PDA

View Full Version : Το μεγαλύτερο δηλητηριώδες φίδι στον κόσμο



project.breeze
02/11/2007, 19:54
Ο άνθρωπος είναι τρελλός:eyepop:



King Cobra (http://www.youtube.com/watch?v=x7XY3dMVNhg)

SUPERMARIO
02/11/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ο άνθρωπος είναι τρελλός:eyepop:



King Cobra (http://www.youtube.com/watch?v=x7XY3dMVNhg)





πριν 10 λεπτα το ειδα στο ΣΚΑΙ και επαθα την πλακα μου.αν τον δαγκωνε ποσα min/sec ειχε ζωη ο τυπας:confused:

devil's animal
02/11/2007, 20:01
ε, ενταξει μωρε....
απλα καθημερινα πραγματα!
:hypnotize :hypnotize
:look:
:eek:




:lol: :lol: :lol: :lol:

cityfly
02/11/2007, 20:02
ο άνθρωπος είναι ωραίος

:eyepop:

project.breeze
02/11/2007, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
πριν 10 λεπτα το ειδα στο ΣΚΑΙ και επαθα την πλακα μου.αν τον δαγκωνε ποσα min/sec ειχε ζωη ο τυπας:confused:



Κι εγώ στον ΣΚΑΙ το έβλεπα και είπα να το ψάξω και στο youtube.Έγώ έπαθα πλάκα που μπήκε μέσα στην σπηλιά και λέει:"Κοιτάξτε τί βρήκα!" και είχε στα χέρια του έναν πύθωνα-τίγρη 5 μέτρα και 100 κιλά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
02/11/2007, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ο άνθρωπος είναι ωραίος

:eyepop:

gay post alert!




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
02/11/2007, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ο άνθρωπος είναι ωραίος

:eyepop:
βλαμμένος ναι!







ωραίος δεν θα το ελεγα






















μύτη ειναι αυτή που έχει??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
02/11/2007, 20:18
Πάντως για να μην μπερδευτείτε,ΔΕΝ είναι η βασιλική cobra το πιο δηλητηριώδες φίδι στον κόσμο.Το πιο δηλητηριώδες φίδι στον κόσμο είναι το Inland Taipan που είναι 50-80 φορές πιο δηλητηριώδες από την βασιλική κόμπρα και που το δηλητήριο από ένα μόνο δάγκωμά του μπορεί να σκοτώσει 100 ενήλικες:eyepop:

tai
02/11/2007, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Πάντως για να μην μπερδευτείτε,ΔΕΝ είναι η βασιλική cobra το πιο δηλητηριώδες φίδι στον κόσμο.Το πιο δηλητηριώδες φίδι στον κόσμο είναι το Inland Taipan που είναι 50-80 φορές πιο δηλητηριώδες από την βασιλική κόμπρα και που το δηλητήριο από ένα μόνο δάγκωμά του μπορεί να σκοτώσει 100 ενήλικες:eyepop:

πάντα ειχα απορία οταν το άκουγα αυτό
















ΠΩΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΓΚΏΣΕΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΟΣΑ ΆΤΟΜΑ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
02/11/2007, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
πάντα ειχα απορία οταν το άκουγα αυτό


ΠΩΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΓΚΏΣΕΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΟΣΑ ΆΤΟΜΑ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μη σε νοιάζει



ξέρει αυτό


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SUPERMARIO
02/11/2007, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
πάντα ειχα απορία οταν το άκουγα αυτό
















ΠΩΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΓΚΏΣΕΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΟΣΑ ΆΤΟΜΑ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







γιατι δεν το ρωτας;;;;


110956

tai
02/11/2007, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
γιατι δεν το ρωτας;;;;
αφου είναι κουφά ρε τα φίδια:p

kalesin
02/11/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
αφου είνα κουφά ρε τα φίδια:p


επειδη την ακους εσυ εις διπλουν μολις σε δαγκασουν


:lol: :lol: :lol:

sober
02/11/2007, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
πάντα ειχα απορία οταν το άκουγα αυτό


ΠΩΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΓΚΏΣΕΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΟΣΑ ΆΤΟΜΑ???? :rotflmao: :rotflmao:


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
02/11/2007, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
πάντα ειχα απορία οταν το άκουγα αυτό



ΠΩΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΓΚΏΣΕΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΟΣΑ ΆΤΟΜΑ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μη δεις συζητηση για.... ΦΙΔΙΑ, μεσα και συ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
02/11/2007, 21:58
Ο άνθρωπος είναι πολλά κιλά μαλάκας. :rolleyes:

cityfly
02/11/2007, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ο άνθρωπος είναι πολλά κιλά μαλάκας. :rolleyes:


γιατί;


επειδή κάνει κάτι που εσύ δεν καταλαβαίνεις γιατί το κάνει;

dynogix
02/11/2007, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Το μεγαλύτερο δηλητηριώδες φίδι στον κόσμο

...Είπα και 'γω...:blush: :blush: :D

powerphot
02/11/2007, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
πάντα ειχα απορία οταν το άκουγα αυτό
ΠΩΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΓΚΏΣΕΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΤΟΣΑ ΆΤΟΜΑ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Κατι τέτοια διαβάζω και θυμάμαι ότι έχω καιρό να περάσω απ' το δέλεαρ! :lol: :lol: :lol:

Nostra
02/11/2007, 22:22
τελικά.....










"το σηκώνεις το φίδι?"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

675
02/11/2007, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Κι εγώ στον ΣΚΑΙ το έβλεπα και είπα να το ψάξω και στο youtube.Έγώ έπαθα πλάκα που μπήκε μέσα στην σπηλιά και λέει:"Κοιτάξτε τί βρήκα!" και είχε στα χέρια του έναν πύθωνα-τίγρη 5 μέτρα και 100 κιλά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
02/11/2007, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
γιατί;


επειδή κάνει κάτι που εσύ δεν καταλαβαίνεις γιατί το κάνει;

Ενοχλεί κάποιο πλάσμα στον φυσικό του χώρο, μόνο και μόνο για να δείξει στη κάμερα πόσο μάγκας είναι. Αυτο καταλαβαίνω εγώ.
Εσύ αντιλαμβάνεσαι οτι το κάνει για σπουδαιότερο λόγο ?

tsoukas77
03/11/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ενοχλεί κάποιο πλάσμα στον φυσικό του χώρο, μόνο και μόνο για να δείξει στη κάμερα πόσο μάγκας είναι. Αυτο καταλαβαίνω εγώ.
Εσύ αντιλαμβάνεσαι οτι το κάνει για σπουδαιότερο λόγο ?

Πολυ σωστη οπτικη γωνια.

cityfly
03/11/2007, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ενοχλεί κάποιο πλάσμα στον φυσικό του χώρο, μόνο και μόνο για να δείξει στη κάμερα πόσο μάγκας είναι. Αυτο καταλαβαίνω εγώ.
Εσύ αντιλαμβάνεσαι οτι το κάνει για σπουδαιότερο λόγο ?

εγώ αντιλαμβάνομαι ότι κάνει κάτι που το γουστάρει χωρίς να πειράζει κανέναν, ενοχλεί για λίγο κάποιο πλάσμα στο φυσικό του χώρο, δεν το ναρκώνει για να το μεταφέρει κάπου αλλού και να το εξετάσει, και είναι εκτεθημένος στους όποιους κινδύνους αυτό συνεπάγεται, δεν το χτυπάει και δεν το τραυματίζει, και αν θες προσφέρει, πιθανώς, γνώση για το συγκεκριμένο ζώο στους ανθρώπους που το μελετούν.

τι έπαθε δηλ το φίδι που μια μέρα συνάντησε έναν άνθρωπο στο δάσος;

το πολύ πολύ να λέει στα φιλαράκια του τα φίδια, ρε σεις ήρθε μια χαμούρα που δεν ξέρω και γω πόσο νερό ήπιε και με χάιδευε στο κεφάλι

σιγά

Fireball400
03/11/2007, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ο άνθρωπος είναι τρελλός:eyepop:

Αυτό μπορεί να λέει και αυτός όταν σε βλέπει να τρέχεις με τη μηχανή σου:lol:
Ο καθένας με την τρέλλα του:wacko:

H.A.Balafoutre
03/11/2007, 21:15
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με τους αυστραλούς γενικά.....με τους μεγαλύτερους κροκόδειλες.....κάνουν παρέα.....με τα μεγαλύτερα φίδια κολλητιλίκια.....με τις δυνατότερες μηχανές.... κλέβουν πρωταθλήματα πρωταθλήματα....μήπως φταίει που το νερό όταν τραβάς το καζανάκι ρέει ανέμελο αριστερόστροφα....πάντως κάτι παίζει και δεν παίζονται....

Αλλά σιγά σιγά όπως παρατηρώ όλα τα ντοκυμαντέρ....αρχίζουν και επαναλαμβάνονται. Μήπως φτάνει κι ο καιρός που αρχίζουμε να κουράζουμε τα ζώα. Μήπως να ασχοληθούμε και λίγο με τον άνθρωπο για να τον κάνουμε άνθρωπο σε ανθρωπινό περιβάλλον και να μην στροθοκαμιλίζουμε κοιτώντας απλώς τα άλλα ζώα.....:mad:

GIXXERAKIAS
03/11/2007, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
το πολύ πολύ να λέει στα φιλαράκια του τα φίδια, ρε σεις ήρθε μια χαμούρα που δεν ξέρω και γω πόσο νερό ήπιε και με χάιδευε στο κεφάλι

σιγά

Και φυσικα εκεινα του απαντουν....Μα καλα ποσο νερο μπορει να ηπιε και να σε χαιδευε στο κεφαλι?? :a24: :a21: :a24: :a21:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
04/11/2007, 11:06
αντε τωρα που τα βρηκανε να κανονισουνε και για κανα καφε....:a31:

@byr0n +1:wave2:

LittleJohn
04/11/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με τους αυστραλούς γενικά.....με τους μεγαλύτερους κροκόδειλες.....κάνουν παρέα.....με τα μεγαλύτερα φίδια κολλητιλίκια.....με τις δυνατότερες μηχανές.... κλέβουν πρωταθλήματα πρωταθλήματα....μήπως φταίει που το νερό όταν τραβάς το καζανάκι ρέει ανέμελο αριστερόστροφα....πάντως κάτι παίζει και δεν παίζονται....

Αλλά σιγά σιγά όπως παρατηρώ όλα τα ντοκυμαντέρ....αρχίζουν και επαναλαμβάνονται. Μήπως φτάνει κι ο καιρός που αρχίζουμε να κουράζουμε τα ζώα. Μήπως να ασχοληθούμε και λίγο με τον άνθρωπο για να τον κάνουμε άνθρωπο σε ανθρωπινό περιβάλλον και να μην στροθοκαμιλίζουμε κοιτώντας απλώς τα άλλα ζώα.....:mad:

:lol: :lol: Σωστή η παρατήρηση για τους Αυστραλούς...Αλλά ο συγκεκριμένος είναι Νότιο Αφρικανός, κοινώς Αφρικανέρ ...

cityfly
04/11/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Και φυσικα εκεινα του απαντουν....Μα καλα ποσο νερο μπορει να ηπιε και να σε χαιδευε στο κεφαλι?? :a24: :a21: :a24: :a21:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a013: :a013: :a013: :a013:

adam_tsouk
04/11/2007, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
εγώ αντιλαμβάνομαι ότι κάνει κάτι που το γουστάρει χωρίς να πειράζει κανέναν, ενοχλεί για λίγο κάποιο πλάσμα στο φυσικό του χώρο, δεν το ναρκώνει για να το μεταφέρει κάπου αλλού και να το εξετάσει, και είναι εκτεθημένος στους όποιους κινδύνους αυτό συνεπάγεται, δεν το χτυπάει και δεν το τραυματίζει, και αν θες προσφέρει, πιθανώς, γνώση για το συγκεκριμένο ζώο στους ανθρώπους που το μελετούν.

τι έπαθε δηλ το φίδι που μια μέρα συνάντησε έναν άνθρωπο στο δάσος;

το πολύ πολύ να λέει στα φιλαράκια του τα φίδια, ρε σεις ήρθε μια χαμούρα που δεν ξέρω και γω πόσο νερό ήπιε και με χάιδευε στο κεφάλι

σιγά

μπορω ΑΒΙΑΣΤΑ να συμφωνησω:lol:

:wave2:

H.A.Balafoutre
12/11/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
:lol: :lol: Σωστή η παρατήρηση για τους Αυστραλούς...Αλλά ο συγκεκριμένος είναι Νότιο Αφρικανός, κοινώς Αφρικανέρ ...


Ε μα πια μας μπερδεύουν κιόλας......:rotflmao:

costas81
13/11/2007, 18:46
:a014: