PDA

View Full Version : Ανταλλακτικά & βελτίωση για Honda Bros κανείς;;;



gas_liosia
05/11/2007, 12:07
Ψάχνω μπροστά δισκόπλακα για HONDA Bros 400 και ψυγείο. Έχει υπόψιν κανείς τίποτα για καινούργια ή μεταχειρισμένα; Επίσης, γνωρίζει κανείς αν οι κύλινδροι του 650cc κάνουν στο 400cc; Έχω σκοπό να το πειράξω λίγο...

red_monster
07/11/2007, 18:50
H αποψη μου είναι να πάρεις ένα 650 σε χαμηλη τιμή, ακόμα και χωρις πινακίδες και να βγάλεις τον κινητήρα που κουμπώνει κουτι πάνω στο 400. Δεν ξερω αν ετοιμάζεσαι για ρεκτιφιε, αλλά μην το κάνεις !!! Υπάρχει πιο φτηνός και πιο αξιόπιστος τρόπος


Κάτι άσχετο, τι εξάτμιση φοράς???

KeLeYTiS
07/11/2007, 21:37
Φιλος με μπρος400αρι μου ειπε οτι ο Γαλαιος στην Πειραιως εχει δισκοπλακα μπροστα καινουρια με 60 ευρω

Πιστευω χρησιμη πληροφορια γιατι ξερω τουλαχιστον 5 μπρος που χρειαζονται δισκοπλακα μπροστα :lol:

gas_liosia
07/11/2007, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
H αποψη μου είναι να πάρεις ένα 650 σε χαμηλη τιμή, ακόμα και χωρις πινακίδες και να βγάλεις τον κινητήρα που κουμπώνει κουτι πάνω στο 400. Δεν ξερω αν ετοιμάζεσαι για ρεκτιφιε, αλλά μην το κάνεις !!! Υπάρχει πιο φτηνός και πιο αξιόπιστος τρόπος


Κάτι άσχετο, τι εξάτμιση φοράς???


Μια χειροποίητη ελευθέρας φοράω. Ψάχνω για 650 αλλά δεν βρίσκεις εύκολα, έστω και τρακαρισμένο. Θα δω, δεν θέλω να βιαστώ.

Φίλε KeLeYTiS σε ευχαριστώ. Πολύ χρήσιμη η πληροφορία σου, με την πρώτη ευκαιρία θα την πάρω. Να'σαι καλά!

peter86
16/11/2007, 19:47
file mou keleutis
gnwrizeis akribi dieuthinsi gia ton Galaio pou aneferes parapanw????ena til isws????
euxaristw....

KeLeYTiS
16/11/2007, 19:52
Kατεβαινοντας την Πειραιως απο κεντρο

Περνας το Γκαζι

Στο αριστερο σου χερι διπλα ακριβως απο το θρυλικο TESSERA , οχι τηλεφωνο δεν εχω σορυ