PDA

View Full Version : βιντεο στον Αι.Γιαννη τον Ρωσο



tai
06/11/2007, 16:50
Παρτε να δείτε διαδρομη που βρήκα,
μετα απο την χτεσινή κουβέντα στο δέλεαρ για ένα ψαροτικο βίντεο στον Αγιο Ι. Ρωσο (http://www.youtube.com/watch?v=Uf0b_kwa6RE) :eyepop: :eyepop:

KaTaNaS
06/11/2007, 17:04
μιμικος

tai
06/11/2007, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
μιμικος :a013:

sober
06/11/2007, 17:08
:eyepop:

Γγγγγουυυαααααου!!!!Δεν εχω παει ποτε απο κει....γαμ@τα ειναι!!!

ωραια..ωραια...ωραια...!!!!:D :D :p :wacko:

el_hymador
06/11/2007, 17:08
υπαρχει αλλο ενα με εξωτερικα πανα που τους δειχνει να μπαινουν motardaδικα στις στροφες και αλλες καγκουριες..

εχει κανεις το LINK;:wave2:

anco
06/11/2007, 17:13
ειχε ο ΤΙΓΚΑΣ ολο το dvd

KaTaNaS
06/11/2007, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober

Γγγγγουυυαααααου!!!!Δεν εχω παει ποτε απο κει...


εκεί πηγαινουμε για να μάθουμε ντριφτ και high sides :lol:

σοβαρα τωρα, απο τις καλυτερες στριφτερες διαδρομες κοντα σε αθηνα, με απεριγραπτη ομορφια πρασινου, γλυκους λουκουμαδες και δροσερο νερακι στους καταρακτες!

KaTaNaS
06/11/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
που τους δειχνει να μπαινουν motardaδικα

κι εδω αν προσεξεις το φερων την camera GSXR ντριφταρει με κατεβασμα και πισω φρενο σαν ΣΜ, το ιδιο κανει σε μια στροφη και το 748 (ή 749)

anco
06/11/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
εκεί πηγαινουμε για να μάθουμε ντριφτ και high sides :lol:

σοβαρα τωρα, απο τις καλυτερες στριφτερες διαδρομες κοντα σε αθηνα, με απεριγραπτη ομορφια πρασινου, γλυκους λουκουμαδες και δροσερο νερακι στους καταρακτες!

σεμνα....

:rotflmao: :rotflmao:

tai
06/11/2007, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
σεμνα....

:rotflmao: :rotflmao:
ζεις ρε χαμένε??:beer: :beer:

anco
06/11/2007, 17:27
:beer: :beer:

Οταν δουλευεις 12+.....

Ρακομελα.....ρακομελα....

:rotflmao: :rotflmao:

alfa156
06/11/2007, 17:33
ολα καλα ολα ωραια,αλλα αυτη η ανεση εισοδου στο αντιθετο ρευμα,κατα συροη και μαλιστα τερμα αντιθετο δεν μπορω να καταλαβω με τι ρισκο εγινε?

KaTaNaS
06/11/2007, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
ολα καλα ολα ωραια,αλλα αυτη η ανεση εισοδου στο αντιθετο ρευμα,κατα συροη και μαλιστα τερμα αντιθετο δεν μπορω να καταλαβω με τι ρισκο εγινε?

προφανως εχει ορατοτητα μεσα απο τα δενδρα για να δει αν ερχονται αυτοκινητα , πραγμα που δε φαινεται στην καμερα, δε μπορω να το δικαιολογησω αλλιως

tai
06/11/2007, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
προφανως εχει ορατοτητα μεσα απο τα δενδρα για να δει αν ερχονται αυτοκινητα , πραγμα που δε φαινεται στην καμερα, δε μπορω να το δικαιολογησω αλλιως
παιζει και το ....'πάω δίχως αύριο' :rolleyes:

project.breeze
06/11/2007, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
παιζει και το ....'πάω δίχως αύριο' :rolleyes:



Για ποιό λόγο όμως να πας δίχως αύριο σε δημόσιο δρόμο;Έχεις κανένα ρεκόρ να σπάσεις;Κινδυνεύεις να χάσεις το πρωτάθλημα και είναι στην πίσω ρόδα σου κολλημένος ο Pedrosa;Δεν καταλαβαίνω...

pissaman
06/11/2007, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
προφανως εχει ορατοτητα μεσα απο τα δενδρα για να δει αν ερχονται αυτοκινητα , πραγμα που δε φαινεται στην καμερα, δε μπορω να το δικαιολογησω αλλιως
Σε πολλές στροφές σε αυτή τη διαδρομή, βλέπεις πολύ καλά μέσα από τα δέντρα αν έρχεται κανείς.
Πάντως το αντίθετο ρεύμα είναι κακό πράγμα!

tai
06/11/2007, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Δεν καταλαβαίνω...
ουτε εγω, αλλα δεν παμε εμεις στο βιντεο:smilea:

tai
06/11/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
,
Πάντως το αντίθετο ρεύμα είναι κακό πράγμα! ναι ναι:a01: :a01:

kawasaki ZX-12
06/11/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
ολα καλα ολα ωραια,αλλα αυτη η ανεση εισοδου στο αντιθετο ρευμα,κατα συροη και μαλιστα τερμα αντιθετο δεν μπορω να καταλαβω με τι ρισκο εγινε?

ο μιμικος και οι αλλοι που ειναι μαζι του ειναι χαλκιδαιοι τι κανανε αυτην τη διαδρομη
απο μικρα παιδακια με οτι μηχανακι να ειναι !!!!!!

γνωριζουν το παραμικρο γι αυτο και εχουν αυτη την ανεση να πηγαινουν ετσι και σε εμας να φαινεται επικινδυνο και παραλογο (οχι οτι δεν ειναι)αλλα οι τυποι ξερουν τι κανουν !!!!!!

ειναι οπως λενε καποιοι αμα πετυχεις πιτσιρικα με παπι σε επαρχιακη διαδρομη θα σε ξεσκισει!!!!!
καπως ετσι!!!!!!

tai
06/11/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
ο μιμικος και οι αλλοι που ειναι μαζι του ειναι χαλκιδαιοι τι κανανε αυτην τη διαδρομη
απο μικρα παιδακια με οτι μηχανακι να ειναι !!!!!!

γνωριζουν το παραμικρο γι αυτο και εχουν αυτη την ανεση να πηγαινουν ετσι και σε εμας να φαινεται επικινδυνο και παραλογο (οχι οτι δεν ειναι)αλλα οι τυποι ξερουν τι κανουν !!!!!!

ειναι οπως λενε καποιοι αμα πετυχεις πιτσιρικα με παπι σε επαρχιακη διαδρομη θα σε ξεσκισει!!!!!
καπως ετσι!!!!!!
σωστός!
αν πάς σε ένα δρόμο καμιά χιλιάδα φορές, ......Ε δεν σε περνά ούτε ροσι ούτε πετροσα με τα τούμπανα τους.
Και με παπί να πάς εσυ

pissaman
06/11/2007, 18:39
Πλάκα πλάκα, έχω πετύχει παπί στον άγιο ...... :hypnotize :uplate: :look:

tai
06/11/2007, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Πλάκα πλάκα, έχω πετύχει παπί στον άγιο ...... :hypnotize :uplate: :look:
και ?? tee time ?:lol:

marulis
06/11/2007, 18:46
Και όπως πάντα την παταει αυτός που ξέρει . αυτός που δεν ξέρει προσέχει. Και εγώ όταν τράκαρα ήμουν πολύ σίγουρος πως δεν θα συμβεί.
Συγγνώμη ρε παιδιά , αν θέλετε πέστε με ξενέρωτο και ότι άλλο γουστάρετε αλλά οι άνθρωποι κάνουν χοντρότατη μλκ που θέτει σε κίνδυνο και της ζωές άλλων

Έτσι για τα πρακτικά
42΄΄ αντίθετο προσπέραση με φάτσα κόκκινο αυτοκίνητο
2’ 38’’φουλ αντίθετο προσπέραση και να έρχεται μοτοσικλέτα, που ο άνθρωπος πρέπει να χεστηκε και κινδύνευσε γιατί κάποιος θεώρησε μαγκιά την μλκα
4’ 16’’ αντίθετο προσπέραση με φορτηγό ( θα έφταιγε μετά ο πστς ο φορτηγατζής που το έφαγε το παλικάρι.)

Και ένα τελευταίο σχόλιο . αν οι αγωνιζόμενοι επιδεικνύουν την μλκα τους , πώς θα πείσεις τον πιτσιρικά να κάνει τα κόλπα του μες την πίστα και στον δρόμο να είναι κύριος.

Συγγνώμη πάλι αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η μλκα που είδα.
:sick: :sick: :sick:

675
06/11/2007, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Και όπως πάντα την παταει αυτός που ξέρει . αυτός που δεν ξέρει προσέχει. Και εγώ όταν τράκαρα ήμουν πολύ σίγουρος πως δεν θα συμβεί.
Συγγνώμη ρε παιδιά , αν θέλετε πέστε με ξενέρωτο και ότι άλλο γουστάρετε αλλά οι άνθρωποι κάνουν χοντρότατη μλκ που θέτει σε κίνδυνο και της ζωές άλλων

Έτσι για τα πρακτικά
42΄΄ αντίθετο προσπέραση με φάτσα κόκκινο αυτοκίνητο
2’ 38’’φουλ αντίθετο προσπέραση και να έρχεται μοτοσικλέτα, που ο άνθρωπος πρέπει να χεστηκε και κινδύνευσε γιατί κάποιος θεώρησε μαγκιά την μλκα
4’ 16’’ αντίθετο προσπέραση με φορτηγό ( θα έφταιγε μετά ο πστς ο φορτηγατζής που το έφαγε το παλικάρι.)

Και ένα τελευταίο σχόλιο . αν οι αγωνιζόμενοι επιδεικνύουν την μλκα τους , πώς θα πείσεις τον πιτσιρικά να κάνει τα κόλπα του μες την πίστα και στον δρόμο να είναι κύριος.

Συγγνώμη πάλι αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η μλκα που είδα.
:sick: :sick: :sick:

παιδια νομιζω ολοι μας εχουμε δει "μαλακιες"-"ατυχιες"... να γινοντε ΠΟΛΛΕΣ φορες ακομα και στα moto gp...

μονο που εκει ειναι ανωδυνες αν και οποτε γινουν...:wave2:

+1 στον maruli

gixxerpap
06/11/2007, 19:00
μολις τωρα εδειχνα το dvd στον devil's animal και του φυγε η μαγκια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
06/11/2007, 19:03
Συμφωνώ με το maruli!!!

:wave2:

tai
06/11/2007, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μολις τωρα εδειχνα το dvd στον devil's animal και του φυγε η μαγκια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ειδε πως πάνε στο σπίτι του????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
06/11/2007, 20:17
ρε σεις ο μπροστά με το κίτρινο ducati δεν είναι γνωστός?
:confused:

LsKostas
06/11/2007, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε anco
ειχε ο ΤΙΓΚΑΣ ολο το dvd
To dvd σου ρε κουλομαρια εγω το χω παντως...:wave2:

:lol: :bawl: :lol:

mako
06/11/2007, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Και όπως πάντα την παταει αυτός που ξέρει . αυτός που δεν ξέρει προσέχει. Και εγώ όταν τράκαρα ήμουν πολύ σίγουρος πως δεν θα συμβεί.
Συγγνώμη ρε παιδιά , αν θέλετε πέστε με ξενέρωτο και ότι άλλο γουστάρετε αλλά οι άνθρωποι κάνουν χοντρότατη μλκ που θέτει σε κίνδυνο και της ζωές άλλων

Έτσι για τα πρακτικά
42΄΄ αντίθετο προσπέραση με φάτσα κόκκινο αυτοκίνητο
2’ 38’’φουλ αντίθετο προσπέραση και να έρχεται μοτοσικλέτα, που ο άνθρωπος πρέπει να χεστηκε και κινδύνευσε γιατί κάποιος θεώρησε μαγκιά την μλκα
4’ 16’’ αντίθετο προσπέραση με φορτηγό ( θα έφταιγε μετά ο πστς ο φορτηγατζής που το έφαγε το παλικάρι.)

