PDA

View Full Version : Cb 1000R



shatz
07/11/2007, 08:17
Δείτε κι αυτο !!!

http://www.honda.co.uk/motorcycles/2008/CB1000R/index.html

Πανέμορφο μου φάνηκε.

Άργησε αλλά τελικά θα κάνει πολλούς να κλάψουν.

USD από 1000RR, μονόμπρατσο, ΑΒS, καντράν απίστευτο, ......

Χαιρετώ

odt
07/11/2007, 08:57
Το επόμενό μου μηχανάκι....αφού στύψω πρώτα αυτό που έχω....

paris13
07/11/2007, 12:22
Πραγματικά είναι πολύ όμορφο αν και ίσως προτιμούσα το CB1300 Super For, δεν θυμάμαι αν βγαίνει σε 1000. Όπως και να χει η Honda ξέρει να φτιάχνει όμορφα μοτόρια, ίσως τα ομορφότερα. Αν πάρουμε παράδειγμα το Hornet και το συγκρίνουμε με το Fazer π.χ. το Hornet (υποκειμενικά) είναι μακράν ομορφότερο. Θεωρώ ότι και στην ποιότητα κατασκευής είναι Η κορυφή.
Αυτό ρε γμτ που μου την έσπαγε και μου την σπάει (οπτικά) γιατί λειτουργικά μπορεί να είναι καλύτερα είναι το πίσω μισό ψαλίδι. Θα προτιμούσα να δένει και από τις δύο πλευρές της ρόδας. Τέλος πάντα σε τετρακύλινδρο και προσωπικά με συναρπάζει το εν σειρά. Όλα έρχονται και παρέρχονται πάντως και αυτή την εποχή τα δικύλινδρα έχουν την μερίδα του λέοντος αλλά αυτό πάλι θα αλλάξει. Τα CB (εξού και το όνομα) είναι σταθερή αξία εν σειρά.! :beer:

Alx 84
07/11/2007, 22:49
τα είπαμε κ αλλού. το μοτόρι είναι τρέλα!!!

idi
08/11/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
... Όπως και να χει η Honda ξέρει να φτιάχνει όμορφα μοτόρια, ίσως τα ομορφότερα....

sorry αλλα...... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/11/2007, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
sorry αλλα...... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εσύ έτσι που το πας αν το μ.....νί δεν είναι καβασάκι δεν θα το πηδάς.... :a019: :a12:

idi
08/11/2007, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εσύ έτσι που το πας αν το μ.....νί δεν είναι καβασάκι δεν θα το πηδάς.... :a019: :a12:

ενα ΒΑΝ στο κυριο που βριζει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
08/11/2007, 15:18
idi εχεις βάλει ψαχτήρι που ψαχνει για *'CB'*, * 'Hornet'* , η γενικά για *'Honda'* :lol:

sniper
08/11/2007, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
idi εχεις βάλει ψαχτήρι που ψαχνει για *'CB'*, * 'Hornet'* , η γενικά για *'Honda'* :lol:

Τον έχει πειράξει το τσάι και η πίπα που τρώει στον δρόμο απο αυτά και κάνει ότι μπορεί για να τα "δυσφημίσει" στο Internet..... ΦΕΥ! :D

idi
08/11/2007, 15:41
δε κανω κοντρες εγω ειμαι καλο παιδι

ενα ακομα BAN στο κυριο που εξωθεί τα μελη σε παρανομες πραξεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/11/2007, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε κανω κοντρες εγω ειμαι καλο παιδι

ενα ακομα BAN στο κυριο που εξωθεί τα μελη σε παρανομες πραξεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Που να κάνεις ρε μαλέα με το παρτάλι που καβαλάς;;;;;; (το Freewind λέω... τα Ζ δεν τα βγάζετε απο την αυλή μην χαλάσουν) :lol: :lol: :lol: :lol:

idi
08/11/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Που να κάνεις ρε μαλέα με το παρτάλι που καβαλάς;;;;;; (το Freewind λέω... τα Ζ δεν τα βγάζετε απο την αυλή μην χαλάσουν) :lol: :lol: :lol: :lol:

Το freewind κερνάει τσαγακι βουνου (οταν δε χανει λαδια.. δηλ ποτε...) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το Ζ ετοιμαζεται για τα track days της ανοιξης :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

sniper
08/11/2007, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Το freewind κερνάει τσαγακι βουνου (οταν δε χανει λαδια.. δηλ ποτε...) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το Ζ ετοιμαζεται για τα track days της ανοιξης :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:


Και ποιος θα το καβαλάει; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: