PDA

View Full Version : Που πήγε ;;



byron
06/11/2007, 10:32
Αυτή η Γ.Τ.Π. συζήτηση σχετικά με το γαλατικό χωριό που αντιστέκεται στους Ρωμαίους ;; :rolleyes:

Cpt. Haddock
06/11/2007, 10:33
:confused:

Lupo
06/11/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:confused: +:confused: :confused:

sniper
06/11/2007, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αυτή η Γ.Τ.Π. συζήτηση σχετικά με το γαλατικό χωριό που αντιστέκεται στους Ρωμαίους ;; :rolleyes:

Θα την έφαγε ο Οβελίξ..... :rolleyes:

byron
06/11/2007, 10:50
Το γαλατικό χωριό είναι τα Ζωνιανά, που μόνο του αντιστέκεται στις ορδές των Λεγεώνων του ελληνικού κράτους.

Τι δεν καταλαβαίνεται δλδ; :confused:

Cpt. Haddock
06/11/2007, 10:54
υπήρχε ήδη άλλο θρεντ οπότε ο δημιουργός του ζήτησε να ξυριστεί

byron
06/11/2007, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
υπήρχε ήδη άλλο θρεντ οπότε ο δημιουργός του ζήτησε να ξυριστεί

Για το thread που πήγε στις διαμάχες μιλάω, με τις ανεκδιήγητες δηλώσεις που ήταν γροθιά στο στομάχι του ελληνικού πολιτικού συστήματος :lol:

Cpt. Haddock
06/11/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Για το thread που πήγε στις διαμάχες μιλάω, με τις ανεκδιήγητες δηλώσεις που ήταν γροθιά στο στομάχι του ελληνικού πολιτικού συστήματος :lol:


α, ξυρίστηκε κι αυτό...

(είχε κ@υλες η προϊσταμένη :lol: )

siakattackj
06/11/2007, 11:10
"το σύμπαν και η ηλιθιότητα είναι απέραντα.........."

"και δεν είμαι σίγουρος για το σύμπαν........."

λόγια του κυρίου αλβέρτου ένα τούβλο......

όποιος κατάλαβε...... κατάλαβε!!!

...Τέλος...

siakattackj
06/11/2007, 11:12
ότι δε μας αρέσει το ξυρίζουμε.....


ναι ναι ναι.....

έτσι κάνανε στη χούντα.....


ναι ναι ναι......

;)

:wave2:


:beer:


γαμάτο φόρουμ....
και ωραίο τμήμα του το "διαμάχες"


:beer: :beer: :beer:

VanDiemen
06/11/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
"το σύμπαν και η ηλιθιότητα είναι απέραντα.........."

"και δεν είμαι σίγουρος για το σύμπαν........."

λόγια του κυρίου αλβέρτου ένα τούβλο......

όποιος κατάλαβε...... κατάλαβε!!!

...Τέλος...

Παράτα μας καημένε..

byron
06/11/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
γαμάτο φόρουμ....
και ωραίο τμήμα του το "διαμάχες"


Καλά μη τρελλαίνεσαι κιόλας. Καλά του κάνανε και το ξυρίσανε, γιατί η κουβέντα ήταν για τον φούτσο καβάλα.
Θα μπουμε στη διαδικασία να προστατέψουμε τα δικαιώματα των εγκληματιών, παιδόφιλων, κτηνοβατών και λοιπών συντεχνιών απ΄την κρατική καταστολή. :bigcry:
Μπήκαν στην διαδικασία 10-15 άτομα να σου πουν τα αυτονόητα αλλά τσάμπα καίει η λάμπα...

Η παρουσίαση των ζωνιανών λεβεντοκουμπουρομαλάκων ώς ενσάρκωση του Αστερίξ και του Οβελίξ μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρουσα και διασκεδαστική γιαυτό και ρώτησα.

ΥΓ. Μ΄αρέσει που χρησιμοποιείς και το αποφθευγμα του ΑΑ για να δώσεις και βαρύτητα. :lol: :wave2:

Ας ξυριστεί και το παρόν παρακαλώ. :wave2:

Cpt. Haddock
06/11/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
λόγια του κυρίου αλβέρτου ένα τούβλο......

:nono:

λόγια του κυρίου Αλβέρτου μια πέτρα (stein...)

:sad:

sniper
06/11/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono:

λόγια του κυρίου Αλβέρτου μια πέτρα (stein...)

:sad:

Πελεκημένη ή κοτρώνα; Το θέμα είναι σοβαρό.....:rolleyes:

Cpt. Haddock
06/11/2007, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πελεκημένη ή κοτρώνα; Το θέμα είναι σοβαρό.....:rolleyes:

Aν μιλάμε για το κεφάλι του εν λόγω...

Κοτρώνα μεγαλειώδης :lol: :lol: :lol:

fasma
06/11/2007, 17:00
καλά να πάθετε.... γιατί δεν ανοιξατε ένα θέμα αλά Τσεσικα123 φτου και βγαίνω, αλλά κουβεντιάζετε
για τον Οβελιξ και Αστεριξ!! :sick:

project.breeze
06/11/2007, 17:59
Κι εγώ είμαι περίεργος να μάθω γιατί ξυρίστηκε το θέμα;Ο διάλογος ήταν πολύ πιο κόσμιος από πολλά άλλα threads...

fasma
06/11/2007, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Κι εγώ είμαι περίεργος να μάθω γιατί ξυρίστηκε το θέμα;Ο διάλογος ήταν πολύ πιο κόσμιος από πολλά άλλα threads...

ότι δε μας αρέσει το ξυρίζουμε.....


ναι ναι ναι.....

έτσι κάνανε στη χούντα.....


ναι ναι ναι......


γαμάτο φόρουμ....
και ωραίο τμήμα του το "διαμάχες"


:rolleyes:

η απάντηση απο τον siakattackj εμένα με εχει καλύψει.

byron
06/11/2007, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Κι εγώ είμαι περίεργος να μάθω γιατί ξυρίστηκε το θέμα;Ο διάλογος ήταν πολύ πιο κόσμιος από πολλά άλλα threads...

Ο διάλογος μπορεί να ήταν κόσμιος, αλλά το θέμα ήταν ΤΙ ΛΕΣ !!!

Όταν θεωρούμε την εμπορία ναρκωτικών δικαίωμα, την οπλοκατοχή κεκτημένο και την ενέδρα σε αστυνομικούς αντίσταση, η κουβέντα είναι για τον φούτσο και καλά έκανε και ξυρίστηκε.

Όλα έχουν τα όρια τους μαγκες.
Αν γουστάρει κάποιος τέτοιες μαγκιές, το Κόσσοβο 1000 χλμ βόρεια είναι.

filipp0s
06/11/2007, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ο διάλογος μπορεί να ήταν κόσμιος, αλλά το θέμα ήταν ΤΙ ΛΕΣ !!!

Όταν θεωρούμε την εμπορία ναρκωτικών δικαίωμα, την οπλοκατοχή κεκτημένο και την ενέδρα σε αστυνομικούς αντίσταση, η κουβέντα είναι για τον φούτσο και καλά έκανε και ξυρίστηκε.

Όλα έχουν τα όρια τους μαγκες.
Αν γουστάρει κάποιος τέτοιες μαγκιές, το Κόσσοβο 1000 χλμ βόρεια είναι.



+1000

fasma
06/11/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ο διάλογος μπορεί να ήταν κόσμιος, αλλά το θέμα ήταν ΤΙ ΛΕΣ !!!

Όταν θεωρούμε την εμπορία ναρκωτικών δικαίωμα, την οπλοκατοχή κεκτημένο και την ενέδρα σε αστυνομικούς αντίσταση, η κουβέντα είναι για τον φούτσο και καλά έκανε και ξυρίστηκε.

Όλα έχουν τα όρια τους μαγκες.
Αν γουστάρει κάποιος τέτοιες μαγκιές, το Κόσσοβο 1000 χλμ βόρεια είναι.

Αν η συζήτηση ήταν ανάμεσα σε εμένα ,εσένα και άλλα δυο άτομα ας πούμε, σε ένα καφενείο, τι θα γίνονταν? θα μας έλεγες παιδιά κόψτε την κουβέντα ας πούμε ? Πιστεύω πως όχι και απλά δεν θα έπαιρνες μέρος. έτσι εγώ τουλάχιστον θα αντιδρούσα. αλλά δεν αξίζει να το κουράζουμε άδικα το θέμα πλέον.

:wave2:

project.breeze
06/11/2007, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ο διάλογος μπορεί να ήταν κόσμιος, αλλά το θέμα ήταν ΤΙ ΛΕΣ !!!

Όταν θεωρούμε την εμπορία ναρκωτικών δικαίωμα, την οπλοκατοχή κεκτημένο και την ενέδρα σε αστυνομικούς αντίσταση, η κουβέντα είναι για τον φούτσο και καλά έκανε και ξυρίστηκε.

Όλα έχουν τα όρια τους μαγκες.
Αν γουστάρει κάποιος τέτοιες μαγκιές, το Κόσσοβο 1000 χλμ βόρεια είναι.





Αυτή ήταν η 100% λανθασμένη (κατά την γνώμη μου) άποψη του siakattackj.Όλοι οι υπόλοιποι διαφωνούσαμε μαζί του προσπαθώντας να του εξηγήσουμε γιατί είναι λάθος αυτά που λέει και γιατί προσβάλει με αυτά που λέει τους αστυνομικούς αλλά και το κοινό αίσθημα.Πιστεύεις πως η λογοκρισία φέρνει καλύτερα αποτελέσματα;Ποιός λογοκρίνει και γιατί;Με ποιό δικαίωμα;Τι φοβάστε;Έναν που έχει αντίθετη γνώμη από όλους εμάς τους υπολοίπους;Εγώ φοβάμαι περισσότερο αυτόν που διέγραψε το thread πάντως...

byron
06/11/2007, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από fasma
Αν η συζήτηση ήταν ανάμεσα σε εμένα ,εσένα και άλλα δυο άτομα ας πούμε, σε ένα καφενείο, τι θα γίνονταν? θα μας έλεγες παιδιά κόψτε την κουβέντα ας πούμε ? Πιστεύω πως όχι και απλά δεν θα έπαιρνες μέρος. έτσι εγώ τουλάχιστον θα αντιδρούσα. αλλά δεν αξίζει να το κουράζουμε άδικα το θέμα πλέον.

:wave2:

Αν η συζήτηση γινόταν ανάμεσα σε μένα και κάποιους άλλους (όχι φίλους μου), μάλλον θα σηκωνόμουν να έφευγα για να μην τους φέρω τίποτα στο κεφάλι.:D

Το φόρουμ είναι βασικά μοτοσυκλέτας. Συζητάμε και για άλλα, έχοντας κάποια κοινή συνισταμένη. Από εκεί αρχίζουμε και μετά διαφωνούμε όσο θέλουμε.
ΔΕΝ μπορείς να συζητήσεις, για τα δικαιώματα των παιδεραστών, κτηνοβατών, φασιστοειδών, και κάθε λογής σαλταρισμένου.

ΔΕΝ μπορείς να βρείς δικαιολογίες, στις πράξεις κατσικοκλεφτών που στήνουν ενέδρα αλα αντάρτικο στα βουνά, εναντίον της (καλής ή κακής) αστυνομίας που έχουμε. Μήπως τα Ζωνιανά και η Κρήτη τελούν υπό στρατό κατοχής και δεν το ξέρουμε ?

Τα παιδιά του φόρουμ που είναι απ΄την Κρήτη, μιλάνε για την ντροπή που αποτελούν για τους κρητικούς αυτοί οι μάγκες της κλανιάς. Και αντί να εξαγριώνεστε προς τις απόψεις κάποιου που θεωρεί την εκτέλεση ανθρώπων, αντίσταση κατά της αστυνομικής καταπίεσης, κατακρίνετε το σφάξιμο του θέματος? :confused:

Ρε πάτε καλά?

@ project. Αν πρέπει να φοβάσαι κάτι, είναι η διάθεση που δείχνεις να συζητήσεις ότι μαλακία πετάξει ο καθένας. :wave2:

fasma
06/11/2007, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αν η συζήτηση γινόταν ανάμεσα σε μένα και κάποιους άλλους (όχι φίλους μου), μάλλον θα σηκωνόμουν να έφευγα για να μην τους φέρω τίποτα στο κεφάλι.:D

Το φόρουμ είναι βασικά μοτοσυκλέτας. Συζητάμε και για άλλα, έχοντας κάποια κοινή συνισταμένη. Από εκεί αρχίζουμε και μετά διαφωνούμε όσο θέλουμε.
ΔΕΝ μπορείς να συζητήσεις, για τα δικαιώματα των παιδεραστών, κτηνοβατών, φασιστοειδών, και κάθε λογής σαλταρισμένου.

ΔΕΝ μπορείς να βρείς δικαιολογίες, στις πράξεις κατσικοκλεφτών που στήνουν ενέδρα αλα αντάρτικο στα βουνά, εναντίον της (καλής ή κακής) αστυνομίας που έχουμε. Μήπως τα Ζωνιανά και η Κρήτη τελούν υπό στρατό κατοχής και δεν το ξέρουμε ?

Τα παιδιά του φόρουμ που είναι απ΄την Κρήτη, μιλάνε για την ντροπή που αποτελούν για τους κρητικούς αυτοί οι μάγκες της κλανιάς. Και αντί να εξαγριώνεστε προς τις απόψεις κάποιου που θεωρεί την εκτέλεση ανθρώπων, αντίσταση κατά της αστυνομικής καταπίεσης, κατακρίνετε το σφάξιμο του θέματος? :confused:

Ρε πάτε καλά?

@ project. Αν πρέπει να φοβάσαι κάτι, είναι η διάθεση που δείχνεις να συζητήσεις ότι μαλακία πετάξει ο καθένας. :wave2:


Με το που ξυρίστηκε το θέμα απλά δεν ξέρω τι έχει γραφτεί, αυτό θέλω να πω όχι πως το υποστηρίζω το θέμα με τα Ζωζιανα. Κατα άλλα συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω που αναφέρεις.
:wave2:

vangelis 64
07/11/2007, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από fasma
Αν η συζήτηση ήταν ανάμεσα σε εμένα ,εσένα και άλλα δυο άτομα ας πούμε, σε ένα καφενείο, τι θα γίνονταν?
Για καφενείο δεν ξέρω αλλά αν γινόταν στο σπίτι μου,μάλλον θα σουτάριζα τούς ομιλητές.
Μην ξεχνάμε ότι εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι και δεν μάς παίρνει να κριτικάρουμε τούς ανθρώπους που πληρώνουνε για να λέμε εμείς τη σαχλαμαρίτσα μας.:wave2:

project.breeze
07/11/2007, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Για καφενείο δεν ξέρω αλλά αν γινόταν στο σπίτι μου,μάλλον θα σουτάριζα τούς ομιλητές.
Μην ξεχνάμε ότι εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι και δεν μάς παίρνει να κριτικάρουμε τούς ανθρώπους που πληρώνουνε για να λέμε εμείς τη σαχλαμαρίτσα μας.:wave2:




Βαγγέλη και Βύρωνα έχετε δίκιο,αλλά δεν θα ήταν ίσως σωστότερο αντί να ξυρίζουν έτσι ένα thread να γράψει ο Admin μέσα στο thread πως το παρόν θα κοπεί γι'αυτόν και γι'αυτόν τον λόγο.Να το αφήσει μία μέρα κλειδωμένο να το δούμε και να καταλάβουμε γιατί κόβεται και μετά ας το κόψει,δεν νομίζω να είναι δύσκολο...

toulis
07/11/2007, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Βαγγέλη και Βύρωνα έχετε δίκιο,αλλά δεν θα ήταν ίσως σωστότερο αντί να ξυρίζουν έτσι ένα thread να γράψει ο Admin μέσα στο thread πως το παρόν θα κοπεί γι'αυτόν και γι'αυτόν τον λόγο.Να το αφήσει μία μέρα κλειδωμένο να το δούμε και να καταλάβουμε γιατί κόβεται και μετά ας το κόψει,δεν νομίζω να είναι δύσκολο...

+ 1000000000000000000

αν συνεχίσετε να σβήνετε τα θέματα γιατί κάποιος λέει κάτι ανάρμοστο για τις ηθικές αξίες σας

τότε θα είναι πολύ εύκολο για κάποιων να καταστρέφει οποιαδήποτε σοβαρή συζήτηση όταν αυτή παίρνει μια τροπή που δεν τον συμφέρει
:(

TROOPER
07/11/2007, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αυτή η Γ.Τ.Π. συζήτηση σχετικά με το γαλατικό χωριό που αντιστέκεται στους Ρωμαίους ;; :rolleyes:

κατσε ρε στη τσεπη την εχω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
07/11/2007, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Βαγγέλη και Βύρωνα έχετε δίκιο,αλλά δεν θα ήταν ίσως σωστότερο αντί να ξυρίζουν έτσι ένα thread να γράψει ο Admin μέσα στο thread πως το παρόν θα κοπεί γι'αυτόν και γι'αυτόν τον λόγο.Να το αφήσει μία μέρα κλειδωμένο να το δούμε και να καταλάβουμε γιατί κόβεται και μετά ας το κόψει,δεν νομίζω να είναι δύσκολο...

Νταξ δε λέω,διαβάζοντας όμως αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14807) ,ξέρεις ότι,μπαίνοντας εδώ μέσα,αυτοί είναι και οι όροι.
Είτα μάς αρέσει είτε όχι.:wave2:

Cpt. Haddock
07/11/2007, 08:48
Μάγκες, έλεος

Δε θ' αντέξω κι ΑΛΛΗ συζήτηση περι δημοκρατικότητας του φόρουμ και άλλα τέτοια αρλεκιν

Έχουν ειπωθεί αυτά δεκάδες φορές (κι απο μένα ακόμα στο παρελθόν) μην τα ξαναλέμε κάθε φορά που στραβώνουμε με κάτι

κουράζει :sick:

project.breeze
07/11/2007, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μάγκες, έλεος

Δε θ' αντέξω κι ΑΛΛΗ συζήτηση περι δημοκρατικότητας του φόρουμ και άλλα τέτοια αρλεκιν

Έχουν ειπωθεί αυτά δεκάδες φορές (κι απο μένα ακόμα στο παρελθόν) μην τα ξαναλέμε κάθε φορά που στραβώνουμε με κάτι

κουράζει :sick:



Εγώ καπετάνιε είπε ότι θα ήθελα όταν ένα thread παίρνει άσχημη τροπή να επεμβαίνει ο admin και να λέει ότι το θέμα θα διαγραφεί.Να μας εξηγήσει γιατί το σβήνει και ποιόν κανονισμό του forum παραβίασε το συγκεκριμένο thread για να καταλάβουμε.Αν γίνει αυτό κανείς πλέον δεν θα αμφισβητήσει την δημοκρατικότητα του forum.Δεν είναι παράλογο αυτό που λέω ρε παιδιά,μην το παίρνετε στραβά.Μία πρόταση κάνω,να πάω να την κάνω στο "Προτάσεις και σχόλια" ;

project.breeze
07/11/2007, 08:56
Στις διαμάχες μπορείτε να γράφετε ότι θέλετε να τσακώνεστε ελεύθερα....

Αλλά εάν η διαμάχη πάρει προσωπικό χαρακτήρα και τα κοσμητικά επίθετα αρχίζουν και γίνονται βαριά τότε τα ποστ θα παίρνουν την άγουσα.

Τις όποιες διαφορές σας με ΠΜ ή με όποιο άλλο τρόπο θέλετε....

Κίτρινες κάρτες δεν υπάρχουν.

Ευχαριστώ



Στην συγκεκριμένη διαμάχη δεν είδα ούτε προσωπικό χαρακτήρα να έχει κάποια επίθεση,ούτε κοσμητικά επίθετα που άρχισαν να γίνονται βαριά.Τέλος πάντων,όποιος έχει το μαχαίρι έχει και το πεπόνι:sick:

apav
07/11/2007, 10:37
runnera, μασημένη τροφή μου θυμίζει αυτό. Αντί να μπορούμε εμείς οι ίδιοι να κατανοήσουμε και να μεταφράσουμε τους κανόνες, ας το κάνει ο διαχειριστής για εμάς. :sick:

hector
07/11/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μάγκες, έλεος

Δε θ' αντέξω κι ΑΛΛΗ συζήτηση περι δημοκρατικότητας του φόρουμ και άλλα τέτοια αρλεκιν

Έχουν ειπωθεί αυτά δεκάδες φορές (κι απο μένα ακόμα στο παρελθόν) μην τα ξαναλέμε κάθε φορά που στραβώνουμε με κάτι

κουράζει :sick:

...φιλικα παντα...αλλα αν κουραζεσαι τοσο μπορεις να μην διαβαζεις και να μην συμμετεχεις σε τετοια threds...

