PDA

View Full Version : Σταμπα Moto.gr



necromayhem
02/11/2007, 15:39
Που θα μπορεσω να βρω τη σταμπα του MOTO.GR. Τη θελω να φτιαξω μπλουζακι

kakofonixx
02/11/2007, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Που θα μπορεσω να βρω τη σταμπα του MOTO.GR. Τη θελω να φτιαξω μπλουζακι
ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ FATES WARNING???
ω ρε μαναμ!
λεγε πληροφοριες που και ποτε!!!!

σορι για το σπαμ.... :blush:

μονο να μην ειναι σαν την τελευταια φορα που τους ειδα στην υδρογειο γιατι ηταν απογοητευση

Sapadak
02/11/2007, 16:07
Αυτο δεν σου κανει?


110929

675
02/11/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Που θα μπορεσω να βρω τη σταμπα του MOTO.GR. Τη θελω να φτιαξω μπλουζακι

πηγαινε και ψαξε στις προτασεις-σχολια ενα παρομοιο θρεντακι..
εκει λεει που να πας για να την φτιαξεις:wave2:

SUPERMARIO
02/11/2007, 16:19
:cool:


110932

necromayhem
02/11/2007, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ FATES WARNING???
ω ρε μαναμ!
λεγε πληροφοριες που και ποτε!!!!

σορι για το σπαμ.... :blush:

μονο να μην ειναι σαν την τελευταια φορα που τους ειδα στην υδρογειο γιατι ηταν απογοητευση

19 Νοεμβριου στο Gagarin205. 25 ευρω το εισητηριο. Ποτε τους ειχες δει στην υδρογειο? Εγω τους ειδα 2 φορες μεχρι τωρα και ειναι γ@μ@τοι

necromayhem
02/11/2007, 16:29
Ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα ειναι μικρες αυτες οι φωτος. Χρειζομαι μια με καλη αναλυση για να φτιαξω τη μπλουζα.

675
02/11/2007, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα ειναι μικρες αυτες οι φωτος. Χρειζομαι μια με καλη αναλυση για να φτιαξω τη μπλουζα.

ρε τραβα στις προτασεις - σχολια που σ ειπα!!:wave2:

Cpt. Haddock
02/11/2007, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα ειναι μικρες αυτες οι φωτος. Χρειζομαι μια με καλη αναλυση για να φτιαξω τη μπλουζα.

Θα πας στον Mr Copy, Θεμιστοκλεους (κάτι...) στα Εξαρχεια, εχει αυτός τη σταμπα του μοτο

:wave2:

necromayhem
02/11/2007, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Θα πας στον Mr Copy, Θεμιστοκλεους (κάτι...) στα Εξαρχεια, εχει αυτός τη σταμπα του μοτο

:wave2:

Μιλησα με τον Mr Copy και του ζητησα να μου τη στειλει με mail. Μου ειπε οτι ειναι πολυ μεγαλη και δεν γινεται. Θα παω και απο κει. Σε περιπτωση που αρνηθει να τη δωσει τι γινεται? Εχει καποιου ειδους αποκλειστικοτητα?

necromayhem
02/11/2007, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
πηγαινε και ψαξε στις προτασεις-σχολια ενα παρομοιο θρεντακι..
εκει λεει που να πας για να την φτιαξεις:wave2:

Ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα θα τη φτιαξω σε ενα φιλο μου τη μπλουζα

Χωμάτινος
02/11/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Μιλησα με τον Mr Copy και του ζητησα να μου τη στειλει με mail. Μου ειπε οτι ειναι πολυ μεγαλη και δεν γινεται. Θα παω και απο κει. Σε περιπτωση που αρνηθει να τη δωσει τι γινεται? Εχει καποιου ειδους αποκλειστικοτητα?

πΛάκα με κάνεις; Αποκλειστικότητα σε τί; σε ξένο logo;

project.breeze
02/11/2007, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Μιλησα με τον Mr Copy και του ζητησα να μου τη στειλει με mail. Μου ειπε οτι ειναι πολυ μεγαλη και δεν γινεται. Θα παω και απο κει. Σε περιπτωση που αρνηθει να τη δωσει τι γινεται? Εχει καποιου ειδους αποκλειστικοτητα?




Πόσο μεγάλη είναι επιτέλους αυτή η στάμπα και δεν μπορεί να την βάλει σε e-mail,πλάκα μας κάνει;Παπαριές σου λέει για να πας από κει και να σε ψήσει να πάρεις από κει μπλουζάκι

SUPERMARIO
02/11/2007, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
Ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα θα τη φτιαξω σε ενα φιλο μου τη μπλουζα






φιλε μου παρε τις σταμπες που σου εστειλα με ενα "flasaki" πηγαινε σε ενα οποιοδηποτε μαγαζι που κανει αυτη την δουλεια και θα σου την φτιαξει.
ολα πια ψηφιακα τα κανουν.
δεν χρειαζεται να εχει "καλουπι" το μαγαζι την συγκεκριμενη σταμπα για να σου την φτιαξει.

SUPERMARIO
02/11/2007, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Πόσο μεγάλη είναι επιτέλους αυτή η στάμπα και δεν μπορεί να την βάλει σε e-mail,πλάκα μας κάνει;Παπαριές σου λέει για να πας από κει και να σε ψήσει να πάρεις από κει μπλουζάκι






την στελνει μαζι με το μπλουζακι γιαυτο δεν χωραει στο e-mail :D

necromayhem
02/11/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
φιλε μου παρε τις σταμπες που σου εστειλα με ενα "flasaki" πηγαινε σε ενα οποιοδηποτε μαγαζι που κανει αυτη την δουλεια και θα σου την φτιαξει.
ολα πια ψηφιακα τα κανουν.
δεν χρειαζεται να εχει "καλουπι" το μαγαζι την συγκεκριμενη σταμπα για να σου την φτιαξει.

ψηφιακα θα τη φτιαξω αλλα ειναι μικρη η φωτο και οταν μεγενθυνθει θα χασει πολυ. Παντως αν εχεις τη συγκεκριμενη φωτο σε καλη αναλυση κανε ενα κοπο και στειλ'τη μου με mai. thanx

necromayhem
02/11/2007, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
την στελνει μαζι με το μπλουζακι γιαυτο δεν χωραει στο e-mail :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SUPERMARIO
02/11/2007, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
ψηφιακα θα τη φτιαξω αλλα ειναι μικρη η φωτο και οταν μεγενθυνθει θα χασει πολυ. Παντως αν εχεις τη συγκεκριμενη φωτο σε καλη αναλυση κανε ενα κοπο και στειλ'τη μου με mai. thanx





λυπαμαι αλλα δεν εχω αλλη.:a35:

necromayhem
02/11/2007, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
λυπαμαι αλλα δεν εχω αλλη.:a35:

:(

Julius
02/11/2007, 21:01
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
[/QUOTE

File steile mou to email sou me pm na stis steilo piso se morfi etimi gia typoma


:wave2:

project.breeze
03/11/2007, 10:37
Julius δεν μπορείς να τις ανεβάσεις κάπου ώστε να μπορούμε και εμείς ανά πάσα στιγμή να βγάλουμε μπλουζάκια ή οτιδήποτε άλλο;:wave2:

necromayhem
03/11/2007, 16:01
Ας δωσουν αδεια οι admins να ανεβει η σταμπα καπου να μπορουμε ολοι να την εχουμε