεις των sport touring κ αξιοπιστιας.
οσο για το μεταχει που ψαχνεις οσο λιγοτερα χλμ εχει τοσο το καλυτερο για εσε.
:wave2:

catmaster
02/11/2007, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
paidia geia sas psaxno gia metaxeirismeno VFR ti prepei na prosexo? kai kati allo afoy oloi lene oti einai foveri mixani giati dn kykloforoyn tosa polla?

Καλή γενική κατάσταση εμφανισιακά (όχι σημάδια , σπασμένα πλαστικά , αλυσιδογράναζα , δίσκοι...), και μηχανολογικά να το πας οπωσδήποτε σε μηχανικό που να ξέρει αυτού του είδους τα μηχανάκια .... Γενικώς τα μηχανάκια αυτά έχουν πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και δεν προβληματίζουν τους ιδιοκτήτες τους ...

Να προτιμήσεις τελευταία μοντέλα με ABS. Γενικά VFR κυκλοφορούν αρκετά (περισσότερα έξω) , αλλά επειδή οι άνθρωποι που τα έχουν είναι κατασταλαγμένοι στην αγορά τους και γνωρίζουν τι κάνει το μηχανάκι ... δεν τα μοστράρουν σε καφετέριες στην Αθήνα και για λόγους φθοράς και για λόγους ευκολίας . Κυκλοφορούν κυρίως σε ταξίδια και έχουν ένα δεύτερο μηχανάκι για μέσα στην πόλη....

Πάντως , γνώμη μου είναι, ότι αν δεν έχεις προηγούμενη εμπειρία από μοτοσυκλέτα και το θες μόνο για Αθήνα και κοντινά ταξιδάκια να δεις κάτι άλλο ... όμορφο είναι αλλά παραμένει μια μοτοσυκλέτα 200 + κιλών ...

tzesika123
02/11/2007, 09:24
eyxaristo sparco exeis vfr mipos? to apofasisa ayto tha paro,mporo na doso mexri 8000 eyro,mexri posa xiliometra les oti einai kala?

tzesika123
02/11/2007, 09:26
catmaster den to thelo mono gia athina alla kai gia boltes ektos polis,pisteyeis dld oti den tha mporo na to odigiso?odigoysa xr 600 prin gia 3 xronia

catmaster
02/11/2007, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
catmaster den to thelo mono gia athina alla kai gia boltes ektos polis,pisteyeis dld oti den tha mporo na to odigiso?odigoysa xr 600 prin gia 3 xronia

Καμία σχέση το XR με το VFR ... για πόλη .... εγώ XR250R έχω και στην πόλη είναι μανούλα .. εύκολο στην κίνηση και στο χαμό, πανάλαφρο, δεν κωλώνει σε πεζοδρόμια και λακκούβες ....

Το VFR είναι άλλη μηχανή ... για sport - touring δουλειά ... να φορτώσεις τα πραγματάκια σου , να βγείς από την βουή της πόλης και να πας μακριά ...

Απ΄ότι κατάλαβα πρέπει να το φτάνεις άνετα το VFR (αν έφτανες το XR) ... το βάρος του στην κίνηση θα σε προβληματίσει όμως...

ruyjin
02/11/2007, 10:34
κατ΄αρχην καλημερα και απο μενα

χαχαχαχα
μολις ειδα το ποστ θυμηθηκα τη διαφιμιση πριν μερικα χρονια για μια εκθεση αυτοκινητου:
autobianchi σε φαναρι μαζι με ferrari...
ανοιγει το παραθυρο ο οδηγος απο το autobianchi και ρωταει:

''ρε φιλαρακι, σου εχει βγει καλο αυτο???
γιατι δε βλεπω να κυκλοφορουν και πολλα στο δρομο!!! ''
χαχα
κορυφαια διαφημιση!!!

πλακα κανω για να μη παρεξηγηθω κι ολας

λοιπον, στο θεμα μας...

το εχω 2μιση χρονια και ειναι του 2002 μοντελο με ABS
το βρηκα με 2000χλμ και του εχω κανει 35000χμ απροβληματιστα
στην αρχη ελεγα οτι θα το εχω μονο για εκτος πολης και να παρω ενα μικρο για μεσα στην πολη
τελικα κινουμε με το VFR καθε μερα
προβληματιζει στα στενα δρομακια μονο λογω κλιπ-ον και κυριως το καλοκαιρι που σε συνθηκες κινησης+ζεστη ζεσταινεται για πλακα

για ταξιδι δε μπαινω καν στον κοπο να σχολιασω, ειναι σουπερ
ισως οπως πολυ εχουνε πει, θα θελανε να εχει καμια 20αρια αλογακια παραπανω, αλλα πιστεψε με μπορουμε και ζουμε με 100 αλογακια τροχο ανετα :)

τωρα με 8000€ στο χερι μπορει να βρεις πολυ καλο και με λιγα χλμ μιας και ολα τα μεταχειρισμενα πλεον τα βρισκεις σε πολυ καλες τιμες.

εγω χωρις να εχω κοιταξει κατι, θα ελεγα οτι ενα μοντελο του '04, '05 μεχρι 20.000χλμ
ειναι πολυ καλη επιλογη

αν βρεις κατι συγκεκριμενο πες μας .....

αντε και καλως ηρθες!!!

αααααα,
και το μοναδικο χρωμα που αξιζει να κοιταξεις ειναι ενα....
μη τα ξαναλεμε........

:D

black is beautifull

tzesika123
02/11/2007, 14:36
eyxaristo ryuin isoyn poly katatopistikos exeis vfr etsi?thelete kopela stis boltes sas?

ruyjin
02/11/2007, 15:01
αν εχω VFR!!!
δε φαινεται και απο το αβαταρ!!
:))))

εδω που τα λεμε εχω καιρο να παμε βολτα...
αλλα που θα παει θα κανονιστει και αυτη.... ακουτε παιδες από Σέρρες και λοιπά!!!!

βασικα κοιτα ότι προσεχεις σε καθε μεταχειρισμενο μηχανακι
και παρτο
μπορει να ειναι βαρυ όταν ειναι σταματημενο, αλλα στην οδηγηση δε σου φαινεται το βαρος του, οποτε μη το φοβηθεις
αν και οταν οδηγεις μηχανακι παντα θα πρεπει να φοβασαι λιγο για να προσεχεις περισσοτερο

και ο,τι αλλο θες ρωτας
υπαρχουν πολλα παιδια που εχουν VFR και μπορουν να σε διευκολυνουν σε αποριες

Sui Generis!!!
ειμαστε και γειτονια... :)


αντε και καλες αγορες!

tzesika123
02/11/2007, 19:46
eyxaristo ryuin perna apo to magazi na ta poyme apo konta filia

sparco
02/11/2007, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
eyxaristo sparco exeis vfr mipos? to apofasisa ayto tha paro,mporo na doso mexri 8000 eyro,mexri posa xiliometra les oti einai kala?
ειχα τζεσι αλλα την αποχωριστηκα για την F4 του tampurini.την δευτερη στην ελλαδα.λολ..
τα ταξιδακια μου τα κανω πλεον με μια 950 ΚΤΜ να μπαινω κ σε κανα μονοπατι.
για τα χλμ αν μπορεις να βρεις καμια γυρω στα 10χχλμ εισαι σουπερ.
το εργαλειο δεν δειχνει το βαρος του.τσουλαει τελεια.κ στριβει σουπερ.
χτυπα το,θα σε η μοναδικη στην ελλαδα με βεφα!:cool:

tzesika123
02/11/2007, 21:14
thanks sparco ayto tha kano

SOL-VFR-VTEC
03/11/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
[B.. ακουτε παιδες από Σέρρες και λοιπά!!!!
υπαρχουν πολλα παιδια που εχουν VFR και μπορουν να σε διευκολυνουν σε αποριες
[/B]


MA POU EINAI OLOS AFTOS O KOSMOS ME TA VFRERIA:confused: :confused: ...OEO


ALA MOU DE......MIPOS TSAKOTHIKAN..STHN LIMNH PLASTIRA?????

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

tzesika123
03/11/2007, 19:14
xaxaxaxaaxa oraia eikona,paidia vrika ena kokkino vfr 2004 me 40000 xiliometra kai to paidi zitaei 8500 eyro to exo dei apo konta kai einai mia xara emfanisiaka,polla then zitaei omos?

sparco
03/11/2007, 21:38
para polla.
check this bb!
nomizv einai super!
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=47794

vassilis88
03/11/2007, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sparco
ειχα τζεσι αλλα την αποχωριστηκα για την F4 του tampurini.την δευτερη στην ελλαδα.λολ..

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

φωτος p l e a s e . ...........


111038

ruyjin
05/11/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
MA POU EINAI OLOS AFTOS O KOSMOS ME TA VFRERIA:confused: :confused: ...OEO


ALA MOU DE......MIPOS TSAKOTHIKAN..STHN LIMNH PLASTIRA?????

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

οχι ρε συ Τακη
απλα δεν εντεξαμε τοσο μεγαλη συγκινηση !!!

:lol: :lol:

ruyjin
05/11/2007, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
xaxaxaxaaxa oraia eikona,paidia vrika ena kokkino vfr 2004 me 40000 xiliometra kai to paidi zitaei 8500 eyro to exo dei apo konta kai einai mia xara emfanisiaka,polla then zitaei omos?

ειναι πραγματι ερκετα
παντως επειδη θα δεις για μεταχειρισμενο ισως χρειαστεις να κανεις συμβιβασμο στο χρωμα
μακαρι να βρεις το κοκκινο που θες, αλλα πρωτα κοιτα να σε συμφερει σαν αγορα και μετα το χρωμα

:wave2:

hornet
05/11/2007, 11:52
χαχαχαχ κοκκινο εεε???


Νασουλη τα χουμε πει και ειδες πως αντιδρα το αντιθετο φυλο στο κοκκινο!!!!

Το 8500 αμα ειναι τελειως μαμα δεν αξιζει εαν εχει αρκετα εξτρα πανω κατι παει και ερχεται

italian red!!

ruyjin
05/11/2007, 11:55
ακουσες για κοκκινο και εμφανιστηκες Σταθη !!!
χαχαχα


αλλα........
black is beautifull



:D

kyriakosVFR
05/11/2007, 20:55
Καλα ρε παιδια δεν ειπαμε οτι πουλαω το δικο μου???
Μετα σου λεει ο Νασος γιατι χαθηκαμε...
2004 20000 χλμ ABS καινουρια λαστιχα της εβαλα προχτες
τιμη: 9500?


111196

tzesika123
05/11/2007, 21:13
re paidia eipame kokkino thelo

zolotas
05/11/2007, 21:34
μην κολλας στο χρωμα ρε φιλε , ημαρτοννννννννννννννν

tzesika123
05/11/2007, 21:42
re file me vlepeis gia filo?

gregorgeous89
05/11/2007, 22:19
Εντάξει ο Γιώργος δεν προσέχει λεπτομέρειες!

ruyjin
06/11/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kyriakosVFR
Καλα ρε παιδια δεν ειπαμε οτι πουλαω το δικο μου???
Μετα σου λεει ο Νασος γιατι χαθηκαμε...
2004 20000 χλμ ABS καινουρια λαστιχα της εβαλα προχτες
τιμη: 9500?

αφου ειπαμε οτι ΔΕ θα το πουλησεις :lol:

παλι μου τη λες ρε Κυριακο !!!
:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

βαζω λαστιχα και με τη πρωτη λιακαδα............ κανονιστε

αιντε :D

ruyjin
06/11/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Εντάξει ο Γιώργος δεν προσέχει λεπτομέρειες!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kyriakosVFR
06/11/2007, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
αφου ειπαμε οτι ΔΕ θα το πουλησεις :lol:



Ετσι τη βλεπω και εγω τη δουλεια ....
Δηλαδη εαν ειχα καταληξει σε καποιο αλλο μηχανακι , θα το ειχα παρει μεχρι τωρα....αλλα
επειδη και η βεφα μου κανει τα κεφια και πανω απο ολλα μου αρεσει να την καμαρωνω

:sun: :sun:

γι'αυτο και "συζουμε" ακομα:D .

kostasdirt
08/11/2007, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
re file me vlepeis gia filo? ΧΑ ΧΑ καλό! λοιπόν να το πάρεις το VFR να έχουμε και κοπέλα αναβάτη στην επόμενη πανελλήνια VFR...

gregorgeous89
09/11/2007, 00:19
Που μάλλον θα γίνει την άνοιξη...

VFoR_VEngines
09/11/2007, 02:10
Καλώς μας όρισες Τζέσικα - γιατί σίγουρα θα πάρεις VFR , δεν χωράει αμφιβολία «και γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε ;-) . Εγώ το πήρα για διάφορους λόγους , ο κυριώτερος δε : η ομορφιά του ;-) Το χρησιμοποιώ ως comuter ( καθημερινό μηχανάκι πόλης ) - όπως και ο Ρουϊγίν , μάλλον είμαστε οί μόνοι ;-) - και για ταξίδια , απλά , μέσ' στην πόλη τά προβλήματα πού είπε ο Ρουϊγίν υπάρχουν . Εγώ π.χ. έπεσα προχθές ( πλαγιασμένος με πολύ λίγα χιλιόμετρα κι έσβησε η μηχανή ) . Τη δεδομένη στιγμή το μηχανάκι ζύγιζε περίπου 250 κιλά . Προσπάθησα να την κρατήσω αλλά είχα και τά χάλια μου και δεέν τά κατάφερα . Αν ήταν 200 τά κιλά δεν θα την είχα αφήσει να πέσει κάτω όμως . Ευτυχώς έσπασε μόνο μια βίδα . Και το άλλο με την θερμοκρασία το καλοκαίρι ψιλοπροβληματάκι αλλά μόνο για το δεξί πόδι ;-) το βεντιλατερ τραβάει τον αέρα από αριστερά ;-) Το θέμα είναι όμως ότι μόλις την συνηθίσεις τη μηχανή θα συμπεριφέρεσαι σαν οδηγείς παπί μές στην πόλη γιατί αν πρόσεξες το σχήμα της είναι πολύ στενή και περνάει ( περίπου ) άνετα ανάμεσα στα συνοστισμένα αυτοκίνητα - τουλάχιστο έτσι κάνω εγώ . Τώρα για τά 8 χιλιάρικα πού λές , κανείς δεν ξέρει τά οικονομικά σου καλύτερα από σένα , αλλά η συμβουλή μου είναι : δώσε τα 8 αν τά έχεις και τά υπόλοιπα 4 με δόσεις ( κάποιος στην Αθήνα τά πουλάει 11990 καί κάνει και άτοκες δόσεις ) και πάρε το ολοκαίνουργιο . Υπάρχουν ΠΑΡΑ πολλοί λόγοι για να κάνεις κάτι τέτοιο και μόνο ένας για να μην το κάνεις , τά χρήματα ( κοινώς το ζόρι ) . Όσον αφορά το χρώμα , οφείλω να ομολογήσω Τζέσικα , η επιλογή σου είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ ;-) . Προχθές πού είχαμε πάει για καφέ με τον Γρηγόρη ( Gregorgeous89 ) τά είχαμε βάλει δίπλα-δίπλα φυσικά και ήρθανε και κάτσανε δυό κοπέλες ακριβώς μπροστά στα μηχανάκια μας . Και οί δυό τους κοιτάγανε συνέχεια το «κοκκινάκι» ;-) ( ναι ναι Creg , that's the truth ;-) Έ , εδώ πού τά λέμε , κάτι παραπάνω ξέρουν οί γυναίκες από ομορφιά ! Πάρ’ αυτά ( σοβαρά τώρα ) σ' ότι χρώμα και να το πάρεις ( προσωπική μου γνώμη αλλά καλά εστιασμένη ) είναι απλά ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ !
Οπότε να το ξαναπώ για μία ακόμη φορά ( εξ' ού και η επανάληψη μήτηρ της μαθήσεως ;-) καλώς μας όρισες Τζέσικα !

tzesika123
10/11/2007, 11:17
paidia eyxaristo poly gia tis symboyles sas ,exo brei ena kokkino toy 2004 me kapoia pragmata extra kai 20000 xiliometra 7500 eyro,to eida apo konta kai to koitakse kai filos mixanikos toy aderfoy moy kai eipe oti einai ok,to pazareyei o aderfos moy gia 7000 metroitis,elpizo mesa stin ebdomada na nai diko moy,filia

devil's animal
10/11/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
paidia eyxaristo poly gia tis symboyles sas ,exo brei ena kokkino toy 2004 me kapoia pragmata extra kai 20000 xiliometra 7500 eyro,to eida apo konta kai to koitakse kai filos mixanikos toy aderfoy moy kai eipe oti einai ok,to pazareyei o aderfos moy gia 7000 metroitis,elpizo mesa stin ebdomada na nai diko moy,filia



:a013: :a013: :a013: :a013:

ruyjin
12/11/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
paidia eyxaristo poly gia tis symboyles sas ,exo brei ena kokkino toy 2004 me kapoia pragmata extra kai 20000 xiliometra 7500 eyro,to eida apo konta kai to koitakse kai filos mixanikos toy aderfoy moy kai eipe oti einai ok,to pazareyei o aderfos moy gia 7000 metroitis,elpizo mesa stin ebdomada na nai diko moy,filia

ελα βρε
μπραβο, καλες αγορες και παντα με συνεση ο δεξιος καρπός :D
το οποιο παντα δεν ειναι ευκολο μιας και ο V ο ρημαδης εχει απιστευτο ηχο :evil:

και απο κοντα για τα καλοριζικα!!!

:wave2:

gregorgeous89
26/11/2007, 01:21
tzesika εάν στο avatar σου έχεις δικιά σου photo στην επόμενη πανελλήνια θα έχουμε τουλάχιστον 100 συμμετοχές... :p :p :p
Την πήρες τελικά?

zolotas
26/11/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
tzesika εάν στο avatar σου έχεις δικιά σου photo στην επόμενη πανελλήνια θα έχουμε τουλάχιστον 100 συμμετοχές... :p :p :p
Την πήρες τελικά?

ναι ειναι πραγματικη η φωτο ........εκανα ενα κονε και μιλησα προσωπικα μαζι της .:wave2:






































απο την μεση και κατω το αβαταρ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ .................:lol:

zolotas
26/11/2007, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από VFoR_VEngines
. Προχθές πού είχαμε πάει για καφέ με τον Γρηγόρη ( Gregorgeous89 ) τά είχαμε βάλει δίπλα-δίπλα φυσικά και ήρθανε και κάτσανε δυό κοπέλες ακριβώς μπροστά στα μηχανάκια μας .

........κερασατε τα κοριτσια καφε ρε γυφτοι ??? η ναχαμε να λεγαμε ?????:lol:

gregorgeous89
27/11/2007, 17:11
.......κερασατε τα κοριτσια καφε ρε γυφτοι ??? η ναχαμε να λεγαμε ?????


...Και την άλλη φορά θα φέρουν και μια φίλη τους για αυτό στείλε σε pm το νέο σου τηλέφωνο. Άντε ούτε γκόμενα να ήσουν.
Α θέλω να έρθω και από το μαγαζί!

tzesika123
27/11/2007, 23:15
kalhspera synadelfoi,pote me gnorises zolota?

gregorgeous89
27/11/2007, 23:23
pote me gnorises zolota?
Μην του δίνεις σημασία θα τον συνηθίσεις σιγά σιγά :D
Τι γίνετε με την μηχανή?

ruyjin
28/11/2007, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tzesika123
kalhspera synadelfoi....

αρα το παρελαβες
βαλε ρε συ καμια φωτο να το χαρουμε

εχουμε κι εμεις αλλα ποτε δε χορταινουμε να το βλεπουμε!!!
:smokin:

:wave2:

costas81
28/11/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
αρα το παρελαβες
βαλε ρε συ καμια φωτο να το χαρουμε

εχουμε κι εμεις αλλα ποτε δε χορταινουμε να το βλεπουμε!!!
:smokin:

:wave2:


113256

VFoR_VEngines
30/11/2007, 02:23
........κερασατε τα κοριτσια καφε ρε γυφτοι ??? η ναχαμε να λεγαμε ?????


Καί τό 'λεγα εγώ ότι κάτι είχαμε ξεχάσει ρέ νά πάρει η οργή... Μά όλα εγώ πρέπει νά τά θυμάμαι τέλος πάντων? ( Γιά ποιό λόγο είπαμε έγινε ό πόλεμος ? ) ;-)p