....για ποια δημοκρατικοτητα μιλας;....Α! μηπως αυτης που εξασκηται κατα το μοντελο "δεν γουσταρουμε, δεν συμφωνουμε, δεν μας χεζεις με τις μαλακιες σου, δεν αξιζει, χεστηκαμε αν καποιος καθεται και γραφει για κατι" κτλ...

....ναι ελεος λεω και εγω για τους "καθοπρεπιστες", φυλακες, της ηθικης του φορουμ...
....ρε παιδια αφηστε τον κοσμο να μιλησει....ο ιδιος ο διαλογος θα αναιρεσει αποψεις και τοποθετησεις και οχι ο admin. oι admin "υπηρετουν" το φορουμ και οχι το αντιθετο...

....οπως και να το κανουμε η διαδικτυακη επικοινωνια ειναι ανοικτη σε ολους! και δεν νομιζω οτι το συγκεκριμενο φορουμ αφορα μοτοσυκλετιστες συγκεκριμενων πολιτικων, κοινωνικων και ιδεολογικων φρονιματων....αν κανω λαθος πειτε μας να γνωριζουμε αν "χωραμε" η οχι.

...δεν αναφερομαι σε κανεναν προσωπικα (οποιος θελει το περνει προσωπικα)!:wave2:

Cpt. Haddock
07/11/2007, 11:22
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


τα ίδια ακριβώς έχουν ξαναειπωθεί πολλάκις

σε τι ωφελει η επανάληψη;

OldMan
07/11/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
τα ίδια ακριβώς έχουν ξαναειπωθεί πολλάκις
σε τι ωφελει η επανάληψη;
Αφού δεν υπάρχει κανένα πιπίνι να καλωσορίσουμε..... :sad:

Cpt. Haddock
07/11/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αφού δεν υπάρχει κανένα πιπίνι να καλωσορίσουμε..... :sad:

είδαμε κι αυτά που καλωσορίσαμε :sad:

OldMan
07/11/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
είδαμε κι αυτά που καλωσορίσαμε :sad:
Δεν γνωρίζω ...!!! :look:


για λέγε...

hector
07/11/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


τα ίδια ακριβώς έχουν ξαναειπωθεί πολλάκις

σε τι ωφελει η επανάληψη;

....ελα ντε! για αυτο λεω χαλαρωστε, απολαυστε, και αφηστε τα πραγματα να παρουν τον δρομο τους!:D

hector
07/11/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αφού δεν υπάρχει κανένα πιπίνι να καλωσορίσουμε..... :sad:

....δυστηχε τι τραβας και εσυ.


















...αφου στην ηλικια σου μονο στον υπολογιστη τα βλεπεις τα πιπινια!!:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
07/11/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
για λέγε...

ουδέν άξιον λόγου :sad:

gcrook
07/11/2007, 11:46
Τελικα οι βολτες ειναι το μονο αντιδοτο στην ταση να γραφουμε ολημερις μαλακιες εδω μεσα....:sad:

hector
07/11/2007, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τελικα οι βολτες ειναι το μονο αντιδοτο στην ταση να γραφουμε ολημερις μαλακιες εδω μεσα....:sad:

....για αυτο ξεκινα!.




















...πλακα κανω:D

Cpt. Haddock
07/11/2007, 11:52
Για να γυρίσουμε οντοπικ (δλδ στο γαλατικό χωριό) :lol:


Από τη μέχρι στιγμής έρευνα βρέθηκαν μόνο λίγες σφαίρες και παλιές ξιφολόγχες, ενώ προσήχθησαν κάτοικοι.

http://www.skai.gr/master_story.php?id=64946

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Όχι, εκεί θα ήταν οι χασισέμποροι και θα είχαν στοιβάξει και τα καλάσνικοφ σε ντάνες για να τους διευκολύνουν :bigcry: :bigcry:

Επιχείρηση για το θεαθήναι μετά το φιάσκο :rolleyes:

byron
07/11/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Επιχείρηση για το θεαθήναι μετά το φιάσκο :rolleyes:

Όλα τα λεφτα ήταν ο Λαζόπουλος εχθές. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρόμπα (και δικαιολογημένα) την έκανε την ΕΑ. Πολύ γέλιο