Και ένα τελευταίο σχόλιο . αν οι αγωνιζόμενοι επιδεικνύουν την μλκα τους , πώς θα πείσεις τον πιτσιρικά να κάνει τα κόλπα του μες την πίστα και στον δρόμο να είναι κύριος.

Συγγνώμη πάλι αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η μλκα που είδα.
:sick: :sick: :sick:


Ειμαι συμφωνος απολυτα και περισσοτερο με την τελευταια γραμμη!!!!!!!!!!

kawasaki ZX-12
06/11/2007, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
ρε σεις ο μπροστά με το κίτρινο ducati δεν είναι γνωστός?
:confused:

ο μιμικος ειναι λαμπρο!!!!!!!

εχω ακουσει και για τους αλλους αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια!!!!!!
καποιος μου ειχε πει πως ο τυπακος με GSXR ειναι 22 χρονων και πως ο τυπος με το KTM ειναι ο ηλιας μικες πρωταθλητης στα motard!!!!!
αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια!!!!

GIXXERAKIAS
06/11/2007, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Ειμαι συμφωνος απολυτα και περισσοτερο με την τελευταια γραμμη!!!!!!!!!! Ρε αντε παγαινε στην πιστα εσυ!Γεροξεκουτη!:lol: :lol:

ps:Τωρα που ειδες τι κανουμε εκει καιρος να ακολουθησεις.:D :winka:

devil's animal
06/11/2007, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μολις τωρα εδειχνα το dvd στον devil's animal και του φυγε η μαγκια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




πανε οντως πολυ γρηγορα.
:a024: :a024:


στις περισσοτερες στροφες πανε +30 με +40 απ'οτι μπορει να παει καποιος που θεωρειται γρηγορος.
και δεν εννοω τον εαυτο μου

στις ευθειες πιανουν και τα +50, +60 ...αλλα εκει πιστευω ειναι ποσα "αντερα" εχεις.


το εντυπωσιακο ειναι οι στροφες.


σημειωτεον το βιντεο τραβηχτηκε οταν ειχε ριχτει καινουργια ασφαλτος σε καποια κομματια,οποτε η εμπιστοσυνη ειναι λογικο να αυξανεται!


πολυ ομορφο να βλεπεις τι μπορουν να κανουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αυτα τα μηχανακια. οι δυνατοτητες ειναι απεριοριστες.
:smokin:

Jo.Da.
06/11/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
υπαρχει αλλο ενα με εξωτερικα πανα που τους δειχνει να μπαινουν motardaδικα στις στροφες και αλλες καγκουριες..

εχει κανεις το LINK;:wave2:


αυτό λες?

http://www.youtube.com/watch?v=aOyvOXVwBbk

mako
06/11/2007, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Ρε αντε παγαινε στην πιστα εσυ!Γεροξεκουτη!:lol: :lol:

ps:Τωρα που ειδες τι κανουμε εκει καιρος να ακολουθησεις.:D :winka:

Το πας γυρευοντας να σε εκθεσω!!!!!!!!!!!:D :p

toulis
07/11/2007, 08:42
Συγνώμη που θα διαφωνήσω με κάποιους αλλά

Έχω την εντύπωση πως το παλικάρι που έχει την κάμερα

Η πηγαίνει χωρίς αύριο

Η δεν ξέρει καθόλου την διαδρομή και προσπαθεί απλός να ακολουθήσει

Η δεν ξέρει να παίρνει καλές γραμμές

Γιατί λίγο που είδα στην αρχή έκλινε και άνοιγε σε λάθος σημείο και στην έξοδο ήταν σχεδόν πάντα λάθος
:smilea:

project.breeze
07/11/2007, 08:44
Για μας τους αδαείς τί εστί Μιμίκος;

TROOPER
07/11/2007, 08:54
ΑΓΧΟΣ ΛΕΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

siakattackj
07/11/2007, 08:56
έχω όλο το ντι βι ντι.........

όποιος το θέλει, αξίζει....:D

pissaman
07/11/2007, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
ο μιμικος ειναι λαμπρο!!!!!!!

εχω ακουσει και για τους αλλους αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια!!!!!!
καποιος μου ειχε πει πως ο τυπακος με GSXR ειναι 22 χρονων και πως ο τυπος με το KTM ειναι ο ηλιας μικες πρωταθλητης στα motard!!!!!
αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια!!!!
Αυτός με το GSR είναι λίγο μεγαλύτερος
Ο τύπος με το ΚΤΜ καμία σχέση δεν έχει με τους αγώνες!:smokin:

pissaman
07/11/2007, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από toulis
Συγνώμη που θα διαφωνήσω με κάποιους αλλά

Έχω την εντύπωση πως το παλικάρι που έχει την κάμερα

Η πηγαίνει χωρίς αύριο

Η δεν ξέρει καθόλου την διαδρομή και προσπαθεί απλός να ακολουθήσει

Η δεν ξέρει να παίρνει καλές γραμμές

Γιατί λίγο που είδα στην αρχή έκλινε και άνοιγε σε λάθος σημείο και στην έξοδο ήταν σχεδόν πάντα λάθος
:smilea:
Κάνεις λάθος.
Ξέρει άριστα τη διαδρομή και παίρνει ΤΕΛΕΙΕΣ γραμμές. Αν δεις πιο προσεκτικά το βίντεο, ή όλο το DVD (ή αν είσαι από τους τυχερούς και τον δεις στο δρόμο, θα καταλάβεις).
Επίσης, κάποιος που δεν μπορεί να πάει ή που δεν ξέρει το δρόμο, απλά δεν μπορεί να ακολουθήσει σε αυτό το ρυθμό! ;):beer:

siakattackj
07/11/2007, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Κάνεις λάθος.
Ξέρει άριστα τη διαδρομή και παίρνει ΤΕΛΕΙΕΣ γραμμές. Αν δεις πιο προσεκτικά το βίντεο, ή όλο το DVD (ή αν είσαι από τους τυχερούς και τον δεις στο δρόμο, θα καταλάβεις).
Επίσης, κάποιος που δεν μπορεί να πάει ή που δεν ξέρει το δρόμο, απλά δεν μπορεί να ακολουθήσει σε αυτό το ρυθμό! ;):beer:




+1:beer:

Daemon
07/11/2007, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Για μας τους αδαείς τί εστί Μιμίκος;

Αγωνιζομενος στο πανελληνειο πρωταθλημα ταχυτητας..

ruyjin
07/11/2007, 10:03
ρε τι βλακιες βλεπετε

δειτε τα "δικά μας" τα παιδια.... [εδώ] (http://www.youtube.com/watch?v=W3WYT7VOf-w)

:D

:wave2:

toulis
07/11/2007, 10:17
Μάλλον έχεις δίκιο pissaman

Δεν το είχα δει όλο, μετά από κάποιο σημείο πάει πολύ καλά

Εμένα με χάλασε λίγο από την 5 η έως την 10 η στροφή την πρώτη φορά που το είδα και το έκλεισα
:)

costas81
07/11/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
αυτό λες?

http://www.youtube.com/watch?v=aOyvOXVwBbk



μου αρεσει στην αρχη του βιντεο που λεει οτι οσα δειτε εχουν γινει σε απολυτα ελεγχομενο περιβάλλον....



:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

gcrook
07/11/2007, 11:48
Πολυ καλοι αναβατες,αλλα εντελως μα εντελως παρανοικοι... :)

pissaman
07/11/2007, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από toulis
Μάλλον έχεις δίκιο pissaman

Δεν το είχα δει όλο, μετά από κάποιο σημείο πάει πολύ καλά

Εμένα με χάλασε λίγο από την 5 η έως την 10 η στροφή την πρώτη φορά που το είδα και το έκλεισα
:)
Επειδή τους έχω δεκάδες φορές να οδηγούν, ένα πράγμα έχω να πω. Μπορεί να οδηγούν ακριβώς πάνω στο όριο, αλλά πίστεψε με, μου εμπνέουν πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη από κάποιους άλλους. Αν δεις το DVD που τους δείχνει και από εξωτερικά πλάνα, θα καταλάβεις πόσο άνετοι και χαλαροί είναι σε αυτό που κάνουν. ΠΡΟΣΟΧΗ δεν λέω ότι δεν είναι λάθος να γίνονται σε δημόσιο δρόμο.
Έχω δει ανθρώπους να πηγαίνουν πολύ πιο αργά από αυτούς αλλά και πολύ πιο επικίνδυνα. Δεν είναι σύμπτωση ότι από αυτούς, εκεί έχουν μόνο μία τούμπα τα τελευταία 5 χρόνια!

pissaman
07/11/2007, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πολυ καλοι αναβατες,αλλα εντελως μα εντελως παρανοικοι... :)
+10000

675
07/11/2007, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πολυ καλοι αναβατες,αλλα εντελως μα εντελως παρανοικοι... :)

:lol:

ωραιο αυτο..:D :)

ruyjin
07/11/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
μου αρεσει στην αρχη του βιντεο που λεει οτι οσα δειτε εχουν γινει σε απολυτα ελεγχομενο περιβάλλον....



:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

το ελεγχομενο περιβαλλον δεν αναφερεται στο οτι γινεται σε δημοσιο δρόμο
αλλα
στο οτι μαλλον απ' οτι καταλαβα στο βιντεο οτι ειχαν κλειστο δρομο για να γυρισουν αυτα τα πλανα

τουλαχιστον αυτη την εντυπωση ελαβα εγω.....

pissaman
07/11/2007, 14:16
Το ελεγχόμενο περιβάλλον είναι για νομικούς λόγους! ;)

costas81
07/11/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
το ελεγχομενο περιβαλλον δεν αναφερεται στο οτι γινεται σε δημοσιο δρόμο
αλλα
στο οτι μαλλον απ' οτι καταλαβα στο βιντεο οτι ειχαν κλειστο δρομο για να γυρισουν αυτα τα πλανα

τουλαχιστον αυτη την εντυπωση ελαβα εγω.....


και εκει που πανε για μετωτικη με τα αμαξακια ειναι κλειστος ο δρομος?

marios8
07/11/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Και όπως πάντα την παταει αυτός που ξέρει . αυτός που δεν ξέρει προσέχει. Και εγώ όταν τράκαρα ήμουν πολύ σίγουρος πως δεν θα συμβεί.
Συγγνώμη ρε παιδιά , αν θέλετε πέστε με ξενέρωτο και ότι άλλο γουστάρετε αλλά οι άνθρωποι κάνουν χοντρότατη μλκ που θέτει σε κίνδυνο και της ζωές άλλων

Και ένα τελευταίο σχόλιο . αν οι αγωνιζόμενοι επιδεικνύουν την μλκα τους , πώς θα πείσεις τον πιτσιρικά να κάνει τα κόλπα του μες την πίστα και στον δρόμο να είναι κύριος.

Συγγνώμη πάλι αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η μλκα που είδα.
:sick: :sick: :sick:



+ 1 :beer: :wave2:

project.breeze
07/11/2007, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Αγωνιζομενος στο πανελληνειο πρωταθλημα ταχυτητας..




Ξέχασες να προσθέσεις τον τίτλο του "Μελλοθάνατου".Αν συνεχίσει να πηγαίνει έτσι δεν τον βλέπω καλά...

odt
07/11/2007, 15:29
Θα μπορούσε πάντως να γίνεται κάθε χρόνο ένας αγώνας, όπως το TT στο isle of man...να έκλεινε ο δρόμος μια μέρα και να γίνεται κόλαση...

nikos force
07/11/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
έχω όλο το ντι βι ντι.........

όποιος το θέλει, αξίζει....:D egw to thelw alla pws???rapidshare??

pissaman
07/11/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
egw to thelw alla pws???rapidshare??
Το έχω εγώ αλλά έχει χαλάσει το recorder μου. Αν έχεις ένα usb stick έλα να το γράψουμε κατ ευθείαν!

pissaman
07/11/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Θα μπορούσε πάντως να γίνεται κάθε χρόνο ένας αγώνας, όπως το TT στο isle of man...να έκλεινε ο δρόμος μια μέρα και να γίνεται κόλαση...
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

adam_tsouk
07/11/2007, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
μιμικος

η μαιρη ειχε μεινει σπιτι να κανει δουλειες

:lol: :lol: :lol: :lol:

H.A.Balafoutre
07/11/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Επειδή τους έχω δεκάδες φορές να οδηγούν, ένα πράγμα έχω να πω. Μπορεί να οδηγούν ακριβώς πάνω στο όριο, αλλά πίστεψε με, μου εμπνέουν πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη από κάποιους άλλους. Αν δεις το DVD που τους δείχνει και από εξωτερικά πλάνα, θα καταλάβεις πόσο άνετοι και χαλαροί είναι σε αυτό που κάνουν. ΠΡΟΣΟΧΗ δεν λέω ότι δεν είναι λάθος να γίνονται σε δημόσιο δρόμο.
Έχω δει ανθρώπους να πηγαίνουν πολύ πιο αργά από αυτούς αλλά και πολύ πιο επικίνδυνα. Δεν είναι σύμπτωση ότι από αυτούς, εκεί έχουν μόνο μία τούμπα τα τελευταία 5 χρόνια!


Έτσι μπράβο. Τεράστια διαφορά από τον μέσο αναβάτη τόσο ορατή όσο και τρομακτική για το πως θα πρέπει να ξέρεις τη μηχανή ώστε να μην κινδυνεύεις αποκλείωντας όλες εκείνες τις παραμέτρους ατυχήματος από την δική σου πλευρά ώστε να επικεντρώνεσαι 1000% στους άλλους και να προλαμβάνεις τις μαλακίες τους. Άρα αυτούς στο βίντεο δεν τους φοβάμαι στο δρόμο τους άλλους φοβάμαι.

Το βινεάκι το έχω όλο εδώ και 2 χρόνια. Από την αρχή είχα πάθει πλάκα με τον ήχο του Ducati. Ίσως από τα ΤΟΠ 5 καλύτερα βίντεο στο YouTube για μηχανές. Χαίρομαι να το βλέπω κάθε φορά διότι ξέρω πως εγώ δεν χρειάζεται να φτάσω να οδηγώ έτσι (αλλά εγώ είμαι και 30άρης κι όσο νά'ναι θυμάμαι γιατί έβγαλα δίπλωμα) αλλά πρέπει να έχω ανάλογη εμπιστοσύνη σε αυτό που καβαλάω. Το μόνον πλέον που με χαλάει είναι οι ανεξερεύνητοι χωματόδρομοι δεξιά κι αριστερά από τη διαδρομή.

ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ.

ruyjin
08/11/2007, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
και εκει που πανε για μετωτικη με τα αμαξακια ειναι κλειστος ο δρομος?

ειναι δυο διαφορετικα βιντεο

πιθανως να ειναι το ιδιο χωρισμενο σε δυο τμηματα, αλλα το δευτερο δειχνει μονο περασματα απο συγκεκριμενες στροφες
μπορει να κανω και λαθος για το αν ο δρομος ειχε κλεισει, αλλα δεν αναφερομαι σε εκεινο το βιντεο που οδηγουν αναμεσα απο αυτοκινητα

GTZ750
09/11/2007, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από toulis
Συγνώμη που θα διαφωνήσω με κάποιους αλλά

Έχω την εντύπωση πως το παλικάρι που έχει την κάμερα

Η πηγαίνει χωρίς αύριο

Η δεν ξέρει καθόλου την διαδρομή και προσπαθεί απλός να ακολουθήσει

Η δεν ξέρει να παίρνει καλές γραμμές

Γιατί λίγο που είδα στην αρχή έκλινε και άνοιγε σε λάθος σημείο και στην έξοδο ήταν σχεδόν πάντα λάθος
:smilea:
ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ!!!

ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!!

ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΟΔΗΓΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ GSXR 1000 Κ3 ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 749 ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΠΡΩΤΗ!!!
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ 999S!!!

siakattackj
09/11/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
egw to thelw alla pws???rapidshare??

εγώ το έχω σε ντι βι ντι......

μπορώ αν θες να σου το γράψω και να σου το στείλω....


αλλά αν μπορείς να πας κατ'ευθείαν στο σπίτι του πίσαμαν και να το πάρεις με ένα στικάκι είναι πολύ ευκολότερο...


ότι σε βολεύει...
αν θες μου στέλνεις πμ τη διεύθυνση σου και σου το στέλνω με ταχυδρομείο...