PDA

View Full Version : ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ Klr??????????



panavour
02/11/2007, 19:34
Τωρα τελευταια μ εχει πιασει παλιμπαιδισμος ( το να γυρνας στην παιδικη σου ηλικια ) και λεω να πουλησω τον λησταρχο (BANDIT 600) και να ξαναγυρισω στην παιδικη μου μοτοσυκλετιστικη ηλικια που ειχα enduro.
Moυ εχει γυαλισει δε, (μικρο παιδι ειπαμε ) το KLR 650 (ειναι και προσφορα).
Μπας και το εχει κανεις να μας πει γνωμες????
Η μηπως να κρατησω τον ληστη και να μην σκεφτομαι κακα πραγματα οπως χωματα και ερημες ακρογιαλιες??????


ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ (που λεει και ο ΒΕΓΓΟΣ)

:hypnotize :hypnotize :look: :look:

apav
02/11/2007, 20:06
Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να δώσεις κάτιτις παραπάνω και να αγοράσεις κάποιο άλλο ψεκαστό μοντέλο και όχι το στοκ KLR του 2004. Σκέψου το οικονομικά (συντήρηση, κατανάλωση) και οικολογικά (πάλι κατανάλωση). +500? είχε δώσει ο dirtbird; Το έχει και η sober σε sm. :wave2:

panavour
02/11/2007, 21:29
Απο τις αθροες απαντησεις καταλαβα.Αμα θες να μαθεις για Κουλουρι,ρωτα τον κουλουρα στην γωνια. :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

apav
02/11/2007, 21:40
Υπομονή, μόνο δύο ώρες πέρασαν. Άσε που είναι κλειστή η αντιπροσωπεία για το πάρεις τέτοια ώρα. :p

marulis
02/11/2007, 21:49
Τώρα που μπήκε η σομπερ να κρατήσουμε το θρεντ ψηλά να το δει να σου πει :lol: :rotflmao: :lol:



:look: :look: :look: :look:

sober
02/11/2007, 22:02
ΛΕποοοον.....


Το μοτο τα χωνει και στους ΚΤΜ και ασ'τους να λενε!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Σοβαρα τωρα...

Για εντουρο χλωμο σε κοβω 8α σου πεσει κομματακι βαρυ ... αλλα κανει για ταξιδιωτικο (διελευσεις) αλλα μη φανταστεις τιποτα πολυ δυσβατο ...

Αργο ειναι...(να λεμε και του στραβου το δικιο...) ηρεμο (αμα καταφερεις να το λαμπαδιασεις εμενα γραψε μου...)...ανετο...σκυλι...

Βασικα ειναι ενα μηχανακι εργατης...που κανει τα παντα και συμφερει

και μη ξεχναμε οτι ειναι μονοκυλινδρο δηλ. οτι καλυτερο για την Ελλαδουλα μας ... επαρχιακο δικτυο...στροφουλες και ομορφες εικονες...

Με αυτο το μοτο 8α ταξιδευεις δε 8α κοπανιεσαι...

Αντιλαβου???

:lol: :wave2:


Τα γκαζια και την πολυστροφια του ληστη σου ξεχασε τα...απλα 8α γνωρισεις τη ροπη...:winka:

Επισης εγω το ΚΛΡ το εχω γνωρισει μονο ως μοταρντ...τωρα αν του βαλεις αλλα ζαντολαστιχα και γενικως το κανεις ονοφαδικο δεν ξερω τι συμπεριφορα 8α εχει...και πως 8α σου φανει..

panavour
02/11/2007, 22:07
Aπο καταναλωση,σερβις, αξιοπιστια κλπ τι κουλουρια πιανει???? :dizzy:

Akatanomastos
02/11/2007, 22:09
pare ena adventura 640, na to tsitoseis kai allo me eksatmiseis kai alla kolpa pou kanoun oi ktmades, tha pas opou paei to klr kai se pollaaaaaaaaaaaaaaa parapano, tha exei kai dinami na nioseis antras re paidi, kai molis ksek@vloseis vlepoume

sober
02/11/2007, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
Aπο καταναλωση,σερβις, αξιοπιστια κλπ τι κουλουρια πιανει???? :dizzy:

Με 14 λιτρα βγαζω καμια 200αρια χλμ..αρα μεση καταναλωση 7λιτρα τα 100 χλμ..και ναι...8εωρειται αξιοπιστο..εμενα δε μου εχει βγαλει τιποτα τρελλο και το πηρα μεταχειρο..:wave2:

Λεωνίδας
02/11/2007, 23:15
o Oldman πού είναι όταν τον χρειάζεσαι :look: